PDA

View Full Version : Любов или овлечение !



OrL_SeX.
08-06-2007, 11:48
Изкам да ви питам дали това което изпитва е любов или овле4ение ???
Секи ден си мисля за нея когато не я 4увам секи ден се побарквам когато неми говори отк4ам лягам си с мисълта за нея и ставам с нея по цял ден мисля само за нея,а не сме били никога заедно нито за момент просто от парвия момент когато я видях не спирам да мисля за нея,а това е ве4е 4 мсеца секи ден сяка но6т Нон Стоп !

piperliv
08-06-2007, 12:02
и кое ти пречи да поговориш с нея ?

08-06-2007, 12:04
Увлечение.
Аз като бях така мислех, че е любов.
Има ли значение?

thefreak
08-06-2007, 12:17
Изкам да ви питам дали това което изпитва е любов или овле4ение ???
Секи ден си мисля за нея когато не я 4увам секи ден се побарквам когато неми говори отк4ам лягам си с мисълта за нея и ставам с нея по цял ден мисля само за нея,а не сме били никога заедно нито за момент просто от парвия момент когато я видях не спирам да мисля за нея,а това е ве4е 4 мсеца секи ден сяка но6т Нон Стоп !
искам
увлечение
всеки
побърквам
първия
всяка
За пунктоацията, липсата на интервали и какъвто и да било правилен словоред, въобще няма да говоря...
Поради липса на всякаква грамотност, не заслужаваш да получиш отговор.
Вместо да си мислиш за няква си там, помисли малко, че нямаш никакво образование дебил.

OrL_SeX.
08-06-2007, 15:45
Abe kapyt takaf napravil sam nqkolko gre6ki samo za6toto za 1 pat pi6a na BG i sam sviknal da pi6a na EN ! Sme6nik takaf debil 6te vika6 na ba6ta si we smotan !

Az si govora s neq ama tq sega si hvana dr gaje ,a predi tova be6e i o6te e vliubena v edin t1pak koito ne q zaslugava :( prosto pitam da li e liubov ili yvle4enie ! mn me pla6i6 kato mi kaza 4e nqma da polu4a otg lelelele mn sam opla6en !

rame
08-06-2007, 15:57
Хаха искаш ний да ти кажем какво изпитваш ти :D :D :D На колко години си,щом не знаеш дали обичаш,или е ОВЛЕЧЕНИЕ :lol: тВА СА твойте чувства и само ти знаеш какви са :!:

Phenomenon
08-06-2007, 17:04
За пунктоацията, липсата на интервали и какъвто и да било правилен словоред, въобще няма да говоря...
Поради липса на всякаква грамотност, не заслужаваш да получиш отговор.
Вместо да си мислиш за няква си там, помисли малко, че нямаш никакво образование дебил.
Кой е дебила сега,шаляля ? :mrgreen:
Затова не заслужаваш и да те напусувам... :mrgreen:
Гхагахахауа.....

DjBaloon
08-06-2007, 17:07
Tova koeto izpitvam v momenta e lubov,no otnovo e dosta kovarna :wink:
Vinagi trqbva de borish s neq,vinagi ima trudnosti

SwEeT`MonI
08-06-2007, 17:09
Ami az i sega sam taka no sys sigurnost e samo uvlechenie po edno vreme shte ti mine i shte se chudish kakvo sam i haresval tolkoz

miloto_girl_4e
08-06-2007, 17:28
По начина, по който го описваш мисля, че това си е чиста любов от пръв поглед :!: :wink: Само не разбрах, защо не си се запознал с нея(или вече я познаваш), и защо не излизате заедно, не видиш дали пък и тя няма някакъв интерес към теб?
Така само с мислене няма да постигнеш нищо :!:

alkobalko
08-06-2007, 17:36
Не можем да ти кажем със сигурност. Може и да е любов, може и просто да е толкова силно, защото за момента е неосъществено.

koalka
08-06-2007, 18:42
Може би си влюбен, не знам. :)

OrL_SeX.
08-06-2007, 19:11
[quote="miloto_girl-4e"]По начина, по който го описваш мисля, че това си е чиста любов от пръв поглед :!: :wink: Само не разбрах, защо не си се запознал с нея(или вече я познаваш), и защо не излизате заедно, не видиш дали пък и тя няма някакъв интерес към теб?
Така само с мислене няма да постигнеш нищо :!: [/quote

Nie sme se vijdali mn mn pati i mn dobre znam kakvi sa i 4uvstvata kam men i te sa samo priqtelski i tq se pak e ot dr kV pak i sega si ima gaje :smt010 :smt010 :smt010

banancho
08-06-2007, 20:00
и кое ти пречи да поговориш с нея ?

ми може да се запичааааааа :smt005 :smt005 :smt005 :smt016

bloodranger
08-06-2007, 23:58
и кое ти пречи да поговориш с нея ?

ми може да се запичааааааа :smt005 :smt005 :smt005 :smt016Da hapne kompot4e ot slivi

08-07-2007, 00:18
Любов от пръв поглед няма, а се замислям и любов дали има...то е само увлечение ;)

Ice
08-07-2007, 01:03
Любов от пръв поглед няма, а се замислям и любов дали има...то е само увлечение ;)
Има ве мило :-D
По темата: увлечение :::

gPa3HuTeJl
08-07-2007, 16:53
Ето типичен пример за това, което повтарям непрек1снато...Тееновете просто незнаят какво е любов... харесат си някои... и вече... ох леле божке влюбен/а с1м.. какво повече да кажа...

Dead`Paladin
08-07-2007, 16:58
Изкам да ви питам дали това което изпитва е любов или овле4ение ???
Секи ден си мисля за нея когато не я 4увам секи ден се побарквам когато неми говори отк4ам лягам си с мисълта за нея и ставам с нея по цял ден мисля само за нея,а не сме били никога заедно нито за момент просто от парвия момент когато я видях не спирам да мисля за нея,а това е ве4е 4 мсеца секи ден сяка но6т Нон Стоп !
искам
увлечение
всеки
побърквам
първия
всяка
За пунктоацията, липсата на интервали и какъвто и да било правилен словоред, въобще няма да говоря...
Поради липса на всякаква грамотност, не заслужаваш да получиш отговор.
Вместо да си мислиш за няква си там, помисли малко, че нямаш никакво образование дебил.

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
btw...po temata...shte ti mine ne sa boi :wink:

08-07-2007, 19:04
maleeeee ot ste tolko prosti si4kite be smotanqci!!! vie kat 4e li mojete da pi6ete :lol:

`Death`Whore``
08-08-2007, 06:43
Впечатлен си и нямаш работа.


За пунктУацията, липсата на интервали и какъвто и да било правилен словоред* въобще няма да говоря...
Поради липса на всякаква грамотност* не заслужаваш да получиш отговор.
Вместо да си мислиш за няква си там, помисли малко, че нямаш никакво образование* дебил.
Звездичките са запетаи, които въобще не трябва да са там. :) Поучи се от кака си и после поправяй хората ;)

OrL_SeX.
08-08-2007, 08:29
AXxaXAXaxaXAAXAXxaXXAXAXxa \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ =D> =D> =D> =D> =D>

Nfan
08-08-2007, 14:33
Изкам да ви питам дали това което изпитва е любов или овле4ение ???
Секи ден си мисля за нея когато не я 4увам секи ден се побарквам когато неми говори отк4ам лягам си с мисълта за нея и ставам с нея по цял ден мисля само за нея,а не сме били никога заедно нито за момент просто от парвия момент когато я видях не спирам да мисля за нея,а това е ве4е 4 мсеца секи ден сяка но6т Нон Стоп !
искам
увлечение
всеки
побърквам
първия
всяка
За пунктоацията, липсата на интервали и какъвто и да било правилен словоред, въобще няма да говоря...
Поради липса на всякаква грамотност, не заслужаваш да получиш отговор.
Вместо да си мислиш за няква си там, помисли малко, че нямаш никакво образование дебил.


Брей, страшно грамотни сме и вече сме номер 1. Даже се правим на шефчета. :smt011 По-добре се погледни с какъв манталитет си, преди да даваш съвети и да се правиш на важен.

Сега по въпроса. Просто поговори с нея. Това е начина. Няма смисъл само да се тормозиш с мисли за нея, без да да седнете и да се разберете.

hoseto_
08-08-2007, 17:57
просто я харесваш. Увлечение

w0sh
08-08-2007, 18:06
бих казал "У"влечение. никого не влачиш.