PDA

View Full Version : Тъпо ли е според вас



Kettty
09-29-2007, 20:44
Эдравейте!
От много време харесвам едно момче,насйтина много,но това е дълга история.Той има приятелка,но аэ не преставам вече толкова време да мисля эа него.Иэмъчвам се,дори отслачвам беэ повод.Съсипвам се.Хората около мен се чудят какво става...
Реших да му приэная всичко.Энам,че вероятно няма да ми отвърне,но все пак...притеснявам се много от реакцията му и от факта ,че има гадже.Но не мога повече така да се мъча.Ффффф :( Дали е глупаво да му приэная всичко :?: Просто эа да энае ,че има още един човек ,който го обича и би сторил всичко эа него :(
Благодаря на всички ,които ще отговорят

BluE_s
09-29-2007, 20:49
Според мен няма да е глупаво ако му кажеш...а за реакцията му не мога да гадая.. :)

denicee
09-29-2007, 20:51
ami nz ama kato si ima priqtelka nedei kato se razdelqt togava ili nz kakv mu e haraktera ako si re6ila tvardo da mu priznava6 davai stiskam palci :D

AFT
09-29-2007, 21:06
Признай му. :wink:

NZ_Eol
09-29-2007, 21:06
Аз съм момче и те разбирам напълно :D по добре му кажи.От личен опит ти го казвам, 5 месеца държах и не казвах на момичето което истински обичам и тези пет месеца бяха ад, макар че това момиче не откликна по никакъв начин на това коети и казах пак се чувствам по добре защото знам че тя знае и можеби имам някакъв шанс.Важното е да пробваш не да седиш и да се мъчиш излишно :wink:

Polinkaaaaa
09-29-2007, 21:22
Щом си има приятелка немисля,че много ще се трогне от факта,че го обичаш след като си има приятелка,незнам какви са отношенията между тях и колко са сериозно но това само ще му вдигне самoчувствието повече...

Wrathchild
09-29-2007, 21:32
Абе не очаквай много...
Не е тъпо, ще знаеш, че знае за чувствата ти...
Но до толкова. Не си прави илюзий и да ти каже 'О, Есмералда аз само това чаках... Сега ще скъсам с Офелия и ще се оженим с теб..'

DivoTo_KoTe
09-29-2007, 21:36
Според мен нищо не губиш като му признаеш поне ще си наясно дали ще става нещо в бъдеще или да се опиташ да го забравиш.
Единственото кофти е приятелката му,само гледай да не разбере,че можеш да откараш няколко шамарчета
ае успех

vituu_perkele
09-29-2007, 21:39
Ami spored men ne mu kazvai ama ot edna starna moje da ti olekne ot druga kato te otblusne 6te ti e gadno......no 6tom ima priqtelka postavi se na neino mqsto....smi. nz kak moje toi da raegira no zada ti olekne moje bi trqbva da mu kaje6 :|

ZaHaRcHe
09-29-2007, 21:48
Добре признаиш му.. ок
да речем че той предпочете да е с тем..Ами аверката му постави се на неино място как ти би се почувствала ако на твоя приятел някоя му каже че мн го обича аз съм изпадала в такава ситуация и е ужасно ако той отвърне с подобни чувства

Carly
09-29-2007, 21:49
Абе муцка кажи му за да ти олекне пък кфото ще да става .. успех :wink:

freedom
09-30-2007, 07:39
Не мисля,че много ще се трогне от това,че ти го обичаш...При положение,че си има приятелка,която най-вероятно също го обича... И той нея също,след като е с нея... Значи има някакви чувства,но пък.. кой знае.. Нищо не губиш от това да му признаеш за чувствата си...Може пък като му кажеш да вземе и той да изпитва нещо към тебе... Нищо не се знае...

vikipf
09-30-2007, 08:00
Абе муцка кажи му за да ти олекне пък кфото ще да става .. успех :wink:
Иначе само губиш врмето си като мислиш "Ами ако ме харесва.. Не, не, той не ме харесва"... Действай..

HePeAJIeH
09-30-2007, 09:06
Казвай му-кратко точно и ясно :lol:

suantito
09-30-2007, 10:29
Кажи му, целуни го, и каквото ще става да става. Но не се надявай ч етой ще скочи в обятията ти веднага, остави го да си помисли с коя от двете ще е най добре, но не се разучаровай, защото е избрал другата мъже бол.

кажи после какво е станало :)

viki_nt
09-30-2007, 10:38
PO DOBRE MU KAJI.MI6TO NQMA DA STANE AKO SEDI6 BEZU4ASTNO I SE SAMOIZMU4VA6 :roll: ;-)

shadow_
09-30-2007, 10:43
Абе не очаквай много...
Не е тъпо, ще знаеш, че знае за чувствата ти...
Но до толкова. Не си прави илюзий и да ти каже 'О, Есмералда аз само това чаках... Сега ще скъсам с Офелия и ще се оженим с теб..'
+1

RaLkb
09-30-2007, 14:03
Nai dobre izlei vsichkite si chustvam pred nego kaji mu kakvo mislish i chustvash bez da se pritesnqvash che toi nqma da ti otvyrne sas sushtoto.Po dobre e da mu kajesh otkolkoto da taish vsichko vav sebe si taka nqma da stignesh do nikade.yspeh :P

BebSsSs
09-30-2007, 14:07
Глупаво? [-X не!Няма нищо по-хубаво от това да излееш душата си пред някото ,просто ти олеква.Не се хпитеснявай и давай смело!И помни 4е нищо не губиш,само можеш да спечелиш!Успех! :smt006 :wink:

GregoryHouse
09-30-2007, 14:35
Ммм определено не е най разумното нещо да му кажеш...първо ако не ти отвърне...2ро ако пък вземе та ти отвърне ще нарани приятелката си...тука въпроса е колко голям ти е егоизма :) А за реакцията определено ще е като треснат с дърво...

monityY
09-30-2007, 18:58
не е тъпо,ни6то не губи6 ако го стори6.. макар 4е мисля 4е няма да ти отвърне,така4е бъди готова за най-ло6ото... но все пак кажи му.. както казва6 ти-цитирам:"нека знае 4е има о6те 1 4овек който го оби4а"