PDA

View Full Version : Съмнение за бременност ?!



kvokvokvo
10-11-2007, 07:21
Здравейте !
Малко ми е трудно, впредвид обстоятелствата, но ще се опитам да си кажа нещата и да ме разберете. :roll:
Значи, ето как стоят нещата. На 10.10. (т.е. вчера) на моята приятелка требваше да й дойде... но може би както се досещате, още го чакаме [-o<
Опасенията ни за бременност се усилват още повече, защото в началото на месеца приятелката ми (забравих да кажа - тя пие противозачатъчни от 4-5 месеца) забрави да испие хапчето (по принцип го взема около 18:30), та го взе чак на сутринта около 07:00-08:00ч. Следващото хапче го взе, както ги взема обикновенно, около 18:30 (следователно в него ден станаха две хапчета сутринта и вечерта).
Та се питаме възможно ли е да е настъпила някаква промяна или съответно намаляване на ефекта на хапчетата при ситуацията посочена по-горе ??? (знам, че за това което ви питам може да се прочете в листовката на хапчетата, но в случея искам и ваще мнения).
Имайте напредвид, че след тва "забравяне" на хапчето прайхме секс след около 4-5 дена.

bEbsI
10-11-2007, 07:24
Има тестове,за бременост.Стига сте питали вече..тука врачки няма.

`Death`Whore``
10-11-2007, 07:29
Има голямо значение кога точно го е изпила сутринта. При положение, че го е изпила след 6:30, има огромна вероятно да е бременна, ако си свършвал в нея предишните и следващите 3 дни. КАК Е ВЪЗМОЖНО?

kvokvokvo
10-11-2007, 07:54
ДОШЛО Й Е !!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

`Death`Whore``
10-11-2007, 08:03
Кажи И да бъде малко по-отговорна. Да си настрои алармата на телефона да звъни всеки ден за хапчето.

kvokvokvo
10-11-2007, 08:10
Добре =D> O:)

ChRiSTiaNo_07
10-11-2007, 08:33
Ние не сме врачки :lol: земи тест и готово,как очакваш да гадаеме дали е бременна или не :twisted:

bEbsI
10-11-2007, 08:59
Ние не сме врачки :lol: земи тест и готово,как очакваш да гадаеме дали е бременна или не :twisted:
мМ аз не казах ли същото ;P

krem4et0
10-11-2007, 13:20
ДОШЛО Й Е !!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/
Тогава заключвам. И се случва да закъснее 1 ден, дори и с хапчета.