PDA

View Full Version : Извинете за въпроса ....



rKk
07-19-2007, 23:17
Извинете за въпроса но ми е много интересно защо всички момичета гледат материалното положение на един човек .. дали има кола и тем подобни а не гледат вътрешната му красота ... душата му.А и всички втори се мислят за принцеси , все едно стъпват на петдесетолевки. Има една песен на Респект - Песничка за любовта , явно текста и е много верен вече почти се убедих във това. Ето малка част от текста : Tyk sym za da potvurdq edna teoriq che lubovta e zabravena istoriq , ujasno e da gledash taka ot strani kak q ima samo PRI PROQVA NA PARI , no svurshat li te REJE S GOLQMATA NOJICA , izhvurlq te kato maratonka bez podmetka zashtoto ot teb nqma nikakva smetka,tova ne e samo sluchai ili dva tova go pravi vsqka vtora jena, kato zmiq e tq ne i se doverqvai ostavi q i napred produljavai. #-o

Komshiikata
07-19-2007, 23:28
Тва не е верно :D Сигорно десетки пъти съм спорила с разни момчета по тази тема...А доколкото до песента,страхотна е имам я от повече от година и още си я слушкам :)

bbiillqqnnaa
07-20-2007, 00:03
emi ne e to4no taka smisyl ima i mnogo takiva momi4eta ne otri4am oba4e ima i takiva koito vyob6e ne se interesuvat ot materialnite ne6a..moje da se pospori po taq tema dam...:)

Vikitooo
07-20-2007, 02:12
Намират се и такива ексземпляри, които търсят само пари и лъскави коли, но мисля, че на нашата възраст а именно 14-18 годишни мислим за съвсем други неща. Витаем още в любовната магия :-D Намират се и свестни и "скъпи" принцеси. :wink:

BAYO
07-20-2007, 02:36
Баш, баш така си е. Оня ден излизам с една пикла и случайно стана въпрос, къде съм бил през времето, когато не съм учил нали ... след като съм завършил и нали и каам, че съм се мотал по чужбина и ала бала... братче кат зе ме пита колко пари съм изкарвал, кфа ми е била месечната заплатка ... дали евентуално неа ходя на моренце , на планина, та сме станали гадженца си я водя с мене!? ОМГ :shock: Е , извиняяйте, ма едно 17 годишно момиче кфо иска ? МЕне или парите ми ... аее у лево! Метнах и 5 леа и викам, за сметката и другото за тебе, за тфа че ми прави компания..

Licketty
07-20-2007, 04:20
Една приятелка на 16г онзи ден като се видяхме ми вика "здрасти, имам нов мъж!!!!!! На 28 е..... има кола и мотор"

като го чух това щях да падна направо. ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

beb4ety
07-20-2007, 06:27
:roll: az gledam samo o4ite i racete :twisted: e poglejdam i kolata :lol:

key_of_hell
07-20-2007, 06:46
Сега ще ви споделя нещо непознато за повечето от вас (за неколко човека от форума знам,че са наясно с това,щото се занимават с нещото,с което и аз)...

Жените са много силно зависими от природните си инстинки,закодирани дълбоко в тях. Дори в 21-ви век,дори при развитото ни общество,когато уж мислъта,разума и личната преценка са над примитивното у човека,все още тези природни инстинкти си действат на пълни обороти,макар и по недиректна форма.

Та така... По темата - защо жените харесват мъжете с пари (коли,скъпи дрехи,бижута и т.н.)?
Жените харесват мъже със висок статус,с качества доказани по някакъв начин,силните личности,хората,които са някакви в обществото и могат да го покажат (всъщност може да не са такива,но с поведението си,с цялостната си осанка показват,че са такива). А хората с пари обикновено ги имат тея неща... Това привлича жените. Другото,което е по-важното - подсъзнателно жената си търси възможно най-добрия партньор за нея,който да може да отгледа най-добре децата и,да им осигури всичко необходимо. Това е заложено в природата на човека от древността,а и не само при човека. При животните често се случва 2 мъжки индивида да се сбият за една женска и точно победителят в битката им я получава. По-силният,този който може да и осигури по-здраво потомство...

Неслучайно жените си падат по силни,здрави мъже,с добър социален статус и достатъчно пари. Сега ще кажете - но за какво са и тези неща,ако става въпрос само за гадже,с което да са заедно 1 месец да речем и от което няма да има дете... На пръв поглед може да е така,но на подсъзнателно ниво нещата си остават така,както и ако жената търсеше мъж,с който да прекара остатъка от живота си.

Всеки търси най-доброто,което може да получи,било то за 1 час,1 вечер,1 месец,1 година или за цял живот... Природата си е природа,дори в "разумния" ни 21-ви век и сред "високо-интелигентното" ни и "морално" общество...

mnogo to4no obqsnenie na ne6tata, samo iskam oba4e da dopulnq 4e v slu4aite v koito jena ne se interesuva ot parite tova e zasluga samo na okolnata i sreda!Dokazano e 4e pri razli4na okolna sreda kakto vsqko su6testvo i 4ovekut izmenq instinkta si!Az naprimer sum izrastnala bez ba6ta za6toto za nego ba6tinstvoto se izrazqva6e v tova da dava pari, a az sum imala nujda ot edna pregrudka, okolo men skandalite za pari sa bili postoqnna veli4ina, dnes v nas ima pari kolkoto iska6 az ne iskam da pipna i stotinka ot tqh, za tova rabotq na 2 mesta za da se grija sama za sebe si i da moga spokoino da tursq samo onova koeto cql jivot mi e lipsvalo- LIUBOV!

CvEtI`KiSs
07-20-2007, 06:51
и аз познавам много момичета които гледат само парите и колите и за тфа вече са станали курви , и не излизам с тях от край време...съгласна съм с теб ATAKABG , но аз точно това не разбирам в повечето момичета,искат някой с пари и кола а са просто гаджета ?!? Разбирам да тръгват да се омъжват , е тогава нормално да искаш да осигуриш след време най-доброто за децата си , но не е важно само материалното...жалко че не всички момичета разбират това...първо трябва да се вгледаш в човека и после друго,щото няма смисъл да тръгнеш с някой дет ще тормози...ще бие...иначе щи плаща сметките...и е това не мога да го разбера...как некви пикли на по 13-14 ходат с 25-26 и нагоре мъже...просто не мога да го разбера...аз че съм на 18 години още не мога да си представя да ходя с някой на 26 нз...просто според мен мъж на 26 ... някак си ми е голям за мен...а тея малки курвета незнам за тях....

LaDy_DaQnA
07-20-2007, 07:47
i az sym syglasna po tazi tema....no nqkoi po gore spomena za 26 godi6ni muje deto hoddq s 13-14 godi6ni kurveta mi teq myje kak im e glavniq mozuk da hodqt s edno lapence??? nemoga da im se na4uda na takia #-o kakto i da e otnosno temata...po princip predi nqkolko godini tfa be6e masovo sre6tano po4ti vsi4ki momi4eta se hvyrlqha na po zamojnite mom4eta .Sega kato gledam momi4etata krai mene ni edno ne se interesuva ot materialnoto polovenie tezi koito se interesuat ne se sre6tam s tqh za6toto kakto pro4etoh na drug komentar te se kurvi. Az li4no za da trugna s nekoe mom4e imam nqkolko iziskvaniq den se naduva kato puqk da e zabaven i vse pak da ne e grozen.A i su6to da ne paradira s tova kolko mnogo e bogat 6tot tfa me izkarva ot nervi seedno iska da me kupi tctc....

07-20-2007, 08:56
Сички жени дори и тези които тука пишат в форума че не са такива рано или късно стават материялистки .Едно време е било така и сега е така и за напред ще е така . Пепелянки мн по света лапат за пара. ;П

07-20-2007, 10:35
оууу не мисля,че е така...слезте на земята,стига гледахте филми,това че вас ви е отрязала някоя не значи,че автоматично всички се причисляват към общ знаменател.... [-( има и такива да,но е несериозно да твърдиш че всики жени са такива.

vex9060
07-20-2007, 10:40
ne slagaite vsichki pod obsht znamenatel hora. az poznavam mnogo momicheta koito ne sa takiva, a sashto i ot portreta koito izgrajdate sega. [-X [-X [-X

07-20-2007, 11:05
ne slagaite vsichki pod obsht znamenatel hora. az poznavam mnogo momicheta koito ne sa takiva, a sashto i ot portreta koito izgrajdate sega. [-X [-X [-X

ух на баба математика.

vanity23
08-05-2010, 06:35
Една приятелка на 16г онзи ден като се видяхме ми вика "здрасти, имам нов мъж!!!!!! На 28 е..... има кола и мотор"

като го чух това щях да падна направо. ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) :-D :-D :-D :-D :-D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

LadyDi
08-05-2010, 07:27
Хем стара тема.
Хем няма нов проблем или въпрос.
Хем поста на тази, която го е изровила, нарушава правилата на форума.

:?