PDA

View Full Version : Момичетата не заслужават любов!



Митко Дражев
08-13-2007, 11:11
Така е.

Treselle_s
08-13-2007, 11:17
ъъ а момчетата дори секс не заслужават! :lol: :lol: :lol:

08-13-2007, 11:22
abe kakvi ste takiva sduhani i depresirani hora......ne6tata ,koito pi6ete sa li6ene ot smisul i lipsva kapka argumentaciq.......pone ako imate osnovaniq gi kajete..........no te opredeleno otsustvat

sladko_dete
08-13-2007, 11:23
Хаха, баси темата :smt005
И що не залужаваме??? Защото даваме всичко от себе си, страем се, вървим след гъза на някой тъпак и накрая оставаме с пръст в устата...

Obsession
08-13-2007, 11:32
Пфф, поредния разочарован от жените, любовта и т.н. Сега света му е крив, ама аз кво да направя!? Я у лево! КАТО НЕ ЗАСЛУЖАВАТ ЖЕНИТЕ - СТАНИ ГЕЙ!!!

MayKyTy
08-13-2007, 11:46
Пфф, поредния разочарован от жените, любовта и т.н. Сега света му е крив, ама аз кво да направя!? Я у лево! КАТО НЕ ЗАСЛУЖАВАТ ЖЕНИТЕ - СТАНИ ГЕЙ!!!
Ан така !!!!
Се жените не заслужават, а мъжете ???? Те кво .. върхът пфффф...
Ииии да не говорим че дори някоя жена да прецака някой мъж то за тва си има мнооого основателна причина, докато при обратният случай не е така ... :smt019 :smt019 :smt019

Плякам Майки
08-13-2007, 11:48
Пфф, поредния разочарован от жените, любовта и т.н. Сега света му е крив, ама аз кво да направя!? Я у лево! КАТО НЕ ЗАСЛУЖАВАТ ЖЕНИТЕ - СТАНИ ГЕЙ!!!

Ти за това си станал гей, нали? :-D

08-13-2007, 11:48
Хаха, баси темата :smt005
И що не залужаваме??? Защото даваме всичко от себе си, страем се, вървим след гъза на някой тъпак и накрая оставаме с пръст в устата...

ами виждаш ли, не всички сте такива, има и коравосърдечни кучки с извинение, които те ползват за собствен кеф, развяват те пред приятелките си да се покажат "глейте къф го забърсах" и след няколко месеца пълен игнор, чертата и чао, без обяснение, без причина, среден пръст и толкова.


Пфф, поредния разочарован от жените, любовта и т.н. Сега света му е крив, ама аз кво да направя!? Я у лево! КАТО НЕ ЗАСЛУЖАВАТ ЖЕНИТЕ - СТАНИ ГЕЙ!!!

хаахаххаха, много се смях на това мнение \:D/

I'l never be broken again
08-13-2007, 11:50
Бе не е изцяло вярно твърдението, че жените не заслужават любов...Но ако се замислите има много случаи, в които ние (мъжете) оставаме разочаровани от дадено момиче, от някоя нейна постъпка или най-често от празните им приказки..Сега едно е сигурно - няма нещо на този свят, което да не заслужава любов...Важното е на любовта да се отвръща с любов..Ако си попадал все на такива момичета, които са те разочаровали наистина можеш да го твърдиш - Да, те не са заслужавали любовта ти...Все пак човек дава всичко от себе си 1 или най-много 2 пъти..След като видиш какво е положението и колко много боли след това ти вече не влагаш толкова..Само дето раните остават да болят много дълго време, а хората които ти костват всичко това - ето за тях можеш да кажеш че не са си заслужавали ТВОЯТА любов..

Obsession
08-13-2007, 11:53
Пфф, поредния разочарован от жените, любовта и т.н. Сега света му е крив, ама аз кво да направя!? Я у лево! КАТО НЕ ЗАСЛУЖАВАТ ЖЕНИТЕ - СТАНИ ГЕЙ!!!

Ти за това си станал гей, нали? :-D

Не искам да те разочаровам, но всъщност съм си момиче и все още ме привличат момчета (които понякога също не заслужават любов)

flora23
08-13-2007, 14:26
Хаха, баси темата :smt005
И що не залужаваме??? Защото даваме всичко от себе си, страем се, вървим след гъза на някой тъпак и накрая оставаме с пръст в устата...

ами виждаш ли, не всички сте такива, има и коравосърдечни кучки с извинение, които те ползват за собствен кеф, развяват те пред приятелките си да се покажат "глейте къф го забърсах" и след няколко месеца пълен игнор, чертата и чао, без обяснение, без причина, среден пръст и толкова.
а то щото няма такива мъже, нали :smt012

class
08-13-2007, 14:41
Ай , ами ако момчето е до теб след първата ви нощ , значи си е наред ... но при момичетата скимва и че не те харесва и бам ай , каквото било било ... вече не те обичам , а до преди малко те е целувала или прегръщала и ти е говорела мили думи ... 1 момче да вземе някое решение малко ще по спре , ще се отдръпне , ще премисли и след това решението , а не ай сега вече не си ми интересна ... Знам , че и момчетата постъпват така ( някой от тях де...) , но замислете се малко кой по-често къса ... момчетата или момичетата ... и тогава напишете смислен пост..

sonyglobe
08-13-2007, 14:45
Еми ман ти за мене си шибан ГЕЙ определено...обичай си мъже тогава :lol: :lol:

gPa3HuTeJl
08-13-2007, 17:14
ъъ а момчетата дори секс не заслужават! :lol: :lol: :lol:

а без секс к'во ш'е се пра'й.. !? :lol:

Alexia
08-13-2007, 17:15
ще станеш ултра емо.

Dead`Paladin
08-13-2007, 17:34
Поредната тема за боклука....

feli7o_
08-13-2007, 17:40
Пфф, поредния разочарован от жените, любовта и т.н. Сега света му е крив, ама аз кво да направя!? Я у лево! КАТО НЕ ЗАСЛУЖАВАТ ЖЕНИТЕ - СТАНИ ГЕЙ!!! dam naistina taka e napalno prava si :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :-D :-D :-D :-D :-D

08-13-2007, 18:18
ne moa da se saglasq napalno
na4i za sazalenie posled god sam zabelqzal 4e mom4etata sa po 4uvstvitelni ot momi4etata ,ima devoiki det vartqt po nqkolko gajeta(ne kaam 4e nqma i takiva mom4eta) no tuk-tame ima i momi4eta koito zasluzavat mnoo lubov

LO6IQ
08-13-2007, 18:30
Пфф, поредния разочарован от жените, любовта и т.н. Сега света му е крив, ама аз кво да направя!? Я у лево! КАТО НЕ ЗАСЛУЖАВАТ ЖЕНИТЕ - СТАНИ ГЕЙ!!!
хахаха този пост кърти , браво маце , нахраниго го яко . :-D

Dead`Paladin
08-13-2007, 18:31
Автора на темата греши с тфърдението си....но има момичета които наистина не заслужават любов..... :smt011
Давам приемер....имам една приятелка....тя и една малка банда момичета....използват момчетата само за секс.....хваща си гадже за 1/2 седмици след което тфърди ,че и омръзна да е с него ,но е спала с него 2/3 пъти.........


Сигурен съм ,че не сум единственият който познава такива момичета....


просто няма какво повече да кажа...от части подкрепям автора ...

koalka
08-13-2007, 18:32
Престанете вече с тия теми.Момичетата сте такива, момчетата онакива...