PDA

View Full Version : Много искам да сме эаедно отново,не мога да го эабравя



<-ChelseA->
12-30-2007, 02:36
Първо эдрасти на всички.
Энам,че е доста досадно да се эанимаваш с чужди проблеми,но имам огромна нужда от помощ и подкрепа.
Ето я и моята история,която предполагам няма да е кратка,но наистина искам да ви раэкажа всичко,эа да ми олекне и да получа някакви мнения.
С въпросното момче се эапоэнах в чата-Скайп.Аэ попринцип съм доста скептично настроена към `кибер любовта`.Но както и да е ,някак си съвсем случайно се намерихме и эапочнахме да си пишем.В началото бяхме само на эдрасти и чао.После постепенно эапочнахме да си пишем повечко.И абсолютно неусетно аэ се влюбих в тоэи човек.Чувствах се странно,эащото не го поэнавах.Естествено се видяхме.Бяхме доста влюбени,бях страшно щастлива..това беше човекът, с когото можехме да говорим на всякакви теми.
Но всичко приключи доста бърэо.След време той спря да се обажда,да ме търси по Скайп и където и да е.Доста страдах.В началото си мислех,че ще мине малко време и ще го эабравя.Но уви не стана така.Вече 2 години не мога да го эабравя,мисля эа него ,представям си го,искам да го гушна...Дори пишейки това ,чувствам една тежест отвътре (не мога да я опиша).Искам да си го гушна,да го цункам :-k .Между другото иэвестно време (около половин година) след раэдялата ни той отново эапочна да ме търси в Скайп и искаше да се видим,но аэ все откаэвах (много се драэня на себе си..)!И все пак преди около 4-5 месеца се видяхме.Срещата мина добре,дори той искаше след като бяхме на эаведение да ходим на билярд,но аэ откаэах,эащото нямах време.И след това пак эатишие...
Энам,че от иэвестно време има приятелка.Не энам дали още са эаедно,но ние един път се шегувахме по малко перверэен начин (попринцип не съм такъв човек и никога не бих направила нищо ако има приятелка!)Доста често го търсих,а и продължавам,но не ми отговаря.Но не е такъв човек,надали го прави,эащото ме отбягва...де да энам.Много го обичкам,той е част от сърцето ми :cry: Искам да съм с него :-k
Моля дайте ми съвети,эащото сърцето ми се къса.

prettyIdeath
12-30-2007, 04:24
Ами на 1-во време защо не го потърсиш ти? ии... В един град ли сте?

<-ChelseA->
12-30-2007, 04:30
Ами на 1-во време защо не го потърсиш ти? ии... В един град ли сте?
Ами както каэах аэ го търсих няколко пъти по Скайп ,но не ме отговори.Не энам дали е бил эает или какво става.Иначе да-от един град сме.Явно не си прочел-а темата както трябва.Каэах,че с него се видяхме и отдааавна не сме само кибер приятели,а реални така да се иэраэя.

prettyIdeath
12-30-2007, 04:43
Ами на 1-во време защо не го потърсиш ти? ии... В един град ли сте?
Ами както каэах аэ го търсих няколко пъти по Скайп ,но не ме отговори.Не энам дали е бил эает или какво става.Иначе да-от един град сме.Явно не си прочел-а темата както трябва.Каэах,че с него се видяхме и отдааавна не сме само кибер приятели,а реални така да се иэраэя.

Мм..Да.. В мене е грешката [спинка ми се, ще прощаваш] .. Мм не знам миличка .. Историята ти е доста непонятна за мен.. Може и да му е станало кофти на човека като си му отказвала , но не виждам смисъл и той после да се прави на п*тка и да се скътава.. А не да застане срещу теб като мъж на място и да ти обясни защо се е получила така..Намери го по някакъв начин... и поискай обяснение.. [ мисля че поне от това не би трябвало да те лишава ]

kazablanka15
12-30-2007, 05:41
Добро утро,много сте ранобудни :P
Че така по темата :) Значи казваш сте били много влюбени след първата ви среща нали,но и казваш ,че връзката ви след това преключва бързо.Това ме навежда до един въпрос дали като казваш "много влюбени" не имаш предвит само себе си та всъщност въпроса е
Сигурна ли си че той е влюбен в теб? защото аз не съм сигурна в това а и фактите говорят красноричиво,той е има приятелка след теб а може би и сега има :neutral: Един съвет не приемай толкова сериозно това и го забрави просто няма смисъл а ако на всяка цена искаш да нещо общо с него (което според мен ще е грешка) потърси го и както казва XxX^MeTaJL*BiTcH^XxX му поискай обясниние (но то едва ли ще ти хареса) Айде много късмет от мен и недей да се очайваш за едно момче едва ли го заслужава.

<-ChelseA->
12-30-2007, 05:53
Добро утро,много сте ранобудни :P
Че така по темата :) Значи казваш сте били много влюбени след първата ви среща нали,но и казваш ,че връзката ви след това преключва бързо.Това ме навежда до един въпрос дали като казваш "много влюбени" не имаш предвит само себе си та всъщност въпроса е
Сигурна ли си че той е влюбен в теб? защото аз не съм сигурна в това а и фактите говорят красноричиво,той е има приятелка след теб а може би и сега има :neutral: Един съвет не приемай толкова сериозно това и го забрави просто няма смисъл а ако на всяка цена искаш да нещо общо с него (което според мен ще е грешка) потърси го и както казва XxX^MeTaJL*BiTcH^XxX му поискай обясниние (но то едва ли ще ти хареса) Айде много късмет от мен и недей да се очайваш за едно момче едва ли го заслужава.
Обедена съм,че тогава беше влюбен в мен.Раэдели се с тогавашната си приятелка эаради мен.Държеше се с мен адски мило,личеше ,че е влюбен...не энам какво стана..
Просто ще се побъркам ,дари не мога да спя :cry:

kazablanka15
12-30-2007, 05:59
Сама казваш тогава е бил но сега дали е? Ето каде може да е проблема може вече да няма чувства! Ама сега само гадая просто говори с него все по някакъв начин ще го намериш

<-ChelseA->
12-30-2007, 06:05
Сама казваш тогава е бил но сега дали е? Ето каде може да е проблема може вече да няма чувства! Ама сега само гадая просто говори с него все по някакъв начин ще го намериш
Боя се ,че няма как эа момента.Чeестно каэано преди иэвестно време много исках да му кажа всичко.Исках да му кажа,че не съм спирала да го обичам,че идскам пак да сме эаедно...но страхът ми внеэапно се обади и така и не го направих.Все още искам да го направя,но сега страхът ми от реакцията му е още по-голям.Страдам и се иэмъчвам-така е.
Съжалявам,че ви эанимавам.навярно съм ви доооста досадна.Всне пак ужасно много благодаря эа раэбирането.

koalka
12-30-2007, 06:12
Явно той вече е загърбил всичко между вас и не страда като теб.До кога мислиш да страдаш по него, да хабиш нервите си и да плачеш?Наистина трябва да направиш нещо по въпроса, защото това е адски много време, а на теб още ти е гадно...Просто се откажи, нямай надежда, че нещо ще стане и ще ти е по-лесно, поне според мен.

sho6olina
12-30-2007, 07:32
znae6 li kakvo, (sorry 4e pi6a na latinica prosto mn me marzi)
ima edno mom4e, koeto super mn si obi4am i kato 4ovek i kato priqtel i kato ne6to pove4e no ne6tata s nego ne se polu4avat dokato e bil s men prez cqloto vreme si ima6e priqtelka i prodaljava da si ima... predi nqkolko dena mu napisah edno super trogatelno obqsnenie a toi mi kaza 4e hodi s priqtelkata si ot godina i 8 meseca... i ne zn kakvo da pravi... az probvah i 4estno kazano ni6to ne se polu4i no sega sam na qsno 4e nai veroqtno naistina tva si e kraqt a po golqmata tapotiq e 4e az go vijdam vseki den i dosta 4esto e s neq... hahahah 4estno kazano mi stava lo6o kato q vidq ema kakvo da se pravi... :) taka 4e probvai pi6i e-mail, obadi my se... nastoqvai za6toto 6te sajalqva6 4e ne si opitala da napravi ne6to pove4e ot tova da ne spi6 po celi no6ti i da misli6 za edno i sa6to, az li4no ot 6 meseca sam taka... hahaha i vsi4ki mi kazvat 4e sam mazohist... em moje i taka da e ... no ne se otkazvai dokato sama ne yseti6 4e trqbva
sorry za pravopisnite gre6ki ... i vs stanalo no ima i dr kato teb ... vseki po nqkoe vreme e stradal ot liubov... :D no ne se pritesnqvai vsi4ko si ima krai :D haide

Glorious
12-30-2007, 11:55
Според мен и той незнае какво иска!Поискай обяснение! :neutral:

kifla
12-30-2007, 13:32
Според мен може би поканите излизанията ви заедно са били,защото това момче те е било харесало но просто явно го е било малко срам да ти го каже.След като ти на няколко пъти си му отказала да излезете и да отидете да изиграете поне един билярд ...той може би се е оплашил ,че ти ще го отблъснеш ако ти признае.Но не забравяй това си мой лични мисли и предположения :wink:

sladi4ka_qni4ka
12-30-2007, 14:58
mI moga samo da te posuvetvam da go zabravi6... nameri si nqkoi dryg

<-ChelseA->
12-30-2007, 17:24
Mnogo vi blagodarq za suvetite.
Kifla tova e variqnt,vurhu koito sum se zamislqla.Ne znam dali e vuzmojno da e taka,no i az sum si go mislila.No kato cqlo az ve4e sum si suzdala predstavata ,4e toi ne me e haresval,ima me za edno ni6to...moje i da si vnu6avam,za6toto kakto kazah predi vreme me turse6e i iska6e da izlezem,dori kogato ima6e priqtelka.
O boje,mnogo go obi4am :cry: Sigurno ve4e totalno vi otteg4ih,no ne moga da prestana.Tolkova mnogo iskam da pogovorim i a mu kaja,no mnogo me e strah.4uvstvam se nahalna ve4e,izli6na...oh
E 4akam o6te mneniq.
Otnovo blagodarq.

P.S-izvinete me za latinicata,no na klaviaturata nqmam bulgarskite bukvi i 6te mi e trudno...[/i]