PDA

View Full Version : Как се махат космите най-добре,да растат бавно и по-тънки?



евро гейче съм и аз :)
04-18-2007, 15:50
Има ли такава рецепта?
И да не излизат много подкожни(а те опасни ли са?),че имам подкожни по раменете няколко ?
Става въпрос искам да си обезкосмясвам гърдите и корема,гърба и подмишниците.За кракта още обмислям.
Под мишниците съм си махал космите с депилатор,на корема съм ги стригал с ножичка и машинка както и по слабините.
На гърба имам едни кофти влаканца които искам да оскубя.Ще има ли проблеми?Да не стане някоя бела?

Епилатор добре ли е да си купя и какъв?Евентуално с него да се обезкосмявам по гърдите и корема и гърба.
За слабините може ли да има проблем с епилатора?
Я помагайте пичове и пички :)

Adwokat
04-18-2007, 15:59
Еми по добре с кола маска , аз с кола маска си ги махам на корема гърдите , гърба и краката.. :)

евро гейче ве
04-19-2007, 09:55
Еми по добре с кола маска , аз с кола маска си ги махам на корема гърдите , гърба и краката.. :)

Каква кола маска си купуваш?
И за гърба някой ти помага сигурно,щото сам ще е трудно :)
Растат ли ти подкожни?

Adwokat
04-19-2007, 10:37
ami sigorno sam shte e trudno , az za towa hodq na kozmetik.

Glezanka
04-19-2007, 21:04
[quote="евро гейче съм и аз :)"]Има ли такава рецепта?
И да не излизат много подкожни(а те опасни ли са?)quote]

Kwo moje da mu e opasnoto na 1 kosum ?

евро гейчо
04-20-2007, 14:53
[quote=евро гейче съм и аз :)]Има ли такава рецепта?
И да не излизат много подкожни(а те опасни ли са?)quote]

Kwo moje da mu e opasnoto na 1 kosum ?

Казват ,че ставали инфекции ако имаш подкожни и трябва да се махат!

Glezanka
04-20-2007, 20:08
Infekciq ot roda na ?

Doroteiateia
04-22-2007, 10:08
Лазерната епилация отдавна е отстъпила място на по-нова технология IPL и още по-новата PTF. Работя с тези апарати и мога да ви кажа,че резултатите и ефекта е невероятен. И ако с предишните апарати има болка и трябват 5-6-7- процедури, то с новите са необходими само от 2-до 3 процедури. Премахват се косми, лунички, капиляри, петна и т.н., а за акне е просто великолепно. С тези апарати работа в Плевен, но фирмата им вносител е софийска- Ес лайн, мога да ви дам телефон 0878383355.А който се интересува повече - да ми пише на имейла doroteiateia@abv.bg

04-23-2007, 19:09
Лазерната епилация отдавна е отстъпила място на по-нова технология IPL и още по-новата PTF. Работя с тези апарати и мога да ви кажа,че резултатите и ефекта е невероятен. И ако с предишните апарати има болка и трябват 5-6-7- процедури, то с новите са необходими само от 2-до 3 процедури. Премахват се косми, лунички, капиляри, петна и т.н., а за акне е просто великолепно. С тези апарати работа в Плевен, но фирмата им вносител е софийска- Ес лайн, мога да ви дам телефон 0878383355.А който се интересува повече - да ми пише на имейла doroteiateia@abv.bg

Какво съвпадение,ще гостувам на гаджето си от Плевен скоро.
Кажи за какви пари говорим и какъв е ефекта,къде ти се намира салона и т.н.

евро гейче
04-25-2007, 14:45
Айде де,помагайте!

Петър
04-26-2007, 10:51
Адвокат,

Дай съвет къде да отида на козметик, за да си махна космите по гърба, корема и гърдите.

Мерси много

Петър