PDA

View Full Version : Когато и най-добрата ти приятелка те предаде



^palavka^
08-27-2007, 11:41
iskam da wi poptam kak bi postapili ako nai dobrata wi priqtelka se naebe s bivshitiq,s kogoto e bila parwata ti nai dalga vrazka.az sam malka na 16 i goworim za nqkolko meseca.toi se okaza bokluk.ama dali da si ostana pr s neq.makar 4e tq mi e dokazala s tazi si postapka 4e e nishto za men.kakwo mislete.shte mi e priqtno da razberq mnenieto wi:p

Sweet__baby
08-27-2007, 11:45
Ми мога да ти кажа, че това не може да се нарече Най-Добра Приятелка!... Оттук следва да си направиш извод!!...
:smt006

08-27-2007, 11:46
няма приятели, има интереси !!!

naMy4Ho_KoTe
08-27-2007, 11:48
Aз не разбирам какъв е проблема в това тя да се на*бе с твой БИВШ. Това, че ти си се еб*ала с някой, значи ли че никой друг няма право да го чука после? Това твойте са си пълни лигавщини. Я се замисли ти каква приятелка си, щом не те е*е приятелката ти какво иска и какво й доставя удоволствие.

Sweet__baby
08-27-2007, 11:49
Aз не разбирам какъв е проблема в това тя да се на*бе с твой БИВШ. Това, че ти си се еб*ала с някой, значи ли че никой друг няма право да го чука после? Това твойте са си пълни лигавщини. Я се замисли ти каква приятелка си, щом не те е*е приятелката ти какво иска и какво й доставя удоволствие.

Ами да, но все пак...
Ако пък тя е разбрала от някои друг , а не от самата й приятелка... ясно е положението... :smt012

naMy4Ho_KoTe
08-27-2007, 11:51
Aз не разбирам какъв е проблема в това тя да се на*бе с твой БИВШ. Това, че ти си се еб*ала с някой, значи ли че никой друг няма право да го чука после? Това твойте са си пълни лигавщини. Я се замисли ти каква приятелка си, щом не те е*е приятелката ти какво иска и какво й доставя удоволствие.

Ами да, но все пак...
Ако пък тя е разбрала от някои друг , а не от самата й приятелка... ясно е положението... :smt012

А ако случайно въпросната приятелка е знаела, че авторката на темата ще реагира изключително детински и егоистично? Това го казвам в случай, че тя сама не й е казал. Айде моля ви се, и на мен ми се случи най-добрата ми приятелка да се наебе с един мой бивш. Даже тръгнаха 1 седмица след като ние скъсахме. Ходиха 8 месеца. Ама кво от тва - нея я радваше да е с него, мен какво ме бърка? Аз не маркирам своята територия с чукане.

^palavka^
08-27-2007, 11:55
te go naprawiha snoshti na edin kupon.v drgata staq .po4iti pred o4ite mi.moje 4e az oshte imam nqkvi si 4ustwa kam nego i tq towa go znae makar 4e da sa minimalni.ama te nqma da tragnat prosto za sexa za udowolstwieto za edna we4er.ako bqha tragnali izobshto nqmashe da osporwam.

naMy4Ho_KoTe
08-27-2007, 11:57
te go naprawiha snoshti na edin kupon.v drgata staq .po4iti pred o4ite mi.moje 4e az oshte imam nqkvi si 4ustwa kam nego i tq towa go znae makar 4e da sa minimalni.ama te nqma da tragnat prosto za sexa za udowolstwieto za edna we4er.ako bqha tragnali izobshto nqmashe da osporwam.

И ти пречи това, че твоята най-добра приятелка си е прекарала хубаво на купона? Ти ако наистина й беше приятелка, щеше да се радваш, че момичето си е изкарало хубаво и че я е огряло. Това твойто си е егоизъм за мен просто :/

swords1010
08-27-2007, 11:58
Aз не разбирам какъв е проблема в това тя да се на*бе с твой БИВШ. Това, че ти си се еб*ала с някой, значи ли че никой друг няма право да го чука после? Това твойте са си пълни лигавщини. Я се замисли ти каква приятелка си, щом не те е*е приятелката ти какво иска и какво й доставя удоволствие.
Естествено. Глупаво е да реагираш по този начин. :?

Erica
08-27-2007, 12:02
Това не е точно по темата ама ми е любопитно


А аз искам да питам,как ще реагирате,ако най-добрата ти приятелка вкара в леглото си човека с който сте сега...Тогава пак ли трябва да се мисли и за нейният кеф...?

naMy4Ho_KoTe
08-27-2007, 12:05
Това не е точно по темата ама ми е любопитно


А аз искам да питам,как ще реагирате,ако най-добрата ти приятелка вкара в леглото си човека с който сте сега...Тогава пак ли трябва да се мисли и за нейният кеф...?

Въпросът ще го приема за реторичен, тъй като ако акъла ти стига - сам ще си прецениш. Все пак тук говорим за това как според всеки един от нас е най-правилно да се постъпи. Всеки може сам да решава за себе си.

BaByLisS
08-27-2007, 12:08
Aз не разбирам какъв е проблема в това тя да се на*бе с твой БИВШ. Това, че ти си се еб*ала с някой, значи ли че никой друг няма право да го чука после? Това твойте са си пълни лигавщини. Я се замисли ти каква приятелка си, щом не те е*е приятелката ти какво иска и какво й доставя удоволствие.

Евала :mrgreen:

Erica
08-27-2007, 12:10
За историята на авторката съм съгласна,че щом той е БИВШ,тя няма основание да се сърди на приятелката си,че е била с него.

Но аз питам в такива ситуации,когато наистина най-добрата ти приятелка те предаде...тогава как е най-правилно да се реагира?

menta_loverka
08-27-2007, 12:12
Poddurjai vruzka s neq no ne budi prekaleno otkrita s neq

naMy4Ho_KoTe
08-27-2007, 12:13
За историята на авторката съм съгласна,че щом той е БИВШ,тя няма основание да се сърди на приятелката си,че е била с него.

Но аз питам в такива ситуации,когато наистина най-добрата ти приятелка те предаде...тогава как е най-правилно да се реагира?

Ще повторя - Всеки с коефициент на интелигентност, който не е отрицателно число, може сам да си прецени според своите приоритети и ценности. Ако твърде много обичаш приятелката си - ще й простиш. Ако не - ще й теглиш майната. ”Човек прощава, само дотолкова, доколкото обича”.

A и честно казано - повече ще се притесня за това що за мъж съм си хванала, че да се изчука с най-добрата ми приятелка -.-

AliceSw
08-27-2007, 12:15
виж сега, това че някои ти е бивш значи, че всичко между вас е приключило, толкоз, с кого спи бившият ти не би трябвало да те интересува...пък сигурно и не само приятелката ти го е искала, след като са правили секс, цепиш?!?

Stopman
08-27-2007, 12:17
той е бившия,кво значение има ако ще и дете да са си направили.Той не е твой вече така че е свободен за такива действия. :mrgreen:

Barbaronche
08-27-2007, 12:18
e kfo ti puka che e spala s nego... Nali ti e Bivsh.. 0tavi go da si e*e maikata :)) xxx

naMy4Ho_KoTe
08-27-2007, 12:19
виж сега, това че някои ти е бивш значи, че всичко между вас е приключило, толкоз, с кого спи бившият ти не би трябвало да те интересува...пък сигурно и не само приятелката ти го е искала, след като са правили секс, цепиш?!?

Мхм. Нищо чудно следващата стъпка по пътя към отмъщението ти да е да забраниш на всички момичета да правят секс с него.

Erica
08-27-2007, 12:28
”Човек прощава, само дотолкова, доколкото обича”.-.-

С това твърдение,не съм съгласна,защото колкото и да обича,човек,когато има хиляди лъжи....не се получава...било то в отношения със семейство,приятели или половинката ти...

Въпрос на гледна точка и на преценка,както каза ти!

Извинявам се че отклконих вниманието на читателите,от темата на авторката.

08-27-2007, 13:01
aE vIi normalni li ste e...shtom priatelkata i e znaela che ima oshte chuvstva kam nego kakva priqtelka i e?!pyk i qvno e za prav pat sa imali nqkakvi otnosheniq priatelkata i bivshiq znachi chuvstva nqma..tova sa kurvenski nomera shtom sichko e bilo za edna vecher.Stiga ste sydili momicheto.

MoHuTo
08-27-2007, 15:57
aE vIi normalni li ste e...shtom priatelkata i e znaela che ima oshte chuvstva kam nego kakva priqtelka i e?!pyk i qvno e za prav pat sa imali nqkakvi otnosheniq priatelkata i bivshiq znachi chuvstva nqma..tova sa kurvenski nomera shtom sichko e bilo za edna vecher.Stiga ste sydili momicheto.
А така..все пак са приятелки и най-малкото е знаела, че момичето има чувства към него...изобщо не одобрявам това..мацко аз не бих й простила на твое място...абсурд!И все пак ти си знаеш най-добре :wink:

Made_of_Pain
08-27-2007, 15:58
Как определяте кой ви е НАЙ- одбрия приятел, като нямате ТОЧНО научно обяснение за "приятел"

Rocko_perka
08-27-2007, 18:07
И ти и "приятелката" ти и бившия ти сте зле.
Стига вече с тази бездуховност и безразборно чукане. :smt021

brokenhearted_
08-27-2007, 18:49
Aз не разбирам какъв е проблема в това тя да се на*бе с твой БИВШ. Това, че ти си се еб*ала с някой, значи ли че никой друг няма право да го чука после? Това твойте са си пълни лигавщини. Я се замисли ти каква приятелка си, щом не те е*е приятелката ти какво иска и какво й доставя удоволствие.]

Нещастница е тази която ще ти се води най-добра приятелка ! :smt011
От логиката на такива егоистки като теб ми е писнало ... Свършиха мъжете,че точно с бившия на бест френдката си ще се наебе.Това,моето момиче,не се наричат желания и удоволствия,а синдрома на завистливата приятелка която доживот си остава комплексарка,не харесва живота си и й доставя извратено удоволствие да взима и изживява по нещо от живота на околните...

За мен най-добрата и истнска приятелка е нещо свято,а не просто човек,с когото ще си запълваш времето...Да,в кой ли свят живея...Но истината е,че ще продължа да вярвам в това.И какво като ми е най-добра приятелка ,трябва де и дам да се наебе с гаджето ми,за да е спокойна след това,че не е изпуснала нищо или пък да не се разсърди?Ако това днес се наричат приятелки...Боже,по-добре да нямам никакви

Тъпа курва ](*,)

DIVINE_TIME
08-27-2007, 19:06
няма приятели, има интереси !!!

Точно така! Щом като е преспала с твой бивш,към когото ти все още имаш чувства,значи е проявила неуважение към теб самата! Имаше мнения,в които се казваше "Ами хайде сега като ти е бивш,никой да не го чука повече"... Естествено,че ще се чука човека,но не и с приятелките на бившото си гадже ... За мен това е неприемливо и е проява на неуважение! Никога не бих го направила,а ако моя приятелка го направи, ще се отдалеча от нея! Някой каза "Радвай се,че си е прекарала готино".. а на авторката дали й е било готино,да гледа бившия си приятел,КЪМ КОГОТО ВСЕ ОЩЕ ИМА ЧУВСТВА,да прави секс с най-добрата й приятелка ..
Та,приятели няма,има интереси! И тази случка е поредното доказателство на тази теория!

Made_of_Pain
08-27-2007, 19:14
КАКВО ЗНАЧИ "ПРЕДАЛА", БЕ?!
Тя дори вече не ходи с него!
Просто е от ония маниачки на тема притежание :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

TIMEX
08-27-2007, 19:17
Aз не разбирам какъв е проблема в това тя да се на*бе с твой БИВШ. Това, че ти си се еб*ала с някой, значи ли че никой друг няма право да го чука после? Това твойте са си пълни лигавщини. Я се замисли ти каква приятелка си, щом не те е*е приятелката ти какво иска и какво й доставя удоволствие.
Естествено. Глупаво е да реагираш по този начин. :?
Ами постапката и наистина ае малко курвенска но котето е право иначе

NeKvA nIkVa
08-27-2007, 22:10
Aз не разбирам какъв е проблема в това тя да се на*бе с твой БИВШ. Това, че ти си се еб*ала с някой, значи ли че никой друг няма право да го чука после? Това твойте са си пълни лигавщини. Я се замисли ти каква приятелка си, щом не те е*е приятелката ти какво иска и какво й доставя удоволствие.

+1

naMy4Ho_KoTe
08-27-2007, 23:18
Aз не разбирам какъв е проблема в това тя да се на*бе с твой БИВШ. Това, че ти си се еб*ала с някой, значи ли че никой друг няма право да го чука после? Това твойте са си пълни лигавщини. Я се замисли ти каква приятелка си, щом не те е*е приятелката ти какво иска и какво й доставя удоволствие

Ami "pamu4no kote" e napalno prava!Saglasna sam s neq.Dosega ne sam sre6tanala neino mnenie koeto da ne e kazano to4no na mqsto.Super si macka!

Благодаря за комплимента :oops:

bunny_rabbit
08-29-2007, 11:48
q se sbiite :smt014

xXxInSoMnIaxXx
08-30-2007, 00:40
поговори с приятелката си и се изяснете ... каквото и да е станало сте (били) приятелки и си споделяте....

naMy4Ho_KoTe
08-30-2007, 07:30
Aз не разбирам какъв е проблема в това тя да се на*бе с твой БИВШ. Това, че ти си се еб*ала с някой, значи ли че никой друг няма право да го чука после? Това твойте са си пълни лигавщини. Я се замисли ти каква приятелка си, щом не те е*е приятелката ти какво иска и какво й доставя удоволствие.]

Нещастница е тази която ще ти се води най-добра приятелка ! :smt011
От логиката на такива егоистки като теб ми е писнало ... Свършиха мъжете,че точно с бившия на бест френдката си ще се наебе.Това,моето момиче,не се наричат желания и удоволствия,а синдрома на завистливата приятелка която доживот си остава комплексарка,не харесва живота си и й доставя извратено удоволствие да взима и изживява по нещо от живота на околните...

За мен най-добрата и истнска приятелка е нещо свято,а не просто човек,с когото ще си запълваш времето...Да,в кой ли свят живея...Но истината е,че ще продължа да вярвам в това.И какво като ми е най-добра приятелка ,трябва де и дам да се наебе с гаджето ми,за да е спокойна след това,че не е изпуснала нищо или пък да не се разсърди?Ако това днес се наричат приятелки...Боже,по-добре да нямам никакви

Тъпа курва ](*,)


Бих се съгласила с този ”синдром на завистливата приятелка” само при доказателства, че тя и друг път е правила подобни неща. Но ние в момента дискутираме единичен случай. Авторката не е и споменавала нейната приятелка да е извършвала подобни ”зли деяния” освен този път.

rihannka
08-30-2007, 11:02
kolkoto i da si mislish che imash istinski priqteli vse nqkogo shte ti zabiqt noj v garba.vapreki che ne smqtam che mnogo e sbarkala shtoto se pak ti e bivsh veche ne ste zaedno.da vqrno gadno ti e no ne vijdam pri4ina..skasa li ste toi e svoboden da se ebe s koqto si iska.ne e li taka?

GREEN_OR_DEAD
08-30-2007, 15:22
Пръсни и тиквоча на тая пача, ква приятелка ти е тоя буклук

gazarka
08-30-2007, 15:23
Aз не разбирам какъв е проблема в това тя да се на*бе с твой БИВШ. Това, че ти си се еб*ала с някой, значи ли че никой друг няма право да го чука после? Това твойте са си пълни лигавщини. Я се замисли ти каква приятелка си, щом не те е*е приятелката ти какво иска и какво й доставя удоволствие.
ne sum suglsna!men tova me navejda na misulta 4e priqtelkatat i go e iskala o6te dokato sa hodili?e tova priqtelka li e?kak moje da se ...s muj na kogoto az sum darjala.ako be6e nqkoi s koito sum bila edna sedmica-da,no s tozi s koito mi e bila nai-dalgata vrazka-NE!

~BoRn^InLoVe~
08-30-2007, 15:24
чЕСТО ХОРАТА ПРЕДАВАТ ДОВЕРИЕТО, КОЕТО ИМ Е ГЛАСУВАНО, чЕСТО МАЛКИ ГРЕшКИ СТАВАТ ПРИчИНА ЗА НАЙ-ГОЛЕМИТЕ БЕДИ, чЕСТО ТОЗИ ,КОИТО ДО ВчЕРА СИ НАРИчАЛ ПРИЯТЕЛ, ДНЕС ТИ ПОДЛАГА КРАК, чЕСТО ДОБРИТЕ ОТНОшЕНИЯ БИВАТ ЗАБРАВЯНИ И УСЕщАШ КАК ТИ ЗАБИВАТ НОЙ В ГЪРБА, чЕСТО КОГАТО СПОДЕЛЯш НЕщО С НЯКОИ ТО Е ИЗПОЛЗВАНО СРЕщУ ТЕБ, ЗА ДА ТЕ УЯЗВИ, ПАДАш НА ЗЕМЯТА ОТ БЕЗСИЛИЕ, А ТОЗИ КОЙТО СИ НАРИчАЛ "ПРИЯТЕЛ" ГО НЯМА ДА ТИ ПОДАДЕ РЪКА, ПОНЯКОГА ПРЕДАТЕЛСТВОТО ГОРчИ ДВА ПЪТИ ПОВЕчЕ,КОГАТО НЕ ОчАКВАш ДА ТЕ ПРЕДАДАТ, БЕЗСИЛИЕТО СЕ УСЕщА С ДВОЙНА СИЛА КОГАТО НЕМОЖЕш ДА ЗАщИТИШ ТОВА, КОЕТО ОБИчАш.ПОНЯКОГА ТРЯБВА ДА УСЕТИш ГОРчИЛКАТА В ДУшАТА СИ, чЕ ДА РАЗБЕРЕш ИСТИНАТА ЗА ХОРАТА, НЯМА БЕЗГРЕшНИ ХОРА, НО СПИСЪКА НА ПРЕГРЕшЕНИЯТА Е СТАНАЛ ДОСТА ДЪЛЪГ, НЯМА НЕПРОСТИМИ НЕщА, НО КАК ДА ЗАТВОРИш ОчИТЕ ПРЕД БОЛКАТА, ВСЕКИ ИМА ПРАВО НА ИЗБОР, НО ЗА НЯКОИ ТОЗИ ИЗБОР Е ГРЕшЕН, ДОВЕРИЕТО ВЕчЕ НЕ Е БЕЗЦЕННО, ИЗМИСЛИХА МУ ЦЕНА. ПРЕГЛЪТНЕш ЛИ ВЕДНЪЖ щЕ ТРЯБВА ДА ПРЕГЛЪТНЕш ВТОРИ ПЪТ, НО ЗАЛЪКУТ ТОГАВА МОЖЕ ДА СЕ ОКАЖЕ ПРЕКАЛЕНО ГОЛЯМ.... СТАНИ, ВЪРВИ НАПРЕД, СМИСЪЛЪТ НА ЖИВОТА Е БЪДЕщЕТО, А НЕ ТОВА КОЕТО Е ОСТАНАЛО ЗАД ТЕБ, НЕ СЕ ОБРЪщАЙ, НО И НЕ СКЛАНЯЙ ГЛАВА, ТА НЕ Е ЛИ СМИРЕНИЕТО ОПРАВДАНИЕ ЗА МАЛОДУшИЕ, ЗАщИТАВАЙ ПОЗИЦИИТЕ СИ,СТОИ ТВЪРДО ЗАД ТЯХ, ПАЗИ ДОСТОЙНСТВОТО чЕ САМО ТО щЕ ОСТАНЕ НЕПОКЪТНАТО.НЯМА ИСТИНСКИ ПРИЯТЕЛИ ИМА САМО ПОТЕНЦИЯЛНИ ПРЕДАТЕЛИ, ГНЕВЪТ Е СМЪРТЕН ГРЯХ, НО ЯВНО ХОРАТА СА СКЪСАЛИ СЪС ЗАВЕТИТЕ щОМ ВЕчЕ НЕ СЕ ПЛАшАТ, ИЛИ МОЖЕ БИ АДА СЕ Е ПРЕНАПЪЛНИЛ И РАЗчИТАТ чЕ щЕ СИ ОСТАНАТ ТАМ НЯКЪДЕ В НЕБИТИЕТО.

Muca_mnogo_cuca
09-01-2007, 19:52
За историята на авторката съм съгласна,че щом той е БИВШ,тя няма основание да се сърди на приятелката си,че е била с него.

Но аз питам в такива ситуации,когато наистина най-добрата ти приятелка те предаде...тогава как е най-правилно да се реагира?
Май и сама ще успееш да си отговориш на този въпрос.. защо винаги се гледа от тази страна ,че най-добрата ти приятелка те е предала.. какво остава за момчето/гаджето,което си е пра'ило кефа и не се е приТеснило особено от факта,че спи с приятелката ти/или пък най-малко от твоите чувста след като разбереш.. всичко се свежда до женска злоба и завист.. пък и .. мъж за една жена.. НЯМА :-$

Muca_mnogo_cuca
09-01-2007, 20:02
Aз не разбирам какъв е проблема в това тя да се на*бе с твой БИВШ. Това, че ти си се еб*ала с някой, значи ли че никой друг няма право да го чука после? Това твойте са си пълни лигавщини. Я се замисли ти каква приятелка си, щом не те е*е приятелката ти какво иска и какво й доставя удоволствие.
ne sum suglsna!men tova me navejda na misulta 4e priqtelkatat i go e iskala o6te dokato sa hodili?e tova priqtelka li e?kak moje da se ...s muj na kogoto az sum darjala.ako be6e nqkoi s koito sum bila edna sedmica-da,no s tozi s koito mi e bila nai-dalgata vrazka-NE!
Ако трябва да бъда честна.. ще отскубна косъмче по косъмче космите в ушите и носа на всяка моя приятелка, била най-добра или не, която си позволи да ходи с някой мой бивш.. може да звучи грубо,но аз съм такава.. най-малкото ако връзката ни е била сериозна, или поне още изпитвам някакви чувства към него.. за да са ми приятелки би трябвало да ме познават и да знаят какво съм изпитвала към този човек и че макар и приключила връзката ни.. на мен ще ми е достатъчно гадно да разбера ,че някоя се е изчукала с него.. просто не бих го позволила, колкото и да е егоистично... пука ми какво и доставя удоволствие на нея .. но да не е с моя бивш..

Made_of_Pain
09-01-2007, 20:05
Хаха...
Ако всеки бешена този принцип... и след като скъсаш с някой, никой твой познат не бива да го взима, ти представяш ли си, на какъв хал, щеше да е Света?
Тва което говориш е повече от смешно.... :roll:

Muca_mnogo_cuca
09-01-2007, 20:06
Aз не разбирам какъв е проблема в това тя да се на*бе с твой БИВШ. Това, че ти си се еб*ала с някой, значи ли че никой друг няма право да го чука после? Това твойте са си пълни лигавщини. Я се замисли ти каква приятелка си, щом не те е*е приятелката ти какво иска и какво й доставя удоволствие.
ne sum suglsna!men tova me navejda na misulta 4e priqtelkatat i go e iskala o6te dokato sa hodili?e tova priqtelka li e?kak moje da se ...s muj na kogoto az sum darjala.ako be6e nqkoi s koito sum bila edna sedmica-da,no s tozi s koito mi e bila nai-dalgata vrazka-NE!
Ако трябва да бъда честна.. ще отскубна косъмче по косъмче космите в ушите и носа на всяка моя приятелка, била най-добра или не, която си позволи да ходи с някой мой бивш.. може да звучи грубо,но аз съм такава.. най-малкото ако връзката ни е била сериозна, или поне още изпитвам някакви чувства към него.. за да са ми приятелки би трябвало да ме познават и да знаят какво съм изпитвала към този човек и че макар и приключила връзката ни.. на мен ще ми е достатъчно гадно да разбера ,че някоя се е изчукала с него.. просто не бих го позволила, колкото и да е егоистично... пука ми какво и доставя удоволствие на нея .. но да не е с моя бивш..

Made_of_Pain
09-01-2007, 20:10
Хаха...
Ако всеки бешена този принцип... и след като скъсаш с някой, никой твой познат не бива да го взима, ти представяш ли си, на какъв хал, щеше да е Света?
Тва което говориш е повече от смешно.... :roll:

Made_of_Pain
09-01-2007, 20:16
Ако го обичаш, съм съгласна..
Ама, ако е само за да се инатиш, понеже еди си кой си си е само твой :-s

naMy4Ho_KoTe
09-01-2007, 20:20
Тая тема още ли е жива :shock:

Muca_mnogo_cuca
09-02-2007, 08:15
Хаха...
Ако всеки бешена този принцип... и след като скъсаш с някой, никой твой познат не бива да го взима, ти представяш ли си, на какъв хал, щеше да е Света?
Тва което говориш е повече от смешно.... :roll:
Виж ся... не говорим за "света".. аз принципно говоря за себе си .. може би и други са на този "принцип".. идея си нямам.. и тук не става въпрос за всеки срещнат мухльо, с когото си била, ами за човека, на когото наистина си държала или все още държиш.. има разлика.. а и на какъв хал бихме били, както ти казваш.. ами честно казано мен тва не ме интересува.. смятам че всеки си има принципи и сам преценява за себе си 8)

rashito0o
09-02-2007, 08:18
...nai dobrata wi priqtelka se naebe s bivshitiq,s kogoto e bila parwata ti nai dalga vrazka.

Тфа не ти е приятелка камоли да се нарече най-добра,аз лично ше и бия шута и няма се занимаам с нея шот сал ша са тфара

`Death`Whore``
09-02-2007, 08:28
Научи се да се примиряваш с това, че хората са гадни. Мен са ме огорчавали много хора и ми е било кофти...затова вече имам 1 приятелка и толкова. Тя не ме е предавала и ме обича.

bEbsI
09-02-2007, 08:28
Щом ти е бил бивш не виждам проблема.Всеки има право да си изразява чуствата и да прави секс с този с когото реши.Не мога да разбера ти май искаш да контролираш бившия си или какво? Той си решава с кой да спи както и най-добрата ти приятелка. :-s

`Death`Whore``
09-02-2007, 08:32
Щом ти е бил бивш не виждам проблема.Всеки има право да си изразява чуствата и да прави секс с този с когото реши.Не мога да разбера ти май искаш да контролираш бившия си или какво? Той си решава с кой да спи както и най-добрата ти приятелка. :-s
Ти си много добра приятелка, щом толерираш подобни неща.

devil_feel_f
09-02-2007, 14:52
Щом ти е БИВШ,не виждам какъв е проблема.А и защо трябва да се караш с приятелката си заради някакво момче?В началото може да се държиш по-резервирано с нея,но после ще ти мине-все пак ти е приятелка.На мен една приятелка ми "отмъкна" момчето,по което много си падах (и тя много добре знаеше,че си падам по него),ама той не беше стока и не и се сърдя.Така че и твоя бивш май не е много стока ... не се ядосвай за глупости и не се карай с нея заради това. :-)

09-02-2007, 15:07
a e nazdrve xlapaci s edna kofa airqn :-({|=

MeGiTyY
09-02-2007, 15:27
kofti e macka na men mi se slu4i su6toto samo 4e ne 1 put a 2 i az hodeh s mom4eto... :smt012 gadno e ... no nqma zna4enie 4e ti e biv6...tupo e taka da postupva... Az produljih da sam priqtelka s tova momi4e no ne i kakto predi... tq mi kaza 4e go obi4ala... i t.n....sega ne sme mn dobri priqtelki...prosto ne se polu4ava...taka 4e... macka az bih q zarqzala.. az mn se karah s moita priqtelka...i sega sme samo na Zdravei Zdrasti...

TIMEX
09-02-2007, 15:42
И това ти било най-добра приятелка ?! Не се залагваи не ти е определено !!!!

bEbsI
09-02-2007, 19:29
Щом ти е бил бивш не виждам проблема.Всеки има право да си изразява чуствата и да прави секс с този с когото реши.Не мога да разбера ти май искаш да контролираш бившия си или какво? Той си решава с кой да спи както и най-добрата ти приятелка. :-s
Ти си много добра приятелка, щом толерираш подобни неща.
Не ги толерирам просто съм на мнение,че тя и да иска не може да им забрани да правят нещо което искат и двамата.(дори да иска). Не съм казала,че аз бих постъпила така..има разлика :-s

09-03-2007, 22:29
i kfo ot tfa kat sa go pravili.nali sa kazva6 4e e bokluk togaa kfo ti puka s koi sa e e*ala.tfa 4e ti ne go takova6 ne zna4i 4e drugite nemoat. :smt019

hungry_vampire_f
09-03-2007, 22:32
Ще я последва дълга и мъчителна смърт :)