PDA

View Full Version : Удоволствието от секса по-голямо ли е без презерватив?



Sunny_stz
06-16-2007, 21:13
Въпроса ми е този.Удоволствието от секса по-голямо ли е без презерватив според вас?Как предпо4итате вие със или без и защо?Всички знаем че без презерватив удоволствието е по-голямо,но е опасно,но при партнрьорите с дълга връзка има доверие по между им и предпочитат без защото полу4ават по-голямо удоволстивие!Това е факт,но все пак е опасно дори и да си имат доверие може да се слу4и нещо не очаквано защото преди мъжът да свърши той отделя някаква течност която също може да стане фал!Как смятате?Не е въпрос на доверие или как?... :-k

malka_sladuranka
06-16-2007, 21:23
За мен разликата със и без презерватив, не е толкова голяма, за това предпочитам да се пазя-Винаги с презерватив.

the^one
06-16-2007, 21:32
Винаги с презерватив!!!!Най-лошото нещо не е да забременееш ,когато правиш секс без презерватив!!!!!Има семейства ,които се разпадат ,защото мъжът или жената са изневерили на брачните си клетви ,а вие ми разправяте за доверие между партньорите в една връзка ?!

06-16-2007, 21:56
удоволствието от секса естествено е доста по-голямо, но и риска от предаването на болести е доста висок....ако решите да пробвате без презерватив трябва да сте 100% сигурни, че Вие и вашият партньор сте абсолютно здрави...колкото до нежеланата бременност...тя е най-малкият ви проблем, още повече, че вече има хиляди начини за предпазване от нея....

shadow4e
06-16-2007, 22:14
Отговор 3 :) Без, но с други предпазни средства :)

HopeLesss
06-16-2007, 22:48
Честно казано и за мен разликата не е чак толкова голяма, че да рискувам да го правя без. Винаги с предпазни мерки!

alkobalko
06-17-2007, 06:09
Да, без презерватив удоволствието е по-голямо, но и опасностите са повече. С приятелят ми използваме презервативи, много рядко се случва да го направим без. Но според мен колкото и голямо да е удоволствието не си заслужава при риска от нежелана бременност.

MoHuTo
06-17-2007, 08:33
С презерватив :wink:

Sevt
06-17-2007, 09:24
Твърдо БЕЗ !
Удоволствието е просто несравнимо по-голямо + тва имам сериозна приятелка такаче изобщо не се притесняваме от болести, а и от вече доооста време не съм малък и фаул не може да има ;)

Sam90
06-17-2007, 09:33
Твърдо БЕЗ !
Удоволствието е просто несравнимо по-голямо + тва имам сериозна приятелка такаче изобщо не се притесняваме от болести, а и от вече доооста време не съм малък и фаул не може да има ;)
"фаул" винаги може да има ;)


Не съм пробвал без презерватив, за това не мога да кажа дали е по-хубаво, или - не. Но знам, че е не искам проблеми, за това ВИНАГИ С ПРЕЗЕРВАТИВ!!

foxy-to
06-17-2007, 09:59
Винаги с презерватив!!!!Най-лошото нещо не е да забременееш ,когато правиш секс без презерватив!!!!!Има семейства ,които се разпадат ,защото мъжът или жената са изневерили на брачните си клетви ,а вие ми разправяте за доверие между партньорите в една връзка ?!
hmm.. ti razbra li za kakvo to4no se govori? mai ne. ne stava6e duma za iznevqra i za doverie m/u sapruzi, a za doverieto v sexa, za posledicite i t.n. a sega po temata,spored men prezervativite samo razvalqt udovolstvieto ot sexa, piq hap4eta i s priqtelq mi mn rqdko izpolzvame prezervativi( samo kogato propusna nqkoe hap4e). mn po-razli4no e kogato ne misli6 za opasnost ot bremennosti se otdade6 izcqlo na miga,udovolstvieto e p1lno

the^one
06-17-2007, 11:12
Винаги с презерватив!!!!Най-лошото нещо не е да забременееш ,когато правиш секс без презерватив!!!!!Има семейства ,които се разпадат ,защото мъжът или жената са изневерили на брачните си клетви ,а вие ми разправяте за доверие между партньорите в една връзка ?!
hmm.. ti razbra li za kakvo to4no se govori? mai ne. ne stava6e duma za iznevqra i za doverie m/u sapruzi, a za doverieto v sexa, za posledicite i t.n. a sega po temata,spored men prezervativite samo razvalqt udovolstvieto ot sexa, piq hap4eta i s priqtelq mi mn rqdko izpolzvame prezervativi( samo kogato propusna nqkoe hap4e). mn po-razli4no e kogato ne misli6 za opasnost ot bremennosti se otdade6 izcqlo na miga,udovolstvieto e p1lno

Май ти не разбра за какво аз говоря!Можеш да си мислиш ,че приятеля ти не ти изневерява , а в същото време той да го прави и да ти предаде някаква болест.Тогава удоволствието от секса ти без презерватив не вярвам да е върхово.Правете секс винаги с презерватив!!!

Allthatshewant
06-17-2007, 11:28
предпо4итам без,защото удоволствието е по-голямо
От много дълго време съм само с едно момче и двамата го предпочитаме така
:roll: :P

A_Loving_Girl
06-17-2007, 11:48
Удоволствието е по-голямо без,но предпочитам да е със презерватив,защото не ми трябват в момента истърсаци...нито пък болести....!

foxy-to
06-17-2007, 13:26
Винаги с презерватив!!!!Най-лошото нещо не е да забременееш ,когато правиш секс без презерватив!!!!!Има семейства ,които се разпадат ,защото мъжът или жената са изневерили на брачните си клетви ,а вие ми разправяте за доверие между партньорите в една връзка ?!
hmm.. ti razbra li za kakvo to4no se govori? mai ne. ne stava6e duma za iznevqra i za doverie m/u sapruzi, a za doverieto v sexa, za posledicite i t.n. a sega po temata,spored men prezervativite samo razvalqt udovolstvieto ot sexa, piq hap4eta i s priqtelq mi mn rqdko izpolzvame prezervativi( samo kogato propusna nqkoe hap4e). mn po-razli4no e kogato ne misli6 za opasnost ot bremennosti se otdade6 izcqlo na miga,udovolstvieto e p1lno

Май ти не разбра за какво аз говоря!Можеш да си мислиш ,че приятеля ти не ти изневерява , а в същото време той да го прави и да ти предаде някаква болест.Тогава удоволствието от секса ти без презерватив не вярвам да е върхово.Правете секс винаги с презерватив!!!
vij, nqma da sporq i da obqsnqvam za6to s1m predpo4ela da se pazq s hap4eta i za6to ne se strahuvam 4e dori i da se slu4i da izneveri 6tql da mi predade nqkakva bolest. emi nali ako me zarazi s ne6to 6te se dosetq 4e e kra6kal. kvoto i da govorim vse pak mom4etata ne sa tolkova t1pi za kolkoto gi mislim....

Schnitzer
06-17-2007, 15:20
Цъкнах че предпочитам без защото е по-кеф но тва не означава че не ползваме презервативи. :-D Не искам да ставам баща скоро нито да хвана някоя болест. :)

Josefinne
06-17-2007, 15:57
Аз избрах последното - пазя се с други средства. Не знам защо , но от един момент отвикнах някак си от презервативите и когато го правим със се изсушавам, става ми неприятно в последствие, защото се получава триене и възбудата ми минава, то става един затворен кръг, в който аз не мога да се възбудя отново, когато той е с презерватив, защото ми драска. Когато го правим без - нямам такъв проблем. :-s

Abandon Faith
06-17-2007, 16:39
По принцип и аз предпочитах без презерватив когато о6те бях в предишната си връзка, но сега тя свърши и ми трябва доста време за да съм съвсем сигурен че съм готов да го направя отново... Затова гласувах СЪС - универсалната предпазна мярка: сигурна и винаги готова за действие!
BTW: DUREX Ultra Thin u DUREX Tingle рулират!!!

ThePainIsReaL
06-17-2007, 17:43
Само веднъж съм пробвала без.. за мен почти нямаше разлика. Предпочитам със, дори задължително със. Като пиех хапчета пак не правих секс без кондом. Е, тогава нямах сериозен партньор де ..

koalka
06-17-2007, 19:29
Най-вероятно е много по-хубаво.Иска ми се да пробвам, но за сега няма такива опции. :wink:

bulgarche
06-17-2007, 19:38
С презерватив се губи малко романтиката по времето когато го вадиш, слагаш, сменяш. Трябва да имаш винаги в себе си. Ако продъжавате след първия път, който той свърши, се притесняваш дали нямаш сперма по ръцете с които слагаш другия или да стимолираш приятелката си с ръка. Може и да ходиш да се миеш, но през това време момичето просто трябва да си лежи в леглото и да си чака. Излиза и по-скъпо с презерватив. Ако партньора ти няма болести предавани по полов път и сте взели други мерски срещу нежеланата бременност - без презерватив. Секс без презерватив и други предпазни мерки - в никакъв случай.

Котарана
06-17-2007, 19:51
Без презерватив предпочитам.Тия гадни презервативи само пречат на удоволствието...

puhkav_mecho
06-19-2007, 22:15
с приятелкта ми наскоро установихме, че без презерватив е по-приятно и донякаде по-лесно, но все пак трябва да се пазим :)

puhkav_mecho
06-19-2007, 22:16
с приятелкта ми наскоро установихме, че без презерватив е по-приятно и донякаде по-лесно, но все пак трябва да се пазим :)

Levane
06-19-2007, 22:18
С презерватив си е най- сигорно най -добре ;)

puhkav_mecho
06-19-2007, 22:18
с приятелкта ми наскоро установихме, че без презерватив е по-приятно и донякаде по-лесно, но все пак трябва да се пазим :)

shadow4e
06-19-2007, 22:25
Уффф, аз честно казно се чувствам като на изпит :) Поради скромният ми опит с презервативите. Първият път се скъса... вторият се поизхлузи мъничко, а третият вече му стискаше и не изпитвахме никакво удоволствие /вече г бяхме правили няколко месеца без/. Тази седмица ще ми се наложи 2 пъти да е със. Предният път нищо не усещаше и затоав и спряхме... просто нямаше смисъл, но този път трябва, бая ще трябва да се постарая и да вложа фантазия, че да мине добре :)

shizzle
06-20-2007, 09:32
Без, без, без, момчето иска беез, със, със, със, момичето пък ще.

Който познае чия песен имитирам, една виртуална бира от мен! А който познае на кой е оригиналът, направо да ми се брои за любимец от форума.

Презерватив си му е майката! Знаете ли какво ме панира преди няколко седмици? Бяхме се събрали на една запивка с братушки от бившия СССР. То руснаци, казахстанци, узбекистанци, украинци, азербайджани.. Въобще нямаше кръв в моят алкохол. Както и да е, говорихме си за "Welcome to Hell" - хора, заразени със СПИН, който нарочно заразяват други хора. Някои просто ходят със заразена спринцовка, влизат в някоя дискотека и почват да ръгат. Ти нищо не усещаш, на сутринта имаш някакво боднато там, ама какво ти пука? Други пък завързват дълги връзки, от година и повече с някое момиче/момче и след като се разделят им пращат писмо, озаглавено Welcome to Hell, в което разкриват истината и после отпрашват. И подобни истории. Та, никому не можеш да вярваш, че е здрав. След тази история, при първа възможност отивам на контролен преглед!

(а за личен опит ще мълча, че не трябва да разваляме децата!)