PDA

View Full Version : Искам си го обратно :(



05-19-2007, 14:13
Значи не знам и аз защо реших да пусна тази тема, може би просто имам нужда да споделя с някого ... Наскоро се разделих с приятеля ми.Бяхме заедно година и половина . Връзката ни беше малко сложна понеже не сме от един град, но въпреки всичко през цялото време бяхме щастливи заедно и превъзмогвахме всички трудности ... Срещнах го в момент, когато бях адски отчаяна и той беше човекът, който след повече от 2 месеца успя да ме накара да се усмихна отново ... И така за кратко за мен той се превърна във ВСИЧКО, толкова силно го обикнах, отдадох му се напълно - душевно и физически (той ми беше Първият ) ... За първи път в живота си изпитвах подобни чувства, дори не исках да си представям какъв би бил животът ми без него . Заедно правехме планове за бъдещето ни, нашето общо бъдеще,, как сега като завършим аз ще продължа образованието си в София и тогава ще можем всеки ден да сме заедно ... тогава "ще дойдат нашите дни на щастие", така казваше той .... Всичко беше невероятно, както и той самият ... Когато бяхме разделени не спирах да мисля за него и толкова много започвахме да си липсваме, че после когато се виждахме, не можехме да се наситим един на друг ... И така до преди 1 месец, ден преди рожденния ми ден получих sms, в който ми пишеше, че заминава за Турция за 10 дни.... липсваше обичайното ''обичам те'', просто така заминава ... Заболя ме много не за друго , а защото от няколко дни преди това се държеше малко странно и сега когато просто ме информира , че заминава ми стана много тъжно ... Беше най-ужасният ми рожден ден , тъй като цял ден не спрях да мисля за него и да ми минават какви ли не черни мисли през главата .... но в един момент реших , че преувеличавам и че може би всичко е плод на моята фантазия, че съм го разбрала погрешно..... дълбоко някъде вътре в себе си вярвах, бях сигурна, че след като се върне веднага ще ме потърси, но това и до днес така и не стана :smt010 преди няколко дни му писах,казах му , че ако за него всичко е свършило, то тогава заслужавах поне да ми го каже в очите , все пак година и половина е достатъчно дълго време, за да съм заслужила поне малко от уважението му ... той така и не ми отговори, просто така ... заряза ме , човекът, в който най-много вярвах, който всеки ден ми повтаряше, че аз съм момичето на живота му ... който ми казваше, че никога няма да ме нарани ,,, а сега ме нарани така, както никой не го беше правил :((( след няколко дни имам бал,, ужасно тъжно ми е , че се разделям с класа ми, и раздялата ми с НЕГО прави всеки следващ ден стократно по-мъчителен ...
Питам се дали и на други се е случвало. Всичко да е наред и в един момент без да е имало каквито и да е признаци за раздяла, човекът ,който обичате просто да изчезне без следа ... Господи, колко много го обичам и колко много ми липсва !!! Искам си го обратно .. Искам поне да разбера какво се случи, макар че може би е очевидно ... любовта може би е дошла при него с друго лице .... само как ми се иска да знам , че не е така ..... И как ми се иска да вярвам, че отново ще сме заедно, нищо друго не искам по-силно от това.
Извинявам се ако на някой съм доскучала с темата, а също и за хаоса в мислите ми, но просто наистина се чувствам много объркана ... Знам,че вие няма как да ми помогнете,,, но сега малко ми олекна след като го написах, за мен това е достатъчно ...
Бъдете щастливи и дно никога не разберете какво е да се чувствате така, както се чувствам аз в момента !!!

Sh@d0w
05-19-2007, 14:19
:shock: мързеше ме да го прочета цялото ама ми звучи познато от някъде....

Presley
05-19-2007, 14:28
Преди време ми се случи абсолютно същото...энам,че е много гежко..!Энам какво ти е ,но найстина никого не може да ти помогне...!Можеш да раэчиташ само на клишето `времето лекува`,въпреки че мен не ме иэлекува,но както и да е!Просто гледай напред,колкото и банално да эвучи...!Не се эатваряй в себе си...

BebeTooOoo
05-19-2007, 14:28
Миличка...това което ти се е случило е ужасно.Не съм била в такъв момент (но в подобен) но си го представям колко гадно и тъжно е.Наистина според мен няма логика просто ей така да свърши всичко.Сигурно ти е много объркано и трудно :( .Моят съвет към теб е да поговориш сериозно с него.Интересувай се защо така се е получило и каква е причината да се разделите.Може наистина да е намерило друго момиче...но както ти каза поне е трябвало да ти го каже в очите,защото е лесно да мълчиш и да не споделиш...а човекът от отсрещната страна да се мъчи.Незнам какво друго да те посаветвам...много гадно от негова стана да постъпи така...както казах и на мен ми се е случвало подобно нещо...но всичко беше общо взето несподелено и до някъква степен знам какво е чувството.Но ти не се отчайвай.Живота е пред тебе.Ще срещнеш много други момчета.Просто прадължавай напред.Колкото и да е трудно го забрави.Но наистина нищо ама нищо не се знае.Може всичко да бъде както преди...затова не го мисли много а поговори с него.Надявам се нещата все пак да се оправят.Успех. :wink:

mechtaq_za_teb
05-19-2007, 15:32
Prekrasno te razbiram,zashtoto i na men mi se e slu4valo po4ti sa6toto s razlikata 4e sme ot edin grad i bqhme po-malko vreme zaedno.(tova beshe mn mn skoro)Znam 4e sega ti e otvratitelno gadno i ne mojesh da spresh da mislish za nego.No vij 4e toi qvno te e zabravil.I kolkoto i da boli trqbva da vdignesh glava i da prodaljish napred.Qvno toi ne e mom4eto na tvoq jivot i rano ili kysno shte sreshtnesh 4ovek,koito naistina shte dava vsi4ko za teb,koito 6te te obi4a kakto nikoi drug.Priemi go taka:Imali ste prekrasni momenti zaedno,no sega ne ste zaedno zashtoto nqkyde te 4aka po-dobar ot nego.Vsi4ko shte otmine s vremeto...

05-19-2007, 16:05
Аз съм от хората, които не мислят, че времето лекува ... просто човек може би се примирява с действителността, защото иначе няма как да продължи..., но болката и чувствата си остават някъде там дълбоко в теб .. Не мога да не мисля за него, не мога просто така да го изтрия от живота ми, прекалено много го обичам ... трудно е, особено,когато както казах вече не е имало абсолютно никакви признаци за раздяла ,,, не сме имали проблеми(поне аз така си мисля) , за да очаквам края ... всичко стана от нищото ... А и аз съм си такава, не се влюбвам лесно,но когато се случи обичам наистина с цялото си сърце и давам всичко за този човек ... Най-гадното е, че последния път, когато се видяхме беше един от наи-невероятните дни в живота ми , а когато се разделихме аз дори и не предполагах, че никога повече няма да го видя, а има толкова неща, които не успях да му кажа ... просто немога без него :smt010

Sladur4enceto
05-19-2007, 20:24
:cry: izjivqh absolutno sa6toto predi godina .mom4e v koeto vqrvah s vsi4ko jivo v men me izostavi i do den dne6en ne mi e progovoril ,pravi se 4e ne me poznava a toi be parvata mi seriozna vrazka prodaljila po4ti 2 godini :/ sega sam s dr ot 4 meseca i jivota mi se opravi , pak tragna po staro mu taka 4e gre glavata i vsi4ko s vremeto si :))) no nai vajnoto e da bade6 silna i tvarda , uspeh :)

Presley
05-19-2007, 20:30
Аз съм от хората, които не мислят, че времето лекува ... просто човек може би се примирява с действителността, защото иначе няма как да продължи..., но болката и чувствата си остават някъде там дълбоко в теб .. Не мога да не мисля за него, не мога просто така да го изтрия от живота ми, прекалено много го обичам ... трудно е, особено,когато както казах вече не е имало абсолютно никакви признаци за раздяла ,,, не сме имали проблеми(поне аз така си мисля) , за да очаквам края ... всичко стана от нищото ... А и аз съм си такава, не се влюбвам лесно,но когато се случи обичам наистина с цялото си сърце и давам всичко за този човек ... Най-гадното е, че последния път, когато се видяхме беше един от наи-невероятните дни в живота ми , а когато се разделихме аз дори и не предполагах, че никога повече няма да го видя, а има толкова неща, които не успях да му кажа ... просто немога без него :smt010
Найстина е ужасно неприятно ,това което е направил!Не искам да те обеэнадеждавам,но ние няма как да ти помогнем эа съжаление :( !Каквото и да ти кажем надали болката ти ще стане по-малка или пък любовта ти към него ще се иэпари...!Просто колкото и банално да эвучи-трябва сама да си помогнеш!
Иэлишно е да го кажа ,эащото предполагам го энаеш ,но ще го кажа:Не си эаслужава да страдаш толкова силно эа човек,когото те е наранил толкова много и сега най-вероятно дори не се сеща эа теб! :( Може би го съэнаваш,но любовта си е любов-хваща и не пуска!Просто се опитай да го превоэмогнеш някак си и бъди силна,както каэах-не се эатваряй в себе си!Сподели с някоя приятелка,эащото най-вероятно така ще ти поолекне до колкото е въэможно!
Желая ти късмет и стискай эъби :)

05-20-2007, 13:37
Благодаря Ви на всички !!!

PerfectStrang3r
05-20-2007, 15:02
Не съм попадал в такава ситуация. Щом сте в различни градове.. може би това е една от причините. Но да не ти се обади, не знам на какв осе дължи. Гадно е. Надявам се го превъзмогнеш.

koalka
05-20-2007, 18:43
Не ми се е случвало подобно гадно нещо, но определено си представям как бих се чувствала, ако в един хубав момент приятелят ми така би постъпил с мен, в което се съмнявам, защото той няма просто така да си тръгне дори и без да ми даде обяснение.
Определено мисля, че трябва да го намериш на всяка цена...Дори звъни у тях, дължи ти обяснение.

Sex_master
05-21-2007, 07:59
Преди време ми се случи абсолютно същото...энам,че е много гежко..!Энам какво ти е ,но найстина никого не може да ти помогне...!Можеш да раэчиташ само на клишето `времето лекува`,въпреки че мен не ме иэлекува,но както и да е!Просто гледай напред,колкото и банално да эвучи...!Не се эатваряй в себе си...

KyXoTo_F
05-21-2007, 15:36
Миличка...искаш ли да чуеш моята история...И тя започва като твоята... и на мен той ми беше Първи...и ние имахме Планове за това как ще учим заедно в софия...как ще имаме семейство един ден(даже имахме имена за децата) и на мен той ми казваше ,че съм всичко,че живота му без мен няма да е живот...7 месеца той беше всичко за мен... ежедневието ми...и нашата връзка беше от разстояние .... такаче знам колко тежко ти е било...един ден ми каза,че иска да сме само приятели(оправда се с това ,че не съм негов тип момиче... :| )после ми каза,че има друга...аз обаче знаех ,че е невъзможно и продалжих да диря истината...опреквах го...обвинявах го за това ,че съм без сърце и не вярвам вече в любовта...Сега съжалявам за това...разбрах истината...моето момче има рак на кръвта... :smt009 :smt010 не е искал да страдам един ден когато него вече го няма... Затова повярвай ми ... понякога е по-добре да не знаем истината...защото тя може да промени живота ти завинаги...

malkataAa
05-21-2007, 16:09
:smt010 :smt010 :smt010 tva e super gadno ...no nikoi ne moje da ti pomogne osven ti samata !!!!!!!! gore glavata :? :? :?

GeRgY
05-21-2007, 16:20
:smt010 :smt010 :smt010 tva e super gadno ...no nikoi ne moje da ti pomogne osven ti samata !!!!!!!! gore glavata :? :? :?


МНОГО ПЪТИ СЪМ ГО ЧУВАЛ.. МАКАР ЧЕ СЪМ МОМЧЕ :!: ИЗОБЩО НЕ Е ЛЕСНО..... много..... ](*,) :smt073 :smt073

05-21-2007, 23:02
Миличка...искаш ли да чуеш моята история...И тя започва като твоята... и на мен той ми беше Първи...и ние имахме Планове за това как ще учим заедно в софия...как ще имаме семейство един ден(даже имахме имена за децата) и на мен той ми казваше ,че съм всичко,че живота му без мен няма да е живот...7 месеца той беше всичко за мен... ежедневието ми...и нашата връзка беше от разстояние .... такаче знам колко тежко ти е било...един ден ми каза,че иска да сме само приятели(оправда се с това ,че не съм негов тип момиче... :| )после ми каза,че има друга...аз обаче знаех ,че е невъзможно и продалжих да диря истината...опреквах го...обвинявах го за това ,че съм без сърце и не вярвам вече в любовта...Сега съжалявам за това...разбрах истината...моето момче има рак на кръвта... :smt009 :smt010 не е искал да страдам един ден когато него вече го няма... Затова повярвай ми ... понякога е по-добре да не знаем истината...защото тя може да промени живота ти завинаги...
:smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010
:smt010 Скапан живот............... :-({|= ](*,) От любовта винаги боли ](*,) :smt010 :smt011

KyXoTo_F
05-22-2007, 17:56
За съжаление е така... :| Понякога е прекалено красиво за да е истина... :smt010 :smt010 :smt010

05-24-2007, 19:36
[KyXoTo_F написа:
Миличка...искаш ли да чуеш моята история...И тя започва като твоята... и на мен той ми беше Първи...и ние имахме Планове за това как ще учим заедно в софия...как ще имаме семейство един ден(даже имахме имена за децата) и на мен той ми казваше ,че съм всичко,че живота му без мен няма да е живот...7 месеца той беше всичко за мен... ежедневието ми...и нашата връзка беше от разстояние .... такаче знам колко тежко ти е било...един ден ми каза,че иска да сме само приятели(оправда се с това ,че не съм негов тип момиче... )после ми каза,че има друга...аз обаче знаех ,че е невъзможно и продалжих да диря истината...опреквах го...обвинявах го за това ,че съм без сърце и не вярвам вече в любовта...Сега съжалявам за това...разбрах истината...моето момче има рак на кръвта... не е искал да страдам един ден когато него вече го няма... Затова повярвай ми ... понякога е по-добре да не знаем истината...защото тя може да промени живота ти завинаги...
] Това май не трябваше да го чета :( Сега се замислих за доста неща ... :smt010 И вече се моля да ме е зарязал заради някоя друа, а не за да ме предпази от нещо подобно ... Ох, тръпки ме побиха като го прочетох ... :( [/quote]

05-25-2007, 06:54
:smt009 :smt010 :smt089 :smt010 :smt010 :smt010

05-25-2007, 09:38
Значи аз съм момичето, което пусна темата ... Снощи, 2 часа след като си пуснах мнението ТОЙ ми писа ... каза, че се чувствал най-големия нещастник и разни от тоя сорт заради това , че е постъпил така ... пишеше, че си е мислил, че не трябва да продължаваме да се измъчваме повече заради разстоянието, но осъзнал какво губи и ме моли да му простя ... ако трябва да съм честна , не вярвах, че ще стане така колкото и да съм се надявала ... сега не знам и аз как се чувствам ... имам нужда от време да осмисля нещата добре , но аз така или иначе вече му казах, че нашето бъдеще зависи само и единствено от него ... от това какво ще направи за да спечели доверието ми отново, защото с постъпката си определено го изгуби, не мога да съм сигурна, че след няколко дни няма пак просто така да изчезне .... както и да е .. както се казва : " Ще поживеем, ще видим..." исках просто да ви информирам за развоя на събитията, тъй като вие взехте моята история толкова присърце, за което ви благодаря :smt006

FiRe_LaDy
05-25-2007, 09:53
Ami i az bqh zarqzana bez obqsnenie.I do den predi nqkolko dena ne znaeh,zashto me e zarqzal.Bqh v neqsnota i si misleh kakvo li ne,zaradi koeto moje da me e zarqzal i chak sled godina i tri meseca razbrah kakva e bila prichinata.I da ti kaja li sega kato znam,che nqma da go imam nikoga veche ne mi e po leko,no vse pak vie ste razdeleni samo ot mesec.Taka,che potyrsi go,za d apogovorite dokato iamsh vreme i ne e stanalo prekaleno kysno za vas.Jelaq ti uspeh i dano otnovo bydete zaedno kakto predi.

KyXoTo_F
05-26-2007, 08:28
Миличка много се радвам за теб...(поне се е обадил) :) надявам се адски много да се саберете пак...и да си щастлива колкото си била преди :smt008 =D> ;-)