PDA

View Full Version : Какво мислите за секса без обвързване ?



vaLq_14
01-06-2008, 05:22
Какво мислите за секса без обвързване?Ако имате възможност бихте ли се навили да правите редовно секс с някой,но без да се обвързвате?Възможно ли е при такова нещо след време да възникнат чувства при някой от двамата...било то при момичето или при момчето?Е чакам вашите отговори :)

hamilcar
01-06-2008, 05:58
Бих се навил. Понякога е по-добре да си правиш секс просто така. Без да се обясняваш. За чувствата не знам, може би зависи от хората.

martoo
01-06-2008, 07:02
ni6to protiv nqmam za sexa bez obvurzvane :P daje e qko ponqkoga kato nqma6 partnior :)

ludoto_f
01-06-2008, 07:07
Не не бих!!!!!!!! Аз не съм някаква си сексиграчка!! :? :shock: Мисля, че човек като си хване гадже /при мен даже не е гадже а приятел, защото гадже ми се струва лигаво, а нашата връзка е сериозена/ КОгато имаш точния човек до себе си, няма да ти се наложи връзка без обвързване! Мисля, че може да се съчетае в една връзка всичко, стига да си намерил точния човек! Секса според мен идва от чувствата! Не случайно съм и против секса за 1 нощ!!!! :P :twisted: 8) Това е моето мнение!! :);)

ghostwisper
01-06-2008, 08:03
аз пък нямам против секса без обвързване :-P но според мен е невъзможно да е само секс...все единя ще се намери да се влюби в другия или когато единя си намери приятел/ка ще се получи тъпо за другия.. :P

Sevt
01-06-2008, 08:20
То точно това винаги е проблема при такива взаимотношения - че рано или късно при единия се появяват чувства...

Sv3tLinCetU
01-06-2008, 08:22
аз пък нямам против секса без обвързване :-P но според мен е невъзможно да е само секс...все единя ще се намери да се влюби в другия или когато единя си намери приятел/ка ще се получи тъпо за другия.. :P

Не че е невъзможно,но ще е много кратко!Или ще им писне след време или единия ще се превърже и естествено ще бъде наранен!
Нищо против секса за една нощ!Но много зависи и от самия човек :)

DevilWish
01-06-2008, 08:23
То точно това винаги е проблема при такива взаимотношения - че рано или късно при единия се появяват чувства...
To4Ho ;)

hottie
01-06-2008, 08:47
Ami ne az li4no sum imala liubovnikokolo 5 meseca i nikakvi po-specialni 4uvstva ne se proiaviha.Razdelihme se normalno,kogato zapo4nah normalna vruzka i ne e imalo nikakvi problemi.
Taka,4e da - poniakoga seks bez obvurzvane hi4 ne e lo6o!

Rally_Baby
01-06-2008, 09:05
da pravila sam go i pak bih go napravila!Mnogo e valnuva6to i si struva izjivqvaneto e zavisi s kakav 4ovek e de...

olive_oil
01-06-2008, 17:29
с две ръце и два крака гласувам за!!!

Zarazata
01-06-2008, 18:43
Бих се навил. Понякога е по-добре да си правиш секс просто така. Без да се обясняваш. За чувствата не знам, може би зависи от хората. +1

slun4evo
01-06-2008, 18:49
Бих се навила, защото за мен секса и любовта са различни неща. Могат да възникнат чувства да, но не винаги.

pitan4icata
01-06-2008, 19:31
ne sam navita na takav seks. za men 6tom se stigne do seks trq naistina da imam 4ustva kam dadeniq 4ovek ,za6toto vse pak sexa si e ne6to mn intimno i razkriva6 mn li4ni ne6ta ot sebe ,koito az opredeleno ne bih razkrila pred koito i da e! samo pred 4ovek na koito moga da raz4itam ,na koito imam doveriq i me razbira - v slu4iq Lubimiq mi :oops: :smt007

baWdy_girL
01-06-2008, 19:38
Аз съм твърдо за! Стига да не направиш след време, като мен да се хванеш сериозно с някой и да се окаже , че не можеш да си предствиш живот без него. Иначе си е О.К.

SpEc_AgEnT_FiFo
01-07-2008, 10:09
че това е мечата на сяко момче аз имам такава така да се нарече (връска) и ми е мн добре :grin:

mackata90
01-07-2008, 10:21
Аз имам такъф случай! Значи правих секс с едно момче, което познавах, срещала съм и той само ми се закачаше и започна да ме привлича.Явно и аз съм го привличала. Така започнахме да го правим па-редовно и изведнъж се влюбихме един в друг. Вече 1 год и 7 месеца съм с това момче и съм много щастлива с него и той ме обожава. Такъв редовен необвързващ секс почти винаги завършва със сериозна връзка.Е, то зависи много и от хората де! :smt008 :roll:

Atula
01-07-2008, 10:21
Аз съм за. Защото съм на 19. Преди бях против. Ако е редовно накрая почти съ сигурност единия ще се обвърже емоционално.
Но да ви кажа.. много е готино. И без значение момче ли си или момиче, бъди пич и на сутринта обясни на човека какво е било- а именно "one night stand" ili "fuck buddy"-- в зависимост от нуждите :smt002 А най добре още преди да сте започнали да обясниш на партньора си, че няма да се обвързвате след това. :|

macka123
01-07-2008, 10:23
За мен секса е свързан с любовта и съм против секса без обвързване

amatorium
01-07-2008, 10:42
Iska mi se da kaja neshto celomudreno po toq povod, no samo hubavi neshta se seshtam 8)

amatorium
01-07-2008, 10:44
A setih se neshto kofti na sexa bez obvurzvane. Доsta chesto se sluchva da se stiga do obvurzvane :P

krem4et0
01-07-2008, 11:04
Ако си на 14 миличка, не го прави. Иначе аз лично за себе си не приемам такова нещо!

SpEc_AgEnT_FiFo
01-07-2008, 11:17
аве кви са тея глопости аз съм само на 18 пък имах 3-год връска неса поробваите няма смисал няма да се ойените за него еби и бягаи :grin:

Virgin
01-07-2008, 11:29
Какво мислите за секса без обвързване?Ако имате възможност бихте ли се навили да правите редовно секс с някой,но без да се обвързвате?Възможно ли е при такова нещо след време да възникнат чувства при някой от двамата...било то при момичето или при момчето?Е чакам вашите отговори :)


Тази идея е много добра. Това е идеален начин да се усъвършенстваш, пък си има и интрига - обикновено, щом е без обвързване, не искаш другите да разбират, а това понякога си е живо предизвикателство 8)

Честно казано обмислям да започна такава връзка, обаче не с някой случаен, а с доверен човек. Е, кой е по-сигурен, освен приятелите :smt056 :oops: 8) :-P