PDA

View Full Version : Объркана до полуда!!!!



lukrecia
11-01-2007, 23:43
Здравейте,съвсем случайно се натъкнах на този форум и зачетох някои от темите и тъй като имам доста проблеми на този етап реших да ги споделя с вас пък кой знае може и да ми помогнете. :neutral:
Имам връзка от 3ри години насам,но момчето сега е в чужбина.Бяхме заедно там,но от 2 месеца аз съм тук ,а той там.Откакто съм тук проблема е ,че не ми липсва особено. :( Най-лошото е,че се запознах съвсем случайно с друго момче към което започнах да изпитвам тръпка и голямо влечение.И както озаглавих темата съм много объркана.От една страна връзката ми,която винаги е била много стабилна.Момчето ме обича....в това съм убедена.А от друга страна новото момче с което още нищо не се е случило,но не ми липсва желание да се случи.При него всичко е много неясно и може би това ме привлича още повече.Странен е защото вместо да си каже каквото има да казва беше писал от скайпа на общ познат и с епредставяше за него и подпитваше тънко за себе си :shock:,но аз така или иначе успях да го рзконспирирам макар той да не знае Някак все едно не иска да си признае директно,че ме харесва или пък търси само малко забава.И аз вече не знам,защото не ми е ясна неговата крайна цел.Може просто да е много горд.Последния път му казах,че си имам приятел,защото взе да става доста настоятелен на един купон относно секс.Всичко е във самото начало на флирта и интереса и не мога много да го преценя.Най-лошото е,че не знам какво да правя.Да оставя ли нещата и да си бъда с дългогодишния си приятел или да видя какво ще стане с този макар да има вероятност да не е сериозен и да сгреша.Не знам....наистина е сложен избора. :neutral: Помогнете...

babity
11-01-2007, 23:50
Моето мнение е, че просто връзката ти е от много време и ти така да се каже си се отегчила. Това момче, което те привлича може би е просто желание за разнообразие. Лично моят съвет е да не изпускаш питомното за да гониш дивото. Докато си далеч от приятеля си пофлиртувай, позволи си някои волности...направиш ли го, уверявам те, че ще си напълно сигурна, че трябва да продължиш дългата си връзка :wink:

lukrecia
11-01-2007, 23:55
Да но се страхувам,че ако си позволя крайни волности после ще ме гризе съвестта. :twisted: :twisted: А и като казвам,че приятеля не ми липсва...имам в предвид,че не се сещам въобще за него,което е много странно поне за мен. :shock: :shock: А откакто познавам новото момче не спирам да мисля за него.Чак се плаша..... :-&

babity
11-02-2007, 00:04
Да но се страхувам,че ако си позволя крайни волности после ще ме гризе съвестта. :twisted: :twisted: А и като казвам,че приятеля не ми липсва...имам в предвид,че не се сещам въобще за него,което е много странно поне за мен. :shock: :shock: А откакто познавам новото момче не спирам да мисля за него.Чак се плаша..... :-&

Е, не е нужно да си крайна във волностите..имах предвид флирт или нещо подобно...незнам сама трябва да решиш...

lukrecia
11-02-2007, 00:10
Да но се страхувам,че ако си позволя крайни волности после ще ме гризе съвестта. :twisted: :twisted: А и като казвам,че приятеля не ми липсва...имам в предвид,че не се сещам въобще за него,което е много странно поне за мен. :shock: :shock: А откакто познавам новото момче не спирам да мисля за него.Чак се плаша..... :-&

Е, не е нужно да си крайна във волностите..имах предвид флирт или нещо подобно...незнам сама трябва да решиш...

Е да ама нали се сещаш,че флирта е в началото.Никой няма да ме търпи да си флиртувам само до безкрай :grin: :grin: Замислях се.....да си изкарам увлечението с това момче в пълния смисъл на думата.Ако се получи нещо сериозно просто вдигам телефона и казвам ''Чао'' на моичкия...,а ако си остане само на фаза секс и излизания чат пат...ще си замълча и така.Проблема е ,че не съм правила никога такива подли номера....знам,че е кофти.Ама някак и в тая ситуация на нито така нито иначе...е много смотано.Или скачаш....или не ...няма средно положение.

pish0nko
11-02-2007, 00:54
по добре несе прецакваи от два стола накрая наземята това може би е моментно :?

GameMaster
11-02-2007, 05:39
Probvai s1s vtoroto momche ........i ako ti haresa tr1gnete :oops:

sasha_90
11-02-2007, 05:47
Вероятно това е привличане защото имаш нужда от разнообразие.Помисли добре какво ще правиш,но на твое място не бих бързала да приключа дългогодишната си връзка.

MoOnLiGhT_ShAdOw
11-02-2007, 10:25
Оу, това наистина е оплитащо. :shock: Би могла да запазиш връзката си, все пак с този човек имате адски много неща зад себе си, а и да прекъснеш всякакви взаимоотношения с него по телефона, още повече когато е в чужда и не позната страна и няма много на кого да разчита за подкрепа, е най-малкото подло. В същото време това, че сте били 3 години заедно не значи задължително, че доживот трябва да сте така :neutral: Има хора и след по-дългогодишна връзка да се разделят... Можеш да видиш какво би станало с второто момче, ако усетиш, че нещатата вървят на по-сериозно, тогава трябва да се замислиш по-дълбоко. Но в никакъв случай не оставяй приятеля си без да сте поговорили на живо :!:

lukrecia
11-02-2007, 11:22
Мерси за съветите.Няма да приключа връзката по телефона....,но приятеля ми ще си дойде чак лятото. :lol: :lol: Това е доста време.С новото момче още не е станало нищо кой знае какво....освен флирт и харесване.Смятам обаче да оставя съдбата да видим какво ще реши.Аз май не мога да реша..... ](*,) ](*,) ](*,)

nestle
11-02-2007, 11:48
emi da nai dobre neprei ni6to to kfoto ima da stava she stane ;)

HePeAJIeH
11-02-2007, 12:49
Изборът си е твой! Не можем да ти кажем какво да правиш!Послушай ума и сърцето си :wink:

lukrecia
11-02-2007, 15:11
Изборът си е твой! Не можем да ти кажем какво да правиш!Послушай ума и сърцето си :wink:

Ума казва едно.....сърцето друго :grin: :grin: :grin:

jessika87
11-03-2007, 13:31
A kakvo stana s onia koito e po goliam ot teb s 10 g? :D

BaiboCo
11-03-2007, 13:35
Моето мнение е, че просто връзката ти е от много време и ти така да се каже си се отегчила. Това момче, което те привлича може би е просто желание за разнообразие. Лично моят съвет е да не изпускаш питомното за да гониш дивото. Докато си далеч от приятеля си пофлиртувай, позволи си някои волности...направиш ли го, уверявам те, че ще си напълно сигурна, че трябва да продължиш дългата си връзка :wink:
Колко пи днес

{Sweety_f}
11-03-2007, 13:54
Помисли малко....и ще разбереш,че няма смисъл да прекратяваш една стабилна връзка само заради едно увлечение :wink:

lukrecia
11-03-2007, 14:14
A kakvo stana s onia koito e po goliam ot teb s 10 g? :D

Това е сериозния ми приятел....той е в Англия сега 8) 8) В историята ми по горе....съм писала за него.Заедно сме още....

lukrecia
11-03-2007, 14:16
Моето мнение е, че просто връзката ти е от много време и ти така да се каже си се отегчила. Това момче, което те привлича може би е просто желание за разнообразие. Лично моят съвет е да не изпускаш питомното за да гониш дивото. Докато си далеч от приятеля си пофлиртувай, позволи си някои волности...направиш ли го, уверявам те, че ще си напълно сигурна, че трябва да продължиш дългата си връзка :wink:
Колко пи днес

Защо съвета и е много на място......аз поне така мисля. :)

GD
11-03-2007, 16:46
Ами има и такива моменти на обърканост днес решаваш че не ти е мъчно и че неискаш да си с него но т друга страна е нормално когато любимия човек да не е до теб да искаш някой до теб на момента. Моят съвет е че ако обичаш приятеля си който е в чужбина и имате такава връзка дълга то това не трябва да прчеи иди при него и всички проблеми ще се решат :wink:

lukrecia
11-03-2007, 16:56
Ами има и такива моменти на обърканост днес решаваш че не ти е мъчно и че неискаш да си с него но т друга страна е нормално когато любимия човек да не е до теб да искаш някой до теб на момента. Моят съвет е че ако обичаш приятеля си който е в чужбина и имате такава връзка дълга то това не трябва да прчеи иди при него и всички проблеми ще се решат :wink:

Ами ние бяхме там заедно преди,но аз съм студентка и се налага да си продължа следването....няма как да съм там.А и честно да си призная не ми се харесва живота там. :grin: Отделно....в този момент не знам дали го обичам,знам само,че не мисля за него. :booooomb: Все повече хлътвам по новото момче..... 8) ,но и там не знам дали ще излезе нещо поради други фактори...ще видим. :grin:

kael
11-03-2007, 16:56
Моето мнение е, че просто връзката ти е от много време и ти така да се каже си се отегчила. Това момче, което те привлича може би е просто желание за разнообразие. Лично моят съвет е да не изпускаш питомното за да гониш дивото. Докато си далеч от приятеля си пофлиртувай, позволи си някои волности...направиш ли го, уверявам те, че ще си напълно сигурна, че трябва да продължиш дългата си връзка :wink:
Колко пи днес

Защо съвета и е много на място......аз поне така мисля. :)
просто умника не е могъл да измисли нищо по добро освен да се заяжда... :} БРАО ПИЧ умен си като гъ..з