PDA

View Full Version : Моята история..



Анди
08-05-2007, 13:13
Эдравейте на всички.Много ви стана тежко напоследък и се сетих эа вас!Реших най-после и аэ да пусна една тема.Наясно съм ,че не можете да решите проблема ми,но ще се радвам ако усетя нечия подкрепа е естествено ако споделите съветите си.
Обичам едон момче от блиэо две години,но преди доста време всичко между нас свърши.Эа съжаление аэ не мога да го эабравя и постоянно мисля эа него.Много ме боли ,эащото той вече има приятелка,не ми эвъни,дори и в Скайп не ми пише :cry: Аэ му пиша ,а той чаг пат отговаря нещо от типа на `Охо` :cry: .Эаминах на почивка и си харесах един чужденец (и аэ нве энам как стана,от толкова време и аэ да харесам някое момче)...но неэнам..не сдъм сигурна дали той мве хареса ,но скоро си эаминава ,а и такава връэка е невъэможна..!Еми да -отново невървеж ,ужас нямам некакъв късмет.Напоследък не мога да спя ,постоянно имам една болка в корема...оххх
Сори че ви эанимавам,но няма кой друг..тоесто има ,но не получавам особено голяма подкрипа ,а и някак си тук мога да си кажа всичко
Благодаря ви мноого :smt008
:cry: :cry: :cry:

08-05-2007, 13:17
supri4asna sam

Анди
08-05-2007, 13:21
supri4asna sam
ХАха мерси :smt008

Nobody
08-05-2007, 13:25
По-добре е да го изтриеш от SkyPe... И отвсякъде, от спомените си, знам че трябва време. Спомням си преди време като се разделих с едно момиче ми беше мн кофти и се прибирам един път и гледам братовчед ми я е блокнал, тя тогава още повече ми се беше разсърдила, катко и да е. Като попитах братовчед ми защо, той ми каза(а е по-малък от мен), защото ти като не можеш да се решиш да го направиш, аз го направих, просто спри да се чуваш с нея. Тогава му се ядосах, скоро след това разбрах колко е бил прав и колко по-добре съм можел да живея и тогава, вместо по цял ден да се жалвам и да не мога да спя... Болката от любовта е голяма, истина е, че в нея си сам, трябва и сам да се оправиш... Разбирам те и се надявам скоро положението да се оправи, а една кратка връзка с чужденеца може да ти се отрази добре, затова не се бави, а пробвай, понякога е по-добре да прекараш една мн яка седмица с някой, отколкото една дълга и натоварваща връзка, просто му се наслади, докато тук, иначе е ясно, че нещата от разстояние не сработват, трябва и двамата да сте наясно, че всичко е само докато е тук, но идва проблема, че може и тази раздяла да ти се стори тежка, защото тъкмо си намерила някой и той пак изчезва, вече зависи само от теб. :)

08-05-2007, 13:37
По-добре е да го изтриеш от SkyPe... И отвсякъде, от спомените си, знам че трябва време. Спомням си преди време като се разделих с едно момиче ми беше мн кофти и се прибирам един път и гледам братовчед ми я е блокнал, тя тогава още повече ми се беше разсърдила, катко и да е. Като попитах братовчед ми защо, той ми каза(а е по-малък от мен), защото ти като не можеш да се решиш да го направиш, аз го направих, просто спри да се чуваш с нея. Тогава му се ядосах, скоро след това разбрах колко е бил прав и колко по-добре съм можел да живея и тогава, вместо по цял ден да се жалвам и да не мога да спя... Болката от любовта е голяма, истина е, че в нея си сам, трябва и сам да се оправиш... Разбирам те и се надявам скоро положението да се оправи, а една кратка връзка с чужденеца може да ти се отрази добре, затова не се бави, а пробвай, понякога е по-добре да прекараш една мн яка седмица с някой, отколкото една дълга и натоварваща връзка, просто му се наслади, докато тук, иначе е ясно, че нещата от разстояние не сработват, трябва и двамата да сте наясно, че всичко е само докато е тук, но идва проблема, че може и тази раздяла да ти се стори тежка, защото тъкмо си намерила някой и той пак изчезва, вече зависи само от теб. :)
:ersi mnogo za mnenieto
A kolkoto do 4ujdeneca...v moemnta sedi v hotla zad men i si 4aka avtobusa za trugvane taka 4e e kusno

Nobody
08-05-2007, 13:40
Тогава гледай при пристигащите автобуси, може да слезе някой, който да си харесаш ;) Иначе няма проблем за мнението, само се дръж ;)

08-05-2007, 13:41
Тогава гледай при пристигащите автобуси, може да слезе някой, който да си харесаш ;) Иначе няма проблем за мнението, само се дръж ;)
Mersi o6te vednuj :smt008

08-05-2007, 13:47
4akam o6te mneniq :smt008

Nobody
08-05-2007, 13:50
4akam o6te mneniq :smt008
А аз ти казах да чакаш на спирката, защо не си там :P Ти направо ме трогна и с тази целувка, все пак наистина е по-добре да чакаш някъде другаде, отколкото във форума :P Дори и на спирката :) И аз няма как, трябва да върна жеста :smt008

koalka
08-05-2007, 13:57
Всеки има тежки моменти и проблеми.Просто трябва да се намери наистина свястно момче, което да те направи щастлива и да те оцени.Не се отказвай, ще го срещнеш.За бившия не мисли, той не се интересува от теб.