PDA

View Full Version : хининова вода



didsy
08-12-2007, 13:17
здравейте :) преди 15 мин си купих хининова вода в други форуми съм чела че помага и има голям ефект споделете вашето мнение :) има ли ефект доволни ли сте и използвате ли други козметики за по бърз разтеж ;-)

BeBo90
08-12-2007, 13:19
:D :D :D :D :D az sigurno sam izkupila cqlata apteka s hininova voda no ne sam vidqla i 1 sm da mi e porasnala

08-12-2007, 13:29
na mene s dve opakovki ot taq na kokona mi porasna 7sm.btw sq si zeh edna druga s pompi4ka may ne mi deystva izob6to nqkoy drug imal li e sa6tiq problem?pls help

didsy
08-12-2007, 13:35
neznam az 4etah vav forumite 4e tazi na kokona e dobra no po4ti nikade nqma a za tazi sas pompi4kata ne sam 4uvala a moqta hininova voda e nqkakva rozova i miri6e na qgodi ili nqkfi takiva bonboni dea dano da ima efekt

AnGeLwItHdEvILsOuL
08-12-2007, 13:38
Имам от тая с помпичката, но не се пръскам.Ще почна и ще докладвам :)

08-12-2007, 13:40
taq na kokona e velika ako 6a si zema6 si zemay samo takava.taq s pompi4kata naistina ne mi deystva 6a q farlq ve4i.nali ti kazvam za 2 meseca sas 7cm.mnogo sam dovolna.i kak tay nqma v moq grad samo takiva ima i to navsqkade

didsy
08-12-2007, 13:46
emi nqma neznam ama az moga da kombiniram i dvete ako si namerq na kokona nadqvam se da nqmam nqkakvi problemi :?

SpAcE_LaDy
08-12-2007, 13:59
Мдам и аз ползвах хининова вода, но не тази на кокона, една друга имаше, която миришеше на билки, тя много ми помогна да ми порасне косата и след като ми свърши отидох и си купих още 3 шишенца (но нямаше от тази, която ползвах, а от Кокона-та само) и взех 3 от нея и сега са ми останали 2 някъде.. защото изхабих едното и спрях.. писна ми.. но иначе дава ефект, определено, поне за растеж на косата, а и не се изтищава толкова.. на някои даже им се омазнява, но на мен не ми личи като ми е мазна косата, затова си я ползвах без проблем и си миех косата през 2 дена.. защото ако я мия по-често се изсушава.. и така с тая хининова вода, косата си ми беше идеална, ама що спрях и аз не знам.. хаха, тряа пак д почна:) А си бях взела и Себорея Форте против пърхут.. НАПРАВОО "ДЕЙСТВА" хахахах

08-12-2007, 14:01
emi az sam polzvala taq na kokona ama ne mi se vijda6e da ima efekt ina4e sega polzvam bademovo maslo i friziora mi go prepora4a to e po-dobro ot hininovata voda.

SpAcE_LaDy
08-12-2007, 14:16
emi az sam polzvala taq na kokona ama ne mi se vijda6e da ima efekt ina4e sega polzvam bademovo maslo i friziora mi go prepora4a to e po-dobro ot hininovata voda.

Оо да, забравих да спомена, че и бадемово масло имам.. ама аз го ползвам като съставка за някои от маските, които си правя.. мноо рядко, ама има мн готини маски за кожата и за косата, за които трябва бадемово масло.. а става и за кожа.. то е мултифункционално хаха:)

08-12-2007, 14:21
Последно си взех на "Кокона" - само веднъж съм я позлавала, за сега. Преди това имах някаква друга (бяло шише, син етик с бели букви и червена капачка). Сегашната вода поне мирише по-хубаво, пише, че имало и силикон.

За растежа.... не обръщам внимание. Аз ползвам водата уж за подхранване.

kIsSeSsS lOvE
08-31-2007, 13:23
Аз също ползвам тази на Кокона.За един месец косата ми порасна с 3-4 пръста.А иначе сега почнах да ползвам и Тривитаминол.

Kisses_P
08-31-2007, 13:37
И аз позлвам хининова вода само че на Адда.Така и не можах да намеря на кокона.При мен дава резултати.Само дави предупреда ако попаднете на хининова вода ,която мирише на спирт да не я изпозлвате и да я хвърлите.Мисля че на фрима Панацея беше такава..