PDA

View Full Version : полов живот



04-03-2007, 13:18
Здравейте ! От 7-8 месеца водя полов живов но така и не съм свършвала. Не знам защо не знам какъв е проблема :( немога да свърша вагинално, свършвам само клиторно и то ако приятеля ми ме пипа. А така ми се иска да си свърша вагинално без стимулиране на клитора. Някой може ли да ми обесни защо така се получава ? Благодаря предварително. Ако е важно да знаете на 18 съм.

gamercheto_
04-03-2007, 13:22
явно трябва по дълго да го правите или не си достатъчно възбудена има мн причини поради който може да си така.....а възрастта според мен няма значение

lo_flo
04-03-2007, 13:38
Може да е на психична основа :) Отпускай се повечко и не му мисли.Гледай да се насладиш на моментите :)

04-03-2007, 13:40
отпускам се , наслаждавам се но пак не се получава

DrSmurph
04-03-2007, 13:42
Има жени които за съжаление никога през живота си не изпитват вагинален оргазъм. това не означава, че ти си от тях, Продължавай да изучаваш тялото и гениталите си докато постигнеш нуйното съвършенство. Безспорна би била и заслугата на приятеля ти!

lo_flo
04-03-2007, 13:42
Хммммм.... Странно.Може да си нимфоманка!Не се обиждай,не знам дали знаеш точното значение на тази дума

temito
04-03-2007, 13:43
znaesh li az vodq polov jivot veche 5 godini,imala sam dosta partniori i s mnogo malko ot tqh sam svarshvala vaginalno,mnogo zavisi ot tvoite predpochitaniq i ot partniora ti,tuka nqkade bqh chela ,che povecheto jeni svarshvat "klitorno"spoko az sashto malko se bqh depresirala v nachaloto,sled malko poveche opit shte svarshvash kakto si poiskash :wink:
edno malko savetche ot men,az lichno nai-lesno svarshvam na zadna prashka-taka pronikvaneto e nai-dalboko,racete na priqtelqt ti mogat da sa navsqkade....a sashto ako i ti si otgore shte kontrolirash dvijeniqta i dalbochinata na pronikvane.... :wink:
aide i uspeh

kalpazanka
04-03-2007, 14:05
Миличка, не се тревожи толкова. Просто отскоро водиш полов живот, а и може би още не сте се напаснали с партньра ти и затова не можеш да свършиш. (Бях чела една статия, не знам дали е мит или не, че трябва да минат година-две от момента, в който си започнала да водиш полов живот, и тогава ще можеш да свършваш.)

lo_flo
04-03-2007, 14:07
Е това са пълни глупости според мен!

bqsna_teenagerka
04-03-2007, 14:44
ами янво ти е по яко клиторално,а за вагинално съгласна съм със gamercheto_...явно трябва по дълго,обясни проблема на приятеля си и той да даде вси4ко от себе си! :wink:

sh3_1s_7h3_0n3
04-03-2007, 14:48
оргазмът е един и същ независимо дали е резултат от стимулиране на клитора или не...

lo_flo
04-03-2007, 14:55
Ако мацката се кефи на секса,има ли значение къв е оргазмът????

temito
04-03-2007, 16:42
оргазмът е един и същ независимо дали е резултат от стимулиране на клитора или не...


ne sam saglasna,dokazano e ,che jenata moje da svarshi po dva nachina-vaginalno ili chrez stimulaciq na klitora

Barbie
04-03-2007, 16:57
Хммммм.... Странно.Може да си нимфоманка!Не се обиждай,не знам дали знаеш точното значение на тази дума

Брееей... :-s

По-удачният въпрос в случая е дали ТИ знаеш точното значение на тази дума...

ThePainIsReaL
04-03-2007, 19:38
Позите миличка.. позите ..
И аз не можех, ама позите правят чудеса.
Сподели какво сте пробвали ..

04-03-2007, 19:48
оргазмът е един и същ независимо дали е резултат от стимулиране на клитора или не...


ne sam saglasna,dokazano e ,che jenata moje da svarshi po dva nachina-vaginalno ili chrez stimulaciq na klitora

ama ne govori suglasna li si, a kaji ima li razlika v use6taniqta i kakva? 6toto be6e kazala 4e si izpitvala i dvata vida...

krem4et0
04-04-2007, 08:17
че и аз свършвам вагинално доста рядко. Споко-не си дефектна!

04-04-2007, 08:21
Хммммм.... Странно.Може да си нимфоманка!Не се обиждай,не знам дали знаеш точното значение на тази дума

Брееей... :-s

По-удачният въпрос в случая е дали ТИ знаеш точното значение на тази дума...

Не мога да се сдържа :smt005 :smt005 :smt005
Не, не, не, не, не......
Бясната тийнейджърка се изказа неподготвена май :::

sh3_1s_7h3_0n3
04-05-2007, 06:28
оргазмът е един и същ независимо дали е резултат от стимулиране на клитора или не...


ne sam saglasna,dokazano e ,che jenata moje da svarshi po dva nachina-vaginalno ili chrez stimulaciq na klitora

а аз какво казах? че можеш да достигнеш оргазъм и по 2та начина...само, че САМИЯТ ОРГАЗЪМ като чувство е едно е и също... к'
во значение има как те стимулират след като и ти свършваш? важното е, че изобщо свършваш...

CMexyPaH4e
04-05-2007, 12:59
edna priqtelka nikoga ne e svarshvala nito vaginalno nito klitorno a vodeshe polov jivot ot godini i probvala s relefni prezervativi i se poluchilo...za pozi naa zadna kakto pisheshe gore i ti da si otgore ama ne navedena kam momcheto ami izpravena za po golqmo pronikvane:P
Inache ne se priteasnqvai shtoto vaginalno samo 1 pat sam svarshvala

CMexyPaH4e
04-05-2007, 12:59
xaxaxa godini sam pisala...stava vapros za 1 godina izvinqvam se