PDA

View Full Version : Вижте тази тема



Ивчо
08-12-2007, 22:12
Ето я и моята история .
Момче съм ,на 15 години казвам се Иво . Форумчето ми се струва готино,нядявам се да ми помогнете .
Та ето го и моя проблем :
По цял ден стоя у нас , пред компа и скучая ( :smt024 ,само че гледам така :smt108 / :smt095 ) , ако изляза навън няма къде да отида , нямам много приятели , повечето ги няма ( на село , на гости на плаж и т.н.т. ) та.. продължавам да стоя у нас .
С най-добрия ми приятел често се организираме , той поне има доста приятели и познати ( та така де събираме се и ходим на плаж примерно ,но с други момчета и момичета , по-големи от мен=> пак не ми е кой знай колко забавно , ( той е на 18 год. )
Та така де най-приятно ми е с него . Няма с кой друг . Наскоро той си хвана гадже ( на мойте години , много готина ) и мене ме позабрави.Та... става мъчно от това ,че аз си нямам приятелка ( ,а "всички" други момчета имат :-# ) , даже и приятели нямам.
Не мисля че съм тъп ,грозен ,дебел , надут и такива си работи . Нормално момче съм , обличам се добре , поддържам се във форма , слазвам хигиена . Веселяк съм по характер . :roll:
Та въпроса ми е къде мога да си намеря приятели и приятелка ?
Сега ще ми кажете ; отиди на дискотека (чесно да ви кажа съм по дребничък и едва ли ще ме пуснат , а пък и годинки нямам,даже нямам желание да ходя ,немога да танцувам ) , по кафета и разни такива .
Просто няма с кой , нямам компания . Днес ми стана прекалено тъпо у нас и ме заболя главата , реших да се поразходя малко из центъра . Навсякъде гледах прегърнати и целуващи се двойки и ми стана още по тъпо и се прибрах . :smt012
Просто нямам какво да правя по цял ден , скуката ме мъчи .
Моля ви да не ми се нахвърляте и да не ме определяте като задръстен и т.н.т. Смятам ,че ме разбрахте . Благодаря ви предварително . :wink:

Плякам Майки
08-12-2007, 22:14
Ето я и моята история .
Момче съм ,на 15 години казвам се Иво . Форумчето ми се струва готино,нядявам се да ми помогнете .
Та ето го и моя проблем :
По цял ден стоя у нас , пред компа и скучая ( :smt024 ,само че гледам така :smt108 / :smt095 ) , ако изляза навън няма къде да отида , нямам много приятели , повечето ги няма ( на село , на гости на плаж и т.н.т. ) та.. продължавам да стоя у нас .
С най-добрия ми приятел често се организираме , той поне има доста приятели и познати ( та така де събираме се и ходим на плаж примерно ,но с други момчета и момичета , по-големи от мен=> пак не ми е кой знай колко забавно , ( той е на 18 год. )
Та така де най-приятно ми е с него . Няма с кой друг . Наскоро той си хвана гадже ( на мойте години , много готина ) и мене ме позабрави.Та... става мъчно от това ,че аз си нямам приятелка ( ,а "всички" други момчета имат :-# ) , даже и приятели нямам.
Не мисля че съм тъп ,грозен ,дебел , надут и такива си работи . Нормално момче съм , обличам се добре , поддържам се във форма , слазвам хигиена . Веселяк съм по характер . :roll:
Та въпроса ми е къде мога да си намеря приятели и приятелка ?
Сега ще ми кажете ; отиди на дискотека (чесно да ви кажа съм по дребничък и едва ли ще ме пуснат , а пък и годинки нямам,даже нямам желание да ходя ,немога да танцувам ) , по кафета и разни такива .
Просто няма с кой , нямам компания . Днес ми стана прекалено тъпо у нас и ме заболя главата , реших да се поразходя малко из центъра . Навсякъде гледах прегърнати и целуващи се двойки и ми стана още по тъпо и се прибрах . :smt012
Просто нямам какво да правя по цял ден , скуката ме мъчи .
Моля ви да не ми се нахвърляте и да не ме определяте като задръстен и т.н.т. Смятам ,че ме разбрахте . Благодаря ви предварително . :wink:

www.flirt4e.com
www.impulse.bg
www.strastni.com

:-D

Ивчо
08-12-2007, 22:17
Честно да ти кажа , не вярвам да ми поногнат сайтовете за запознанства . :wink:

Плякам Майки
08-12-2007, 22:18
Честно да ти кажа , не вярвам да ми поногнат сайтовете за запознанства . :wink:

Абе ти опитай :-D Със сигурност ще си някой хубавец!

mm...
08-12-2007, 22:26
Mi tezi saitove za zapoznanstva mai mai sa ti edinstvenoto reshenie ili IRC, Skype , ICQ . :?
Btw... na men predi vreme mi kazaha slednoto:Kupi si ku4ence(ako nqma6) I begi da go razkarvash v parka,tam slu4aino 6te si sre6tne6 priqten 4ovek. :wink: Ami nadqvam se da se opravish,ina4e tva da si stoish v kyshti ne e na hubu ... :-s

Lullaby
08-12-2007, 22:26
ami spored men ako ne izlizash nqka ka da se zapoznaesh s novi hora :smt018 te nqma sami da ti zvannat na vratata...trqbva da izlziash i da se zabavlqvlqvash vse pak tova sa nai-hubavite godini :shock: \:D/ :wink:

MajeStic
08-12-2007, 22:27
Там има два вида момичета... много загоряли и много големи курветини:) Нито едните, нито другите са оферта:) Всички позират и... под всякаква критика:)

AnGeLwItHdEvILsOuL
08-12-2007, 22:33
От кой град си? :) Айде навънка?

Ивчо
08-12-2007, 22:33
ami spored men ako ne izlizash nqka ka da se zapoznaesh s novi hora :smt018 te nqma sami da ti zvannat na vratata...trqbva da izlziash i da se zabavlqvlqvash vse pak tova sa nai-hubavite godini :shock: \:D/ :wink:
Като изляза , къде да ги търся тези хора . По улиците ли ? :smt012

08-12-2007, 22:38
От кой град си? :) Айде навънка?
От Варна съм :)

Shadow_Walker
08-12-2007, 22:39
Уф, защо ли историята ти ми се струва позната... :|
Ама все пак гледам да излизам с приятелите, които са наблизо...
разбирам, че ти е тъпо с големите, но като за начало се помъчи да разговаряш с тях...поне твоя най-добър приятел те мъкне с него колкото и да е...пък аз ако не се замъкна...
За приятелка - ми не знам...аз чакам сама да се появи :lol: и май засега съм само с чакането...

mm...
08-12-2007, 22:40
Koлкото и да не обичаш дискотеки,кафета въобще места където има мн хора трябва да го преодолееш това,за да си намериш и ти приятели.
Бтв.. AnGeLwItHdEvILsOuL и аз тъЙ викам навъНка,ама ... Нз защ0 силНо се съмНяваМ да сме В 1 граД,ама Все пак НайСтина оТ къДе сИ?

AnGeLwItHdEvILsOuL
08-12-2007, 22:41
Еее греда аз съм от софия;)

Обади се на някой твой съученик,стар познат или кажи на твоя приятел да ти намери някоя мацка.Може да не се влюбиш, но все от някъде се тръгва:)

mm...
08-12-2007, 22:44
Бтв досетих се друго... Защо не опиташ чрез хобито.. Какво обичаш да правиш? Или по-точно какво харесваш.. ? Знам ли.. Защо не намериш хора,с който имате общи интереси в някой форум,чат или каквото и да е,ако си допаднете,може да се запознаете и така. :-k
Аз така примерно намерих.. приятели(е не мн. ама са алтернатива пред нищо ) :smt006

08-12-2007, 22:57
Koлкото и да не обичаш дискотеки,кафета въобще места където има мн хора трябва да го преодолееш това,за да си намериш и ти приятели.
Бтв.. AnGeLwItHdEvILsOuL и аз тъЙ викам навъНка,ама ... Нз защ0 силНо се съмНяваМ да сме В 1 граД,ама Все пак НайСтина оТ къДе сИ?
1. На дискотека няма да ме пуснат " чичковците с големите мускули " ,които чакат пред вратата на дискотака ( освен ако не е някаква детска ) , тоест до 10 ч. вечерта . Ходил съм на такава няколко пъти . А пък и не ми беше много забавно . Стоях и гледах като теле в железница да дойде някое момиче ,ама не дойде . :-s
По кафета няма с кой да отида , ако не се запозная с някое момиче из сайтовете за запознанства , да отидем на кафе а пък може и приятелство да вържем , пак ще ми е от полза .

@Shadow_Walker ... Аз със големите съм си приятел с почти всички(момичета) и те все ми викат " сладкото хлапе " , а пък са мааалко по големи от мене , и с другите се разбирам , но немога постоянно да тичам след тях :wink:

@mm... имам няколко хобита . Обичам да карам колело , но не умряло , ами така че да ми се вдига адреналина .
Също така обичам да рисувам и много други неща .

Ивчо
08-12-2007, 23:05
Това горе бях аз , просто забравих да си напиша името :D

mm...
08-12-2007, 23:07
Добре тогава зарежи дискотеките. Ами .. защо не се поразровиш в нет-а нз дали има такива форуми за ехтремни преживявания с колело - така да се изразяя.. Ами съм обедена,че има форуми за рисуване и такива неща,сиг. съм също,че там ще влизат и хора от твоя град.Сега само за това се сещам,но мисля,че е добра идеа. И както казах по-горе това със сайтовете за запознанства е добра идеа. Просто пробвай и не му мисли много.. :wink:

AnGeLwItHdEvILsOuL
08-12-2007, 23:35
Може да се хванеш на работа ако е чак такава скука:)

FairYoFdaRknEsS
08-12-2007, 23:45
тва да си седиш в къщи по цял ден и да киснеш пред компа няма да ти помогне да си намериш приятели.... по добре излизай по често.... поразрови се в сайтовете за запознанства може пък да срещтнеш някой фр. а може и някое готино момиче ко си тръгнал да обикаляш центара и де се чудиш що сички си имат гаджета а ти нямаш?! ти не праиш нищо по въроса пък си тръгнал да се чудиш... :smt017

naMy4Ho_KoTe
08-12-2007, 23:48
Честно да ти кажа , не вярвам да ми поногнат сайтовете за запознанства . :wink:

Аз посредством сайтове и форуми съм се запознала с повечето ми приятели.. И чат и прочие. Най-сериозните ми връзки са били след запознанство в чата (в някои канал, който е във връзка с интересите ми). Като ще седиш пред компа, оползотвори времето.

SaYoNaRa
08-13-2007, 00:29
Ивчо дай си скайпа аз съм от Варна и ако искаш може да те запозная с някой хорца...

dunapren
08-13-2007, 00:32
продавай наркотици.

Rebellion
08-13-2007, 16:45
Може да се хванеш на работа ако е чак такава скука:)
Работя в най-известния магазин за велосипеди във Варна :-D
Това е друг въпрос . :wink:
П.П. Ивчо съм , регистрирах се .

FairYoFdaRknEsS
08-13-2007, 17:06
Работя в най-известния магазин за велосипеди във Варна :-D
Това е друг въпрос . :wink:
П.П. Ивчо съм , регистрирах се .

Тогава защо твърдиш че по цял ден нямаш ко да праиш и седиш постоянно пред компютъра :?: :-k

class
08-13-2007, 17:08
Я какво виждат очите ми , сродна Душа ... :) Само че аз съм от София ... ами знаеш ли ванакнцията мен ме убива... на даскало като съм все си намеирам с когато да излезна... просто сега всички на море / плажове ... и аз когато излезна сам се депресирам като гледам само 2ки ... но поне нямаш проблем че харесваш най-добрата ти приятелка ( а тя те харесва само като приятел...) ...

Ивчо
08-13-2007, 17:10
Добре де , скуката важи за останлия период от време . Пак е същото .
Ето например сега е 20:10 ч. , но аз вместо да отида някъде стоя у нас ,защото няма къде да отида , не се чувствам изморен и разни такива .. :wink:

class
08-13-2007, 17:12
Добре де , скуката важи за останлия период от време . Пак е същото .
Ето например сега е 20:10 ч. , но аз вместо да отида някъде стоя у нас ,защото няма къде да отида , не се чувствам изморен и разни такива .. :wink:


А аз според тебе какво правя... Отишъл съм в ПС клуб и от там ли ти пиша :smt005 ... въртя си се пред компа в нас и чакам тела , да звънне случайно

sonyglobe
08-13-2007, 17:14
Ето я и моята история .
Момче съм ,на 15 години казвам се Иво . Форумчето ми се струва готино,нядявам се да ми помогнете .
Та ето го и моя проблем :
По цял ден стоя у нас , пред компа и скучая ( :smt024 ,само че гледам така :smt108 / :smt095 ) , ако изляза навън няма къде да отида , нямам много приятели , повечето ги няма ( на село , на гости на плаж и т.н.т. ) та.. продължавам да стоя у нас .
С най-добрия ми приятел често се организираме , той поне има доста приятели и познати ( та така де събираме се и ходим на плаж примерно ,но с други момчета и момичета , по-големи от мен=> пак не ми е кой знай колко забавно , ( той е на 18 год. )
Та така де най-приятно ми е с него . Няма с кой друг . Наскоро той си хвана гадже ( на мойте години , много готина ) и мене ме позабрави.Та... става мъчно от това ,че аз си нямам приятелка ( ,а "всички" други момчета имат :-# ) , даже и приятели нямам.
Не мисля че съм тъп ,грозен ,дебел , надут и такива си работи . Нормално момче съм , обличам се добре , поддържам се във форма , слазвам хигиена . Веселяк съм по характер . :roll:
Та въпроса ми е къде мога да си намеря приятели и приятелка ?
Сега ще ми кажете ; отиди на дискотека (чесно да ви кажа съм по дребничък и едва ли ще ме пуснат , а пък и годинки нямам,даже нямам желание да ходя ,немога да танцувам ) , по кафета и разни такива .
Просто няма с кой , нямам компания . Днес ми стана прекалено тъпо у нас и ме заболя главата , реших да се поразходя малко из центъра . Навсякъде гледах прегърнати и целуващи се двойки и ми стана още по тъпо и се прибрах . :smt012
Просто нямам какво да правя по цял ден , скуката ме мъчи .
Моля ви да не ми се нахвърляте и да не ме определяте като задръстен и т.н.т. Смятам ,че ме разбрахте . Благодаря ви предварително . :wink:




Къде мога да си намеря вика :D:D:D опитай в магазина 20 лв парчето вървят :D

08-13-2007, 17:21
@sonyglobe , мерси , мерси , много ми помогна. :D
За много умен ли се имаш :-s (ех какви хора имало...)

Ивчо
08-13-2007, 17:22
@sonyglobe , мерси , мерси , много ми помогна. :D
За много умен ли се имаш :-s (ех какви хора имало...)
Това бях аз :wink:
Та така де ... продължавайте да давате идеи . :wink:

Dead`Paladin
08-13-2007, 17:31
труден си закфо да те лъжа и да ти давам напразни надежди.... :|

MayKyTy
08-13-2007, 18:52
ami spored men ako ne izlizash nqka ka da se zapoznaesh s novi hora :smt018 te nqma sami da ti zvannat na vratata...trqbva da izlziash i da se zabavlqvlqvash vse pak tova sa nai-hubavite godini :shock: \:D/ :wink:
и аз така мисля ... тези компютри направоо вече нямам думи .... :smt011 ако има как пред тях и да спите .....
Излизай по често, уговаряй си срещи с хора от irc илии някой сайт за запознанства ... ако имаш желание ще намериш начин, а няма само да се оплакваш .... [-X :smt019