PDA

View Full Version : Да търсиш любов на 15



ferendzia
10-07-2007, 08:31
Tova gre6ka li e?!Sveta okolko men me kara da mislq 4e sym nenormalna za6toto imam nujda ot ne6to istinsko.Ne mi trqbva "nqkoi do men"...nujdaq se ot 4ovek koito naistina me uvajava i ceni kato li4nost,koito da me obojava za tova koeto predstavlqvam,da me razbira i da spodelqme ob6ti me4ti za da progresirame zaedno...i syznavam 4e e po4ti nevyzmojno v de6no vreme da otkriq sred tylpata nepodhodq6ti hlapeta 4ovek koito da e sposoben da zadovolqva si4ki tiq nujdi....ta kakvo li ostava tozi 4ovek da ISKA da go napravi...Primirila sym se 4e 6te si nosq krysta i zaradi visokite si kriterii 6te sym mnogo 4esto sama...no ne moga da se primirq s otno6enieto na okolnite...za6toto az namerih mom4e koeto be6e dostaty4no zrqlo i umno za da me razbere...mom4e koeto momje6e da mi dade Vsi4ko,no ne go napravi navqrno za6toto toi ne tyrsi tova...i dokato stradah za nego priqtelite mi kazvaha da si namerq "nqkoi"!!!da spra da se tormozq za ne6to koeto ne si struva!!!...az li sym luda ili horata pokrai men?trqbva li da me obvinqvat zadeto imam elementarno samouvajenie i o4akvam ot jivota ne6to pove4e ot nqkoi s koito da mi e ok?!
Mislite li 4e e bezsmisleno da se borq na tiq godini za ne6to pove4e ot ne lo6a vryzka...za6toto moga da imam nqkoe krasivo mom4e s koeto da si pravq kefa..no tva 4e sym na 15 zna4i li 4e trqq se otkaja ot tova koeto naistina iskam?!?!?!


Заглавието на темата трябва да бъде написано на кирилица!
krem4et0

Christian
10-07-2007, 08:36
Радвай се, че си човек, който знае какво иска. Аз съм на 17 искам любов и ласки. Донякъде ми се сбъдват желанията, но за жалост не напълно.

Presley
10-07-2007, 08:38
Няма эначение на колко си.Неэависимо,че си на 15 е хубаво ,че энаеш какво искаш и не се водиш по хорските прикаэки.Ти решаваш!Не се опитвай да се променяш.Щом имаш високи критерии,эапаэи ги.В днешно време са малко момичетата с високи критерии относно момчета.Пък това,че си на 15 не играе никаква роля.Сега е така,може като попораснеш нещата да се променят.Окей,но эа сега не се иэмъчвай и бъди такава,каквато си и не се откаэвай от `това,което искаш`.

Anf3tamin4o
10-07-2007, 08:40
Не не спирай да се тормозиш току виж един ден си го открила момчета.Но в днешно време се намират рядко добри момчета,или то все едно от твойте изисквания на който , ще намериш ще му липсва

Lake-of-tears
10-07-2007, 08:42
Може би ще трябва да се откажеш от някои от критериите си , но със сигурност един ден ще откриеш човек, който въпреки недостатъците си , ще бъде за теб :) И аз тука доста си тъжах по един човек и си мислех , че няма по подходящ на света , но човек се примирява... :smt006

freedom
10-07-2007, 08:45
Не съм чела темата... Прочетох само 1 изречение от целият роман изписан по-горе... И мога да ти кажа,че да търсиш любов на 15 е доста сложно... На 15 можеш да намериш някакъв по-специален за теб флирт и да помислип,че това е любов,но рано или късно ще разбереш,че това никак не е било истинското чувство,което си търсила...Когато изпиташ болката от самотата ще осъзнаеш,че това не е било любов,а просто мания... "Ако не е с мен,няма да е с никоя друга" - Това не е любов... Но пък кой знае... За всичко си има 1-ви път..Може пък да я намериш тази любов,която търсиш..Пробвай! :)

FieRy_GirL
10-07-2007, 08:53
0predeleno ne trqbva da se otkazva6.tfa 4e si na 15 nqma absoliutno nikfo zna4enie.ne si luda!!!as mn se kefq na takiva momi4eta katy tebe dety tyrsqt ne6ty istinsko a ne da izlizat sys seki sre6nat i da se e**t sys seki 2-ri.prodyljavai da tyrsi6.naistina v dne6no vreme 6ti e trudni4ko da nameri6 mom4e kyeto da otgovarq na si4kite ti kriterii no v nikakyf slu4ai ne trqa se otkazva6!uspeh

LizZz
10-07-2007, 09:03
Повечето индивиди в тая възраст не търсят нищо повече от целувки и секс...И аз се опитвам да търся чувства,но така и не намирам... :( Засега... :?

xXxScreamxXx
10-07-2007, 09:04
rano ili k1sno 6te se poqvi TOI mom4eto v koeto ima s14etano si4ko tova koeto ti t1rsi6 nezavisimo ot tova 4e si na 15 ha az s1m na 13 i iskam s16toto :wink: a i ne ti a horata okolo teb ne6to ne sa v red to i tezi okolo men ne sa spoxxxx nne si edinstvenata s pob1rkani fr.

DoomShadow
10-07-2007, 09:30
kakto se kazva si4ko s vremeto si :D

kobrichka
10-07-2007, 09:57
Mislite li 4e e bezsmisleno da se borq na tiq godini za ne6to pove4e ot ne lo6a vryzka...za6toto moga da imam nqkoe krasivo mom4e s koeto da si pravq kefa..no tva 4e sym na 15 zna4i li 4e trqq se otkaja ot tova koeto naistina iskam?!?!?!

Продължавай да търсиш това което искаш.Хубаво е,че знаеш какво искаш,а си само на 15,мн хора на тази възраст се интересуват само от секс и нищо друго.Ти си от малкото момичета,които търсят любов и не спираи да я търсиш.Не сваляи критериите си и не се отказваи,защото рано или късно,ако имаш силна воля ще намериш такъв човек.Годините нямат значение,даже е учудващо че едно 15 годишно момиче знае какво иска.Успех и силно се надявам да откриеш това,което желаеш.

Dark_Angel_F
10-07-2007, 10:05
Според мен няма нищо необикновенно в желанията ти . Аз също като теб искам това .... Не си единтвена само това ще ти кажа.

MoHuTo
10-07-2007, 10:55
Не си единствена мила..и аз искам същото и смятам, че го намерих, сега въпроса е да успея да го запазя :wink: така че не се отчайвай..някой ден и ти ще намериш това, което търсиш :wink:

koalka
10-07-2007, 11:16
Хубаво е, че си на 15 и знаеш какво искаш.Това, че си с високи критерии не трябва да те притеснява, искаш любов и в един момент тя ще се появи, ще намериш момчето за теб. :wink: Да, не всяко момче е такова, което ти искаш, но пък има.

Fallen`Angel
10-07-2007, 11:29
Здравей, радвам се да видя човек, който иска същото като мен. Аз също търся такова момиче, но не мога да я открия и аз - бях я открил, но тя предпочете да бъде свободна..много се молих и надявах да се върне при мен, но накрая си останахме много добри приятели и се радвам на това, защото тя е прекрасен човек. Един ден ще се сети и оцени какво съм искал и какво съм й давал и ще разбере, че хора като нас много рядко се срещат в днешно време - да знаят какво искат и да знаят как да го дадат, да показва че той/тя е единствената/ния за него/нея и да я/го обсипва с любов и нежност..Дано един ден намерим това щастие, защото успях да го изпитам за момент и нищо не може да се сравни с това.. :(

maybelline
10-07-2007, 14:09
Не се отказвай в никакъв случай.Имаш пълната свобода да търсиш истинска любов и това,че си на 15 изобщо не означава,че не можеш да я изпитваш или че не можеш да я откриеш.Аз я открих на 15 и оттогава вярвам,че човек може да обича истински дори на 15.

NaNa_SladuRana
10-07-2007, 16:32
И аз размишлявах и написах в лексикона ми "Има ли истинса любов на 15?" и преподавателката ми по литература каза,че и Ромео и Жулиета са били на толко

GregoryHouse
10-07-2007, 17:55
Колкото и да я трърсиш няма да я намериш не и тази която те изгаря от вътре която просто обзема цялото ти тяло и те кара да умираш и да се раждаш отново и отново тази заради която си струва всичко...

DevilWish
10-07-2007, 18:50
Ax tfa e mnogo hyafo ,4e tyrsi6 ne6ty istinsko...no zamisli se struva li si na 15 godini da se zadylbo4ava6 tolkofa f nqkfa vryzka??nqq li da ti e po-dobre s leki flirt4eta?6e ima6 sled tfa dostaty4no vreme da byde6 seriozna..ama nz de ti si re6ava6...

MiMcHeTo
10-07-2007, 19:57

vvs_go
10-07-2007, 21:23
i az tva tyrsq no jenite me razo4arovat

ZaHaRcHe
10-07-2007, 21:28
Всяко момиче на 13 , 14 15 16 и т.н. иска момче което да е с нея не за това че е яка и може да се изфука с нея а защото я обича и иска да е с нея защото е самата себе си а не някоя ''кукла'' излязла от списания с три тона грим.Но мн малко са тези момчета.Някой момичета даже и жени не намерират този тип мъже.. Туй като живеем в такова време че повече се цели външнота красота и тегло и т.н. отколкото това да се гледа дали момичето е добро мило и може да обича.За това недей си мили че нещо в теб не е наред напротив.....

FeelTheBeat
10-07-2007, 22:15
Напълно нормално е, човек да иска да намери "сродна душа", независимо на колко години е. Да не говорим, че ние момичетата от доста рано мислим за това.
Надявам се да получиш това, този човек от когото имаш нужда.

sasha_90
10-08-2007, 04:51
Няма лошо в това да желаеш и мечтаеш.

Phoenixheart
10-08-2007, 07:09
няма пряк път към нещата които наистина си заслужават

RaLkb
10-09-2007, 12:49
Radvai se che na 15 veche si razbrala kakvo iskash ot jivota shtoto nqkoi sa 50 i oshte se chudqt kakvo iskat....vsichko s vremeto si mila.