PDA

View Full Version : Секс в цикъл



08-23-2007, 07:49
Zdraveito znachi iskam da vi popitam neshtu ako pravish sex kogato si nerazpolojena ima li veroqtnost da zabremeneesh???na nqkoi vaprosa moje da im se stori tap.. ama az da si pitam vse pak... molq samo seriozni otgovori da polucha.blagodarq predvaritelno

john_kaleka
08-23-2007, 07:55
да!даже процента е по-голям!

08-23-2007, 07:56
naistina???????????????????????

OnFire
08-23-2007, 07:57
да!даже процента е по-голям!

абе нз според мен е по малак процента шот като се изпразни в нея и после тя може да изфарли спермата с ония гадните течности.

Владимир Илич Ленин
08-23-2007, 07:57
naistina???????????????????????

Наистина.

FuckLove
08-23-2007, 07:58
ми ДА ... да не би да имаш проблем ? :-k

john_kaleka
08-23-2007, 08:00
да!даже процента е по-голям!

абе нз според мен е по малак процента шот като се изпразни в нея и после тя може да изфарли спермата с ония гадните течности.

бастун да завреш да го изхвърли ама сперматозоидитре няма начин! :smt012

OnFire
08-23-2007, 08:02
да!даже процента е по-голям!

абе нз според мен е по малак процента шот като се изпразни в нея и после тя може да изфарли спермата с ония гадните течности.

бастун да завреш да го изхвърли ама сперматозоидитре няма начин! :smt012

ок шефе 8-[

08-23-2007, 08:03
emi mai mai obshto zeto.. a nqkoi moje li da mi obqsni zashto e po golqma veroqtnostta.. znachi to ne svarshi v mene.. ana koremcheto mi ama posle se pipnah.... i za tva...

08-23-2007, 08:24
emi mai mai obshto zeto.. a nqkoi moje li da mi obqsni zashto e po golqma veroqtnostta.. znachi to ne svarshi v mene.. ana koremcheto mi ama posle se pipnah.... i za tva...
та така мога ли да забременея или не?

russianmafiaboss
08-23-2007, 08:33
мн е малък шанса да забременееш по този начин, около 1-2 %
е освен, че като ти се пипнала, пръста ти беше изцяло в теб - тогава 5-7 %

abvgdejzi
08-23-2007, 08:34
da ako go pravi6 bez prezervativ za6toto kogato ti izti4a cikala v ne go se otdelqt i qicekletki koito sa gotovi za oplojdane-4etoh go v edno spisanie :-k .taka 4e bi trqbvalo da e vqrno

08-23-2007, 08:34
не не не сам си бъркала.. просто се измих и се пипнах отгоре... там без да си бъркам... за тва ви питам... ся последно един вика мн е голям 6анса др. не е последно?>

`Death`Whore``
08-23-2007, 08:40
да!даже процента е по-голям!

абе нз според мен е по малак процента шот като се изпразни в нея и после тя може да изфарли спермата с ония гадните течности.

бастун да завреш да го изхвърли ама сперматозоидитре няма начин! :smt012
Добре, де, ебавате ли се...или просто не можете да мислите? Я вижте темата за изтичането...и научете малко женска анатомия.

da ako go pravi6 bez prezervativ za6toto kogato ti izti4a cikala v ne go se otdelqt i qicekletki koito sa gotovi za oplojdane-4etoh go v edno spisanie :-k .taka 4e bi trqbvalo da e vqrno
Това не може да стане, момиченце. Май ще трябва да ти обясня какво е менструацията...около средата на цикъла се отделя яйзцеклетка, която чака да бъде оплодена. Ако не бъде оплодена, след около 2 седмици тя се изхвърля от тялото с известно количество кръв - това се нарича менструация. По време на нея не се отделят няколко яйцеклетки, които чакат да бъдат оплодени.

Дечица любави, слушайте големите и попрочетете малко. По време на менструация има вероятност да се забременее, но тя е доста малка. И все пак я има, защото в днешно време хората приемат какви ли не химии и то постоянно...така че е възможно менструацията да съвпадне с овулацията...така че дори да го правите без презерватив, просто свършвайте навън. Толкова ли е трудно, е баси?

abvgdejzi
08-23-2007, 08:41
abe devoiko
mi izpolzvaite prezervativ za tva i posle nqma da ima vaprosi ot roda naBREMENNA LI SAM?????
KAV E PROBLEMA 4E NEMOJAH DA RAZBERA 8-[

bqsna_teenagerka
08-23-2007, 09:29
ооо да може.!!! затова със сигорност използвай презерватив

08-23-2007, 09:58
mersi za savetite... nadqvam se da nqma nishtu... ne moga da razbera zashto povecheto vmesto da mi dadat otgovor na tva kakvoto pitam i da me posavetvat neshto pochvat da me oprekvat... povqrvaite hich ne e zabavno shtoto kato vi doide nqkoi den na glavata hich nqma da si mislite"i vav foruma mi kazaha da izpolzvam prezervativ" .... ne che iskam da obidq nqkoi blagodarq na teq deto mi dadoha izcherpatelni otgovori.. dr.polovina sigurno izobshto ne sa prejivqvali takia rauti a samo si cheshat ezicite no i na tqh blagodarq.. tai che molq sprete s uprecite!