PDA

View Full Version : Всичко си има край, нали така!?



Fallen`Angel
09-19-2007, 20:33
Здравейте! Искам да споделя моята мъка от доста време насам, но чак сега намерих смелост да я напиша. Дългичка ще бъде, но всяко нещо, било то и дълго, си има край, нали така? :?

Преди 3 месеца, вече близо 4, тръгнах с 1 момиче. Не смятах, до тогава, че са останали такива или поне аз да попадна на тях, а именно - добри, честни, умни и страшно красиви. Бяхме близо 2 месеца заедно, през които бяха най щастливите ми дни заедно изобщо (никоя връзка не ме е карала да се чувствам така..). Бяхме заедно всеки ден. Всеки ден все повече и повече се влюбвахме един в друг, жадувахме всеки миг да бъдем заедно и никой не можеше да ни спре, досега. Тя трябваше да заминава за нейния си град и беше там близо 2 месеца (горе долу 1/2 от периода заедно), обаче не се разделихме, защото тя по иска. Тя ми каза "Ще бъдем заедно и след като се върна, просто това го приеми като препятствие за да разберем дали наистина се обичаме". Аз се съгласих, но й казах, че след като се върне няма да сме заедно и то не заради мен, ами заради нея. Тя ми каза да спря да говоря глупости и че всичко ще бъде наред после. Та замина тя, мина месец, през който всеки ден по 3-4 часа си говорихме по телефона (сутрин, обяд, следобяд и вечер) и все повече и повече искахме да си говорим по телефона, като не можем да се виждаме естествено. Отидох до нейния град (близо на 400км е и затоав не можех да ходя редовно) и бях там 3 дни. Бяха най невероятните ми дни от цялото лято и никога няма да ги забравя..Минаха и тези щастливи дни и трябваше да се връщам обратно. Пак последваха разговори по цял ден и така в период на по малко от месец.. И ето на ! Заветния ден дойде ! Тя се завърна и нямаше нищо друго значение за мен. Още като я видях разбрах, че нещо не е наред..Попитах я какво става и тя ми каза "нищо". Примирих се, но нямаше да е задълго, защото се познавам.. Вечерта като я изпращах я спрях и я попитах пак директно и тя ми отговори "Имам проблеми с наще, по специално с майка ми и не ми дава да излизам не само с теб, ми и изобщо.." и тогава като че ли целия свят се срина в мен..всяка една мечта и надежда.. Попитах я какво ще правим и тя ми каза, че ще е по добре да се разделим за да намеря щастието другаде, а не да се мъча. Също така ми и каза "Винаги ще те обичам и винаги ще си бъда близо до теб". Запомних тези думи, погледах я и я целунах..толкова много любов си отиваше бавно, без да можех да направя нищо. Умолявах я толкова много пъти, исках я, тя ме искаше, но спираше едно - родителите й. Реших, че трябва да предприема нещо и отидох да говоря с техните. Запознах се с баща й - излезе много точен човек, но майка й явно е бил проблема. Тя просто си е наумила, че не трябва да си има приятел и че не може да бъде щастлива.. Чаках я толкова много време, без да изневеря нито 1 път, без да си помисля нито за момент да бъда с друга..Толкова много кулиета, пръстени, подаръци..майната им не ме е яд за тях - яд ме е че не мога да я дарявам с още любов. Бях свикнал с нея, толкова много я обичах. Сега ще си кажете " Човек осъзнава значението на някого, едва когато го изгуби". Да, така е, но аз знаех какво имам и правех всичко за да не я изгубя. Дано никога не ме забрави и знае, че ще има момче, което ще я чака и ще я обича винаги..дори и да си прикрива чувствата.. :( :( :(

Дано някой го прочете..просто исках да споделя всичко.. :|

kael
09-19-2007, 20:34
я го систематизирай тва в поне 3, 4 пати по малък формат

babity
09-19-2007, 20:34
Няма нещо на света, което да ме накара тва да го прочета ся!

comics
09-19-2007, 20:44
Е, аз го прочетох... хубаво е и е съшото време - ужасно. Пич, нещата или ще се оправят, или няма... Др вариант няма. Ще си депресиран месец-2, но накрая ще се оправиш и вс ще е както преди. Остават спомените- тях никой не може да ти отнеме, тях ще помниш до гроб. Радвай се поне за това и спи спокойно. Помисли си само, че има хора, които даже не знаят какво е любов. Живота поднася щастие, но поднася и лайна, (изеинявам се за израза), напр си прай гавра с теб. И все пак бъди благ0дарен, че се е случило нещо, което ще помниш цял живот ;)

kael
09-19-2007, 20:46
Е, аз го прочетох... хубаво е и е съшото време - ужасно. Пич, нещата или ще се оправят, или няма... Др вариант няма. Ще си депресиран месец-2, но накрая ще се оправиш и вс ще е както преди. Остават спомените- тях никой не може да ти отнеме, тях ще помниш до гроб. Радвай се поне за това и спи спокойно. Помисли си само, че има хора, които даже не знаят какво е любов. Живота поднася щастие, но поднася и лайна, (изеинявам се за израза), напр си прай гавра с теб. И все пак бъди благ0дарен, че се е случило нещо, което ще помниш цял живот ;)
:) браво на тебе... :)
OFF TOPICK: аз си правя NOODLES ( с иреч японски спагети ) и нямам време за такива РОМАНИ :)

babity
09-19-2007, 20:54
Е, аз го прочетох... хубаво е и е съшото време - ужасно. Пич, нещата или ще се оправят, или няма... Др вариант няма. Ще си депресиран месец-2, но накрая ще се оправиш и вс ще е както преди. Остават спомените- тях никой не може да ти отнеме, тях ще помниш до гроб. Радвай се поне за това и спи спокойно. Помисли си само, че има хора, които даже не знаят какво е любов. Живота поднася щастие, но поднася и лайна, (изеинявам се за израза), напр си прай гавра с теб. И все пак бъди благ0дарен, че се е случило нещо, което ще помниш цял живот ;)
:) браво на тебе... :)
OFF TOPICK: аз си правя NOODLES ( с иреч японски спагети ) и нямам време за такива РОМАНИ :)

искам и аз спагетиии :oops: :P :lol:

kael
09-19-2007, 20:56
Е, аз го прочетох... хубаво е и е съшото време - ужасно. Пич, нещата или ще се оправят, или няма... Др вариант няма. Ще си депресиран месец-2, но накрая ще се оправиш и вс ще е както преди. Остават спомените- тях никой не може да ти отнеме, тях ще помниш до гроб. Радвай се поне за това и спи спокойно. Помисли си само, че има хора, които даже не знаят какво е любов. Живота поднася щастие, но поднася и лайна, (изеинявам се за израза), напр си прай гавра с теб. И все пак бъди благ0дарен, че се е случило нещо, което ще помниш цял живот ;)
:) браво на тебе... :)
OFF TOPICK: аз си правя NOODLES ( с иреч японски спагети ) и нямам време за такива РОМАНИ :)

искам и аз спагетиии :oops: :P :lol:
*подава една купичка спагети на babity* топлички са :wink:

babity
09-19-2007, 20:58
якооо! мерси! :P :wink:

09-19-2007, 21:49
На крадко гаджета са 2 месеца после тя е на село за 2 месеца и като се върнала от село го скъсала с извинението че нейните не и давали да излиза с него или с други и той са реве за нея.

kael
09-19-2007, 21:52
koфти .... мацката е виновна че се оставя да и се месят ....

babity
09-19-2007, 21:53
Тва като цяло е тъпа историйката и после е тъпо и тва, че той и се е вързал, че не я пускали, защото от опит ще кажа, че момичетата като си харесаме някой и можем да лъжем и да мажем не само приятели ами и роднини и сички наред та да си угодим и да си се виждаме с който искаме...

п.п. отговорът ми е към резюмето, защото цялото няма да имам нерви да го прочета!

bloodranger
09-19-2007, 21:55
Тва като цяло е тъпа историйката и после е тъпо и тва, че той и се е вързал, че не я пускали, защото от опит ще кажа, че момичетата като си харесаме някой и можем да лъжем и да мажем не само приятели ами и роднини и сички наред та да си угодим и да си се виждаме с който искаме...

п.п. отговорът ми е към резюмето, защото цялото няма да имам нерви да го прочета!
i spored mene go e vurzala qko ](*,) #-o

Fallen`Angel
09-20-2007, 04:30
Прави сте, наистина. Има ли желание - има и начин, няма ли желание - намира се оправдание. Просто не я мислех за такава и не можех да погледна реално на нещата..Толкова много компромиси съм направил от нейна страна..пфф Благодаря ви все пак..

09-20-2007, 04:45
Прави сте, наистина. Има ли желание - има и начин, няма ли желание - намира се оправдание. Просто не я мислех за такава и не можех да погледна реално на нещата..Толкова много компромиси съм направил от нейна страна..пфф Благодаря ви все пак..

ti si debil

09-20-2007, 05:33
ABE HARA KOI 6E VI 4ETE ROMANITE :x

Dimenceto
09-20-2007, 05:43
Ми като не сте го прочели не си правете труда и да пишете после.Момчето просто иска да сподели.И още нещо.. Момичето може да не го е преметнала.Аз също имах много проблеми с маика ми относно приятеля ми и то в продължение на 1-2 месеца.И аз не можех да излизам.И аз исках да се откжа по 1 време но всичко се оправи.Така че вас кат са ви лъгали така не означава че във всяка една дума има лъжа ..

IKisseDAGirL
09-20-2007, 06:27
Като не ви се чете, не пишете излишни коментари!

Какви са тия глупости - "отговарям на резюмето"? Когато пишеш тема, гледаш да изразиш мислите си и да опишеш максимално точно проблема, не гледаш колко дълго ще се получи. Никъде из правилата на форума няма точка, която да гласи: "Дължината на всеки пост не трябва да надвишава еди-колко-си символа." :evil:
Едно резюме не може да обхване цялата същност на историята, така че да може да се даде правилен съвет. :wink:

Към автора :arrow: според това, което прочетох, не ми се струва момичето да лъже :roll:
Все пак рано или късно тя ще навърши пълнолетие и тогава родителите й няма да имат власт над нея. Ако до тогава чувствата ви не са се променили, защо да не се съберете? 8)

edin
09-20-2007, 07:39
уверявам се, че всеки човек си има своята тъжна история. ;-) приятел ти винаги, ще я обичаш, в това може да си сигурен. остава да се надяваш тя да те обича 8-[ а ако всичко е наред, така както всеки иска, всичко ще си дойде на мястото. сега е време да си поживееш и малко да се разсеяш (сещаш се) :wink: , а когато найстина си забравил, тогава се случват най-хубавите неща. :wink:

така че, взимай се в ръце, не таи надежди, живей си живота и гледай когато вече наистина можеш да я имаш, да си достатъчно зрял и здраво стъпил, че да няма проблеми :wink:

айде поздрави.

koalka
09-20-2007, 08:29
Не знам каква е ситуацията с родителите й, но според мен това, че майка й е забранила не е пречката...Щом баща й позволява, какъв е проблемът?Не може да я затвори вечно в къщи, това е грешно, а и аз не бих я послушала.Според мен проблема е в това, че просто тя не те обича, както преди, нещата не са същите.Наистина, ако искаше да се видите щеше да намери начин.На колко години сте?

GregoryHouse
09-20-2007, 08:42
Прави сте, наистина. Има ли желание - има и начин, няма ли желание - намира се оправдание. Просто не я мислех за такава и не можех да погледна реално на нещата..Толкова много компромиси съм направил от нейна страна..пфф Благодаря ви все пак..

ti si debil

А ти не си ?!

По темата съм съгласен с коалка.

Th3MaN
09-20-2007, 09:05
Ти я обичаш много ако мислиш че и тя те обича трябва да не се отказваш на всяка цена. Трябва да направиш всичко възможно. Щом баща и дава не може да има проблем. Отиваш в тях взимаш я и излизате и изобщо да ви пука за майка и! Не трябва да се отказваш! Виж вече ако тя не те обича въпросът е друг.

I'm crazy
09-20-2007, 09:06
Прочетох го цялото...Много тъжно все пак помни хубавите ви моменти заедно!!!ЗАпази тях в съзнанието си...По.нататък живота може пак да ви събере...Но сега и двамата трябва да гледате напред!!! :( :(

yellow_dress
09-20-2007, 10:03
Bori se za neq - moje da se vijdate taini4ko 8-[

Fallen`Angel
11-14-2007, 15:47
Здравейте на всички :) Мина доста време от тогава, но спомена и чувствата си останаха..както и да е ще разкажа накратко - с това момиче сме адски добри приятели в момента. Силно привързани сме и прекарваме по цял ден заедно. Преди няколко дни излязохме вечерта и започнахме темата за нас двамата (беше моя страна, но тя продължи). Попитах я директно каква беше точно причината за нашата раздяла и как така от такива чувства изведнъж се обърнаха нещата? И тя ми отговори, че е искала винаги да бъде с мен и след време може пак да сме заедно, но причината поради която сме се разделили е - че когато тя се прибра имаше проблеми с майка си и тя и забранвяше да излиза, да се виждаме (не само с мен, но и с приятелите/ките й) и това от една страна я накарало да се замисли дали наистина си заслужава да бъде с мен и аз, естествено глупака, се опитвах да й помогна да оправя отношенията между нея и майка й, защото аз бях главния виновник. Попринцип си падам философ малко (обичам да разсъждавам много над даден проблем и гледам всички гледни точки и действия) и това е объркало още повече нещата, а тя мрази някой да й философстват. Та причината общо зето е, че тя е започнала да се дразни от моето философстване, макар и да знае, че съм си такъв. По едно време бях спрял с тези неща (философстването) и си личеше, че искаше да се върне обратно при мен, но аз глупака пак започнах :( Знаех и че трябва да се одръпна от нея и да спра да й давам съвети, а да се оправи сама с майка й..оф дано ме разберете и някой да сподели мнението си..

Специално до @koalka - това е било причината за нашата раздяла, нали ме пита няколко пъти :-D

Но, чесно да си кажа - така ми е по добре. С приятелство с нея се чувствам много по добре и всичко е просто перфектно за този момент. По късно ще пиша пак, че бързам :) [/b]