PDA

View Full Version : История за възрастни..



Manoa
10-11-2007, 20:26
Темата ми ще ви се стори банална,мен ще ме изкарате мръсница,но за всичко съм подготвена:)ако има някой,който може да прецени ситуацията трезво,моля той да пише.Ако си ти,то,моля-чети и действай,защото съм много объркана.

Съвсем накратко - на 20 години съм.Имах едногодишна връзка,която приключи 1 месец след като заминах за Щатите на бригада(юни месец).Не ми е това проблемът,обаче.Там не си губих времето и още преди да ме зареже момчето в Бг(специално отбелязвам,че той поиска да се разделим,за да не изляза пълната к*рва),започнах да излизам с един мъж(25),българин,дошъл и той за лятото.Проблемът ми се състои на няколко нива:
1во-преди аз да пристигна,се беше забил и спал с едно др момиче,но работите между тях приключиха с моето появяване на хоризонта ::: ;
2ро-цяло лято бяхме заедно,прекарвахме почти цялото си свободно време заедно,аз не спях в моята квартира,а при него..но нито веднъж не сме правили секс,което мен ме побъркваше в началото,защото това беше главната причина,поради която се навих да съм с него - ужасно много ме привличаше,а пък и си имах 'сериозен' приятел в Бг.Така де,тръшках се около 1 месец и след това се примирих,че поради някакви-негови-си-причини секс няма да видя и толкоз.Не си мислете,че съм някъв грозофил.Точно обратното е(мразя,когато някой говори така за себе си и направо не мога да повярвам,че си правя такава самореклама,ама нали сме анонимни,ще го преживея някак си) :lol: От общите ни познати знам(и най-вече от най-добрият му приятел,който беше и той там),че въпросното момче,да го наречем Е. много ме харесва.
3ти проблем-има си приятелка в Бг от 4 години...4!!!По едно време взе да ми мънка как щял да се нанася при нея и че следващата година била 'неговата'(демек да се жени).Не разбрах дали се шегува,но тогава за първи път ми стана неприятно и се замислих какво по дяволите правя.Мислех да се отдръпна от него,защото усетих,че нещо в мен се променя,но просто не можах.И не,не беше отвращение от действията НИ,беше ревност(както установих на по-късен етап).
4ти,най-голям проблем - започнах цялата работа с мисълта всичко да приключи,щом се кача в самолета,а ето,че направих най-голямата грешка - хлътнах ужаааасно много.В ужаааасно неподходящ човек.
Само да кажа набързо какво стана след като се прибрахме в Бг:)
Видяхме се същия ден,в който той си пристигна и цяла вечер бяхме заедно.В началото ми беше неудобно ('няма ли да се види с техните,приятелката му,френдовете и т.н.') и той ми отговори с 'Не си ли се замисляла,че искам да те видя'.Аз само това и чаках да каже :lol: На следващия ден пак се видяхме и прекарахме цялата сутрин заедно,защото аз пък пътувах същия ден за Германия,където уча..
знам,че историята ми е тъпа,сложна,че се боря за нещо,което никога няма да имам..но..нз и аз,как да се откажа..?
Защо не искаше да спи с мен?(въпреки,че ако бяхме,аз щях да се побъркам после,след като се върнем в Бг и се разделим)
Как да си го избия от акъла?
Какво да правя след 2 седмици,когато се прибирам вкъщи за 10 дни?Да го потърся ли?
Оууу,забравих да спомена,че приятелката му замина за 3 месеца на обмен в Холандия,а той днес е заминал при нея за 1 седмица 'на гости'..
много стана объркано,мерси,ако си го прочел(герой си) и цена няма да имаш,ако ми отговориш нещо различно от 'Е*и си майката' или 'Мноо си зле'.

VliUbenA v jIvoTa
10-11-2007, 20:41
emi az go pro4etoh i e mnogo gotino :-D e nz kak da ti otogovora de :) axxa na 16 sym i pff takifa problemi ne sym imala a i nqmam akyl za tolko smisleni ne6ta ama ina4e e hubavo :-D i interesno :P e YSpeh :)

Manoa
10-11-2007, 20:45
Точно от такъв отговор се опасявах. :lol:

VliUbenA v jIvoTa
10-11-2007, 20:46
em pone go pro4etoh :-D e sori am ninam kak da ti pomogna sori :(

vvs_go
10-11-2007, 20:48
pro4etoh go no ne moga da dam syvet no 6te dam primer sys sebe si kogato edna vryzka nqma byde6te run away

EternalSilence
10-11-2007, 20:51
амиии на пырвия выпрос ти сама си отговори според мен - сама каза че си щяла да се побъркаш ако беше спала с него, очевидно и той си е мислел сыщото и още не е бил решил какво да прави, мисля че той самият не е бил толкова сигурен за предложението към приятелката му :)

втори въпрос - съжалявам но не мисля че някои знае сигурна рецепта за забравяне, аз самия все още не мога да забравя някои хора :)

трети и последен въпрос - дали да го потърсиш... само ти можеш да решиш дали той си струва или не, дали искаш да се бориш за него, при положение че има толкова сериозна връзка... ще ти кажа само това - каквото и да избереш, ще бъде правилното!!! ако пожелаеш мисля че можеш да го спечелиш ;)

Manoa
10-11-2007, 20:54
А най-жалкото в случая съм аз.Защото като се замислих съм готова на невероятни глупости и компромиси.Не ми дреме дали ще си остане с приятелката,че сега най-верочтно правят секс и т.н.Стига като се прибера да се държи с мен както преди..и да вземе да ми пусне де :lol:
ако не съм жалка,то нз каква съм..може би влюбена?но ме е страх да го изрека на глас,не съм от тея,дето си сменят името на Голямата любов през месец-2.Виж,ако стане дума за секс,не съм толкова придирчива :lol:
~~~млъквам ](*,)

EternalSilence
10-11-2007, 20:57
че ако за секса е цялата работа що не го помолиш да ти пусне с обещанието че после ще го оставиш намира? :-D

_BoSSy_
10-11-2007, 21:01
ами щом си има приятелка от 4 години не е редно да го търсиш като се прибереш за 10 дни в БГ.Все пак,постави се на мястото на момичето ако разбере,че си била в неговата квартира-въпреки,че нищо не е имало,тя ще го разтълкува по мн различен начин..Защо не е искал да правите секс-явно е мъж на място и с риск да ти стане малко гадно,ще ти кажа,че първото нещо което ми мина през акъла,е че я обича...И с тва,че ще се женят,се е опитал да излезне от ситуация.Явно те има за приятел,отколкото нещо повече,знае ли се.Как да го забравиш..Мисля,че ако не го търсиш,не си интересуваш от него и като цяло не мислиш за него(знам,че е трудно),малко по малко ще ти излезне от главата.. :wink:

Manoa
10-11-2007, 21:02
1во-аз цяло лято го ръчкам и какви ли не оправдания чух..от уморен съм до боли ме глава,корем,крак,гъз и прочие :lol:
Пък и както споменах,май не ми е само за секса.Виж колко време го чакам,не е типично за мен да ме разиграват така,направо съм възмутена от себе си :lol:

Manoa
10-11-2007, 21:05
_BoSSy_,пропусна факта,че(както споменах най-горе),той вече и беше кръшнал там,2 седмици след като е заминал.
И освен това казах,че не сме правили секс.Не съм казала,че не сме правили абсолютно нищо.
Теорията ти е отхвърлена. :lol:

EternalSilence
10-11-2007, 21:09
горкия, съчувствам му, цяло лято с мацка в съседната стая дето още малко ще му се нахвърли, и все пак му се възхищавам, че ти е устоял , и че е успявал цяло лято да се извинява с нещо различно всеки ден :-D
ами аз ти казах как стоят нещата според мен - ако искаш можеш да го спечелиш, ако не - можеш да го забравош (....за това обаче не давам гаранции), така че - ти решаваш ;)
само между другото - аз ако бях на твое място щях да се откажа от евентуалната борба, но не искам това да влияе върху твоето решение, твое си е все пак :)

p1xi3
10-11-2007, 21:12
Zdravei, mila. Prochetoh razkaza ti i ot nego se razbira, che ti naistina si mnogo oburkana...Az sam malko po-goljama ot teb i vse pak v takava situacija ne sam izpadala..pone ne i sashtata. Shte ti kaja moeto mnenie po problema ti, puk ako ne otgovor, to pone shte prochetesh neshto shto-gode razumno...i ne zabravjai , che nai-dobre TI poznavash situacijata si :)
1.Po-vaprosa za sexa....Imam njakolko varianta..hih kolko sam ideina :) Moje da ima problemi sas sexa...seshtash se..bolesti edno drugo..no tova e malko verojatno..Moje bi se chuvstva dostatuchno zle, che si ima prijatelka i se e vlubil v drugo momiche...ta sexa mu se vijda kato kraina faza na vrazkata vi...t.e. spi li s teb, 4te godini vrazka stavat zaguba na vreme za nego... A ima i takiva maje (poznavam takiva), koito sled sexa gubjat interes kum momicheto..Taka che ako naistina te haresva, vazmojno e da izbjagva sexa, za da ne te izgubi...stranno zvuchi no tazi cherta ja ima v majkata harakteristika...
2.Izbivaneto ot akula e vapros na samokontrol. Nai-sigurnijat nachin e rabotata...Raboti mnogo...angajirai se s razni neshta...Izlizai mnogo...Obshto vzeto celta e da zapalnish cjaloto si svobodno vreme, za da mislish za nego vazmojno nai-malko..Znam che e mnogo trudno..daje ne vazmojno, no ako se staraesh shte se poluchi po njakoe vreme. A nai-dobrijat nachiin za zabrava si ostava...zamjanata..T.e. drug muj...tuka veche ti znaesh kak stava :)
3.Tozi vapros e slojen..Ako iskash da go zabravish...(a ti ne iskash) nedei da go tarsish...No az si mislja che e neizbejno, shtom i prijatelkata mu ja njama ... I vse pak ako/kato go vidish zadai mu tezi sashtite vaprosi savsem direktno...i nastojavai za otgovor...kakavto i da e toi, shte e po-dobre ot nevidenieto...

P.S. Pone mojesh da badesh sigurno che ne e s teb samo zaradi sex-a..Koeto e neshto mnogo rjadko sreshtano.. Jelaja ti uspeh..i gore glavata! Goljamo momiche si! ;-)

Liliyaa
10-11-2007, 21:14
Доста объркана ситуация ..
Ако той нямаше тази сериозна приятелка .. бих те посъветвала малко да изчакаш за да разбереш дали това което те влече към него е временно или трайно ..
но в този случай не знам как човек трябва да постъпи ..
той търси ли те .. и това е важно .. ако те потърси пак значи има нещо наум, иначе си оставаш неговата добра компания или авантюра през лято 2007 ...

много объркана история .. наистина :D

Manoa
10-11-2007, 21:14
Мацка не в съседната стая,а в собственото му легло.От изнасилване го спасяеаше само най-добрият му приятел,с когото деляха една стая. :lol:
А относно това какво да правя - точно заради това се чудя.Бих го взела да живее при мен,защото(както сама се убедих),връзка от разстояние е временна заблуда.Или хората ше са заедно,или няма.
Ама той няма да дойде,сигурна съм.

TeguHka
10-11-2007, 21:15
Аз също се боря за невъзможна връзка, ужасна работа значи... :arrow:
Защо не искаше да спи с мен?
1.Може би защото те е харесал прекалено много и е искал да запази този момент, за друг път(най-вероятно когато е свободен без приятелка, за да може да не те ощети, понеже изпитва угризения спрямо гаджето си) .2.Може би обича приятелката си много, за да го направи!И понеже ти ми каза, че преди ти да се нанесеш при него е спал с някакво момиче.Според мен именно чрез секса с нея е разбрал, че иска само приятелката си и му е кофти да прави така зад гърба и поне докато е с нея.
Как да си го избия от акъла? Всеки ще каже "намери си друг".Е ако можеш намери си, ако не ще го забравиш след известно време от само себе си и то ако не се виждате никога повече.
Какво да правя след 2 седмици,когато се прибирам вкъщи за 10 дни?Да го потърся ли?
Да потърси го.Живееш веднъж.Човек си.Хората много страдат в живота.С това момче си щастлива.Ако се уважаваш си подари мигове на щастие с него!Рискувай!Ако го потърсиш и изгубиш от цялата работа, ще изгубиш по-малко и ще ти е по-леко от колкото, ако не го потърсиш.Ако спечелиш, ще иам мир и щастие.Освен това момента е благоприятен, когато гаджето му го няма!Живота е пълен с обрати, за това като се прибереш в БГ се свържи с момчето,вижте се ако е възможно, може пък да сложите началото на любовна връзка!
Ами това е от мен, дано поне малко да съм ти помогнала...УСПЕХ!

BWald0rf
10-11-2007, 21:34
Ем като се приберете ф Бг го потърси .. да се видите .. Кфото и да кажат хората трябва да гледаш и своето щастие в крайна сметка .. а и той не е безразличен към теб ако се съди по поведението му .. Историята ти наистина е объркана но пък ако опиташ може и да се получи хепи енда накрая ;) Успех =))

*Never_Again*
10-11-2007, 22:02
сеа на първия въпрос защо не е спал с теб,еми замисли се е сигорно си го направила,но може би е било нещо повече от .... все пак това не е най важното нали,да без него не може но има и други по важни неща.на втория въпрос това времето ще заличи насила нищо не става.на третия въпрос незнам но според мен недей да го търсиш има си все пак жена както се казва не го забравяй никога.ако той иска да те види или чуе отново сам ще дойде при теб,но спред мене трябва да се откажеш от него все пак той си има приятелка.много кофи ще се получи когато тя разбере ако изобщо разбере или той и каже.помисли и за себе си как би се чуствала като си помислиш че има друга там някъде и че той я обича може би.много е объркано съчуствам ти щото е много кофти,но според мен е по добре да го забравиш и да си го избиеш от мислите.

10-11-2007, 22:05
ami mila spored men ima 2 variqnta na neshtata:
1. da ne se vijdash poveche s nego.... i bez tova si hlatnala ako go vidish pak shte go zabravish po-trudno, zashtoto toi izglejda obicha priqtelkata si shtom e s neq 4 godini i shtom shte se jenqt
2. ... shtom ne e spal s teb znachi ne si mu bezrazlichna i moje bi ne e iskal da te narani zashtoto e smqtal da se varne pri priqtelkata si ... no moje i da nqma koi znae kakvi chuvstva kam neq.... ta kato se varne mojete da se vidite i da si pogovorite kato mu priznaesh chuvstvata si i saotvetno go pitash za negovite, ako i toi e vluben v teb i e gotov da se bori ami saberete se i badete shtastlivi

Manoa
10-11-2007, 22:22
Не искам да говоря с него.Не защото съм малка и не мога да засягам подобни теми,а защото знам,че ще е грешка.Цяло лято не съм отваряла дума за приятелката му,не сме обсъждали 'връзката ни'(абсолютно всички знаеха,че сме 'заедно',винаги говориха за нас в комплект).Знам,че с мен му беше удобно ,защото не задавах въпроси,не му поставях норми,не го ограничавах в нищо и въобще му беше добре,както и на мен.Всички си мислеха,че имаме нормална връзка(включително,че правим секс),виждаше се,че сме щастливи заедно,а така си и беше.Знам и че има нещо към мен,което е повече от приятелство.

Не мисля да го търся като се прибера.Той знае точната дата(попита ме няколко пъти кога се връщам) и съм убедена,че ще ме потърси.Въпросът е какво оттук нататък кво?

Още повече ме обърква факта,че нз как да се държа с него като го видя.Ще ми се иска да му се нахвърля и нацелувам,но не мисля,че е правилно. :? И все пак,когато се видяхме в Бг се държеше нормално,аз го целувах,но той пък отвръщаше. :roll: Даже на няколко пъти го избъзиках да внимава да не го види някой,а той само се усмихна и каза,че това не го притеснява :lol:

Абеее нз,сложно е.

flowerlina
10-12-2007, 09:25
Наистина е мн сложно,но какво ти пречи да се видите и намери начин да поговорите.Не се оставяй да те водят само чувствата :wink:

MaRiNkA_16
10-12-2007, 10:14
Темата ми ще ви се стори банална,мен ще ме изкарате мръсница,но за всичко съм подготвена:)ако има някой,който може да прецени ситуацията трезво,моля той да пише.Ако си ти,то,моля-чети и действай,защото съм много объркана.

Съвсем накратко - на 20 години съм.Имах едногодишна връзка,която приключи 1 месец след като заминах за Щатите на бригада(юни месец).Не ми е това проблемът,обаче.Там не си губих времето и още преди да ме зареже момчето в Бг(специално отбелязвам,че той поиска да се разделим,за да не изляза пълната к*рва),започнах да излизам с един мъж(25),българин,дошъл и той за лятото.Проблемът ми се състои на няколко нива:
1во-преди аз да пристигна,се беше забил и спал с едно др момиче,но работите между тях приключиха с моето появяване на хоризонта ::: ;
2ро-цяло лято бяхме заедно,прекарвахме почти цялото си свободно време заедно,аз не спях в моята квартира,а при него..но нито веднъж не сме правили секс,което мен ме побъркваше в началото,защото това беше главната причина,поради която се навих да съм с него - ужасно много ме привличаше,а пък и си имах 'сериозен' приятел в Бг.Така де,тръшках се около 1 месец и след това се примирих,че поради някакви-негови-си-причини секс няма да видя и толкоз.Не си мислете,че съм някъв грозофил.Точно обратното е(мразя,когато някой говори така за себе си и направо не мога да повярвам,че си правя такава самореклама,ама нали сме анонимни,ще го преживея някак си) :lol: От общите ни познати знам(и най-вече от най-добрият му приятел,който беше и той там),че въпросното момче,да го наречем Е. много ме харесва.
3ти проблем-има си приятелка в Бг от 4 години...4!!!По едно време взе да ми мънка как щял да се нанася при нея и че следващата година била 'неговата'(демек да се жени).Не разбрах дали се шегува,но тогава за първи път ми стана неприятно и се замислих какво по дяволите правя.Мислех да се отдръпна от него,защото усетих,че нещо в мен се променя,но просто не можах.И не,не беше отвращение от действията НИ,беше ревност(както установих на по-късен етап).
4ти,най-голям проблем - започнах цялата работа с мисълта всичко да приключи,щом се кача в самолета,а ето,че направих най-голямата грешка - хлътнах ужаааасно много.В ужаааасно неподходящ човек.
Само да кажа набързо какво стана след като се прибрахме в Бг:)
Видяхме се същия ден,в който той си пристигна и цяла вечер бяхме заедно.В началото ми беше неудобно ('няма ли да се види с техните,приятелката му,френдовете и т.н.') и той ми отговори с 'Не си ли се замисляла,че искам да те видя'.Аз само това и чаках да каже :lol: На следващия ден пак се видяхме и прекарахме цялата сутрин заедно,защото аз пък пътувах същия ден за Германия,където уча..
знам,че историята ми е тъпа,сложна,че се боря за нещо,което никога няма да имам..но..нз и аз,как да се откажа..?
Защо не искаше да спи с мен?(въпреки,че ако бяхме,аз щях да се побъркам после,след като се върнем в Бг и се разделим)
Как да си го избия от акъла?
Какво да правя след 2 седмици,когато се прибирам вкъщи за 10 дни?Да го потърся ли?
Оууу,забравих да спомена,че приятелката му замина за 3 месеца на обмен в Холандия,а той днес е заминал при нея за 1 седмица 'на гости'..
много стана объркано,мерси,ако си го прочел(герой си) и цена няма да имаш,ако ми отговориш нещо различно от 'Е*и си майката' или 'Мноо си зле'.
ako naistina go obi4a6 ne se otkazvai postarai se i toi da go razbere...yspeh

naMy4Ho_KoTe
10-12-2007, 14:46
Според мен той е бил привързан към сериозната си приятелка. Опасявал се е, че ако преспи с теб.. Може да реши, че тази лятна авантюра е съдбата му и да се раздели с приятелката си. А все пак за тези 4 години те са успяли да изгладят характерите си един спрямо друг и са се подготвили да живеят заедно. Той се е мъчел с въпроса дали това с теб е една мимолетна авантюра и дали си струва да се откаже от стабилната си връзка за да се впусне в диви (но кой знае колко трайни) страсти.


Как да го избиеш от акъла си? Тук не мога да ти помогна :) Занимавай се с нещо ново, търси нов обект на желанието си.

Не го търси. Ако той желае - ще те потърси.

GregoryHouse
10-12-2007, 14:53
Зависи коле държи на сериозността на 4ри годишната си връзна ко според мен даже и секс може да не видиш ;) ...как да си го избиеш от главата ли ...успокой се спри да мислиш само как искаш краката ти да са около врата му и ще ти мине (поне при мен става) ...а с тия чуждестранни работи не ми е ясно как може да останете за дълго заедно... :? В крайна сметка ми е откажи се най добре...секса само ще те повлче още повече към него...

white_chik
10-12-2007, 17:13
Готина истрийка :lol: Според мен не е спал с теб,защото се е страхумал,че ако го направите един вид вече официално сте двойка и край с пориятлеката му,към която ако не любов изпитва няква отговорност.А иначе какво пожеш да напарвиш,разбирам ти положението,защото макар да съм по-малка съм в подобна ситуация-хем занеш,че не омежш да си с него напърно и се бориш с вятърни мелници,хем не омжеш да кажеш край,защото си се привързала прекалено.Никва идея какво можеш да направиш :---)

miShle
10-12-2007, 17:50
Прочетох го цялото и по някакво чудо наистина схванах за какво става въпрос,но не знам как да ти помогна...много е сложно за моя 15 годишен мозък...не си пожелавам такива проблеми в моя живот..иначе да ти кажа според мен и той е поне мааалко объркан,защото щом те търси след цялата работа...Поне по мое мнение ест 8-[

koalka
10-12-2007, 17:52
1.Защо не е спал с теб ли...еми, той те харесва, обаче ако спи с теб - това вече ще е прекалено, пък и нали си има приятелка от 4 години.Не се изневерява току така, особено, ако има сериозни намерения.Според мен и той не знае...от една страна те харесва, но пък от друга не би рискувал дългогодишната си връзка, заради...може би увлечение.Да, иска да те види, но все пак и ти трябва да знаеш какво той може да ти даде.
2.Как да си го избиеш от акъла...с времето.Като си прекъснеш контактите с него, не го виждаш за неопределено време.Иначе няма как да стане, чувствата ти се подхранват по този начин и няма да отмине.По-добре сега в началото(или поне по-рано), че после...
3.Моя съвет е да не го търсиш, просто му се обади и му кажи, че не може да има нищо, че е по-добре да не се виждате(това ти го решаваш, но е най-добре, при положение, че не може да сте заедно). :wink:

_BoSSy_
10-12-2007, 20:59
_BoSSy_,пропусна факта,че(както споменах най-горе),той вече и беше кръшнал там,2 седмици след като е заминал.
И освен това казах,че не сме правили секс.Не съм казала,че не сме правили абсолютно нищо.
Теорията ти е отхвърлена. :lol:

Извинявам се-моя грешка.. :-D

Manoa
10-12-2007, 23:30
Много скапано,не издържааааааааааам :lol:
Деца,имате 2 седмици да ме разубедите да бъда пълен олигофрен(в моя случай олигофренка :lol: ) и да се впусна с рогата напред(нз и аз точно как) или да ме нахъсате да направя лоши неща 8-[
идеи и предложения всякакви събирам без 'Гръмни се' и тем подобни - не съм чак толкова отчаяна,просто секс ми се прави(но с точно определен човек) :lol:

GregoryHouse
10-13-2007, 05:00
Ахъ значи си дойдохме на думата..."како"...сичко опира до ибание? Хъх ми наебете се ама преди това се увери че ще си останеш с ебането...то май няма как да се увериш де ама опитай да останеш само с него...въпреки че по моя преценка няма да можеш и както казах един секс само би те повлякъл още по силно към него....

alkobalko
10-13-2007, 06:09
Moже да си му много симпатична, да е привлечен, но това не променя факта, че той има сериозна връзка.
Не мога да ти кажа защо точно не е спал с теб- може да не иска да те наранява, да изневерява и т.н.
Само времето ще ти помогне д го забравиш.
И ако те потърси след като се прибереш, най-добре погоровете сериозно и си изяснете отношенията. Все пак не сте малки деца.

Lake-of-tears
10-13-2007, 06:50
Тц абе ... отиваш и му казваш : Момко , избирай. Аз или приятелката ти ! , ако избереш нея - правим секс и те оставам, ако избереш мен - правим секс и правим секс хаха :smt005

ABSOLUTme
10-14-2007, 16:43
Не го търси.
Не му се обаждай.
По-добре сега си го наложи,че после ще е още по-трудно.

Когато той те потърси,ще усетиш чувството на превъзходство.Тогава ще ти се изясни какво точно искаш и как трябва да постъпиш.

MiMcHeToOo
10-14-2007, 18:52
Тц абе ... отиваш и му казваш : Момко , избирай. Аз или приятелката ти ! , ако избереш нея - правим секс и те оставам, ако избереш мен - правим секс и правим секс хаха :smt005

евалата :-D

Erica
10-14-2007, 20:19
Здравей и от мен Маноа :)
Само първо моля ти се недей така възрастни са хората на 50+,ама ние на 20+ не сме,недей ни състарява :)
И така по темата.Виж сега на всичките ей тия въпроси можеш да си отговриш или сама или само и единствено с негова помощ,няма кой да ти даде съвет и да ти каже какво да правиш.Сама трябва да си прецениш.
Желанието ти да спиш с този човек е голямо...,но има и нещо друго замислялали си се,че след това можеш да останеш разочарована самата ти.И аз така преди бях много запленена от един образ небесен :) и аз само си мислих как го искам и ала бала...и когато преспах с него останах толкова разочарована,че не е истина...пф ужас ти казвам...И се оказа...,че всичко това което съм си мислила за него и било само илюзия :) (То явно и затова има една приказка "кой си купува кола преди да я пробва :) )
А пък и има и нещо друго в твоя случай ти самата казваш,че си объркана и че незнаеш влюбена ли си или всичко е просто една фикс идея едно силно желание за секс :)
Така че авторке каквото и да е решението ти,то трябва да си е само и единствено твое :)

Mis_Kapriz
10-15-2007, 15:59
Ako imash dostatachno samochuvstvie za sebe si se otdrupni ot nego.Toi vse pak e s neq 4ta godina i nali ne si mislish che tolkova lesno bi q ostavil zaradi teb i da zapochne da gradi vruzka nanovo?!Druj se malko po rezervirano s nego,ne go tursi,za da vidish kak shte postupi toi!Vqrvam che ako naistina ima neshto kum teb shte te potursi!A moje i da go nakarash da revnuva,po skoro edin vid izpitvane na tova kakvo ima kam teb :wink: :wink: .Moje da se poqvish s nqkoi nov "obekt" pred nego,kakto toi e napravil s negovata priqtelka.I shtom ste bili tolkova vreme zaedno,vqrvam che malko ili mnogo si go opoznala i mojesh da precenish negovata reakciq,dali shte ti zadava vaprosi i taka natatuk :D !Tova e moeto mnenie :) :) !Uspeh ti jelaq :smt007

DevilWish
10-15-2007, 16:50
pro4etoh go no ne moga da dam syvet no 6te dam primer sys sebe si kogato edna vryzka nqma byde6te run away
+1

Замисли се дали си заслужава да си с човек ,който е способен да лъже приятелката си /с която е цели 4 години заедно и това се води нещо много сериозно според мен/ ... Ти решаваш...

Manoa
10-15-2007, 20:13
Mis_Kapriz,това с ревността е изпитано:)още там мн си общувах с най-добрия му приятел и моето момче(мъж де :lol: )много се дразнеше от тоя факт,ама наистина много.Пак казвам - сигурна съм,че има нещо към мен,но нз доколко е сериозно.И пак да си кажа-аз нищо не изисквам от него,тъпо ми е заради приятелката му,но все пак не съм аз тая,дето трябва да я мисли,нали?
Няма да го търся,ще изчакам той да ми звънне като се прибера:)Мисля,че е най-доброто решение:)

romantichna^
10-15-2007, 21:04
Mis_Kapriz,това с ревността е изпитано:)още там мн си общувах с най-добрия му приятел и моето момче(мъж де :lol: )много се дразнеше от тоя факт,ама наистина много.Пак казвам - сигурна съм,че има нещо към мен,но нз доколко е сериозно.И пак да си кажа-аз нищо не изисквам от него,тъпо ми е заради приятелката му,но все пак не съм аз тая,дето трябва да я мисли,нали?
Няма да го търся,ще изчакам той да ми звънне като се прибера:)Мисля,че е най-доброто решение:)
Zdravei i ot men...izvinqvam se che ne pisha na bg ezik,no v momenta nqmam takiva ekstri...
Ta...sama kazvash che shte izchakash toi da ti zvynne, a kaza i che si sigurna che shte go napravi.Tovi i bih te posyvetvala.A sled tova kak da se dyrjish... ami pomisli kato za nachalo samo sexa li e.... ili ima i oshte neshto... Vij i toi kak se dyrji...ako reshish che ne e samo ediniq se-pogovori s nego...obqsni mu tova-onova pyk posle...ili shte si dovolna ot rezultata... ili ne(pone shte si naqsno kakvo stava) Mnogo obyrkano stana mai...

SpOrTs_GiRl
10-16-2007, 06:46
Виж.. прочетох го цялото ..
1. Добре.. не ти ли беше мъчно поне за момчето в БГ?! .. Все пак сте били заедно година .. Това е доста време .. Не го ли обичаше?! ](*,)

2. .. Съжалявам за това, което ще кажа, но.. ОСТАВИ ГО ! ! ! МОМЕНТАЛНО ! .. Не виждаш ли, че е щастлив?! .. Има си приятелка от 4 години .. 4 !!! .. Осъзнай се ! .. Проваляш една връка .. може би бъдещо семейство! Той сам го е казал! Замисли се колко много я обича той, за да бъде с нея за толкова дълго време .. ЗА ТОВА НЕ Е ИСКАЛ ДА СПИ С ТЕБ!!! Не е искал да й изневери, защото я обича!!! Толкова ли е трудно да го разбереш?! .. Представи си, че ти ходиш с някого 4 години .. обичах го адски много, но той те изоставя, защото хлътнал по 'някакво' момиче за няколко дни .. А това за 4 ГОДИНИ !!! .. Могат ли те да бъдат сравнени с мимолетното хлътване за месец примерно?! .. Просто си хлътнала по него.. ОСТАВИ ГО ! .. Все ще го забравиш .. Как успя да забравиш момчето, с което ходи една година?!

Ух .. сега го прочетох накрая и звучи леко грубо... не исках да прозвучи така, НО МОЛЯ ТЕ ПОСЛУШАЙ МЕ!!!

^Sam90^
10-16-2007, 07:32
Защо не искаше да спи с мен?
Как да си го избия от акъла?
Какво да правя след 2 седмици,когато се прибирам вкъщи за 10 дни?Да го потърся ли?

1. Може би го е глождела съвестта и не е искал да изневерява на приятелката си (макар че, по мое мнение, емоционалната изневяра е много по нараняваща от физическата, ама...). А пък може и да е знаел, че ти имаш гадже и да не е искал да се "възползва от теб" или да правите нещо, за което после ТИ ще съжаляваш. До тук е "добрият той". Може, обаче, да има и някаква болест (което не ми се вярва)...

2. За това с избиването от акъла и до ден днешен не съм намерил правилната рецепта, а мисля, че малко хора са. Това, което можеш да направиш, за да забравиш даден човек е просто да си намериш друг! :)

3.Принципно, не виждам нищо особено, което да те спира. Вярно, че ти си имаш гадже и той си има гадже, но пък ако двамата имате чувства един към друг, не е престъпление да ги последвате. Вижте се, поговорете... гледай да разбереш точно как се чувства той, спрямо теб и дали е способен да остави приятелката си за теб. Ако не, просто го зарежи. :)

Надявам се да съм помогнал...

Manoa
10-16-2007, 11:05
Добре,че не съм тънкообидна,иначе досега да съм фанала ножа :lol:


Виж.. прочетох го цялото ..
1. Добре.. не ти ли беше мъчно поне за момчето в БГ?! .. Все пак сте били заедно година .. Това е доста време .. Не го ли обичаше?! ](*,)

В интерес на истината,дори повече време сме били заедно,но не непрекъснато.Да,обичах го ужасно много,дадох му хиляди шансове,правих компромиси,примирявах се с какво ли не,правеше ме на луда,но го търпях,защото мислех,че го обичам.Пропускаш факта,че аз уча в германия(споменах го),а той си е в България.Върнах се 1000 пъти миналата година само заради него и когато заминах за УСА ТОЙ ПОИСКА да се разделим,не аз!!(защото било мн сложно,обичал ме,ама аз съм била там,а той тук и т.н.)Ако не беше момчето в америка нещата щяха да са мн по-различни,щях да се побъркам като миналия път,когато на въпросния г*з му скимна,че нямало смисъл да сме заедно(преди да замина да уча в чужбина).Та момчето в уса за мн неща ми отвори очите,за което съм му безкрайно благодарна.Едно от тях е,че заслужавам нещо повече от любов-от-време-на-време.Едно на ръка и че вече просто бях претръпнала.





2. .. Съжалявам за това, което ще кажа, но.. ОСТАВИ ГО ! ! ! МОМЕНТАЛНО ! .. Не виждаш ли, че е щастлив?! .. Има си приятелка от 4 години .. 4 !!! .. Осъзнай се ! .. Проваляш една връка .. може би бъдещо семейство! Той сам го е казал! Замисли се колко много я обича той, за да бъде с нея за толкова дълго време .. ЗА ТОВА НЕ Е ИСКАЛ ДА СПИ С ТЕБ!!! Не е искал да й изневери, защото я обича!!! ..Толкова ли е трудно да го разбереш?! ..

дрън-дрън та пляс.нищо не си прочела значи.

В началото изобщо не ми беше гадно за приятелката му,поради простата причина,че не подозирах за нейното съществуване.Знаех единствено за момичето,с което беше спал 2рата(или която там беше) седмица,след като е пристигнал в америка.Тук пак ли мен ще обвиниш,че развалям нечие щастие? :-s Всеки си гледа своето,нали знаеш.Пък и като толкова са се обичали,защо той не е искал да я вземе със себе си в УСА?(и аз нз,а и не съм го питала,най-добрият му приятел ми каза,че искал да остане сам :-s ).

Mis_Kapriz
10-16-2007, 13:33
Ami sled kato si go izpitala i si sigurna che ima neshto kam teb,ostavi go sam da te potursi,i az smqtam che tova e nai dobroto reshenie :wink: :wink: :wink: !Ne se mesi v otnosheniqta mu s priqtelkata mu,kato go tursish,a i nali znaesh che majete sa tezi,koito trqbva da ni tursqt :wink: :D !Kasmet i da kaje6 posle kakvo e stanalo ako imash jelanie :smt007

ABSOLUTme
10-16-2007, 18:00
Оф..

Ми не му се обаждай,аз не бих.
Ама и недей да висиш на телефона де. :lol:

А пък ако е чак такова говедо и не звънне - толкова по-лошо за него,ще изтърве някоя,на която и пука за него.За т.нар.негова 'връзка' с онова другото момиче,тооо се е видяло - тръгнал ли е да изневерява веднъж,наш кога ше спре.Въпроц на време и търпение(от страна на мацката) да му бие шута,щото е едно да са гаджета и той да хойка,и съвсем друго - да са мъж и жена.А както знаем хората не се променят.

Ти пък си помисли има ли смисъл изобщо дори евентуална връзка с такъв човек.

Lainovoz
10-16-2007, 18:37
История за възрастни..

Бягай от тука бабе :twisted:

nineTEEN ?!?! No !?!? GTFO !

ABSOLUTme
10-16-2007, 19:06
История за възрастни..
Бягай от тука бабе :twisted:
nineTEEN ?!?! No !?!? GTFO !

Теб някой да те е питал нещо?'Не' ли чух?А?Тогава си затваряй човката и се избърши,че имаш нещо..което не е жълто,а бяло.

С 5 дена стаж тука и вече ни пораснала работата. :lol:

yuyuto
10-16-2007, 19:35
Мдам, и аз се почудих защо една такава история за възрастни попада тук в TEENproblem.net... Не заради друго, ама като си по-голяма от нас нямаме достатъчно опит, за да те посъветваме... :::

sexydupe
10-16-2007, 21:52
moje6e i da e po tapo da si frka sgadjeto mu kato men ina4e mnd a si se obi4ate ama toiq da neq kasa ... da spored men trqbva da go potarsi6 6te razbere6 dali a nego vs e svar6ilo ili o6te nemoje i toi da si te izbie ot glavata slojno malka sam za teq ne6ta no trq da ste si izqsnili vs predi da se otkaje6!

50cent
10-16-2007, 21:55
извиняваи ама според мен тук няма много хора които могат да ти дадът точния отговор тъи като все още повечето са тиинове и не им се е случвало проблеми от тоя тип

Manoa
10-17-2007, 07:14
Добре,почти на 20 съм,т.е. още спадам в графата тийн.Пуснах си темата,защото съм объркана,а знам,че не само 16 годишни го посещават тоя форум,има и мои набори.Та мисълта ми е - ако ше се заяждате - по-добре изобщо не пишете.Като дойдете на моето дередже ше ви стане ясно. :lol:
А сега да се съсредоточим не над това колко съм отчаяна и дърта :lol:

love_me93
10-17-2007, 07:55
ами хлътнала си, защото не ти е пуснал. Определено тва е била единствената причина, поради която наистина си си паднала по него (без да броим външния вид :-D ) а кво стана с другия ти приятел ?

White^magic
10-17-2007, 08:22
Така...и с риск да си изгубя времето,пък ти да ми кажеш,че теорията ми не струва ще ти обесня аз какво мисля по въпроса!Даденият господин Е. в един момент от своето съвместно съжителство с приятелката си,с която са прекарали 4 години,осмисля че може би чувствата му не са толкова силни към нея...решава да замине на бригада БЕЗ НЕЯ точно,за да реши какво желае от дамата за напред!Изневерява й,за да разбере дали я обича,но в един момент това гадно чувство наречено "вина" започва да го тормози постоянно-не защото мноого държи на нея,а защото е поел отговорност.Тогава в този кофти момент се поевяваш ти...той започва да се привързва към теб,поради простата причина,че не го задължаваш за каквото и да било,просто сте заедно и се радвате един на дуг-чувства се свободен и най-после истински щастлив!Но какво да прави с дамата от БГ?Ето я пак вината,която беше позабравил докато бяхте постоянно заедно...Господин Е. незнае какво иска,затова ти казва,че може пък да се ожени за нея-надявал се е да го оставиш на мира и да спреш да го изкушаваш ;-) Да,обаче ти идеално знаеш,че искаш него и затова не се спираш.Той не прави секс с теб,защото вече би било прекалено нагло,спрямо неговата приятелка!Когато се връщате в БГ никой не го интересува,освен теб-т.е. вече разбира,че желае да имате нещо повече от приятелство...ами приятелката му?Хайде пак старата песен на нов глас-и решава да й отиде на гости,за да си изясни вече какво наистина иска!Не бързаи да му се обаждаш,много пъти те е питал кога точно ще се прибереш-сам ще се обади,напълно съм сигурна.Едно не разбрах от цялата работа-защо питаш как да го забравиш,като никой не те кара да правиш това!Изчакай го да ти се обади,а след това му се радвай колкото можеш и се бори за него...а когато реши,че вече наистина иска нещо сериозно от теб нещата ще опрат и до дългоочакваният секс :mrgreen: Ами това е моето мнение-мога само да ти пожелая късмет 8)

П.С-Не се чувствай виновна,че му разваляш връзката,да не би ти да си изневерила на приятелката му,а? :wink:

Manoa
10-17-2007, 10:10
love_me93,бившият ми прятел още след като се разделихме се събра с една друга,та него не го мислех,докато...не почна пак да ми се обяснява колко ме обичал и т.н.,нооо късно.Пък и както казах-вече съм претръпнала. :-s

White^magic,теорията ти откровено ми допада и доста се доближава до моята.Само че аз не исках да и давам гласност,защото и аз съм в кюпа и нещата 'отвътре' ми изглеждат по-сложни.Мерси! :-D

White^magic
10-17-2007, 11:20
Manoa Само ти изглеждат сложни-същност не са :wink: Нали ти знаеш перфектно какво искаш-просто го постигни!И не се отказвай от Е.-най-после си щастлива,не си пропускай възможността :smt016 Късмет!

Lainovoz
12-19-2007, 17:59
История за възрастни..
Бягай от тука бабе :twisted:
nineTEEN ?!?! No !?!? GTFO !

Теб някой да те е питал нещо?'Не' ли чух?А?Тогава си затваряй човката и се избърши,че имаш нещо..което не е жълто,а бяло.

С 5 дена стаж тука и вече ни пораснала работата. :lol:

:D естествено тук ще ти се извиня ... след като ти си с такъв невероятно внушителен стаж в детски форум , то непременно си много по мъдра/ мъдър и аз няма какво да кажа или да направя , за да променя този изконен факт =D>

DiVa_SaMoDiVa
12-20-2007, 08:35
Аз си мисля само едно...Ако все пак ти го потърсиш и в края на краищата стане нещо м/у вас.Разделя се с приятелката си,остава с теб и си мисля,дали няма винаги да те преследва мисълта,че не си единствена за него.След като постъпва така със сегашната си пр-ка (а са от 4!!! години заедно),няма ли да постъпва така и с тебе :-k сериозно си помисли над тоя въпрос.Не вярвам,че ще ти е приятно да си на мястото на сегашната му пр-ка... :?

tesco
12-20-2007, 09:13
love_me93,бившият ми прятел още след като се разделихме се събра с една друга,та него не го мислех,докато...не почна пак да ми се обяснява колко ме обичал и т.н.,нооо късно.Пък и както казах-вече съм претръпнала. :-s

White^magic,теорията ти откровено ми допада и доста се доближава до моята.Само че аз не исках да и давам гласност,защото и аз съм в кюпа и нещата 'отвътре' ми изглеждат по-сложни.Мерси! :-D
В какъв смисъл претръпнала?
А погледнато от моя страна,тоя е мухльо.Щом на 25 изневерява все още,такъв ще си остане,освен ако това не ти пречи..
м24