PDA

View Full Version : Хранителни добавки



x-PeRiMenT
10-27-2007, 20:54
Чудех се къде да пусна темата. Тук или в Спорт и здраве, но според мен е по-точно да я пусна тук, защото все пак хранителните добавки са част от диетата.

Та по същество: пиете ли добавки, какво пиете сега и какво се пили до сега, доволни ли сте, действат ли ви? Защо пиете, тренирате определен спорт или просто искате да подобрите фигурата си чрез фитнес по 'бързата процедура'. Към тези, които са против добавките - защо е така? От злощастен опит или не се доверявате, на нищо направено в лаборатория?

Аз лично ходя на фитнес и пия добавки и съм много доволен от всичко изпито до сега. Пия, защото искам да постигна добри, бързи и качествени резултати. Естествено храня се добре, но добавките са част от храненето ми. Пил съм почти всичко - протеини, амино киселини, креатин, гейнър, л-карнитин, в момента пак пия амино киселини и един друг,нов за мен продукт Анадрокс. Много съм доволен от продукта. Ако някои иска инфо мога да му дам.

П.С.
Много моля да се избягват безсмислени спорове. Пускам темата, за да се споделя опит и впечетления от продукти и също така за начинаещите в силовите тренировки, които искат максимални резултати от тялото си. И СЪЩО МНОГО МОЛЯ ДА СЕ ПРАВИ РАЗЛИКА МЕЖДУ ХРАНИТЕЛНИТЕ ДОБАВКИ И АНАБОЛНИТЕ СТЕРОИДИ(ТАКА НАРЕЧЕНАТА 'ХИМИЯ'). ТОВА Е ТЕМА САМО ЗА ХРАНИТЕЛНИ ДОБАВКИ.

DoomShadow
10-28-2007, 07:33
ne piq i ne mislq da piq. po mi e vajno mozyka mi da e qk otkolkoto rycete. ta zatova ne piq takiva djadji i ne odq na fitnes. zubkam, 4atq i izlizam s priqteli. a igraq ma4 :D

Theoatguy
10-28-2007, 12:43
Пия да. Откакто се занимавам със спорт. Главно витамини и минерали и витаминоподобни вещества - Хром, Витамини A,Bcomplex,C,D,E, Фолиева киселина, цинк, селен, калций, магнезии, мед, манган, борон...

Тези по-горните са на тази фирма : http://www.nowbg.com - най-качествената в света и най-евтината в БГ.

Протеин пия на Champion Nutriton. Креатин единично на оптимум нутришън...

Друго не пия и скоро няма да пия. Като свършат тия тогава. Омегите си ги вземам дневно от лененото семе - 100 грама дневно идеално влизат. Ае чао/.

Master_88
12-30-2007, 22:06
В момента не пия нищо. За януари съм си взел креатин,протеин,глутамин,а инокиселини

momchence_89
12-31-2007, 06:37
Чудех се къде да пусна темата. Тук или в Спорт и здраве, но според мен е по-точно да я пусна тук, защото все пак хранителните добавки са част от диетата.

Та по същество: пиете ли добавки, какво пиете сега и какво се пили до сега, доволни ли сте, действат ли ви? Защо пиете, тренирате определен спорт или просто искате да подобрите фигурата си чрез фитнес по 'бързата процедура'. Към тези, които са против добавките - защо е така? От злощастен опит или не се доверявате, на нищо направено в лаборатория?

Аз лично ходя на фитнес и пия добавки и съм много доволен от всичко изпито до сега. Пия, защото искам да постигна добри, бързи и качествени резултати. Естествено храня се добре, но добавките са част от храненето ми. Пил съм почти всичко - протеини, амино киселини, креатин, гейнър, л-карнитин, в момента пак пия амино киселини и един друг,нов за мен продукт Анадрокс. Много съм доволен от продукта. Ако някои иска инфо мога да му дам.

П.С.
Много моля да се избягват безсмислени спорове. Пускам темата, за да се споделя опит и впечетления от продукти и също така за начинаещите в силовите тренировки, които искат максимални резултати от тялото си. И СЪЩО МНОГО МОЛЯ ДА СЕ ПРАВИ РАЗЛИКА МЕЖДУ ХРАНИТЕЛНИТЕ ДОБАВКИ И АНАБОЛНИТЕ СТЕРОИДИ(ТАКА НАРЕЧЕНАТА 'ХИМИЯ'). ТОВА Е ТЕМА САМО ЗА ХРАНИТЕЛНИ ДОБАВКИ.

Ти какво си се опитал да направиш защото мн смешно ми прозвужа като казал л-карнитин с него се свалят килограми. \:D/ Иначе давай да пиеш но нали знаеш от тях също трябва да се прави почивка натоварват черния дроб колко то и малко да е пак го натоварват а най много го натоварва креатина . Аиди успех . \:D/

koman
12-31-2007, 08:09
В момента само витамини , понеже свърших протеина и глутамина.Пил съм протеин на Optimum Nutrition креатин пак на ОN , глутамин на Universal , L-карнитин пак на ОН , Super Cuts 3 , Yohimbine ... Сега след нова година ще си взема на Now протеин и глутамин.Доволен останах :)