PDA

View Full Version : Поредният лош ден



лоунли_еф
05-21-2007, 10:30
Поредният лош ден. Времето е гадно. Седя си в къщи и се чудя дали изобщо живота има смисъл? Хората се раждат и умират и от повечето не остава спомен. Днес не съм на училище, но какво от това. Новият, още по-лош от вчерашният ден е на лице, за да ми поднесе поредното разочарование. Осъзнавам, че нямам истински приятели, само някакви хора, с които да се размотавам и да убивам времето. Опитвам се да споделя с тях някои от радостите и болките си, но за какво? На никой не му пука истински за радостта на другия, а още по-малко пък за нещастието му. Момчетата са просто използвачи, изпитващи нуждата да си вдигнат егото, чрез поредната бройка. Родителите са хората, които вместо да ме подкрепят в тежки моменти ме смачкват още повече. И отново съм сама пред компютъра и пиша всичко това, защото просто искам да го споделя с някой, който няма да ме укори или да ми се изсмее в лицето. Определено не съм песимистка, но досега непрекъснато търся хубавото в живота и така и не мога да го намеря цели 15 години ... :?

cherinka
05-21-2007, 10:38
Аз пък цели 16г. не мога да го открия. :-D
Не знам, ама съм забелязала, че лошото време ни подтиква да си мислим все нехубави неща.
Аз тука си пускам некви весели песнички, колкото да се опитам да не мисля за всички тези неща.
Пък и дъджа, вятъра, бурята, светкавиците, гръмотевиците, спирането на тока, на нета, на кабелната, не са чак толкова лоши.
Виж колко е приятно да запалиш свещичка и да я гледаш как гори.
Виж снежинките по телевизора как семърдат и правят разни фигурки.
Виж светкавиците как осветяват всичко над нас.
Чуй звукът от гръмотевиците как преобръща всичко в теб и те кара да трепериш.
Това са събития, които се случват тъй рядко ...също като щастието.
Не знаеш кога си е отишло, камоли кога е дошло. (или обратното).

Не знам кво повече да ти кажа..

и аз не съм песимист, чак прекалявам с оптимизма ми, ама винаги има такива моменти, в които се замисляме "Кво", "Как", "Защо"..... "дали" и т.н, а когато има с какво да се разсейваме, забравяме до преди момент какво сме казали, написали.. и т.н


блаааа :smt016

xixixi
05-21-2007, 10:42
cherinka bi li mi kazala formulata da si tolkova golqma idiotka i tup4aka?Az sum tolkova umen i krasiv i se se 4udq za6to i vie ne ste kato men no ako bqhte 6te 6e da e sku4no

гостче
05-21-2007, 10:47
@лоунли_еф, здравей! аз съм също на твоите години, момиче съм и честно да ти кажа в момента се чувствам подобно.Мислите ми са сходни с твоите, често и аз искам просто да има на кого да излея това което ми е вътре, но се замислям, че на никой не му пука и за това не натоварвам никой...

искам да поговоря с някой като мен.ако имаш желание, остави си имейла/скайпа/айсикю-то или каквото и да е там, бих желала да ти драсна няколко реда ;)

cherinka
05-21-2007, 11:54
cherinka bi li mi kazala formulata da si tolkova golqma idiotka i tup4aka?Az sum tolkova umen i krasiv i se se 4udq za6to i vie ne ste kato men no ako bqhte 6te 6e da e sku4no
Би ли ми казал какво целиш с това.
Насочи си чувствата на малоценност някъде другаде.

zvezdichkaaa
05-21-2007, 20:15
Da,no az celi 2 dni ve4e sum taka opitvam se da sum vesela,no sega ne moga da se seta za ne6to zabvno koeto sum pravila stoq gledam v to4ka i se 4udq koga 6te mine denq za da doide "porednia lo6 den".

kell
05-22-2007, 18:10
prava si za si4ko koeto napisa nz za6to prodyljavam seki den da pravq edno i sa6to moje bi po navik i ne moga da spra :!:

05-22-2007, 18:36
ем, които иска да ми пише на idny@abv.bg :) ще се радвам