PDA

View Full Version : Скъсан презерватив... хапче за контрацепция?



eurodance89
10-27-2007, 15:37
Преди малко правихме секс с приятелката ми, но след като свърших в нея и извадих пениса си се оказа, че презервативът се е скъсал и буквално съм свършил в нея... Какво да правим сега? Четох за Ескапел, но в момента не разполагам с толкова пари (над 30 лева разбрах, че е, а аз имам към 15 лева...), бихте ли ми препоръчали нещо друго, защото започвам сериозно да се притеснявам? ;(

fake
10-27-2007, 15:52
няма друго. потърсете постинор, някъде може да е останал...ама едва ли.

SunSet_GirL
10-27-2007, 16:19
И аз един път много търсих Постинор , но не намерих никъде.Ескапел може да се приеме до 3 дни.Имаш време да намериш пари.Успех!

Kras4eto_lp
10-27-2007, 16:46
Да си пресметне кога и е овулацията и ако янма нужда изобщо да не пие хапче.Но ако овулацията е в близките 4 дни друг начин няма :-D

eurodance89
10-27-2007, 17:13
И двамата с нея не сме много наясно коя фаза от цикъла точно представлява овулацията. Колко дни след или преди мензиса е овулацията? Ако кажа, че към 20-ти октомври и свърши, какво би трябвало да значи това? Идва й към 13-14 ден в месеца.

No_Limit
10-27-2007, 17:26
Оле бе човече , знам че ти е хубаво ама не свършвай в нея НИКОГА повече. Както и да е говори с мама, тати незнам мисля че ще те разберат и ще ти дадът пари. Лекарката ми каза една рецепта но незнам дали е вярна ... да се измие хубаво и после да капне една капка оцет в п.....а си , после да набута една малка коричка лимон пак в ...... си . Не се ебавам за рецептата !

DIVINE_TIME
10-27-2007, 17:31
Оле бе човече , знам че ти е хубаво ама не свършвай в нея НИКОГА повече. Както и да е говори с мама, тати незнам мисля че ще те разберат и ще ти дадът пари. Лекарката ми каза една рецепта но незнам дали е вярна ... да се измие хубаво и после да капне една капка оцет в п.....а си , после да набута една малка коричка лимон пак в ...... си . Не се ебавам за рецептата !

И баба ми ми беше казала нещо подобно,може и да върши работа,но е много опасно,така че по-добре не рискувайте! Намерете пари за ескапел,ако момичето е в овулация или тя предстои ... Успех! :-#

eXtRaoRdinaRy
10-27-2007, 17:39
Ако толкова се притесняваш да говориш с ваще - вземи от някой приятел на заем или тя от някоя прителка.При положение, че най-вероятно фала е станал. :-)

eurodance89
10-27-2007, 21:52
Взех Ескапел, но ако трябва всеки път при подобни инциденти да харча по 26-27 лева... ще се отказвам от секса :-x

eXtRaoRdinaRy
10-27-2007, 21:57
Ползвайте по-качествени презервативи!
Или мацката ако иска да минава на противозачатачни..
Избора е ваш.

DivoTo_KoTe
10-27-2007, 22:47
Взех Ескапел, но ако трябва всеки път при подобни инциденти да харча по 26-27 лева... ще се отказвам от секса :-x


За да не се отказваш от секса никога не свършвай в нея,било с презерватив или без.

ragenfury
10-28-2007, 00:44
Взех Ескапел, но ако трябва всеки път при подобни инциденти да харча по 26-27 лева... ще се отказвам от секса :-x


За да не се отказваш от секса никога не свършвай в нея,било с презерватив или без.

Добре де, тогава какво е най-добре да направи човек като тръгне да свършва? Вади го както си е с презерватива и приключва в него? Или го изважда и маха презерватива?

bloodranger
10-28-2007, 00:46
Спок щи дам назаем



лихвата е само 45% не е много :razz:

fiama
10-28-2007, 05:19
Добре сте направили, че сте взели Ескапел, защото при тези дати момичето може да е в овулация. Следващия път- презерватив+като усетиш, че свършваш, излез извън нея. И да се скъса презервативът- проблем няма. Няма да се откажеш от секса, заради цената на хапчето, но трябва да осъзнаеш, че воденето на полов живот е една голяма отговорност, която и двамата трябва дас те готови да понесете! Късмет занапред! :)