PDA

View Full Version : просто ми се иска да си обясня..



04-11-2007, 16:08
значи.. бях на един негов купон. Нещата отдавна вървят към тръгване, така да го кажем, имаше интерес и от двете страни. И в един момент на партито вече се целувахме.
на следващия ден се видяхме и той ми каза "беше заради алкохола".
а всъщност мога да кажа че не е пил толкова че да му се помрази съзнанието.
та на какво се дължи това негово внезапно отношение, ако е почти 100% сигурно че не е от алкохола? всичко беше хубаво, и мисля че ако го нямаше този купон, сега щяхме да ходим. Не че вече имам голямо желание, но просто ми се иска да разбера причината, за неговото държане и постъпки.
Сега само ме отбягва, въпреки че не съм се отказала все още от приятелските отношения. И ще продължавам да се старая да ги запазя. Все пак се разбра че не ми пука толкова от случилото се.
И...сега? на него пука ли му или не? на какво може да се дължи това кеото ми каза и държанието му?

Kaloqn
04-11-2007, 16:15
Много позната история.. ;) Ами.. отиваш при него, викаш го на страни и му го обясняваш това.. че не е заради алкохола.. питай го дали това не иска да продължи и т.н., но много лошо ще се почувстваш ако ти каже, че си има приятелка и наистина е било заради алкохола :mrgreen:

Alex___f
04-11-2007, 16:21
Най-простото обяснение е, че си е запълвал времето и наистина не те харесва.От друга страна може да го е страх да се влюби, а да се влюбва в теб...може нещо да му пречи да е с теб, някой негов приятел да те е харесал, някоя него да е харесала, да не може да бъде с теб заради нещо си....Но защо не, бори се за приятелството ви, пък така може да разбереш защо е постъпил така...

04-11-2007, 16:23
то че няма приятелка, няма :) в една компания сме все пак и всеки ден се виждаме. хах .. абе не ми е толкова спешно и не ми пука толкова за това, което се е случило. просто ме е яд, че го губя като човек. къв е смисъла всеки ден да сме заедно и да се държим като непознати? просто ми се иска и той да положи усилия някакви... пък все не ми се получава да поговоря с него.

Kaloqn
04-11-2007, 16:28
Ами.. животът е шибан.. ;) а пък и ако не иска да говори с тебе.. не ти е приятел.. и аз в момента съм в подобна ситуация.. ама им казах ЯЖТЕ ЛАЙНА и да се спасяват..

така че.. черпиш го едно ШУМЕНСКО и като е малко замотан тогава почваш да говориш пак с него :) .. НЕ мога да се сетя иначе ще ти кажа какво да направиш ;)

04-11-2007, 16:32
колко си прав! честно :)
няма да е шуменско, загорка ще е :) ама сама ще си я пия, той ако иска да се присъединява. пък ще му мислим :)
и не!! живота не е шибан. и не става такъв, заради глупости. ако и той го разбираше...

white_chik
04-11-2007, 17:06
Ами моята теория по въпроса е,че въпросното момче е имало интерес към теб,но като е получило,този интерес се е изпарил.Нормална ситуациа,ти не си виновна затова,момчетата са си такива.Казал ти е,че е от алкохола,за да не се обидиш.Това естествено си е лично моя теория разбира се

kobrichka
04-11-2007, 17:17
Според мен той е имал интерес към теб,но в момента в който е получил това което иска просто вече не си му интересна.Но от друга страна може би просто е осъзнал,че няма смисъл да разваляте взаимоотношенията си при условие,че сте в една компания,нещата мн ще се променят ако стане нещо между вас.Нямам представа,но според мен е най-добре да разговаряш с него,за да си изясните нещата,вместо да гадаеш защо е постъпил така.Успех!

Nivea
04-11-2007, 17:34
абе аз доколкото знам от приятелите си, "пиян бях" е универсално и стоманено извинение за всичко :) виж,даже да те е харесвал,явно е искал да бездейства спокойно докато ти му се посваляш още малко. а защо на купона е мн просто - тези места предразполагат към глупости даже да не си пил и капчица. аз по принцип не пия,ама страничен наблюдател може да каже че от сутринта съм пияна на такъв купон :) гафове стават. абе даже да не те е харесвал,там хващаш парчето което най-мн ти харесва на момента,пък и с което става свалка,тоест ти си била идеална мишена, така да се каже. не се притеснявай, човешко е. мн правилно правиш като не ти пука, аз също така бих реагирала. апък защо сега се дърпа - ми толко ли е просто, чувства се виновен все пак!!! що на никой никога не му хрумна тая идея. мъжете са животни,ма имат нещо човешко в ДНК-то...май :smt017

koalka
04-11-2007, 17:40
Да, напълно е възможно да няма интерес, а и да не търси нищо сериозно.

BAYO
04-11-2007, 20:55
То като гледам кво е станало, просто си му е било навито на пръста като прожинка да те целуне. Е, сега е доволен от себе си, но осъзнал грешката си, да си развалите приятелството. Помъчи го, може и да му мине :-D

Kianna
04-11-2007, 21:04
Мацко,може момчето да е срамежливо и да си мисли,че ти не го искаш вече..или може пък дъха ти да е бил лош и да се е отказал? :shock:

BAYO
04-11-2007, 21:09
..или може пък дъха ти да е бил лош и да се е отказал? :shock:

Гадост! И на мен ми се е случвало, в момент, в който не е трябвало, но е ставало факт, и то неприятен. Ако бях момиче можеше и да търпя, ма съм момче и не мога. Тва за мен е гад

Kianna
04-11-2007, 21:10
..или може пък дъха ти да е бил лош и да се е отказал? :shock:

Гадост! И на мен ми се е случвало, в момент, в който не е трябвало, но е ставало факт, и то неприятен. Ако бях момиче можеше и да търпя, ма съм момче и не мога. Тва за мен е гад


Хаха,е вариант си е,бе,какво? :-D

radito
04-11-2007, 21:15
..или може пък дъха ти да е бил лош и да се е отказал? :shock:

Гадост! И на мен ми се е случвало, в момент, в който не е трябвало, но е ставало факт, и то неприятен. Ако бях момиче можеше и да търпя, ма съм момче и не мога. Тва за мен е гад


Хаха,е вариант си е,бе,какво? :-D
хаахаах!бтв и аз докато го четях веднага тоя вариант ми мина през акъла! :smt005

BAYO
04-11-2007, 21:28
..или може пък дъха ти да е бил лош и да се е отказал? :shock:

Гадост! И на мен ми се е случвало, в момент, в който не е трябвало, но е ставало факт, и то неприятен. Ако бях момиче можеше и да търпя, ма съм момче и не мога. Тва за мен е гад


Хаха,е вариант си е,бе,какво? :-D

Да! Така е. Признавам си, аз не бих се сетил за тва никога :D

04-12-2007, 12:59
едва ли :) в смисъл варианта е напълно възможен, ама нещо не се дърпаше, пък 15-20 мин да се целуваш не е малко. все щеше да се дръпне по-рано. както и да е. все тая. мерси за отговорите :)