PDA

View Full Version : яко ли е така?



monityY
10-02-2007, 13:59
сри за темата ама имам само по 1 дупка на у6ите и на дясното искам да си сложа о6те 2 а на лявото о6те 1.. та да стане 3 на 2.. яко ли е така.. мене мн ме кефи.неискам да са еднакъв брой.. и друго да питам.. следва6тите дупки подред не болят пове4е от първите нали?не казвам за горе на хру6тяла а долу,дето 6те си правя... ии как да ги комбинирам после обиците.. на горните дупки съответно последните 2 и на лявото ухо 1 да сложа оби4ки топ4енца като тия медицинските с които 6те съм известно време и после с такива ли да бъда или мойе и на 3те и съответно 2те дупки големи обици некфо грозно ли 6те е или... просто как да ги комбинирам.. мерси предварително ако ми отговорите на въпрос4етата.. :::

П.П на вси4ките ако можете ми отговорете :mrgreen: \:D/ [-o<

LuCiFersAngeL
10-02-2007, 14:06
За дупките не е задължително да са еднакъж брой и на двете ушета. Даже е по-интересно. За болката ... едва ли ще боли повече, при условие, че са на няколко си милиметра разстояние. А колкото до обеците - дали стои добре ще разбереш като пробваш. Ако се харесаш значи яко, ако не - пробвай нещо друго.

N0_feAR
10-02-2007, 14:07
споко не боли. На мен също ми харесва такада е несиметрично. Моите уши са по същия начин само, че на лявото имам 3 а на дясното 1 (може и да се увеличат кой знае) За тея дупки по-горните лично на мен не ми харесва как стоят големи обици....може би някви малки халкички или от тея медицинските и все пак ти си решаваш

Paiper
10-02-2007, 14:11
Смятам че е готино на едното 3 а на др 2!За болката не боли,щипва те за момент и минава.Можеш да слагаш каквито обици ти харесват...аз лично предпочитам на последните дупки мънички обици(топчета или нqкакви подобни),а на старите,първите дупки големи обици:)

monityY
10-02-2007, 14:17
мерси.то4но и аз смятам като вас!

nemesis_
10-02-2007, 14:29
Мда,и аз така мисля,аз на мойте ушета имам общо 4:три на едното ухо и една на другото :wink:

Presley
10-02-2007, 17:43
Ти (эа авторката на темата) си човек беэ никакво мнение по какъвто и да е въпрос.Много съвети даваш в темите эа любов и т.н,а не можеш да прецениш дали ти харесва да имаш 3 дупки на едното и 2 на другото ухо.Эа всяка втора простотия,която ти дойде на ум пускаш тема.Толкова ли си глупава?НЕ можеш ли беэ помощта на някакъв форум да направиш нещо толкова елементарно?Напълнила си раэдела с глупостите си.Айде спри се малко бе.Имаш глава на раменете и не е эа украса.

Anf3tamin4o
10-02-2007, 18:06
Ти (эа авторката на темата) си човек беэ никакво мнение по какъвто и да е въпрос.Много съвети даваш в темите эа любов и т.н,а не можеш да прецениш дали ти харесва да имаш 3 дупки на едното и 2 на другото ухо.Эа всяка втора простотия,която ти дойде на ум пускаш тема.Толкова ли си глупава?НЕ можеш ли беэ помощта на някакъв форум да направиш нещо толкова елементарно?Напълнила си раэдела с глупостите си.Айде спри се малко бе.Имаш глава на раменете и не е эа украса.
//офф Всеки има право да пита ?? Форума е за това да се пита и да се помага, едва ли би спряла някого.
А ако беше питала като госта щтеше ли да разбереш дали е питала тя а ?///

Presley
10-02-2007, 18:09
Ти (эа авторката на темата) си човек беэ никакво мнение по какъвто и да е въпрос.Много съвети даваш в темите эа любов и т.н,а не можеш да прецениш дали ти харесва да имаш 3 дупки на едното и 2 на другото ухо.Эа всяка втора простотия,която ти дойде на ум пускаш тема.Толкова ли си глупава?НЕ можеш ли беэ помощта на някакъв форум да направиш нещо толкова елементарно?Напълнила си раэдела с глупостите си.Айде спри се малко бе.Имаш глава на раменете и не е эа украса.
//офф Всеки има право да пита ?? Форума е за това да се пита и да се помага, едва ли би спряла някого.
А ако беше питала като госта щтеше ли да разбереш дали е питала тя а ?///
По-горният ми посто не се отнасяше до теб,а до авторката.От тук нататък е иэлишно да споря,при това с привидно още един ограничен човек.

П.С:Това в подиса ти ,ти ли си :?: Эащото момичето ми е много поэнато.
:-D

Liar
10-02-2007, 18:17
Анфетаминчо е мъжко бе :-D

Presley
10-02-2007, 18:20
Анфетаминчо е мъжко бе :-D
Тц се тая :-D НЕ съм се эагледала в ника :-D #
Ама момичето от подписа му ми эаприлича на една Никол :-D