PDA

View Full Version : Бяло течение и първи полов акт



SMILENA
08-15-2007, 13:14
imam priqtelka,koqto si ima seriozen priqtel ot izvestno vreme, ive4e e reshila da prespi s nego,no problema i e ,4e ne e bila do sega s mom4e i se strahuva ot mnogo ne6ta,naprimer ot tova dali bqloto te4enie ima nqkakvo zna4enie za tova dali 6te q boli pove4e,dali use6taneto 6te e po-nepriqtno.Tq ima bqlo te4enie,no se strahuva da otide na ginekolog i da popita,a e do4uvala takiva ne6ta za bqloto te4enie i purviq polov akt.Az nemoga ni6to da q posuvetvam osven da otide na ginekolog,no ako nqkoi ima nqkakva informaciq neka da posuvetva ne6to

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!

SunnyG
08-15-2007, 13:44
Аз доколкото знам всяко момиче има бяло течение...нали за това са и ежедневните превръзки :roll: Не виждам нищо опасно,страшно или каквото и да е свързано с бялото течение,което да попречи на приятелката ти да прави секс...

menta_loverka
08-15-2007, 13:45
Аз доколкото знам всяко момиче има бяло течение...нали за това са и ежедневните превръзки :roll: Не виждам нищо опасно,страшно или каквото и да е свързано с бялото течение,което да попречи на приятелката ти да прави секс...
И аз съм на същото мнение :!: :idea:

_butterfly_
08-15-2007, 14:56
Аз доколкото знам всяко момиче има бяло течение...нали за това са и ежедневните превръзки :roll: Не виждам нищо опасно,страшно или каквото и да е свързано с бялото течение,което да попречи на приятелката ти да прави секс...
И аз съм на същото мнение :!: :idea:

аз също.

bloodranger
08-15-2007, 14:57
Za neprosvetenite kvo e tui jivotno "bqlo te4enie" :-k

marina star
08-15-2007, 14:58
bqloto te4enie nqma ni6to ob6to sas sexa,nito ima vrazka s tova dali 6te q boli ili ne,no vapreki 4e po4ti vsi4ki mislqt 4e to e bezobidno ne e to4no taka i trqbva ako koli4estvoto e pove4e ot normalnoto da otide na lekar

08-15-2007, 15:15
Аз доколкото знам всяко момиче има бяло течение...нали за това са и ежедневните превръзки :roll: Не виждам нищо опасно,страшно или каквото и да е свързано с бялото течение,което да попречи на приятелката ти да прави секс...

всяко момиче с изключение на теб :lol: мн разбирате младите

лофанана
08-15-2007, 19:05
Абе какви са тея ежедневни шревръзки ? аз имам бяло те4ение което направо ужасно #-o кога ще се махне?

loshokote
08-15-2007, 19:37
Абе какви са тея ежедневни шревръзки ? аз имам бяло те4ение което направо ужасно #-o кога ще се махне?

Ти кво, искаш да ми кажеш, че не си чувала за ежедневни превъзки ли? Ми иди в аптеката и питаи бе [-X А кога ша слърши бялото течение, ами окончателно около 45-50 години, предполагам [-( =; Абе вие на колко сте години е #-o

alkobalko
08-16-2007, 06:40
Бялото течение е нещо напълно нормално и не пречи на секса, нито му влияе. Ако обаче стане по-гъсто, с неприятна миризма и е придружено със сърбеж, това сочи за някаква инфекция.