PDA

View Full Version : Объркана съм :S



объркано тийнче
08-05-2007, 17:10
Преди години харесвах едно момче ,даже беше повее от харесване ,но не му казах за чувствата си.И сега няколко години по-късно когато го срещам ми омекват краката ,пулсът ми се ускорява,гласът ми става по нежен и плах...и тн. А когато го видя се опитвам да се отклоня някъде,да мина по заобиколен път само за да не ми се наложи да го срещам :roll:
Дали всъщност във времето когато мислех че не го харесвам ,съм го харесвала :?: А сега се опитвам да избягам от чувствата си и не искам да ги признаяя пред себе си :?: А може би осъзнавам вътрешно по-специалното отношение към него,но не зная какво да правя ..
Наистина съм много объркана :smt009 Как смятате по това което казах дали наистина е любов това или са само някакви безмислени съмнения
П.П.Ако ви трябва повече инфо по въпроса ,питайте
:|

sasha_90
08-05-2007, 17:20
Познавате ли се?

объркано тийнче
08-05-2007, 17:22
Да :roll:

GaNgStAz
08-05-2007, 17:22
според мен си е чисто влюбване, само немога да разбера, 'що като го видиш се опитваш да се отклониш от него ?

sasha_90
08-05-2007, 17:34
Щом се познавате се опитай да се сближите.А ако се харесвате "работата" ще стане сама.

acidburn1
08-05-2007, 18:17
според мен си е чисто влюбване, само немога да разбера, 'що като го видиш се опитваш да се отклониш от него ?

Един приятел правеше така като го беше страх да си признае чувствата пред нея

GaNgStAz
08-05-2007, 18:29
според мен си е чисто влюбване, само немога да разбера, 'що като го видиш се опитваш да се отклониш от него ?

Един приятел правеше така като го беше страх да си признае чувствата пред нея

ахам.. еми странно ми се видя нек'во такова, 'щото все пак, колкото и да е, поне едно 'здр', ше е от полза в случая ;} За к'во да го отбягва, като го харесва ?
А до авторката.. не го отбягвай, няма смисъл ;] заговаряй го, както казах едно 'здр' като за начало, ако си от срамежливите пак ше е от полза ;) лека по лека оформете там нек'ъв разговор и така.. все пак не сте се виждали няколко години до колкото разбрах, така, че даже ше ти е много от полза, ако лафите, щото за през тея години може да се е променил, както на добро, така и на лошо. Опознай го.. ;)

acidburn1
08-05-2007, 18:51
според мен си е чисто влюбване, само немога да разбера, 'що като го видиш се опитваш да се отклониш от него ?

Един приятел правеше така като го беше страх да си признае чувствата пред нея

ахам.. еми странно ми се видя нек'во такова, 'щото все пак, колкото и да е, поне едно 'здр', ше е от полза в случая ;} За к'во да го отбягва, като го харесва ?
А до авторката.. не го отбягвай, няма смисъл ;] заговаряй го, както казах едно 'здр' като за начало, ако си от срамежливите пак ше е от полза ;) лека по лека оформете там нек'ъв разговор и така.. все пак не сте се виждали няколко години до колкото разбрах, така, че даже ше ти е много от полза, ако лафите, щото за през тея години може да се е променил, както на добро, така и на лошо. Опознай го.. ;)



[Низнам baby това са много странен тип хора :D

объркано тийнче
08-05-2007, 18:54
според мен си е чисто влюбване, само немога да разбера, 'що като го видиш се опитваш да се отклониш от него ?

Един приятел правеше така като го беше страх да си признае чувствата пред нея

ахам.. еми странно ми се видя нек'во такова, 'щото все пак, колкото и да е, поне едно 'здр', ше е от полза в случая ;} За к'во да го отбягва, като го харесва ?
А до авторката.. не го отбягвай, няма смисъл ;] заговаряй го, както казах едно 'здр' като за начало, ако си от срамежливите пак ше е от полза ;) лека по лека оформете там нек'ъв разговор и така.. все пак не сте се виждали няколко години до колкото разбрах, така, че даже ше ти е много от полза, ако лафите, щото за през тея години може да се е променил, както на добро, така и на лошо. Опознай го.. ;)
Оу не съжалявам ,изразила съм се грешно :oops: Напротив,често го виждам :|

GaNgStAz
08-05-2007, 18:57
ахам, ама иначе лафите ли си или.. ? ;)

объркано тийнче
08-05-2007, 20:00
Еми най-често сме на "здравей-здрасти" и да се попитаме по някой друг въпрос 8-[

GaNgStAz
08-05-2007, 20:03
ако се сближите, неа ли да е по добре ;)

BaD_GiRl_mL2
08-05-2007, 20:18
Ne se otdrypvai..taka mojesh samo da zagubish.. :-)

Dead`Paladin
08-05-2007, 22:23
momcheto shte mu haresa mnogo poveche na edno ''zdr'' pone ot kolkoto da vijda che go izbqgvash ...

sladko_dete
08-06-2007, 06:54
За къде бягаш? Щом се познавате ще ти е още по лесно да се сближите, няма нищо лошо ако направиш първата крачка ти.Успех :)

slowly
08-08-2007, 17:31
В никакъв случай не бягай от него ... когато го засичап опитвай се да завържеш някакъв сносен разговор ,усмихваи му се мило и така стъпка по-стъпка се сближи с него :P А щом сте познати ,още по-добре :D
Давай напреди и УСПЕХ :)

happy_cute
08-08-2007, 17:33
оу и аз бягам...хмм като човек знае,че няма шанс има ли смисъл да продължава да се бори?

slowly
08-09-2007, 13:45
оу и аз бягам...хмм като човек знае,че няма шанс има ли смисъл да продължава да се бори?
Е да но в случая никъде не е споменато че няма шанс и че момчето се чувства така :) Нека опита да се сближи с него. Не е лошо защото после може да съжалява ,защото не е опитала

slowly
08-09-2007, 13:46
Съжалявам исках да кажа момичето а не момчето :oops: :-D

fantasigirl
08-09-2007, 13:50
Razbira se,4e e mnogo pove4e ot haresvane.Sled kato produljava tolkova godini.Razbiraemo e 4e se krie6 ot nego,za6toto ponqkoga i tova se slu4va,kogato ima6 4uvstva kum nqkogo.No moje bi e po dobre da se sbliji6 s nego,za da vidi6 dali bi moglo da stane ne6to.

Kub4e_Led
08-09-2007, 15:49
Със сигурност не са безмислени съмнения [-X