PDA

View Full Version : Дрехи за пълно момче



09-10-2007, 20:50
Та купих си някви супер тесни дънки (продавачката ме накара :smt013 ) и сега се дразня супер много.
Никога не уцелвам правилните дрехи за мен. Какво е модерно в момента? С какво да се обличам? Анцузи ли? [-X
п.п. 1,80 съм и съм 85 кг :wink:

thefreak
09-10-2007, 20:59
Рокля е най-добрия вариант, ако има какво да криеш.
Но с това по студено време по-добра идея е да е нещо по сводбодно, но не анцуг(анцунг?! как се пише тази шибана дума) Зимата е лесна. Навличаш нещо дълго и ще замажеш работата.

09-10-2007, 21:07
Рокля е най-добрия вариант, ако има какво да криеш.
Но с това по студено време по-добра идея е да е нещо по сводбодно, но не анцуг(анцунг?! как се пише тази шибана дума) Зимата е лесна. Навличаш нещо дълго и ще замажеш работата.
рокля за момче!? :shock:

09-10-2007, 21:09
Рокля е най-добрия вариант, ако има какво да криеш.
Но с това по студено време по-добра идея е да е нещо по сводбодно, но не анцуг(анцунг?! как се пише тази шибана дума) Зимата е лесна. Навличаш нещо дълго и ще замажеш работата.
рокля за момче!? :shock:
Схванах му иронията :wink:
Ха-Ха #-o

BlueAvalanche
09-10-2007, 21:16
Та купих си някви супер тесни дънки (продавачката ме накара :smt013 ) и сега се дразня супер много.
Никога не уцелвам правилните дрехи за мен. Какво е модерно в момента? С какво да се обличам? Анцузи ли? [-X
п.п. 1,80 съм и съм 85 кг :wink:

85 кг и си пълен ? :shock: Ти си висок, нормални са ти килограмите
Иначе.. магазините тип "Гигант" са за теб :)

thefreak
09-10-2007, 21:22
Ем сложно го казах явно, но накратко: отслабни.

09-10-2007, 21:24
Ем сложно го казах явно, но накратко: отслабни.
Трудно е пич :(
Ако въртя всяка сутрин вело на гладно и не ям хляб и сладко, а само месо ще има ли ефект :-D

zvezdichkaaa
09-11-2007, 07:57
Ми една позната отслабна като известно време си ядеше всичко/е не го приемай в буквалния смисъл глей да не ядеш особено калорични храни/,но без хляб.Просто хляб не ядеше и беше по-отслабнала аз лично не съм пробвала,но на нея мисля,че и помогна.

N0_feAR
09-11-2007, 09:03
просто слагай по-свободни дрешки...
а за отслабването....трябва да съчетаеш полезната храна със спорта иначе нямя смисъл. Спираш тестеното и сладкото и си готово. АКо успееш да изкараш 28 дни на зеленчуци и месо (не пържено) и вода ще отслабнеш със сигурност (имам познати които по този начин са отслабнали трайно)

Madness
09-11-2007, 11:42
Стани Генгста,бря ( :