PDA

View Full Version : Kak da razbiram deistviqta mu?



bolka ot lubov
05-06-2007, 20:24
Реших и аз да си напиша историята тук :-)

Всичко започна на Нова година.Отидох у едни познати и там беше той-веднага го харесах,а смея да отбележа,че и той мен :) Видяхме се на следващия ден,но той се държеше по-хладно - все едно не се познаваме.Не ми стана приятно,но го преживях.През целия Януари се виждахме почти всеки ден,често вечер сме оставали сами...и нищо-той стоеше на 2см от мен и не правеше нищо.Един ден не издържах и го попитах дали ме харесва-той очакваше този въпрос,но остана като вцепенен и след малко ми каза:"Виж...ти си много готино момиче и ...не се занимавай с мен,защото съм кавал.Наистина съм голям кавал!".Стана ми много кофти-след този ден не го бях виждала около месец.Когато се срещнахме обаче той се държеше мило с мен,обграждаше ме с внимание.Вече не само стояхме,а се наслаждавахме на телата си.Изненада ме неговата дискретност-не е казал на никой от познатите ни какво сме правили.
Аз много го обичам.Много пъти ме е угорчавал и наранявал,но после всичко съм му прощавала.
Искам да подчертая,че с въпросното момче не сме гаджета,по-скоро сме нещо като любовници :twisted:
Моля мъжката част от форумците да си даде мнението за това,защо на момчето му се промени поведението-първо ми каза "не се занимавай с мен",а после сам започна да се "занимава" с моята особа.
:D

_VIP_
05-06-2007, 20:29
доебало му се е :mrgreen:

sun_flower
05-06-2007, 20:36
moje bi e razbral kakvo vsu6tnost iska i go e otkril v tvoe lice!Horata se promenqt

Nassgerrack
05-06-2007, 21:01
На мен се пада честта да дам първия смислен отговор.

Тоя сладур те използва. По начин по който ти харесва,но въпреки това го прави.

Помисли си след като те е наранявал дали си заслужава да поддържаш контакти с него,все пак той те ползва само за еб**е. Е,и жените имат нужди,ако ти се буйства с него давай,но си е за твоя сметка.

Казваш ,че той не е споменавал на никой заради вас.Ако това е вярно замисли се защо.Явно не му се иска хората да разправят,че курварства наляво-надясно.

Общо взето си прецени ква ти е кирията. Аз съм "за" секса без обвързване. Прави каквото решиш,стига да не ти наврежда.

_VIP_
05-06-2007, 21:02
На мен се пада честта да дам първия смислен отговор.

Тоя сладур те използва. По начин по който ти харесва,но въпреки това го прави.

Помисли си след като те е наранявал дали си заслужава да поддържаш контакти с него,все пак той те ползва само за еб**е. Е,и жените имат нужди,ако ти се буйства с него давай,но си е за твоя сметка.

Казваш ,че той не е споменавал на никой заради вас.Ако това е вярно замисли се защо.Явно не му се иска хората да разправят,че курварства наляво-надясно.

Общо взето си прецени ква ти е кирията. Аз съм "за" секса без обвързване. Прави каквото решиш,стига да не ти наврежда.
che to i az tva kazah ama go posakratih :mrgreen:

Valserp
05-06-2007, 21:58
"Виж...ти си много готино момиче и ...не се занимавай с мен,защото съм кавал.Наистина съм голям кавал!"


Моля мъжката част от форумците да си даде мнението за това,защо на момчето му се промени поведението-първо ми каза "не се занимавай с мен",а после сам започна да се "занимава" с моята особа.
:D

Той наистина е голям кавал.

koalka
05-07-2007, 05:30
доебало му се е :mrgreen:Малко грубичко казано, но е възможно и това да е истината.
Иначе не знам дали и той знае какво иска.

bqloto_zai4ence
05-07-2007, 07:35
Муж жсе пак кво друго мойе да о4аква6 от него освен да те използва за секс....хахахахахах....НЕ МУ СЕ ВРУЗВАЙ НА ГЛУПОСТИТЕ ЗАМО 6ТЕ СЪЖАЛЯВА6 ПОСЛЕ.......мъже и лубов дадададададададададададаа д 100000000000000000000% направооо знам 4е не зву4а мило но е така

LetiCherry
05-07-2007, 08:27
На мен ми се струва, 4е в на4алото не му се е занмавало с теб, после след време се е сетил, 4е няма секс и 4е успе6но може да те използва, ти така и така го харесва6, без да имате връзка и без той да 4увства задължения към теб! Теб тази ситуация усторйва ли те?

honda^
05-07-2007, 08:59
И аз мисля като останалите. Иска само секс от теб :| .

bqsna_teenagerka
05-07-2007, 09:31
питай го откровенно за 4увствата му към теб не знам дали е просто заради секса или има нещо пове4е след време ще разбереш...може пък да си тее харесал :wink:

BAYO
05-07-2007, 10:02
1) Тва е тактика от негова страна. Правил се е на задръстеняк, наа кавал ако щеш... просто е трябвало леко да го съжалиш. В тоя момент, вече те е хванал на куката и няма мърдане. Не може човек, който ти казва " Бегай от мене ма' , след 1 месец да тича след тебе като баба след внуче. Явно е усетил, че си захапала въдицата и е решил да се позабавлява малко. И обясни ми термина "любовници", щот той женен ли е, ти женена ли си ... с гаджета ли сте ... така и не можах да разбера. Инак съм "ЗА" секса, но съм "ПРОТИВ" без "скафандърчета" :-D

05-07-2007, 14:31
Хаха, той човекът те е предопредил, че е кавал. Няма кво да му се чудиш :-({|=