PDA

View Full Version : Въпроси за целуването



08-27-2007, 15:21
Първо да кажа,че прегледах много подобни теми,обаче не намерих отговорите точно на тези въпроси.Първо,задължително ли е първият път,когато целуваш момиче(смисъл не първият път въобще,а просто първият път когато целуваш някое момиче) да бъде с език?
Второ,всички целувки ли трябва да са с език,смисъл аз знам,че може просто да се мляскаш с момичето и без да и пускаш език?...
Трето,как точно разбираш кога трябва да спреш и да си извадиш езика от устата и?
Това са ми въпросите,пак казвам,прегледах много теми,но не намерих отговорите им.Така че пишете,плз.

`Death`Whore``
08-27-2007, 15:23
Зависи от предпочитанията двама ви. Мъжът ми не обича да си навирам езика много-много в устата му...аз обичам. Но повечето пъти се целуваме без език. Когато другият се отдръпне, тогава си вадиш езика, близо е до ума.

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-27-2007, 15:28
разбира се че не е задължително първата ти целувкаа да е с език... аз лично харесвам повече тези с ... че иначе сме като някакви лапета .. е разбира се за чао или бързам .. после ще ти се обадя само си допираме устните.. а кога спираш.. когато усетиш че се отдръпвает.. дет курвето много добре го каза ;)

thefreak
08-27-2007, 15:40
Карай по инстинкт.

gamercheto_
08-27-2007, 15:55
както ти дойде така при всеки е различно

drfatt
08-27-2007, 16:30
Трябва да вкараш малко динамика в техниката си. Ръцете, устните, езика са в синхрон. Всички телефони са изключени. Осигуряваш си удобна мека мебел в стая, до която да нямат достъп спам-елементи(родители, братя/сестри, съквартиранти и прочие сволач). Меко осветление, леки питиета, спокойна музика.

Очите ти не изпускат нейните нито за секунда. Усмихваш се леко, слушаш я, отвреме на време оглеждаш тялото й - покажи й, че това, което виждаш ти харесва. Леки докосвания по ръцете й, комплименти, неагресивни, деликатни шеги.

Когато започваш, започни с две-три леки целувки по устните й. Не я целуваш, просто докосваш нейните устни с твоите. През това време не откъсваш поглед от очите й и не сваляш усмивката от лицето си. Тя ще бъде провокирана и ще тръгне леко към теб. Очите й се притварят, сега е твоя момент - отстъпи леко и я остави да влезе в твоето лично пространство.

Тялото й е в ръцете ти, ръцете върху кръста и задника, сега е момента да се задълбочиш върху техниките с език. Ти водиш, тя следва. Не вкарваш езика си агресивно, чакаш да те допуснат. Плъзгаш език по зъбите й, леко засмукваш долната устна. Тя откача. Остави я да води за момент и се порадвай на хубавия й, стегнат задник. Хубаво е, нали?

Леко захапваш брадичката й - леко, нежно захапване. Добрия любовник е този, който се контролира. Минаваш към врата й. Използвай езика си и не хапи - знам колко ти се иска, но това докарва излишни проблеми. Лижеш леко врата й, косата е в лицето ти. Топла, ароматна и цялата твоя. Промяната в дишането й ще ти покаже как се справяш.

Нататъка ти си знаеш. Нищо лично ама няма да съм аз човека, който ще ти дава наклон на оная работа. Все пак погледни линка, който съм оставил малко по-надолу, може и да ти е полезен. 8)

http://www.the-clitoris.com/f_html/howto.htm

koalka
08-27-2007, 16:53
Твърде много въпроси си задаваш, няма смисъл.Опитай и това е-то ще си дойде от само себе си.

nofi
08-27-2007, 16:58
Трябва да вкараш малко динамика в техниката си. Ръцете, устните, езика са в синхрон. Всички телефони са изключени. Осигуряваш си удобна мека мебел в стая, до която да нямат достъп спам-елементи(родители, братя/сестри, съквартиранти и прочие сволач). Меко осветление, леки питиета, спокойна музика.

Очите ти не изпускат нейните нито за секунда. Усмихваш се леко, слушаш я, отвреме на време оглеждаш тялото й - покажи й, че това, което виждаш ти харесва. Леки докосвания по ръцете й, комплименти, неагресивни, деликатни шеги.

Когато започваш, започни с две-три леки целувки по устните й. Не я целуваш, просто докосваш нейните устни с твоите. През това време не откъсваш поглед от очите й и не сваляш усмивката от лицето си. Тя ще бъде провокирана и ще тръгне леко към теб. Очите й се притварят, сега е твоя момент - отстъпи леко и я остави да влезе в твоето лично пространство.

Тялото й е в ръцете ти, ръцете върху кръста и задника, сега е момента да се задълбочиш върху техниките с език. Ти водиш, тя следва. Не вкарваш езика си агресивно, чакаш да те допуснат. Плъзгаш език по зъбите й, леко засмукваш долната устна. Тя откача. Остави я да води за момент и се порадвай на хубавия й, стегнат задник. Хубаво е, нали?

Леко захапваш брадичката й - леко, нежно захапване. Добрия любовник е този, който се контролира. Минаваш към врата й. Използвай езика си и не хапи - знам колко ти се иска, но това докарва излишни проблеми. Лижеш леко врата й, косата е в лицето ти. Топла, ароматна и цялата твоя. Промяната в дишането й ще ти покаже как се справяш.

Нататъка ти си знаеш. Нищо лично ама няма да съм аз човека, който ще ти дава наклон на оная работа. Все пак погледни линка, който съм оставил малко по-надолу, може и да ти е полезен. 8)

http://www.the-clitoris.com/f_html/howto.htm
Има хляб в тебе! Напиши цял разказ и го пусни да ни порадваш!

DevilWish
08-27-2007, 17:34
Зависи от предпочитанията двама ви. Мъжът ми не обича да си навирам езика много-много в устата му...аз обичам. Но повечето пъти се целуваме без език. Когато другият се отдръпне, тогава си вадиш езика, близо е до ума.
Mxм ,права си :::
Хах ,а тва много ме разсмя "кога да си извадя езика от устата й" ,засичай точно 3 мин. и 5 секунди :-$

drozila
08-27-2007, 17:39
purvata celuva moje da e mnoogo dulga a moje i da e kartka , zavisi ve4e ot horata, nqkoi ne se celuvat mnoogo i ne produljitelno, po vtoriq vupros zna4i celuvkite se mnoo go i razli4i moje6 da celune6 po 10 razli4ni na4ina bez ezik. i pak da ti haresa celuvkata, otnosno koga trqbva da spe6 da celuva6 nqkoi to se use6ta dokato se celuvate tova 6te rrazbere6 po vreme na samata celuvka

Obsession
08-29-2007, 11:56
Дааам, съгласна съм с всички. Не е задължително първият път да е с език естествено. И ти сам ще разбереш кога да спреш.

MostHated
08-29-2007, 14:10
ае ко са стряскаш толкусссссс.......

SeXy^BaBy
08-29-2007, 19:31
Хах в тоя форум всяка втора тема е за първата целувка...абе не е страшно спокойно..не е и сложно

Obitax
08-29-2007, 19:35
a[N]D[i]T[k]a]разбира се че не е задължително първата ти целувкаа да е с език... аз лично харесвам повече тези с ... че иначе сме като някакви лапета .. е разбира се за чао или бързам .. после ще ти се обадя само си допираме устните.. а кога спираш.. когато усетиш че се отдръпвает.. дет курвето много добре го каза ;)

re4e kakata i otse4 ](*,) :-s :-$ :smt019

hforce
08-30-2007, 08:34
@drfatt, toq pa link ot kade go iskopa? btw su6toto tva ne6to go pi6e i v site-a 1 kum 1 samo 4e na bulgarski (ima 1 statiq iz site-a, sravni gi i 6te vidi6 4e sa ednakvi, prosto v site-a e prevedana qvno ot tam)

kum avtora - prai kvoto iska6, ne e moq rabota da ti kazvam kak da se celuva6, kato ti doide ne6to otvutre go prai6 bez da mu misli6

monityY
08-30-2007, 08:38
Първо да кажа,че прегледах много подобни теми,обаче не намерих отговорите точно на тези въпроси.Първо,задължително ли е първият път,когато целуваш момиче(смисъл не първият път въобще,а просто първият път когато целуваш някое момиче) да бъде с език?
Второ,всички целувки ли трябва да са с език,смисъл аз знам,че може просто да се мляскаш с момичето и без да и пускаш език?...
Трето,как точно разбираш кога трябва да спреш и да си извадиш езика от устата и?
Това са ми въпросите,пак казвам,прегледах много теми,но не намерих отговорите им.Така че пишете,плз.

:smt005 :smt005 :smt005 6e me spuka6 ot smqh macka... ako ne vi haresva celuvaneto s ezik go karate bez... a kato ne mojete da se razberete koi da spre pruv s celuvaneto nqma da spirate :mrgreen: awe to si idva ot samo sebe si,pri mene stava mn 4esto ednovremenno,ili prosto ediniq se odrupva i ti znae6 4e trea da spre6 i spira6.. mn slojno lelelelele...koi znae kfi 6e sa ti vaprosite za sexa po natatak... kato naprimer:kade trqbva da si go vkara?kolko vreme trea da go vkarva i izvajda...? toi li trqbva da spre da go vkarva ili az da mu go mahna ot putkata si? :smt005 :smt005 :smt005 o gospodi!!!

gal4ety
09-02-2007, 18:40
ам....що да е задължително 1-я пат да е с език никой не е казал.....ам по добре да редуваш целувките а не сичките да бъдат с език...ам тва с езика мисля че ще го усетиш ...се пак трябва и да дишате нали? :D

FuckLove
09-02-2007, 19:28
Ти се отпусни пък то вси4ко от самосебе си ще си дойде...поне аз съм така :wink:

_Ana_Carenina_
09-03-2007, 09:25
..то си идва от ситуацията и човека и близосстта....-то си усещаш кога да спреш и не е задължително да е с език.... :)

rihannka
09-03-2007, 11:04
mi v nachaloto s moq pr se celuvahme vinagi s ezik..no sega godina po kasno primerno kato se vidim parvata ni celuvka ne e s ezik a obiknovenno dopirane na ustnite,..pak za tva kolko vreme trq se celuvash...de da znam :lol: