PDA

View Full Version : Просто едно преспивателно в моя случай.



08-10-2007, 01:03
Zasho trqbva 4ovek da se samosajelqva........? az go pravq i mi doide do gu6a, ve4e za ni6to ne mi dreme i za nikoi ne mi puka-i moje bi tova e nai dobroto re6enie.pisna mi ot jivota mi i ot horata v nego. :cry: Eto 4 4asa stana az ot 11 seda i si pla4a v legloto i si mislq za hubavite raboti koito nqkoga sa stanali v moq jivot i kak nikoga pove4e nqma da se povtorqt........Neizdarjam ve4e.Znam 4e e glupavo da se samosajalqvam no to si e do tva.Stanala sam nqkakva bleda sqnka na momi4eto koeto bqh .ve4e dori ne moga da se usmihvam, mn sam ne6tasna.....a nqma pri4ina -koeto e naiglupavoto!!!!!! :( Ama karai.prosto iskah da si kaja tva deto mi e na sarceto i da mi stane pone malko po dobre i da q izkaram taq no6.I se izvinqvam na horata koito sa si izgubili vremeto da go 4etat......

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!

thefreak
08-10-2007, 01:19
Има 1 решение. Самопречукай се.
И спри да пишеш глупави теми.

iveto89
08-10-2007, 05:10
thefreak....po-mil ot tva ne moje da siiii.....vij mili4ka ne se pritesnqvai,vseki izpada v takiva momenti i az sum bila taka.4uvstva6 se depresirana,nezna4itelna,no ako se opita6 da pravi6 ne6ta ,koito ti haresvat i koito sa ti lubimi 6te izlezne6 ot tozi omagiosan krug.garantiram ti go.izlizai navun s priqteli i zapomni samosujalenieto ne ti dava sili,a te pravi o6te po-slaba.vajno e i da se naspiva6,tui kato vijdam koga si pisala tezi izliqniq.ve4er 4ovek stava po-emocionalen,zatova ne stoi do tolkova kusno ,za6toto kato nqma kakvo da pravi6 i izmislq6 nesu6testvuva6ti problemi.uspeh macko i smelo napred.6te se spravi6 O:)

sasha_90
08-10-2007, 09:32
Опитай да разнообразиш с нещо живота си.

alkobalko
08-10-2007, 09:33
Воля и само воля. сама трябва да поискаш да промениш живота си, никой не може вместо теб.
Стига си плакала, сълзите няма да оправят нищо.

Sweet_Fairy
08-10-2007, 09:57
Ей мила спокойно,всеки преминава през такъв период но мисля,че е крайно време да излезеш от тая депресия и да продължиш напред.Започни да излизаш с приятели на кино на дискотека и много скоро всичко ще се оправи ;)

Dead`Paladin
08-10-2007, 10:19
тия теми вече ги има през ред.... :smt017

rame
08-10-2007, 11:18
Все едно аз го пиша тва преди няколко години :( Чувствах се абсолютно по същия начин и сега май пак почвам да се чувствам така...но си имам причина :? Тя не е свързана с любовта де,затова няма да я пиша тук,но е ужаснооо ](*,)

mechtaq_za_teb
08-10-2007, 11:22
Shtastieto idva pri vseki rano ili kysno.I pri teb shte doide,prosto ne go izpuskai!Izlez navyn i si go potyrsi,usmihni se!Vsichko shte se opravi,prosto go poiskai i shte stane!