PDA

View Full Version : За "готините"...............



---момчето---
10-01-2007, 19:12
Бих искал да започна някаква дискусия по една доста интересна тема - за и против романтиката (не съм сигурен дали точно така да нарека темата, но надявам се да разберете за какво говоря като четете по надолу)

Значи всички момичета казвате, че харесвате романтиката и се оплаквате, че вече няма романтични момчета или са много малко...... Но ако случайно попаднете на такова момче решавате, че с него е много скучно и веднага минавате на "готиния" вариант. Ще дам един пример с една моя приятелка (с нея сме приятели откакто се помним и си споделяме всичко) значи преди тя ми е споделяла колко много иска да бъде със романтично момче, които да дава всичко за нея и т.н. и така стана, че се намери такова момче - този човек даваше абсолютно всичко за нея - опитваше се да бъде максимално мил, да и угажда за всичко, винаги да се вслушва в мнението и, винаги да прави това, което тя иска и всичко, което може да си представите. По нейните думи си личеше, че този човек е направо луд по нея и наистина си дава живота... То си му личеше - аз го познавам бегло, но от приятели разбрах, че е супер пич... Но така стана, че тя тръгна с него след като се раздели с един, по мое мнение, който не е за нея - разбра се, че и е изневерил два пъти, докато са били заедно и за тва се разделиха. Пък и аз мисля, че той не я обичаше кой знае колко или изобщо дори... И така тя тръгна с човека, по нейни думи, за който си мечтаеше... Но след известно време на нея и омръзна това идеално поведение от негова страна и поради факта, че бившия много се бъркаше във всичко с цел да си я върне, стана така, че тя пак тръгна с бившия... Когато ме попита за съвет, аз и казах, че според мен това не е правилно и тя беше готова да се скара с мен (а както казах сме най-добри приятели от детската градина) обяснението защо предпочита бившия беше: защото е по-готин ето и примерите: бившия си сменя прическата редовно, в крак с модата е, даржал се по-нахакано (не знам как може да нарече нахакано пренебрежителното му отношение към нея - случвало се е да ми се оплаква, че му се е обаждала и той да казва, че не може да говори и да и затваря телефона, при повторното звънене от нейна страна той и се развикал и пак и тряснал телефона давам само противоположен пример с другия: тя ми разказа как един път му се обадила и като го питала какво прави той и казал, че имали семейна вечеря с техните по някакъв повод, но поради факта, че на нея и било нещо гадно, той буквално оставил роднините си и отишъл при нея да я види) други причини, за да се върне при бившия: и двамата навършиха 18 миналата година и имат книжки, но при готиния е по-яко да се вози, защото той не я карал да си слага колана и карал яко (под яко се разбира бързо със резки потегляния, резки спирания, минаване на червено и подони неща), докато другия карал плавно и правилно, което било скучно и я карал да си слага колана... Като ги чух тези неща, направо се разочаровах от тази приятелка, защото не съм вярвал, че е такъв човек...

Вие какво бихте казали по тази история и по темата по принцип? Ще се радвам да чуя мнение на момичетата, но разбира се ще е интересно и момчетата да се включат!

s'n'd
10-01-2007, 19:24
ахх бате бате :smt009 какво да ти кажа...
Говоря си с баща ми и ме пита той имаш ли си приятелка?
Аз:Ми не те станаха много комерсиални трябва да имаш сума пари и нерви..
Той:аа ти си от онези романтиците.. последните в една шибана държава...
Много ще си патиш от мен да знаеш..
И това го казва баща ми, който е все още лудо влюбен в майка ми и не се занимава с момичета, че да има някакъв опит с новите модерни нафукани куклички, та мда това ми беше коментара ...

:|

VerryBerry
10-01-2007, 19:25
znae6 li,az sa6to iskam romantika,no mi se iska i malko ek6an-v smisal leka revnost ot vreme na vreme..i az poznavam edin takav 4ovek kato priqtela na vaprosnoto momi4e i na men mi be6e hubavo da polu4avam podaraci ot nego s s vremeto ti pisva-iska6 razdvijvane na ne6tata..nz..abe,spored men romantikata tr da se reduva s ne6to drugo-s neromantika naprimer..nz :|

gotinia_niki
10-01-2007, 19:34
тая явно не знае кво иска...

sLaDkA_GrEsHkA
10-01-2007, 19:43
mnogo momi4eta ve4e ne znaqt kfo iskat a se praat na mnogo znae6ti ina4e...... jal mi e samo za pe4enite mom4eta ! ina4e ne mi puka i spokoino moga da tvurdq 4e dori i samo na 14 god ne sum nqkva pikla 6toto purvoto mi gaje trugnahme kogato bqh na 12 a utre pravim godina + 4 meseca .... tova e ot men

Blab
10-01-2007, 19:45
Романтично момче е едно, мъж "под чехъл" - друго...
Този(мечтаният) трябва да е адски безхарактерен, че нон-стоп да й играе по свирката, без да даде гласност на своите мнения и мисли...пффф......
Та, да...частен пример - субективно тълкувание.
За мен: Аз ценя романтиката.....дори в най-малките й форми(които впрочем са най-сладки:))..., но да попадна на такъв...ъъ...дришльо.....е, не....няма да го бъде.Човек трябва да има характер и да го проявява, не да се води за носа...

VeSna
10-01-2007, 19:53
Моето мнение - романтика... Как да го опиша... За романтиката трябват чувства, трябва да обичш. Романтиката идва от само себе си... Не се планува от двете страни, давам пример - Събота, ден за чистене-запретваш ръкави и започваш.По едно време се звъни на вратата и отваряш виждаш гаджето си с букет цветя ти се усмихва и ти казва "розите бяха красиви на пазара, при другите цветя, но когато ги сложа пред теб те са едно бледо петно". Схванахте ли ми мисълта? Да чуваш комплименти, да те носят на ръце, просто всичко да е спонтанно, без причина. Много хора си мислят, че ако го кажат това на някое момиче, то ще им се изсмее в лицето - важното е как ще го поднесеш (не със сърказъм или ирония) просто да го говориш от сърце. После на дискотека всички да се развихрят, да става купона, да е интересен, спонтанен, непредсказуем... Лично аз искам това от момчето до мен - да незнам какво му се върти в главата... Да е див и романтичен в едно. Сега да е нежен, с блага усмивка, а след миг - да е като ураган, да помита всичко, да изпепелява...Да има страст в него, а не просто повърхностно да се мисли за велик или самовлюбен... Романтиката не е за по всяко време, тя е само миг, миг на преплитане на чувствата, душите...Може да е романтично начина по който те кани на танц, секундата в която ти подава ръка...Не е задължително винаги да се съобразява с теб или да става вечно твоята...За мен това не е романтика... Е дано съм отговорила на въпроса ти... не знам дали ще ме разбереш...

kael
10-01-2007, 20:03
на 18 е прекалено рано за романтика ....

meden dixlorid
10-01-2007, 21:21
И извода е всъщност че жените незнаят какво искат!Тва е все едно отиваш да си копуваш кола и почваш искам да е бърза ама да харчи малко да е безопастна ама не съвсем за да има тръпка когато я караш да е мощна ма да е екологична е те тава са момичетата искат много и несавместими неща неможе един мъж да е върха!И в краина сметка жените си викат тоя нестава оня нестава и в един момент се набутват при наи-смотания тва е необяснимо но факт а ве жени! :lol:

kael
10-01-2007, 21:23
ко ти пука ?!? техен избор ..... жени - такива са и ние имаме лоши черти ... няма идеални хора ....

meden dixlorid
10-01-2007, 21:27
Съгласен съм с теб брат няма идеални хора но проблема е че на нас все косури ни се намират ама когато стане вапрос за жените се появява мнението е то всеки си има косури демек те се измъкват а ние седим по средата и го духаме :wink:

kael
10-01-2007, 21:29
за тфа аз си харесвам такива дето няма да ме заебат така ( за сега неуспешно 100% :-D но продължавам да опитвам, дано следващата не е такава :} )

HEMOA
10-01-2007, 21:37
Бих искал да започна някаква дискусия по една доста интересна тема - за и против романтиката (не съм сигурен дали точно така да нарека темата, но надявам се да разберете за какво говоря като четете по надолу)

Значи всички момичета казвате, че харесвате романтиката и се оплаквате, че вече няма романтични момчета или са много малко...... Но ако случайно попаднете на такова момче решавате, че с него е много скучно и веднага минавате на "готиния" вариант. Ще дам един пример с една моя приятелка (с нея сме приятели откакто се помним и си споделяме всичко) значи преди тя ми е споделяла колко много иска да бъде със романтично момче, които да дава всичко за нея и т.н. и така стана, че се намери такова момче - този човек даваше абсолютно всичко за нея - опитваше се да бъде максимално мил, да и угажда за всичко, винаги да се вслушва в мнението и, винаги да прави това, което тя иска и всичко, което може да си представите. По нейните думи си личеше, че този човек е направо луд по нея и наистина си дава живота... То си му личеше - аз го познавам бегло, но от приятели разбрах, че е супер пич... Но така стана, че тя тръгна с него след като се раздели с един, по мое мнение, който не е за нея - разбра се, че и е изневерил два пъти, докато са били заедно и за тва се разделиха. Пък и аз мисля, че той не я обичаше кой знае колко или изобщо дори... И така тя тръгна с човека, по нейни думи, за който си мечтаеше... Но след известно време на нея и омръзна това идеално поведение от негова страна и поради факта, че бившия много се бъркаше във всичко с цел да си я върне, стана така, че тя пак тръгна с бившия... Когато ме попита за съвет, аз и казах, че според мен това не е правилно и тя беше готова да се скара с мен (а както казах сме най-добри приятели от детската градина) обяснението защо предпочита бившия беше: защото е по-готин ето и примерите: бившия си сменя прическата редовно, в крак с модата е, даржал се по-нахакано (не знам как може да нарече нахакано пренебрежителното му отношение към нея - случвало се е да ми се оплаква, че му се е обаждала и той да казва, че не може да говори и да и затваря телефона, при повторното звънене от нейна страна той и се развикал и пак и тряснал телефона давам само противоположен пример с другия: тя ми разказа как един път му се обадила и като го питала какво прави той и казал, че имали семейна вечеря с техните по някакъв повод, но поради факта, че на нея и било нещо гадно, той буквално оставил роднините си и отишъл при нея да я види) други причини, за да се върне при бившия: и двамата навършиха 18 миналата година и имат книжки, но при готиния е по-яко да се вози, защото той не я карал да си слага колана и карал яко (под яко се разбира бързо със резки потегляния, резки спирания, минаване на червено и подони неща), докато другия карал плавно и правилно, което било скучно и я карал да си слага колана... Като ги чух тези неща, направо се разочаровах от тази приятелка, защото не съм вярвал, че е такъв човек...

Вие какво бихте казали по тази история и по темата по принцип? Ще се радвам да чуя мнение на момичетата, но разбира се ще е интересно и момчетата да се включат

да не мислиш че ше го чета тва :shock:

kael
10-01-2007, 21:41
да не мислиш че ше го чета тва :shock:

ми недей ве някой да те кара ?!?

MiMcHeToOo
10-01-2007, 22:23
за мен пък едно момче е мой тип когато е по-средата ;) не напълно да върви след мене, но не и да е някъв гадняр :wink:

Briseis
10-01-2007, 22:31
Жените винаги изпитват едно странно влечение към буклуците. Самото общуване с тях е риск. Знаем, че ни използат, че ние угаждане и ние играем по свирката, но някак ни харесва.Дори факта, че сме лесно раними ни подтиква към "лошите" момчета. Боклукът е онази грешка, която уж правим без да искаме. И тогава започваме да ревем за доброто и романтично момче, което наистина ни цени и се старае да ни е добре. Но отвътре, жените продължават да искат грешката, боклука...

drfatt
10-01-2007, 23:12
В общи линии нещата стоят така - малките момичета, надъхани от изцепките на Селесте и сие, прочели тонове тъпи, безхарактерни книжлета от поредицата "арлекин", натъпкани с куп идеали от баби и лели, започват да си мечтаят за образа на рицаря в блестящи доспехи, който ще дойде на белия кон, ще живеят щастливо до края на дните си и бла бла. В същото време изпитват дива завист към Виктория Бякам за подобието на мъж, с което е, четат модни списания и се опитват да са поредното що годе вървежно месо в месомелачката на живота. И става така, че в един момент срещат някой мечтател-паладин, начукал всичките си таланти на "идеализъм" и "патетизъм", готов да даде всичко за своята принцеса. И какво правят малките момиченца - ебават майката на пича. Вижда някой лихмус в блузка за 50 кинта и гащи за 60, с две туби гел на главата и никакви обноски и целия романтичен спам заминава в канала. Става така, че паладина, имащ възможността да стане достоен човек и стълб на обществото, а не някакъв монтажист на гипс-картон, каращ Голф двойка, се нагълтва с болка и огорчение и спира да е романтик. Идеалист - в известно отношение да. Переспективен - също може да се каже. Но и най-големия идиот ще внимава около печката, след като се опари на нажежения котлон. Има една поговорка "хубавите ябълки прасетата ги ядат", но зависи кое е "хубава ябълка" и кое - "прасе"...

mistral
10-01-2007, 23:16
...точно тая вечер предпочитам да съм от онея двойки вечно усмихнати и лицемерни помежду си , дето не си прават ни една забележка и вечно лицемерничат...! Дали не е по-добре? след като някви нормални момичета кат мен ги прават на гъз !??! абе просто е по-неангажиращо тва лицемерието... мое и да не влагаш особени чуства, да не те боли после от раздяла (само от кинтите евентуално)...
и за кво да се държа като човек??? да ме прават на маймуна...
пффф... същност сички парадираме, че винаги бихме избрали якия човек пред тоя с парите, ама не ви е дошъл тоя с парите и не сте се замислили дали не е добре да сте осигурени и да не си броите парите в магазина....! сички говорите по инерция...

lLady_MooN_RaiN
10-02-2007, 07:24
Какво бих могла да кажа за историята...Просто много момичета искат един такъв...идеалне мъж, който да е мил и нежен, внимателен и грижовен и в същото време да е леко агресивен, модерен, да буди завсит у другите, да е малко арогантен така да се каже-мъжкар. Но това според мен е практически невъзможно...Не може един човек, който е мил с теб да кара на червено....това просто означава че не му пука за здравето ти...И така в двете момчета има нещо, което тя харесва и затова н може да се реши. Ако е с единия ще й липсва другия.
Още бих могла да кажа, че ние хората сме така устроени, че да искаме все повече и повече... И когато се намери дори идеалния, все му намираме кусури. Истинското щастие е в малките неща, просто много малко хора го разбират и оценяват...

Erica
10-02-2007, 10:09
...точно тая вечер предпочитам да съм от онея двойки вечно усмихнати и лицемерни помежду си , дето не си прават ни една забележка и вечно лицемерничат...! Дали не е по-добре? след като някви нормални момичета кат мен ги прават на "задни части" !??! абе просто е по-неангажиращо тва лицемерието... мое и да не влагаш особени чуства, да не те боли после от раздяла (само от кинтите евентуално)...
и за кво да се държа като човек??? да ме прават на маймуна...
пффф... същност сички парадираме, че винаги бихме избрали якия човек пред тоя с парите, ама не ви е дошъл тоя с парите и не сте се замислили дали не е добре да сте осигурени и да не си броите парите в магазина....! сички говорите по инерция...

Хехе може би донякъде си права 8)
Брат ми има един ей такъв лаф - "Всяка една връзка се крепи на любовта > кога любов към колата,кога към парите,кога към човека...",ама винаги е свързана с любовта :D

А по темата,някъде в по-горните постове казаха,че ние жените имаме едно такова влечение към боклука...абе с две думи...колкото повече ни отблъскват и нараняват...толкова повече "се врем между шамарите"...Ей това ако не е мазохизъм...

hungry_vampire_f
10-02-2007, 10:30
Мисля, че проблемът е в приятелката ти, а не в момичетата по принцип

Борат
10-02-2007, 10:34
Да, точно затва никога няма да бъда романтичен!
Ще я бия,ще съм груб и ще я ругая за да си знае мястото и да ми е подчинена! 8)

anitka_555
10-02-2007, 10:39
edna ot nai-hubavite temi koito sum 4ela(pod hubava imam predvid 4e e zasegnat edni istinski problem a ne njkva ligotiq)za jalost vsi4ki do tuk sa pravi.momi4etata vinagi iskame pove4e ot tova koeto imame..pfff..koet ponjkoga e jalko :smt012

kael
10-02-2007, 11:09
В общи линии нещата стоят така - малките момичета, надъхани от изцепките на Селесте и сие, прочели тонове тъпи, безхарактерни книжлета от поредицата "арлекин", натъпкани с куп идеали от баби и лели, започват да си мечтаят за образа на рицаря в блестящи доспехи, който ще дойде на белия кон, ще живеят щастливо до края на дните си и бла бла. В същото време изпитват дива завист към Виктория Бякам за подобието на мъж, с което е, четат модни списания и се опитват да са поредното що годе вървежно месо в месомелачката на живота. И става така, че в един момент срещат някой мечтател-паладин, начукал всичките си таланти на "идеализъм" и "патетизъм", готов да даде всичко за своята принцеса. И какво правят малките момиченца - ебават майката на пича. Вижда някой лихмус в блузка за 50 кинта и гащи за 60, с две туби гел на главата и никакви обноски и целия романтичен спам заминава в канала. Става така, че паладина, имащ възможността да стане достоен човек и стълб на обществото, а не някакъв монтажист на гипс-картон, каращ Голф двойка, се нагълтва с болка и огорчение и спира да е романтик. Идеалист - в известно отношение да. Переспективен - също може да се каже. Но и най-големия идиот ще внимава около печката, след като се опари на нажежения котлон. Има една поговорка "хубавите ябълки прасетата ги ядат", но зависи кое е "хубава ябълка" и кое - "прасе"...брааат май и ти си прекалил s WoW

hungry_vampire_f
10-02-2007, 11:16
Да, точно затва никога няма да бъда романтичен!
Ще я бия,ще съм груб и ще я ругая за да си знае мястото и да ми е подчинена! 8)
Умри бе :smt014 :smt067 :smt068 :smt063 :smt065 :smt064 :smt072 :smt075

kael
10-02-2007, 11:18
Да, точно затва никога няма да бъда романтичен!
Ще я бия,ще съм груб и ще я ругая за да си знае мястото и да ми е подчинена! 8)
Умри бе :smt014 :smt067 :smt068 :smt063 :smt065 :smt064 :smt072 :smt075
:smt005 :smt005 :smt005 доста женомразци имаме в тоя форум...... горките

Борат
10-02-2007, 11:22
Да, точно затва никога няма да бъда романтичен!
Ще я бия,ще съм груб и ще я ругая за да си знае мястото и да ми е подчинена! 8)
Умри бе :smt014 :smt067 :smt068 :smt063 :smt065 :smt064 :smt072 :smt075
:smt005 :smt005 :smt005 доста женомразци имаме в тоя форум...... горките
Все някога ще разбереш истините които говоря, жените стават само за секс и нищо друго, говоря за 99,9% от тях.
Гадни същества бе :smt011

drfatt
10-02-2007, 11:28
Да, точно затва никога няма да бъда романтичен!
Ще я бия,ще съм груб и ще я ругая за да си знае мястото и да ми е подчинена! 8)
Да, това е правилния подход. Иначе ще се появи някой друг, който да върши същите неща, а ти ще получиш "да бъдем само приятели, а...". В общи линии жените са като котките - мъжкаря я натиска на земята, захапва я за врата и си свършва работата. В същото време какво си мисли самата котка няма голямо значение, природата си е природа. :roll:

SuNsEt
10-02-2007, 11:37
охххх...защо вси4ки мом4ета ни слагате в куп всеки път?! :smt019 Колко пъти да казвам,4е не сви4ки моми4ета са такива беее еееееее!!! :smt011 Ами какво ще стане,ако и аз ти кажа,4е си падам романти4ка,но това не озна4ава,4е ако имам гадже романтик после след време ще го зарежа,защото ми е умръзнал...Напротив,ще ти кажа,4е постоянно попадам на мом4ета,които ходят с модни дрешки и 4есто си сменят при4еските...ходила съм с такива,но винаги после ги зарязвам,не защото са ми умръзнали,а защото просто те не се интересуват от мен,а гледат външността... :smt011 Ако гаджето ми е романтик,не бих го зарязала!!!Айде,айде...сега половината мом4ета от форума ще по4нат да ми уборват мнението...Тези,които мислят,4е жената става само за секс и да си стой вкъщи...не са прави! И ние сме 4овешки същества! :wink: Да не говорим,4е...не само ние не сме цвете за мирисане,но и мъжете са същите!Както има курви,така имам и използва4и.Както има жени,които се интересуват от материалното,така има и мъже,които се интересуват само от секса... :smt011 ДА...малко са истинските ХОРА!Не говоря за мъже или жени,а за хора!!! Дано да сте ме разбрали за какво говоря...

Blab
10-02-2007, 11:38
Не разбрахте ли,че жените НЕ ЗНАЯТ какво искат. И обикновено като получат уж исканото,то им става безинтересно :wink:
мхм...факт.

slan4iceto_n
10-02-2007, 11:40
ами да така е. момичетата сме така-уж искаме романтика, но щом се появи някой който ни ходи по свирката, искаме нещо друго. всъщност поне за мен е така. след последното изпълнение на бившето ми гадже си казах че повече няма да погледна нито него, нито някой, който прилича на него. казах си че вече шще гворя само с добри момчета. скоро обаче ми писна-не бях свикнала може би някой да се държи добре с мен. а после и той почна да се обажда. и край с добрите. така се получава. не знам обаче, авторе това защо ти прави такова голямо впечатление. за първи път ли чуваш подобна история като тази на приятелката ти?

meden dixlorid
10-02-2007, 12:35
Проблема е че така наречените от вас свестни момчета са превърнати в боклуци от вашата незаинтересованост към тях!Не ги броите за хора няма любов няма романтика няма нищо има едно животинско ебане и нищо друго друго си е да имаш за гадже дебел простак по потник ланец смърдящ на евтина водка които те обижда и те използва за ебане това са в момента търсените мъже а добрите културни обгръщащи ви с внимание са превърнати в образи за подигравка обиждани и изоставени наричани с думички като мани го тоя Сухар и тем подобни!

suantito
10-02-2007, 12:47
Неразбрахте ли че момичетата искат сичко в едно. ДА е готин да е романичен (да им подаряват цветя да им звънят често,само за да им кажат колко ги обичат...) да е забавен и интелигентен, но тей като такова момче не съществува те с еспират на готиния който има хубава кола и нова прическа и т.н. а за романтичния се сещат когато готиния ги зареже.

meden dixlorid
10-02-2007, 12:52
Кат искат всичко аз пък искам Lamborghini с разход 6/100 градско да струва колкото Dacia logan и да е екологично ма да е 640коня :lol: ама няма :wink:

FiRe_LaDy
10-02-2007, 13:11
Хух тая наитина незнае какво иска.Аз лично не обичам романтиката и не съм и привърженичка никак даже.Не го крия!Няма смисал!Но твоята приятелка защо го казва,че го иска като не е така?Не е романтичка - то се разбира.Различни хора .... различни вкусове.А щом твоята пр се е върнала при бившия въпреки дърванието му - явно го обича или е лудо влюбена в него!