PDA

View Full Version : iskam da razbera...



Nelly-to
05-19-2007, 05:50
Kolko mi lipsva nachina po koito nejno me obichashe....Za 6 meseca toi preobarna jivota mi, razbrah 4e moga da obicham i 4e moga da bada obichana...No sled nqkoi seriozni spre4kvaniq, zaradi nego samiq ,stiganhme do tam, 4e chak se blokirahme v skype... :cry: Opita se da varne vremeto nazad, no az bqh veche izmorena i se otkazah,nqmah sili da prodalja poveche s nego..Kaza, mi che vinagi ste me obicha..a az iskah ot nego priqtelstvo,ne 4e ne go obichah..prosto mi se beshe nasabralo malko v poveche..V prodaljenie na celi 2 meseca, ne se bqhme chuli ,nito vidqli...dori kato priqteli ! Samo az si znam,kak izjivqh tiq meseci..no pak razbrah ,cha naistina go OBICHAM! Sled tolkova vreme, toi pak me potarsi...s dumite :kolko mi lipsvash..lipsva mi nachina po koito me obichash...Maakar i po telefona, te me razchustvaha ,naistina mnogo...Tova obajdane, napravi dajdovniq den slanchev za men, stopliha sarcicheto mi.."Nqma da razkazvam romani ,pak.."kaza Toi..popita me kak sum,kak e semeistvoto mi...dali si imam nqkogo do men..Savsem priqtelski otnosheniq....Iskam da razbera, zashto mi se obadi..kakvo o4akva ot men,da zabravq i da prostq gre6kite mu..Moga, zashtoto go obicham...ne razbiram zashto sled tolkova vreme mi se obadi i se darjeshe sqkash ne sme se karali nikoga predi..Mnogo sum obarkana..pak vlezna v jivota mi..i ose6tam ,che pak ste go preobarne ot bolka i shtastie...Kakvo mislite Vie, kakvo go e nakaralo da mi se obadi?

koalka
05-19-2007, 06:21
Явно наистина има чувства, обича те.Съберете се, ако се обичате.Няма смисъл да похабявате една може би хубава връзка, а едните караници не са повод за скъсване.

05-19-2007, 06:25
Shtom ste se blockirali v skype,na4i e seriozno
P.S. Imam flextype ama noro4no ne pi6a na bg :lol:

05-19-2007, 09:12
abe momi4e saberete se ... ne e mojal da te zabravi ...sigurno e 4akal ti da se obadi6 prez tezi 2 meseca !!! ama ne mu e dostignalo kuraj da te iz4aka dokato ti se seti6, za6toto moje bi go e strah da ne si hvane6 drug !


Syveta mi e : Vijte se pogovorete i mu dai 6ans !!!

vvs_go
05-19-2007, 11:14
mi gledai ei tva i 6te razbere6 http://vbox7.com/play:325719a0

Presley
05-19-2007, 11:16
Явно наистина има чувства, обича те.Съберете се, ако се обичате.Няма смисъл да похабявате една може би хубава връзка, а едните караници не са повод за скъсване.

cat_f
05-19-2007, 19:31
vse pak 6tom ti se e obadil zna4i naistina izpitva ne6to k1m teb, ne6to koeto e dosta silno. Ot druga strana sig se 4uvstva vinoven za tova koeto ti e pri4inil. 6tom go obi4a6, 6tom i toi po nqkak1v svoi na4in ti e pokazal 4e vse o6te te obi4a, nqma smis1l da umuva6, s1berete se otnovo, no mu postavi nqkoi usloviq v samoto na4alo. Uspeh!!!

tranceaddicted
05-19-2007, 19:37
За да ти се обади явно не е просто защото не е имал какво да прави и така да си запълни времето, защо чак сега ? Е тука вече не мога да отговоря само той си знае, но мойто мнение е че ако го харесваш трябва отново да се съберете, защото очевидно той не те е и няма да те забрави.

iohanka_sladuranka
05-19-2007, 19:41
Kolko mi lipsva nachina po koito nejno me obichashe....Za 6 meseca toi preobarna jivota mi, razbrah 4e moga da obicham i 4e moga da bada obichana...No sled nqkoi seriozni spre4kvaniq, zaradi nego samiq ,stiganhme do tam, 4e chak se blokirahme v skype... :cry: Opita se da varne vremeto nazad, no az bqh veche izmorena i se otkazah,nqmah sili da prodalja poveche s nego..Kaza, mi che vinagi ste me obicha..a az iskah ot nego priqtelstvo,ne 4e ne go obichah..prosto mi se beshe nasabralo malko v poveche..V prodaljenie na celi 2 meseca, ne se bqhme chuli ,nito vidqli...dori kato priqteli ! Samo az si znam,kak izjivqh tiq meseci..no pak razbrah ,cha naistina go OBICHAM! Sled tolkova vreme, toi pak me potarsi...s dumite :kolko mi lipsvash..lipsva mi nachina po koito me obichash...Maakar i po telefona, te me razchustvaha ,naistina mnogo...Tova obajdane, napravi dajdovniq den slanchev za men, stopliha sarcicheto mi.."Nqma da razkazvam romani ,pak.."kaza Toi..popita me kak sum,kak e semeistvoto mi...dali si imam nqkogo do men..Savsem priqtelski otnosheniq....Iskam da razbera, zashto mi se obadi..kakvo o4akva ot men,da zabravq i da prostq gre6kite mu..Moga, zashtoto go obicham...ne razbiram zashto sled tolkova vreme mi se obadi i se darjeshe sqkash ne sme se karali nikoga predi..Mnogo sum obarkana..pak vlezna v jivota mi..i ose6tam ,che pak ste go preobarne ot bolka i shtastie...Kakvo mislite Vie, kakvo go e nakaralo da mi se obadi?
mili4ka prosti mu,qvno mom4eto o6et te obi4a.tova e ot edna strana ot druga,ti si razbrala sled 2 meseca dale4 ot nego 4e o6et go obi4a6,ako pak se saberete i toi pak te narani te o4akva sa6toto 4e i pove4e!!!vse pak riskuvai,moje i da bade6 6tastliva!!!uspeh

LilitoO
05-19-2007, 19:42
Съберете се...дори и да са минали 2 месеца все пак щом ти се е обадил след като не сте се виждали толкова време..значи това което изпитва е мн силно... :)

Lorcheto
05-20-2007, 04:37
Mojebi naistina izpitva neshto kam teb, a mojebi savestta go darzae, mojebi iska da ste FR.... tolkova mnogo mojebi....Spored napisanoto, mislq 4e si dostat4no golqma, i mojesh sama da vzemesh reshenie...nadqvam se da bade nai dobroto....No vinagi si imai edno na um ,za horata koito sa te naranili.. O:)

05-20-2007, 05:41
Скайпи вреди на всяка една връзка малко или много

ако /каквото има 4овек да сподели през разстоянията дале4 по- удобно е старомодното ПИСМО, в краен слу4ай е-маил, но скайпа/телефона са в състояние да скапят и най-добрата връзка.

NELLY-TO
05-20-2007, 05:48
Gosta po gore, kakvo iskash da kajesh s tova...za skype ili telefonite,izvinqvai no az ne shvanh smisala...

alkobalko
05-20-2007, 06:43
Щом се обичате направете всичко възможно, за да се съберете.

BAYO
05-20-2007, 11:24
Абе битка бе. Бори се за него, щом се обичате ще преодолеете трудностите. Борба и тфа е.

loving_you_
05-20-2007, 14:02
Явно наистина има чувства, обича те.Съберете се, ако се обичате.Няма смисъл да похабявате една може би хубава връзка, а едните караници не са повод за скъсване.

Напълно съм съгласна

NELLY-TO
05-20-2007, 22:51
Blagodarq na vsi4ki , koito mi dadoha savetite...i stigam do izvoda ,che vs4ki ste za edno neshto- Da se saberem. Da ama ne e tolkova lesno,kolkoto izglejda. Ne moga da zabravq be hora, ne moga da zabravq bolkata koqto tozi 4ovek mi pri4ini. Kolkoto i da si go obicham ,ne stava nqkak si. Nqma da bade sa6toto kakto predi... :cry: :cry: :cry: A toi se darji nqkak si drapnato ot men, daarji se s men samo kato priqtelka...sqkash e zabravil minaloto, zabravil e mai zashto go ostavih, zabravil e kolko me narani :cry: I sega pak se vra6ta , i kakvo iska ot men?! Lubov?! Priqtelstvo mojebi.. oh tolkova sum obarkana. Darjim se i dvamata sqkash ni6to ne e stanalo, vse edno sme prosto priqteli....i nikoi ne smee da podhvane temata za minaloto. :cry: Tolkova sum obarkana, neznam kakvo stava sega....varna se sled tolkova vreme, i sega se darji smao kato priqtel... zashto se varna?! Ili ako se varna, pone da mi se be6e izvinil, neznam..a toi nishto, vse edno sme poznati nqkakvi...Kajete kakvo da pravq, kak da se borq za 4ovek koito dori ne si spomnq 4e sme se obichali ili pone taka se pravi?! :cry: