PDA

View Full Version : bifshite



Nadelina
06-27-2007, 09:48
Zdraveite.. Mai otdavna ne sym pisala tema.. ama eto dneska edin pich me nakara da se zamislq.. I vie li smqtate che kogato gadjeto vi govori za bifshite si vi sravnqva s tqh.. Ili moje bi za tochno edna opredelena bifsha... nqkoq koqto go e raztyrsila.. i smqtate li che toi dori nesyznatelno iska vie da ste kato neq.. Smqtate li che ne e normalno da se spodelq za bifshite... ili e normalno do kakvi granici? Koga mojem da razberem dali toi ne q prevyzmognal.. i koga prosto spodelq.. Obyrkah se mnogo... Naprimer bifshia mi priatel imashe nqkakvo momiche ot predi 2 godini za koeto govoreshe s tolkova topli chuvstva.. che tq i toi sa bili syzdadeni edin za drug no ne se poluchilo.. i sega se chudq dali ne q obicha oshte.. i iskashe az da byda kato neq.. A pyk segashnia mi vyobshte ne iska da govori za bifshi.. Oh.. aide tochka.. i vyprositelen... vie ste :)

MuJleH4eTo
06-27-2007, 09:58
Ами... интересно е да :) То не може да сЕ даде точЕн отговор дали иска или не иска да приличаме на нея... Освен ако той не си признаЕ какво иска. Но така или иначе е свършило. Бивша връзка, минало...
А той ако иска да Е с нея, няма да Е с мЕне например... Хората са толкова различни, че не можем да бъдем оприличени на някой. И връзките съответно. Приличат си по това, че търсиш едно и също нещо- любов, но иначе са адски различни. Разни хора, разни идеали :)

cherinka
06-27-2007, 10:07
Понякога просто си оплакват старите изгори и отресщния човек остава с грешни впечатления.


Ама верно си е много объркано.

SpOrTs_GiRl
06-27-2007, 11:10
Ако говори прекалено много за нея определено още има чувства. Почти винаги ни сравняват с бившите.. :smt012 А за бившия ти, който все искал ти да си като бившата му.. явно много я е обичал за да каже, че иска да си като нея.. :-k тва е гадно ! Но обикновено дори когато момчетата приповдигнат тема за бившата имат нещо към нея.. може би не силно, просто нещо.. защото все пак не е ли нелогично да е с теб и през това време да мисли и да говори за бившата?

Nadelina
06-27-2007, 11:20
Ne mi e kazval che iska da byda kato neq... az prosto se chudq dali e bilo taka... I tochno za tova pitam kyde e granicata toi da govori za neq.. i prosto da spodelq.. prosto za da znam za minaloto mu.. ili zashtoto oshte misli za neq..

TheMaggie
06-27-2007, 12:10
Зависи...понякога все още ги привлича бившата..друг път просто си спомнят хубавите времена.Никой не може да каже,дори понякога те самите.Бившият ми постоянно ми повтаряше,че не съм като предишните,че съм коренно различна и това го възхищаваше..

sladi4ka_qni4ka
06-27-2007, 12:17
Em az kato mn lubopitna poprincip vinagi go razpitvam za biv6ite.Pri edin moi biv6 stana taka 4e toi postoqnno iskashe d aprili4am na biv6ata my...kato po4ne6e da prikazva "tq tfa...tq onova...puk ti ne si kato neq.." i nakraq ne izdyrjah i mu teglih mainata xaxa

DarkAngelOfHope
06-27-2007, 12:51
ами ... аз като говоря с моята приятелка за бивши такива в никакъв случай не искам тя да прилича на някоя от тях ... просто споделям с нея някои неща както и тя с мен за минали партньори ... но пак казвам в никакъв случай не искам тя да прилича на някоя моя бивша или на която и да било друга ... обичам Я такава каквато Е

Бившите са просто част от живота ни, не можем да ги изтрием от миналото ...

DeSiTo0o
06-27-2007, 12:58
Еми то си личи,когато един човек започне да те сравнява с друг...Ако постоянно ти говори за нея колко хубаво им било,как винаги ще я помни и т.н...е ясно че още не я превъзмогнал.Ако не иска пък да говори за бившите-значи те за него са минало...

FiRe_LaDy
06-27-2007, 13:20
MOJe bi,no ne e sigurno.Ne se znae koi kakvo ima predvid kogato govori za bivshite si.Az primerno chesto govorq za bivshite si i chesto davam primeri s tqh,kogato stane vypros za neshto.No vednyj go kazvam taka,che da si lichi che oshte go obicham,a drug pyk prosto bez chuvstva,no nqkoi pyt otsreshtniq ostava s greshno vpechetlenie i si pravi pogreshni izvodi.Taka,che dokato ne ti kaje konkretno kakvo tochno ima predvid .... mojesh samo da gadaesh ...

fuklichka
06-27-2007, 13:20
Еми аз съм съгласна със DeSiTo0o..Аз например ако имам някви съмнения гледам как се държи с нея и..то си проличава..а и ако се питаш дали има чуства още към нея просто го попитай...не виждам какво лошо има....

rali4ka91
06-27-2007, 16:34
Щом е бивша значи нещо не е харесал в нея...така чеее .... Минало свършено.Щом не са заедно, значи търси нещо различно от нея.Нормално е да споделя за бившите си(но не прекалено много).По тоя начин можеш да разбереш кое го е разочаровало и кое може да го разочарова от твоя страна, да разбереш какво му е харесвало, на какво най-много държи в една връзка...(на доверието, на приятелството) и куп други неща.
Мисля че щом някой е с теб, би трябвало да е превъзмогнал миналото и да е готов да започне нещо ново и различно, а не да те използва за да си избие някоя кучка от главата.В тоя случай е хубаво да споделя за бившите ;)Не те сравнява с тях нито иска да си като тях.Напротив - по тоя начин ти показва колко по-различна си от тях и въпреки това те обича.Това трябва да те прави щастлива, а не да се тормозиш ;)