PDA

View Full Version : Според вас сънищата сбъдват ли се?



sweet_lady:]
12-29-2007, 09:55
zdraveite dnes sanuvax mn gotin san i tva komentiraxme sedna fr sani6tata i se 4udexme dali sani6tata mogat da stanat realnost ili sa prosto deja vu! :neutral:

razbivacha
12-29-2007, 09:56
ами незнам лично на мене ми се е случвало някой работи който ми се случват стават да съм ги сънувал но с имам много бегли спомени...

`Death`Whore``
12-29-2007, 09:57
Сънщиата са доста извратена проява на най-големите ни страхове и желания.

ice_f90
12-29-2007, 10:00
ami da ponqkoga se sbadvat az sam imala sani6ta koito sam gi sanuvala predi godina i pove4e s hora koito ne poznavam i sled tova sam se zapoznavala s tezi hora pri edni ili drugi pri4ini a i pove4eto mi sani6ta sa se zbadvali ne vednaga no vse pak sa se zbadvali taka 4e e vazmojno

Glorious
12-29-2007, 10:05
ami da ponqkoga se sbadvat az sam imala sani6ta koito sam gi sanuvala predi godina i pove4e s hora koito ne poznavam i sled tova sam se zapoznavala s tezi hora pri edni ili drugi pri4ini a i pove4eto mi sani6ta sa se zbadvali ne vednaga no vse pak sa se zbadvali taka 4e e vazmojno

Стани врачка защото на повечето хора не се сбъдват! :D
Само трябва да започнеш да сънуваш и клиенти! :-D

SeaEatsShips
12-29-2007, 10:06
нищо не ми се е сбъдвало което съм сънувала... но до сега някой обеснявал ли е сънищата що за явление са те .......

TwiCe
12-29-2007, 10:10
И на мен ми се е слу4вало доста пъти да ми се слу4и не6то, което съм санувал, но има съни6та които са се сбъдвали, но съм ги сънувал преди мн време. 8)

I_HaVe_A_PrObLeM
12-29-2007, 10:18
и на мен ми се е случвало доста пъти като сънувам нещо и то да стане реалност след време, може малко може много, и когато стане ми идва като дежа вю, ислед тва се сещам че съм го сънувал :)

Obsession
12-29-2007, 10:19
Никога не ми се е сбъдвал сън :?

DeepEnoughForYou
12-29-2007, 10:40
smqtam che chovek kogato na chovek mu se sbudne nqkoi sun tova e neshto koeto e iskal strashno mnogo i posle go e sanuval..

Cool_Bitch
12-29-2007, 10:46
Ami ponqkoga se sbadvat

AliceSw
12-29-2007, 10:50
сънищата са свързани с подсъзнанието, затова не бива да се тълкуват буквално...и не, най-често не се сбъдват

punkrock
12-29-2007, 10:51
Само веднъж ми се е сбъдвал съня, и то когато бях малка, на 8 или 9 год. Иначе никога не са се сбъдвали. То аз такива екшъни сънувам, че ако се сбъднат... уау :D :smt001

SeaEatsShips
12-29-2007, 10:56
гледайте филма The Secret много важи!!

Vilsy
12-29-2007, 11:03
По някога се ми се сбъдвали,ама в повечето случаи-НЕ!

Blab
12-29-2007, 11:04
Моите се сбъдват. И то в срок. :shock:
Сънищата ми са адски подредени - с дата, определена локация, ясни лица и изпипан сюжет и реплики.
Странно, но сънищата ми се материализират почти по същия начин, по който ги виждам.

SeaEatsShips
12-29-2007, 11:05
гледайте филма The Secret много важи!!


а ти Dreamcatcher... бастун
кфо се заяждаш е къф ти е проблема

princesa_viki
12-29-2007, 11:16
ами зависи какво сънуваш.ако сънуваш че например те нападат чудовища или квот и да е нереално нещо как ще се сбъдне.
обаче вярвам в нещо друго-в това че сънищата понякога показват душевното ни състояние.например един път ме боляха гърдите и се бях притеснила.сънувах много странен сън,на другия ден проверих в съновника и пишеше че като сънуваш тераса (моя сън) момичето има притеснения относно гърдите си.ако щете вярвайте.аз лично много се учудих :roll:

princesa_viki
12-29-2007, 11:19
сега потърсих в интернет какво е значението като сънуваш тераса и няма нищо общо с това което аз прочетох в моята книжка...нз :-o

sweet_lady:]
12-29-2007, 11:35
ами зависи какво сънуваш.ако сънуваш че например те нападат чудовища или квот и да е нереално нещо как ще се сбъдне.
обаче вярвам в нещо друго-в това че сънищата понякога показват душевното ни състояние.например един път ме боляха гърдите и се бях притеснила.сънувах много странен сън,на другия ден проверих в съновника и пишеше че като сънуваш тераса (моя сън) момичето има притеснения относно гърдите си.ако щете вярвайте.аз лично много се учудих :roll:
az ne vqrvam mn na sanovnicite!te sa mi kato opravdanie za samata men! :?

LaDy_DaQnA
12-29-2007, 12:41
na men predi mesec dva po4ti vsi4ki syni6ta mi se sbydvaha.....ili pyk sega pravq ne6to i si spomnqm 4e sym go synuvala....mnogo 4esto mi se slu4va

princesa_viki
12-29-2007, 13:11
na men predi mesec dva po4ti vsi4ki syni6ta mi se sbydvaha.....ili pyk sega pravq ne6to i si spomnqm 4e sym go synuvala....mnogo 4esto mi se slu4va
и на мен.ама много рядко

i'm_not_Angel
12-29-2007, 13:34
na men predi mesec dva po4ti vsi4ki syni6ta mi se sbydvaha.....ili pyk sega pravq ne6to i si spomnqm 4e sym go synuvala....mnogo 4esto mi se slu4va

Случвами се да правя нещо и да ми се струва че вече е станало, но никога не ми се е сбъдвал сън... Според мен сънищата ни са отражение да това за какво мислим и как ни е минал деня или нещо такова...

Master_88
12-29-2007, 14:11
Понякога да

Obsession
12-29-2007, 15:48
Никога не ми се е сбъдвал сън :?

Може би защото сънищата ти са твърде нереални.. :)


и на мен не ми се е сбъдвал.... и добре че... постоянно сънувам че умирам.. :o


може би се превръщам в ЕМО :shock:

:D :D :D Не думай...
Ами, да, наистина са ми много нереални същищата :wink:
Обикновено сънувам, че ства нещо лошо и нямам глас да извикам за помощ :( Да не дава Господ да става наистина :?

kifla
12-29-2007, 16:39
Чесно казано не вярвах много много в това ,че сънищата се сбъдват ,но преди време сънувах сън ,който незнаех какво означава и после той се сбъдна...след няколко дена сънувах друг сън ...и а дано и той се сбъдне :oops: =D>

bebe_s_bazuka
12-29-2007, 16:40
Ммм не до сега нито един сън не ми се е сбъдвал.Защо ли :::

unicorn_f
12-29-2007, 21:03
Мойте се сбъдват ПОНЯКОГА но не точно в същия вид в който съм ги сънувала..
Например сънувах че пиша на едно момче в СКайп,но той не ми пише и после в същия сън аз съм в училище пред неговата стая и той седи до мен и ми говори , а аз му пиша в скайп от лаптоп който държа докато той седи до мен и ми говори :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

И НА следващия ден имам ИНФ.ТЕХнологии и едно си влизаме целия клас в скайп и едно момиче идва и сяда до мен и започва да ми говори а аз и пиша в скайп :D и после се усетих че е като я съня ми :razz: :razz: :razz:

ноо мноо бих се радвала ако повечето ми сънища се сбъдват :smt007

poltergais
12-29-2007, 21:25
Досега нито един сън не ми се е сбъднал а много ми се иска поне един да се сбъдне. Дори и на приателката ми ще и хареса :smt008 :smt008 :smt007 :smt007 :smt007

feelthless4o
12-29-2007, 21:33
Сънщиата са доста извратена проява на най-големите ни страхове и желания.


Дааа като се сетя кфи неща съм сънувал. От друга страна някои са се сбъдвали :-)

gPa3HuTeJl
12-29-2007, 21:45
Сънщиата са доста извратена проява на най-големите ни страхове и желания.


on..... +1...

JuS7^YourS
12-30-2007, 08:53
Сънщиата са доста извратена проява на най-големите ни страхове и желания.

и аз така мисля и много се радвам, че не се сбъдват

vikipf
12-30-2007, 08:59
гледайте филма The Secret много важи!!
И аз се сетих за това...
Но на мен лично не ми се е случвало да се сбъдват... Е тук излъгах... Понякой път се е случвало и то защото сънят ми показва какво всъщност искам... Силно желание.. Но може да не се е проявявало.. Преди седмица на един купон зарди един сън се забих с момче, на което не веднъж съм показвала колко го ненавиждам... Е да хубаво се целува.. като в съня... :)

sladi4ka_qni4ka
12-30-2007, 15:46
Ami az rqdko sanyvam,no kagato sanyvam vinagi suni6tata s ami nqkak nerealni tvyrde "rozovi" taka 4e ne vqrvam da se sbydnat makar 4e mnogo iskam nqkoi da stanat realnost :)

blaaaa
12-30-2007, 16:46
Ами имала съм доста сънища,които се сбъдват,но имам и такива които си остават само..сънища ;)

Slave4You
12-30-2007, 16:53
Според мен няма мн голяма вероятност да се сбъднат но почти винаги значат нещо и са свързани с нещо което ще се случи;)

xSaShEtOx
12-30-2007, 21:29
Сънищата... Често когато сънувам разни работи насън, след време стават реалност. Но не в целия си вид, ами само определени моменти от един сън.

sweet_lady:]
12-30-2007, 21:44
Ами имала съм доста сънища,които се сбъдват,но имам и такива които си остават само..сънища ;)
fen li si na ONE TREE HILL? :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

RoyTheReaper
12-31-2007, 07:41
]zdraveite dnes sanuvax mn gotin san i tva komentiraxme sedna fr sani6tata i se 4udexme dali sani6tata mogat da stanat realnost :neutral:

Не бих разчитал на това. :-D

Lekov
12-31-2007, 10:34
на мене също са ми се сбъдвали сънища но само некви гадни и неприатни сичко хубаво което съм сънувал не ми се е сбъдвало

sasha_90
12-31-2007, 11:27
И аз винаги съм се питала това.Случвало се е някои сънувани неща да се сбъднат наполовина.Например,веднъж сънувах 1 човек когото исках да го видя-в съня си не го видях,оказа се че надругия ден когато трябваше да го видя не го видях(точно както сънувах).Има и други примери,но сега не ми се пише.

^fallenangel^
01-02-2008, 18:27
ponqkoga da ponqkoga ne no v pove4eto slu4ai se sbudvat ;)

sLaDkA_GrEsHkA
01-02-2008, 19:08
ami na men mi se sbudvat samo koshmarite :cry: a inache sunuvam dosta hubavi neshta ponqkoga :smt007 nqma li i te da se sbudnat nqkoi deeennn :-#

sweet_lady:]
01-02-2008, 20:47
ami na men mi se sbudvat samo koshmarite :cry: a inache sunuvam dosta hubavi neshta ponqkoga :smt007 nqma li i te da se sbudnat nqkoi deeennn :-# spokoino nadejdata trqbva da umira posledna! 8)

miShle
01-02-2008, 22:27
Ами на мене лично в последните две седмици,всичко което сънувам се сбъдва и адски ме хваща шубето вече.. :-#

Invisible'Paladin
01-03-2008, 04:43
]zdraveite dnes sanuvax mn gotin san i tva komentiraxme sedna fr sani6tata i se 4udexme dali sani6tata mogat da stanat realnost ili sa prosto deja vu! :neutral:


Рядко , но понякога някой работи ги сънувам не точно по същия начин както се случват...но е свързано....

Harum_Scarum
01-03-2008, 05:32
Къв беше сънят??????А бе ти можеш да го направиш така че да се сбадне :neutral:

martoo
01-03-2008, 14:01
imam nqkolko slu4aq da sa se sbudnali ina4e ne :neutral:

WaRd3n
01-03-2008, 14:12
И на мен не ми се сбъдвали никога :?

LitTlE_BeBsIiI
01-03-2008, 14:25
Повечето от моите сънища се сбъдват,но аз попринцип имам малки способности на врачка.За сънищата на нормалните хора....мисля,че мн рядко се сбъдват.

JuSt_h0us3
01-03-2008, 14:50
хмм сънищата...имаше една книга са сънищата беше адски интересно
знам малк0 за сънищата :) един сън трае 0т 3 д0 5 секунди... за 1 нощ човек сънува...нещо от с0рта на хиляди сънища н0 п0мним сам0 п0следния
а съня е просто... отделни спомени в една случка...примерно преди 1 година си карал колело вчера си ял сладолед и сънуваш, че караш к0лел0 и ядеш слад0лед хАх
п0не така е сп0ред книгата и за мен това е вярн0... :D

MoHuTo
01-03-2008, 14:53
Понякога се сбъдват, понякога не.. зависи :-o

mumiikataa
01-03-2008, 14:58
сбъдвали са се но след като ги сънувам 2-3 нощи...но последния път беше отдавна.сънищата или предават това което ти се е случило или от части се опитват да ти загатнат нещо,което може да се случи...

sweet_lady:]
01-03-2008, 21:33
Къв беше сънят??????А бе ти можеш да го направиш така че да се сбадне :neutral:
za sajalenie ne vsi4ki ne6ta zavisqt ot men! :(

AFT
01-03-2008, 23:17
Моите сънища се сбъдват. Ъх, толкова много искам да сънувам нещо, едно определено нещо ...

elfish
01-03-2008, 23:20
]zdraveite dnes sanuvax mn gotin san i tva komentiraxme sedna fr sani6tata i se 4udexme dali sani6tata mogat da stanat realnost ili sa prosto deja vu! :neutral:

Емаше моменти когато сънищата ми се превръщаха в реалност до 2-3 дена след като съм ги сънувал

HexGirl
01-03-2008, 23:20
da az viaravam v tiah no ne vuv vsi4ki ima po osobenni koito se zbudvat

great_mari
01-04-2008, 06:27
абе хора аз ли съм единствената,на която около 60-70% от сънищата и се сбъдват #-o [-o< #-o не съм добре май моля помогнетете 8-[ :-s последният,който ми се сбъдна беше че пиша на бюрото си преразказ на нещо и на 3 ред от писаното сбърквам 2 дума (тва го бях сънувала в часа по биология :-D :P ) и вчера г-жата ми по частните уроци ме накара да пиша преразказ и аз си седнах на бюрото написах 2 реда почвам 3 и на втората дума сбърках :shock: дори беше същата дума - колело(написах Лолело и в съня и наитина #-o ) хора помагайте страх ме е така кат се сбъдват да не земе да стане нещо лошо ужас щото имам и фобия от тъмното и превъртявам тотално :cry: :cry: :-# ](*,)

_HiLaRy_DyFf_
01-04-2008, 10:05
Да кажа чесно не сички сънища се сбъдват имала сам такива сънища които се сбъднаха не мога да кажа може да се сбъдне може и да не се сбъдне такаче сори :smt001

LizZz
01-04-2008, 11:28
абе хора аз ли съм единствената,на която около 60-70% от сънищата и се сбъдват #-o [-o< #-o не съм добре май моля помогнетете 8-[ :-s последният,който ми се сбъдна беше че пиша на бюрото си преразказ на нещо и на 3 ред от писаното сбърквам 2 дума (тва го бях сънувала в часа по биология :-D :P ) и вчера г-жата ми по частните уроци ме накара да пиша преразказ и аз си седнах на бюрото написах 2 реда почвам 3 и на втората дума сбърках :shock: дори беше същата дума - колело(написах Лолело и в съня и наитина #-o ) хора помагайте страх ме е така кат се сбъдват да не земе да стане нещо лошо ужас щото имам и фобия от тъмното и превъртявам тотално :cry: :cry: :-# ](*,)
Боже!? :-s :-s 8-) :lol:

crazy_lazy_girl
01-04-2008, 11:38
Сънщиата са доста извратена проява на най-големите ни страхове и желания.
+1 :x Za sajalenie e taka! :!: :cry:

sweet15
01-04-2008, 12:27
Не си спомням за сън,който да ми се е сбъдвал(не мога да си спомня).Но знам едно-че сънищата отразяват действителността,като я показват в най-големите ви страхове и притеснения и най-съкровените ви желания....Кошмарите са точно това-страха да не се случи най-лошото в реалността,а другите(най-обичам любовните си сънища :-D )-те показват желанията и надеждите ви за реалността.хахаха много психологически отговор но наистина е така...Филма ,,The Secret,, наистина помага...

жижи
01-04-2008, 12:48
да ли4но на мене са ми се сбъдвали суни6та но не много 4есто не мога да кажа с то4ност колко пъти може би 5-6 нз ... съни6тата (добрите,хубавите) са един по добър свят една илузия която те кара да се 4увства6 добре и да преживее6 не6то което може би неможе да се слу4и ... това е едно много върховно 4увство ... но много пъти съни6тата се тълкуват и наистина се сбъдват когато си ги разтълкувам в някой сайт наистина ми се сбъдват :)

Ch0c0la73
01-05-2008, 18:36
mmmdano dano dano dano :) 4e dneska takav hubav sun sunuvah nqmam dumi :grin: :smt001 :grin: celuvah se s edin fr det go haresvamm i .... afff..kolko hubavooo se celuva6eee... :grin: :-D :)

GreenFairy
01-05-2008, 21:06
Ми щеше да е хубаво ако повечето се сбъдваха... Много ми се иска да ми се сбъдне един сън в който бях ангел с огромни крила... Е ще си го осъществя, ще литнааааааа :-P :-P :smt001

sweet_lady:]
01-05-2008, 22:20
абе хора аз ли съм единствената,на която около 60-70% от сънищата и се сбъдват #-o [-o< #-o не съм добре май моля помогнетете 8-[ :-s последният,който ми се сбъдна беше че пиша на бюрото си преразказ на нещо и на 3 ред от писаното сбърквам 2 дума (тва го бях сънувала в часа по биология :-D :P ) и вчера г-жата ми по частните уроци ме накара да пиша преразказ и аз си седнах на бюрото написах 2 реда почвам 3 и на втората дума сбърках :shock: дори беше същата дума - колело(написах Лолело и в съня и наитина #-o ) хора помагайте страх ме е така кат се сбъдват да не земе да стане нещо лошо ужас щото имам и фобия от тъмното и превъртявам тотално :cry: :cry: :-# ](*,)
spox-kat se slu4i ne6to lo6o togava se pritesnqvai :wink:

_M1rkA6t0_k0tI_
01-05-2008, 22:26
честно казано зависи из цяло от самия човек аз каквото сънувам става обратното ... от както се помня .. малките деца имат наглсата да сънуват каквото искат но не е нужно да се сбъдне има хора които им се сбъдват само лошите сънища много зависи от човека .. то е като няква дарба да предсказваш не е туко тъй да се сбъдне .. а и добре трябва да обмислиш ситуации .. хората за тва са направили съновник за всички останали шот не се сбъдва ми има някои неща които си значат определени други неща :)

sweet_lady:]
01-05-2008, 22:31
Ми щеше да е хубаво ако повечето се сбъдваха... Много ми се иска да ми се сбъдне един сън в който бях ангел с огромни крила... Е ще си го осъществя, ще литнааааааа :-P :-P :smt001
i az postoqnno sanuvam 4e letq i 4uvstvoto e straxotno i na men mi se leti i nqkoj den 6te sko4a s para6uuut........ :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

_M1rkA6t0_k0tI_
01-05-2008, 22:34
Сънщиата са доста извратена проява на най-големите ни страхове и желания.
+1 :x Za sajalenie e taka! :!: :cry:
да наистина е така .. страх ни е от нещо и го съниваш но когато един човек се превръща в друг .. хаха това е много странно и необяснимо съня е много странно чувство в нас :) нещо не преодоляно най странното което съм сънувала е... нещо което ми се случи предния ден ...вечерта сънувах част от нещото което ми се случи като продължение и на другата вечер сънивах смсите които си писах с едно момче и съня продължението като едно цяло ... и не можех да осъзная на кой свят съм :grin: :D :grin: :grin: