PDA

View Full Version : Нещо реално.



Наранено същество
04-27-2007, 17:46
Не ми върви без значение къде аз съм на 17 години м, но имам доста проблеми като почнем в любовта никога не съм си имал приятелка.......... не бих казал че съм грозен просто може би никоя не ме харесва, не мога да пиша есета съчинения и ми се струва че няма да завърша а ако не завърша ще се самоубия нямам си никого..................................... подиграваите ми се ако искате благодаря за отделеното време за четене на глупостите ми........... :(

koalka
04-27-2007, 17:51
Така, ако се самосъжаляваш нищо няма да постигнеш.

04-27-2007, 17:54
em brat mi az sam za6tiq i da ti kaja napiam se prez den i taka vari jivota....

kPuCkA
04-27-2007, 17:58
Мъчно ти е за Вкъщи? Пудинг?! :roll: ха...сега по темата: еми миличък,стегни се... облечи си новите дънки и тениската и излез се разходи,срещни се с нови хора,забавлявай се...абе be cool :::

_^_krisa_^_
04-27-2007, 18:01
Ami zemi se stegni malko pokaji sebe si i taka kato misli6 "nemi varvi ',"memi tva ne mi onova"mi mn qsno 4e nqma da stane kato kazva6 4e ne stava ti ako iska6 sam moje6 da se promeni6 ako poloji6 malko usilie ne misli6 li!!??a kolkoto do esetata te sa lesni ako zeme6 da se pomu4i6 da misli6 malko i da se nau4i6 da izrazqva6 mnenieto si s svoi dumi badi po ob6titelen i ne s e zatvarqi v sebe si ......!!usmihvai se po 4esto i se radvai na malkite ne6ta O:)

JuSt_A_vErMiN
04-27-2007, 18:03
Така, ако се самосъжаляваш нищо няма да постигнеш.ами така е [-X

Наранено същество
04-27-2007, 18:07
Няма нещо което да ме разсее тъи като почти всичко пробвах остана ми само надеждата да си поживея още малко само......... каквото и да хвана нещастие пробвал съм много неща..................... повечето хора не ме определят като човек............... :(((((((((((

LGPz
04-27-2007, 18:20
ТъП ДеПреСанТ!!!Да си учил ... те повечето пубери /като мене :) / си мислят,че училището не им трябва ... че "Мога да стана шофъор и без да уча" .... А ся си блъскай главата ...

пс. Самоубийството НЕ е решение!

POLA^_^
04-27-2007, 18:21
Така, ако се самосъжаляваш нищо няма да постигнеш.

04-27-2007, 18:25
ne se samosajelqvai i ne se misli takiva raboti
molq te ostavi si skype iskam da ti pi6a

Наранено същество
04-27-2007, 18:29
ne se samosajelqvai i ne se misli takiva raboti
molq te ostavi si skype iskam da ti pi6a
остави си ти и ще те намеря.

bungle
04-27-2007, 18:40
И аз много време си нямах никого.
И ето че сега имам много дълго време НЯКОГО.
Не знаеш какво ти готви съдбата..

Наранено..........
04-27-2007, 18:44
ne se samosajelqvai i ne se misli takiva raboti
molq te ostavi si skype iskam da ti pi6a
ето можеш да ме потърсиш име в скаип foreverlv

My_Way
04-27-2007, 18:44
Не ми върви без значение къде аз съм на 17 години м, но имам доста проблеми като почнем в любовта никога не съм си имал приятелка.......... не бих казал че съм грозен просто може би никоя не ме харесва, не мога да пиша есета съчинения и ми се струва че няма да завърша а ако не завърша ще се самоубия нямам си никого..................................... подиграваите ми се ако искате благодаря за отделеното време за четене на глупостите ми........... :(
Хмм...откъде знаеш, че никоя не те харесва? Пробвал ли си се с някоя?
По-добре вместо да се депресираш направи нещо по въпроса, а не се примирявай. Човек живее само въднъж (не слушай кво ти казва Джеймс Бонд :) ).

mechtaq_za_teb
04-27-2007, 18:53
Mi okay,imash si problemi.Te nqma da se reshat sami...

Нещасно..................
04-27-2007, 19:00
ne se samosajelqvai i ne se misli takiva raboti
molq te ostavi si skype iskam da ti pi6a
Ако искаш ме намери моля те :((((((
скаип ник foreverlv

BAYO
04-28-2007, 10:31
Стига бе! Стегни се малко. Баси кфо ревете ... станали сте на по 17г. иии си мислите, че вече нищо няма смисъл. Ми ти като не правиш нищо, кое и как да има смисъл???? Раздвижи си малко крайниците и мозъка, старай се в нещата, които правиш и ще видиш, че сичко ше се оправи.

kuber
04-28-2007, 13:53
Всеки изпада от време на време в депресия... споко ще се оправят нещата...
И аз си нямам приятелка обаче не ми пука щото си имам 2-3 курвички и да ме удовлетворяват идеално сексуално... а за лубовта ще има да чкаш... преми, че няма лубов и това е полужението... не самосъжалявай а отиди пред огледалото, погледни се и кажи "Аз сум пич и която не ме харесва сигурно е Лезбийка"

04-28-2007, 16:50
ne se samosajelqvai i ne se misli takiva raboti
molq te ostavi si skype iskam da ti pi6a
Ако искаш ме намери моля те :((((((
скаип ник foreverlv




mi az ti pisah ama ti ne otgovori :-s [/code]

extazygirl
04-28-2007, 16:55
abe 4ovek stegni se malko i az sam imala takiva momenti v jivota v koito mi se e iskalo da umra i sam si mislela 4e ako tva se slu4i daje nikoi nqma da zabeleji ama ti si samo na 17....te parva 6te ti se slu4vat hubavi raboti spoko...i da znae6 4e e vajno da se u4i :wink:

Iv4eTy
04-28-2007, 18:05
Бе я вземи се стегни :!: Я си помисли какво печелиш като се самосъжаляваш?! Трябва да се научиш да се уважаваш и харесваш за да могат и другите да те харесват!

04-28-2007, 18:19
Е пич я се стегни само на 17 си живота е пред теб :wink: Ходи на фитнес взимай протеини направили яко тяло и така.Аз от 16 годишен тренирам сега съм на 17 имам хубаво тяло и мацките се лепът :P Това е моя съвет и горе главата

Нещасно..................
04-28-2007, 18:39
ne se samosajelqvai i ne se misli takiva raboti
molq te ostavi si skype iskam da ti pi6a
Ако искаш ме намери моля те :((((((
скаип ник foreverlv




mi az ti pisah ama ti ne otgovori :-s [/code]
ами никои не ми е писал :( чесно може би защото не ти знам ника и не си адната в листата за това не виждам като ми пишеш кажи си ника и ще те намеря обещавам :)

Наранено същество........
04-28-2007, 18:41
abe 4ovek stegni se malko i az sam imala takiva momenti v jivota v koito mi se e iskalo da umra i sam si mislela 4e ako tva se slu4i daje nikoi nqma da zabeleji ama ti si samo na 17....te parva 6te ti se slu4vat hubavi raboti spoko...i da znae6 4e e vajno da se u4i :wink:
Това не е моментно състояние а продължи вече 3 години :((((((((((((((( отчаях се тотално:(((((((((

04-28-2007, 18:51
ne se samosajelqvai i ne se misli takiva raboti
molq te ostavi si skype iskam da ti pi6a
Ако искаш ме намери моля те :((((((
скаип ник foreverlv




mi az ti pisah ama ti ne otgovori :-s [/code]
ами никои не ми е писал :( чесно може би защото не ти знам ника и не си адната в листата за това не виждам като ми пишеш кажи си ника и ще те намеря обещавам :)
flower.lina mi e skype i ti pratih palnomo6tno priemi go :)

Just_say_no
04-28-2007, 20:19
4ista pubertetska depresiq... 6te ti mine spoko vs sme minsli prez tova... samo gledai da ne napravi6 nqkoq glupost... :-s

leko_otkachena
04-28-2007, 20:23
Мъчно ти е за Вкъщи? Пудинг?! :roll: ха...сега по темата: еми миличък,стегни се... облечи си новите дънки и тениската и излез се разходи,срещни се с нови хора,забавлявай се...абе be cool :::opravi se malko naglasise i sichko shte stane :wink:

Наранено...........
04-29-2007, 20:54
Мъчно ти е за Вкъщи? Пудинг?! :roll: ха...сега по темата: еми миличък,стегни се... облечи си новите дънки и тениската и излез се разходи,срещни се с нови хора,забавлявай се...абе be cool :::opravi se malko naglasise i sichko shte stane :wink:
За съжаление не всички хора са еднакви нагласял съм се макар и да не ми допада това и парфюми глупости там разни дрехи........... това онова няма ефект от това далеч съм от мисълта и продължавам да твърдя това за мен не е моментно състояние но наи при повечето от вас е било моментно състояние иначе всеки един човек е единствен и неповторим колкото и жалко колкото изтъркано да звужи е вярно за съжаление.Вече започвам да се чудя дали ще се оправя някога знам че постояно хората пишат подобни теми като моята за самоубииство и така знам че моята е подобна но ако някои ми даде добри съвети ще бъда много благодарен.

sun_flower
04-29-2007, 21:26
malko po-samouverenost i ne6tata 6te se podredqt,vreme e za promqna

BAYO
04-30-2007, 11:37
Самочувствие братко, самочувствие , тва ти куца, оправи го и ще се оправиш, и тялом и духом :wink:

Baby_b
04-30-2007, 11:44
То в живота нищо не идва на готово трева малко инициатива от твоя страна. Забелязах че нямаш кои знае какво самочувствие тва не е мн добре. Първо трябва да повярваш в себе си и в уменията си. Все за нещо ще те бива :wink:
2.Не се самосъжалявай. Потруди се за нещо и когато го постигнеш ще видиш колко добре ще се чувстваш
3.Размърдайй се. 8) :wink: тва е засега от мене после като се сета още нещо ще пиша :wink:

JaklinA
04-30-2007, 14:44
za gajdetata ne se pritesnqvai 6e si nameri6
a za esetata i su4ineniqta ami nz 6e se nau4i6 spoko

Наранено.......
04-30-2007, 19:24
То в живота нищо не идва на готово трева малко инициатива от твоя страна. Забелязах че нямаш кои знае какво самочувствие тва не е мн добре. Първо трябва да повярваш в себе си и в уменията си. Все за нещо ще те бива :wink:
2.Не се самосъжалявай. Потруди се за нещо и когато го постигнеш ще видиш колко добре ще се чувстваш
3.Размърдайй се. 8) :wink: тва е засега от мене после като се сета още нещо ще пиша :wink:
Човек се учи цял живот за есета и съчинения не мисля че ще отделя цял живот аи те са елементарни и щом не мога да ги науча аз съм си виновен :( и за любовта е така :( аз съм си виновен за всичко:(
иначе не мога да постигна нищо нямам умения опитвал съм доста неща и пак няма полза .

Presley
04-30-2007, 19:35
О господи к`фи са тея депресии бе...младо момче...!Сиг ти е кофти,ама вината си е саво в тебе..!Постарай се да се премениш и да си по-общителен..!А и дай си скайпа да те поуспокоя ,че ше уча психология :-D

Mimka_sweet
04-30-2007, 19:43
Вземи се в ръцеееееееее :lol:

Наранено...........
04-30-2007, 19:49
О господи к`фи са тея депресии бе...младо момче...!Сиг ти е кофти,ама вината си е саво в тебе..!Постарай се да се премениш и да си по-общителен..!А и дай си скайпа да те поуспокоя ,че ше уча психология :-D skype nick foreverlv

dass
05-01-2007, 06:01
Не ми върви без значение къде аз съм на 17 години м, но имам доста проблеми като почнем в любовта никога не съм си имал приятелка.......... не бих казал че съм грозен просто може би никоя не ме харесва, не мога да пиша есета съчинения и ми се струва че няма да завърша а ако не завърша ще се самоубия нямам си никого..................................... подиграваите ми се ако искате благодаря за отделеното време за четене на глупостите ми........... :(
Istinata che mnogo malko hora mogat da gi pishat tiq suchineniq,ckata e chetesh gotovi temi i zapomnqsh analizite na dadeni citati ili po daden vupros ot dadeno proizvedenie,az lichno ucha celiq analiz na edno proizvedenie i na suchinenie piusha absolutno sichko za celiq analiz i vinagi si izkarvam 5-cata;],prosto trqq da nauchish analizite,inache tva az sam da izmislq neshto zabravii zakvo sa tiq knijki s analizi q;p
Otnosno lubovta hm poznato;] dz... abe sigorno se namirat ama na tebe ne ti haresvat.. ;] Lichno az iziskvam mnogo ot momicheto do mene i mai mai neshto s takia iziskvanq 3 godini nemoa si namera moma;p shte trqq da svalqm letvata dignal sum q visoko,a qvno momite sa s kusi kraka:)

iLoveChocolate
05-01-2007, 07:44
еми тва,че не можеш да пишеш есета и съчинения /можеш да преписваш :wink: / говори,че ти не можеш да се съсредоточиш или не можеш да си подредиш мислите. сигурно мислиш за другите си проблеми. излизай повечко и се забавлявай, намери си компанийка,надявам се там да намериш и някое момче.

deem
05-01-2007, 07:49
Темата ' За Депресираните' в клуб ' У Дома' . Там има информация ,която според мен може РЕАЛНО да ви помогне. Ако искате и хвърлете един поглед.
И горе главата.

Presley
05-01-2007, 07:58
еми тва,че не можеш да пишеш есета и съчинения /можеш да преписваш :wink: / говори,че ти не можеш да се съсредоточиш или не можеш да си подредиш мислите. сигурно мислиш за другите си проблеми. излизай повечко и се забавлявай, намери си компанийка,надявам се там да намериш и някое момче.
Опа депресия депресия,ама май още не е обърнал реэбата :-D :-D :-D

BAYO
05-01-2007, 12:01
еми тва,че не можеш да пишеш есета и съчинения /можеш да преписваш :wink: / говори,че ти не можеш да се съсредоточиш или не можеш да си подредиш мислите. сигурно мислиш за другите си проблеми. излизай повечко и се забавлявай, намери си компанийка,надявам се там да намериш и някое момче.
Опа депресия депресия,ама май още не е обърнал реэбата :-D :-D :-D

Още не е късно за момчето, има живец в него, само тряя да осъзнае, че не е толкова смотан, колкото си мисли че е. Вдигни самочувствието, излизай, търси.... нали знаеш, който търси намира! Чукни на 10 врати, поне 1 ще се отвори. Айде.

My_Way
05-01-2007, 12:25
Чукни на 10 врати, поне 1 ще се отвори...
Tва си го сложи в подписа, да не го повтаряш всеки път :)
А иначе към автора - е батка защо така бе? Стегни се малко. Ако се оставяш на течението без нищо да правиш няма да стане работата. Са кой ти е виновен, че няма да завършиш, или че нямаш гадже - ти каза, че не си бил грозен, другото зависи от теб.

BAYO
05-01-2007, 12:56
Чукни на 10 врати, поне 1 ще се отвори...
Tва си го сложи в подписа, да не го повтаряш всеки път :)
А иначе към автора - е батка защо така бе? Стегни се малко. Ако се оставяш на течението без нищо да правиш няма да стане работата. Са кой ти е виновен, че няма да завършиш, или че нямаш гадже - ти каза, че не си бил грозен, другото зависи от теб.

Хаха и аз съм забелязал, че го казвам честичко, ама просто животът ме е научил така и знам че действа, та за туй искам да налея малко акъл на подрастващите :) Да не се обиди ся някой :smt016

BWald0rf
05-01-2007, 14:27
Така, ако се самосъжаляваш нищо няма да постигнеш.
Така е!И не вярвам да нямаш нито един приятел така че излез позабавлявай се малко.Ще видиш как ще намериш нови приятели а и момичета ;)

djeini
05-01-2007, 14:30
Самочувствие братко, самочувствие , тва ти куца, оправи го и ще се оправиш, и тялом и духом :wink:
Suglasna

05-01-2007, 14:37
mii i az sum taka .. i az ne se imam za grozna obache qvno drugite me imat za takava.. na 14 sum i sum otchaqna ot jivota..

Valserp
05-01-2007, 14:39
Рано ти е.
Кат' станеш на 30 по-може да се отчайваш. Ама на 14 :smt017