PDA

View Full Version : КРАКАТА!



coll
11-29-2007, 19:01
извинявам се ако има такава тема само че съм нов, потърсих, но не успех да намеря
имам въпрос!
краката ми миришат :( мислих си че е от маратонките или нещо такова, но се оказа че при почти всеки чифт е така :( кажете ми какво мога да направя много е неприятно
някой ако знае с какво мога да се мажа пръскам или не знам
помагайте щото е отврат!

Lacey
11-29-2007, 19:04
ми чувала съм че кремовете помагат :-o знам ли можеш да опиташ 8) :-({|=

Oriqna
11-29-2007, 19:13
Иди в близаката аптека кажи на аптекарката че ти трябва спреи за крака или там да ти покаже и да ти обясни кое е наи доброто и си купи пръскаи ги и готово =;

LipSoFAnAnGel
11-29-2007, 19:38
Има цяла серия на ейвън за краката можеш и от там да видиш нещо дали ще ти послужи

LuCiFersAngeL
11-29-2007, 20:59
Иди в близаката аптека кажи на аптекарката че ти трябва спреи за крака или там да ти покаже и да ти обясни кое е наи доброто и си купи пръскаи ги и готово =;
:smt045

fiama
11-30-2007, 07:12
Има един препарат Одорекс- купува се от аптеките. Другото, което мога да ти кажа е, че серията на Ейвън, и особено спреят вършат работа.

slun4evo
11-30-2007, 07:42
Ами първо мога да ти препоръчам кремове и лосиони.Имаше един много хубав на Орифлейм с морски водорасли, както и един на ейван с кафе.На мен много ми помогнаха.Ако можеш да си позволиш купи си естествени обувки.Естествената кожа не позволява краката да миришат.Сменяй по често чифтовете чорапи и мисля, че ще се справиш с този неприятен проблем.Надявам се да ти помогнах. :)

stealthyGirl
11-30-2007, 08:36
Ами първо мога да ти препоръчам кремове и лосиони.Имаше един много хубав на Орифлейм с морски водорасли, както и един на ейван с кафе.На мен много ми помогнаха.Ако можеш да си позволиш купи си естествени обувки.Естествената кожа не позволява краката да миришат.Сменяй по често чифтовете чорапи и мисля, че ще се справиш с този неприятен проблем.Надявам се да ти помогнах. :)
+1 и си мий краката 8-)

Wrathchild
11-30-2007, 09:07
Спрей и талк за крака...
И да не забравиш къпането.

spongebob
11-30-2007, 12:10
Това което ще ти препоръчам аз пък е чисто и просто натрошен аспирин,с кото веднъж седмично-вечер си натупваш краката и обуваш чорапки ии забравяш за миризмата :) баща ми имаше този проблем и така се справи с него,защото никакви други кремове,спреьове и прочие не му помогнаха,можеш да опиташ :) успех

zara87
11-30-2007, 14:05
Какви маратонки ползваш
Иди в аптека, купи си нещо за крака и го ползвай. Същеременно си купи маркови маратонки, защото обикновените които се продават са от изкуствена материя и не позволяват на крака да диша.

coll
11-30-2007, 20:13
еми ползвам не-маркови маратонки :? в смисъл рънърс булдозер и тн
уцелвал съм и по свестни модели от по хубави марки но не мога да си купувам маркови тъй като доста често ги късам
иначе мерси за съветите

Glezanka
11-30-2007, 20:17
Мой познат има подобен проблем и спрея на Ейван му върши работа :)

Marge
12-01-2007, 19:55
На Орифлейм има една пудра за крака, слага се до колкото помня на краката и на стелките на обувките ;)

Sunrisee
12-01-2007, 20:02
Stroga higiena za krakata n 1-vo mqsto!Moje bi ne gi ostavqsh da dishat :wink: Kogato si lqgash,sybuvai si chorapite i lqgai bos :) Kogato imash vyzmojnost pak si sybuvai chorapite,za da ne ti se sparvat krakata;] Moje sys,moje i bez talkove,pudri i dr ralti ;-)

puppy
12-04-2007, 12:45
Stroga higiena za krakata n 1-vo mqsto!Moje bi ne gi ostavqsh da dishat :wink: Kogato si lqgash,sybuvai si chorapite i lqgai bos :) Kogato imash vyzmojnost pak si sybuvai chorapite,za da ne ti se sparvat krakata;] Moje sys,moje i bez talkove,pudri i dr ralti ;-)
uf samo 4eta i se smeq
1. sled kato 4oveka iska da re6i problema si edva li e nqkoi deto ne se kype, kvo e tva syvetvane da si mie krakata. sigurna sym 4e go pravi. + tova ako krakata ti miri6at samo miene ne pomaga
2. otnosno obuvkite naistina ima zna4enie no na men ne mi miri6at,makar 4e maratonkite mi ne sa ot estestvena koja - na buldozer sa(razbrah 4e i avtora si kupuva takiva) taka 4e i ot obuvkite ne e, ami si e do krakata
3. nai-dobre pitai v nqkoq apteka - 6te ti izvatqt 20 6i6enca, haresai si :)

Sunrisee
12-05-2007, 17:36
Stroga higiena za krakata n 1-vo mqsto!Moje bi ne gi ostavqsh da dishat :wink: Kogato si lqgash,sybuvai si chorapite i lqgai bos :) Kogato imash vyzmojnost pak si sybuvai chorapite,za da ne ti se sparvat krakata;] Moje sys,moje i bez talkove,pudri i dr ralti ;-)
uf samo 4eta i se smeq
1. sled kato 4oveka iska da re6i problema si edva li e nqkoi deto ne se kype, kvo e tva syvetvane da si mie krakata. sigurna sym 4e go pravi. + tova ako krakata ti miri6at samo miene ne pomaga
2. otnosno obuvkite naistina ima zna4enie no na men ne mi miri6at,makar 4e maratonkite mi ne sa ot estestvena koja - na buldozer sa(razbrah 4e i avtora si kupuva takiva) taka 4e i ot obuvkite ne e, ami si e do krakata
3. nai-dobre pitai v nqkoq apteka - 6te ti izvatqt 20 6i6enca, haresai si :) Qvno ne chetesh mn dobre .. :?