PDA

View Full Version : Пак проблем с гаджето...пфф



EmO_KiD_;(
01-12-2008, 09:50
От 2 месеца ходя с едно момче.в началото ни беше супер готино,обаче се оказа,че тойе много ревнив,ама мноооооого.Всеки ден ми взлиза в скайп и ми гледа хронологията.Не ми харесва това.Оня ден си бях писала с едно момче и се бяхме разбрали да се видиме.Тогава той направо ми вдигна кръвното.Не мога да продължавам така,писна ми от ревността му.Казах му 10000000000000000 пъти,че щом съм го избрала,значи искам да съм с него...Обаче той пак е много ревнив.Вече наистина не знам какво да правя..Помогнете ми 8-[ 8-[ 8-[

slun4evo
01-12-2008, 09:53
Кажи му ясно и точно:"Ако не престанеш с тази ревност, ще си останеш сам!" На никой не му е приятно да бъде следен и разпитван все едно е престъпник. Факта обаче, че така те ревнува, ме кара да мисля, че много те обича.Но поговорете за това, трябва да има някакви граници, как така ще ти влиза в скайпа това е твоето лично пространство! Успех!

tzvety_falky
01-12-2008, 09:56
Това,че толкова те ревнува,значи,че държи мн на теб,нооо рано или късно ще ти омръзне иии е твърде възможно на този пичага мандата да му изтече!Пробвай пак да поговориш с него,кажи му,че по този начин не ти е мн комфортно и,че ти нарушава личното пространство,ако и този път не стане или продължаваш да търпиш или ще има 4ао бамбино!

dark0s
01-12-2008, 10:36
много ясно прав е след с кви момчета ще се виждаш като си имаш гадже ?!?! замисли се дали неговата ревност не е провокирана от твойте действия :booooomb: и не си мислете момичетата че сте много свирепи като заплашвате че ще скъсате защото накрая все женското реве :D
след като си избрала него забравяш за момчета в скайп излизания с тях и тн. забравяш за флирт4е.ком и темподобните забравяш за кафенца с "приятели" 8-[

EmO_KiD_;(
01-12-2008, 10:51
много ясно прав е след с кви момчета ще се виждаш като си имаш гадже ?!?! замисли се дали неговата ревност не е провокирана от твойте действия :booooomb: и не си мислете момичетата че сте много свирепи като заплашвате че ще скъсате защото накрая все женското реве :D
след като си избрала него забравяш за момчета в скайп излизания с тях и тн. забравяш за флирт4е.ком и темподобните забравяш за кафенца с "приятели" 8-[
Aма той много добрер знае,че ми е само фр.Един път ме видя как се бях прегърнала с най-добрия ми приятел и пак същото.Като му кажа,че ще ходя на кафе с компанията и той веднага кои са тия,къде ще ходите.Аз и него го викам,ама какво да направя като сме различни смени????!!!!Пита ме с кого съм била и аз като кажа с мама и той къде и аз има ли значение и той да,разбира се,че има.Много пъти ми е казвал,че ме обича и т.н. Обаче той прекалява много :cry:

EmO_KiD_;(
01-12-2008, 10:52
ААААА и вчера ми изчезна нета и той вика ела на скайп иначе ще ти се разсърдя.Е даже и ултиматуми ми поставя...Наистина не знам какво да правя.... :cry:

prettyIdeath
01-12-2008, 10:52
Съгласна съм с тебе, че е гадно да те ревнуват, да ти проверяват скайпа,пощата и тем подобни.Но пък също е гадно и да видиш как приятелката ти си е уговорила среща.Аз ако си уговоря среща с някой /което почти не се случва/ -1-во казвам на приятеля си и по неговата реакция разбирам дали да се обадя на тоз човек.Просто и ти трябва да разбереш гаджето си.Друго е ако вече не можеш така... Просто говориш с него! Няма друг начин, или аз поне не видам такъф...

Mihitu_`
01-12-2008, 10:52
az sym na syhstoto mnenie ako ''prodyljavash taka shte ostanesh sam'' smeni si parolata na skype ne q davai na nikoi inache ti po tozi nachin stavash zavisima pravi vsichko sama ne obichai da ti kazvat kfo da pravish :) nedei bydi podvlastna na nego zashtoto moje da se stigne i do po seriozno :)

EmO_KiD_;(
01-12-2008, 10:53
Ама с това момче се бяхме разбрали да се видиме,защото правиме проект за училище,а аз много пъти съм му казвала,че щот съм го избрала,значи ще съм с него...

Presley
01-12-2008, 10:54
Един човек ,ако е ревнив,си остава ревнив винаги.Така,че се примири.Щом с раэговор не става,ще стане с действие.Раэдялата ти е спасението.Ако не искаш да се раэделите,просто продължаваш да го търпиш.Ултиматомите,които се основават само на думи,никога не вършат работа.
А и эащо ти энае паролите?Това е глупаво.Ревни,ревнив ,ама човек трябва да има и някакво лично пространство.И эаради едната ревност,не му поэволявай да ти се качва на главата (обраэно каэано :D ).

dark0s
01-12-2008, 10:57
Един човек ,ако е ревнив,си остава ревнив винаги.Така,че се примири.Щом с раэговор не става,ще стане с действие.Раэдялата ти е спасението.Ако не искаш да се раэделите,просто продължаваш да го търпиш.Ултиматомите,които се основават само на думи,никога не вършат работа.
А и эащо ти энае паролите?Това е глупаво.Ревни,ревнив ,ама човек трябва да има и някакво лично пространство.И эаради едната ревност,не му поэволявай да ти се качва на главата (обраэно каэано :D ).

ти може да станеш предводител на феминисткото движение на Марси Дарси :D

Presley
01-12-2008, 11:04
Един човек ,ако е ревнив,си остава ревнив винаги.Така,че се примири.Щом с раэговор не става,ще стане с действие.Раэдялата ти е спасението.Ако не искаш да се раэделите,просто продължаваш да го търпиш.Ултиматомите,които се основават само на думи,никога не вършат работа.
А и эащо ти энае паролите?Това е глупаво.Ревни,ревнив ,ама човек трябва да има и някакво лично пространство.И эаради едната ревност,не му поэволявай да ти се качва на главата (обраэно каэано :D ).

ти може да станеш предводител на феминисткото движение на Марси Дарси :D
:D

ka71nka
01-12-2008, 11:28
Знай,че щом те ревнува значи,че наистина държи на теб и те обича много.Но все пак направи така че да ти има доверие.Гледай тая ревност да я намалиш до минимум.И все пак имай свое лично пространство.

angellove
01-12-2008, 11:56
Абе освен всичко, което се каза до сега, защо не вземеш да му прилагаш същата тактика? Като ти каже, че излиза - почни даго разпитваш. А като почне да мрънка за държанието ти, му заяви най-нагло - "Еми и ти правиш същото, така че нямаш право да ме обвиняваш." :wink:

HardlyAwakened
01-12-2008, 11:57
Няма лошо да е ревнив..но ако ти пречи вземи мерки ..

El`Clasico
01-12-2008, 12:33
много ясно прав е след с кви момчета ще се виждаш като си имаш гадже ?!?! замисли се дали неговата ревност не е провокирана от твойте действия :booooomb: и не си мислете момичетата че сте много свирепи като заплашвате че ще скъсате защото накрая все женското реве :D
след като си избрала него забравяш за момчета в скайп излизания с тях и тн. забравяш за флирт4е.ком и темподобните забравяш за кафенца с "приятели" 8-[ Съгласен съм напълно с тебе... \:D/ \:D/

EmO_KiD_;(
01-12-2008, 14:32
Aбе днеска му казах,че няма да съм си вкъщи и пак ми звъни(в момента пиша от братовчед ми) И само,ще ходиме ли на кафе и секви такива....А миналата седмица не се бяхме виждали и още овече ми досаждаше,а му казах,че имам много да уча :cry: :cry: А и мисля да му кажа към април месец,че няма да се виждаме,защото имам изпити и трябва да си ги взема... :-# :-#

bungle
01-12-2008, 14:37
Сори, ама ти си нек'ва тъпа...

Vladkoy
01-12-2008, 14:39
Кажи ми да гледа острова на изкушението и да обърне внимание на Миглена и оня .. как беше .. Юли. ;]

d0mat4et0
01-12-2008, 15:26
1ВО - СМЕНИ СИ паролата на СКАйпа.....Как можеш да му дадеш паролата си , като знаеш кво прави....Той освен , че ти чете хронологиите може и да си пише с някой , за да ви скара...НЕ знам и аз...
2ро - кажи му , че това , че ходиш с него , не означава , че не можеш да се виждаш с приятелите си и все шак трябва да имаш време за себе си и за твоите си работи...
3то - ако продължава така , по-добре го зарежи , за да не ти къса нервите и да не те пита къде ходиш когато излизаш с майка ти...Въпреки , че такава ревност означава силна любов , ама то пък бива бива....Малко ограничение все пак...Къв е тоя тормоз ?!! :|

EmO_KiD_;(
01-12-2008, 15:37
1ВО - СМЕНИ СИ паролата на СКАйпа.....Как можеш да му дадеш паролата си , като знаеш кво прави....Той освен , че ти чете хронологиите може и да си пише с някой , за да ви скара...НЕ знам и аз...
2ро - кажи му , че това , че ходиш с него , не означава , че не можеш да се виждаш с приятелите си и все шак трябва да имаш време за себе си и за твоите си работи...
3то - ако продължава така , по-добре го зарежи , за да не ти къса нервите и да не те пита къде ходиш когато излизаш с майка ти...Въпреки , че такава ревност означава силна любов , ама то пък бива бива....Малко ограничение все пак...Къв е тоя тормоз ?!! :|
Ми смених паролата...ама още не съм гоеорила с него,чакам отново да се прояви като голлллллляяяяяяяяяяяяяяяя яяяммммммммм ревнивец и тогава..

Evanescencefan
01-12-2008, 15:55
na4i ima 2 varianta govori s nego 2 variant e da stane6 i ti revniva za da razbere 4e ne e priqtno

koalka
01-12-2008, 17:20
Решението е да се разделите, друго няма какво да се каже.И аз не бих издържала на такава ревност.Проверявал ти е хронологията, защото не ти е вярвал...

EmO_KiD_;(
01-12-2008, 18:27
Решението е да се разделите, друго няма какво да се каже.И аз не бих издържала на такава ревност.Проверявал ти е хронологията, защото не ти е вярвал...
Mи аз му казах,че за мен най-важно е една връзка да се гради на доверие,а той каза,че ми имал доверие.А аз като го попитах защо ми е проверявал хронологията и той ааааммиии така... #-o #-o Аз май съм му първото по-така гадже,ама той мн се вживява па....Нещо не го разбирам.Аз мисля,че съм малка,за чак толкова сериозна връка каквото иска той,ама го обикнах за това кратко време... #-o #-o

pet_14
01-12-2008, 18:27
Zna4i v toq forum ima nqkoi qki i nqkoi t1pi temi...Taq e ot qkata...Pozdravi za avtorkata.Emi 6te ti kaja sega ne6to,i az s1m revniv i se stremq da ne go pokazvam,ama nestava,poradi prostata pri4ina 4e-1-vo mnogo obi4am priqtelkata si i 2-ro kolkoto i da se opitvam da sd1rjam i prikrivam revnostta si ne-e tolkova trudno...A 4estno kazano ako ti go obi4a6 6te se postavi6 na negovo mqsto.V1preki 4e nqkoi ne6ta naprimer kato tova da vlzia v skype malko e smu6tava6to,no tova e 4ovek1t te obi4a naistina mnogo...Opitai se da pogovori6 s nego,i naistina pak mu kaji 4e go obi4a6 i 4e 6tom si vse o6te s nego nqma za6to da se pritesnqva...Tova nqma da sekne revnostta mu,no pone malko 6te go uspokoi 4e nqma6 drug i taka...Uspeh

EmO_KiD_;(
01-12-2008, 18:49
Zna4i v toq forum ima nqkoi qki i nqkoi t1pi temi...Taq e ot qkata...Pozdravi za avtorkata.Emi 6te ti kaja sega ne6to,i az s1m revniv i se stremq da ne go pokazvam,ama nestava,poradi prostata pri4ina 4e-1-vo mnogo obi4am priqtelkata si i 2-ro kolkoto i da se opitvam da sd1rjam i prikrivam revnostta si ne-e tolkova trudno...A 4estno kazano ako ti go obi4a6 6te se postavi6 na negovo mqsto.V1preki 4e nqkoi ne6ta naprimer kato tova da vlzia v skype malko e smu6tava6to,no tova e 4ovek1t te obi4a naistina mnogo...Opitai se da pogovori6 s nego,i naistina pak mu kaji 4e go obi4a6 i 4e 6tom si vse o6te s nego nqma za6to da se pritesnqva...Tova nqma da sekne revnostta mu,no pone malko 6te go uspokoi 4e nqma6 drug i taka...Uspeh
Мерси :) :)

EmO_KiD_;(
01-12-2008, 20:48
E сега говорих с него и ме разпитва какво съм правила днеска и е такива... :-# :-# :-#

kuklichka_bg
01-12-2008, 22:15
оф миличка май и ти незнаиш кфо искаш?Я си представи че той ти каже че ще излиза с момиче а ?като знаиш каф е не му казвай кажи по добре утивам на кафе с приятелка.И ти да беше и ти ще ревнуваш така че........ :-) кАту нЕ тИ иЗнАсЯ пЪтЯя....нЕ Е еДинСтвЕн 8)

sexy_dizzy
01-12-2008, 23:48
Моят също е така ревнив и ти препоръчвам да прекратиш всичко това навреме.Ти прецени дали да поговорите или да се разделите.Но бъди сигурна, че дори и след разговори и обещания да подтиска ревността си-ще е само временно.Личен опит

prettyIdeath
01-13-2008, 05:55
E сега говорих с него и ме разпитва какво съм правила днеска и е такива... :-# :-# :-#

Е па да те пита кво си правила днес, няма нииищо лошо!Имам чувството че почваш вече да преовеличаваш...

Wizard__
01-13-2008, 06:54
Само гейовете ревнуват.Зарежи го докато не е станало късно,защото е гей. :smt003

EmO_KiD_;(
01-13-2008, 08:53
E сега говорих с него и ме разпитва какво съм правила днеска и е такива... :-# :-# :-#

Е па да те пита кво си правила днес, няма нииищо лошо!Имам чувството че почваш вече да преовеличаваш...
Не преОвеличавам,ама през цялото време говорихме с кого съм била,къде съм била и като тръгнах да го питам нещо и той ааааа,чакай а защо не беше на компа,кога ще влизаш в скайп и т.н. Той май иска да ме следи,нзн :cry: :cry: Обаче,не ми харесва това...Той каза,че съм първото момиче,с което се е целувал (то и при мене беше така) иииии всеки път ми казва,че много ме обича...Нямам нищо против това,ама ревността му ме побърква....

LuckyU
01-13-2008, 08:53
Щом е толкова ревнив работата е сериозна :? Кажи му,че като ти няма доверие си е негов проблем!Успокой го малко и това е.

lithium4e
01-13-2008, 09:37
със сигурност много държи на теб..но ако прекалява му постави така нещата,че ако не престане може да те загуби..може и да си вземе поука ;)

KimBerLy1912
01-13-2008, 10:39
Аз ходя с моя 10 месеца и тва още не е спряло..ти ми говориш за 2 месеца....Може би просто е ужасно ревнив човека...не знам дали ше се промени...При моя няма никва промяна :?

AllenWallker
01-13-2008, 11:46
Oh Revnost revnost :D neizle4ima bolest ... Moje da se razglejda pod mnogo ugali f tfoq slu4ai

1-mom4eto e zaGRIjeno za tebe iska da si samo negova daje moje da se kaje edin vid kato predmetno ne6to da te pritejava no ne se davai :}}}

2-моми4ето (ти) рано или касно ти писва Неможе никои да ти влиза В собственото пространство независимо кой е ....


Ревноста е ФАКТ неможеш да я отнемеш от даден човек
Поговори с него защто така прави и ако нищо не стане остава единственото нещто което е в краен случай да му сложиш майната, но просто давам мение.... Единственото най-добро решение единствено ти го знаеш и ти можеш да го направиш :) Каквото направиш знай че е наи добро от Твоя страна

EmO_KiD_;(
01-14-2008, 11:47
Oh Revnost revnost :D neizle4ima bolest ... Moje da se razglejda pod mnogo ugali f tfoq slu4ai

1-mom4eto e zaGRIjeno za tebe iska da si samo negova daje moje da se kaje edin vid kato predmetno ne6to da te pritejava no ne se davai :}}}

2-моми4ето (ти) рано или касно ти писва Неможе никои да ти влиза В собственото пространство независимо кой е ....


Ревноста е ФАКТ неможеш да я отнемеш от даден човек
Поговори с него защто така прави и ако нищо не стане остава единственото нещто което е в краен случай да му сложиш майната, но просто давам мение.... Единственото най-добро решение единствено ти го знаеш и ти можеш да го направиш :) Каквото направиш знай че е наи добро от Твоя страна
Mи съгласна съм с теб...А сега па на вс отгоре започна да ми пили,че не се виждаме достатъчно много..пфф.Аз му казах,че имам мн контролни и той вика е ти само учи6.Всеки път като ти се обадя или си ан СИП или учиш и т.н. Аз му казах Виж кво,аз съм решила да кандидатствам и искам да вляза там където съм решила.Ако не ти изнася може да се разделим,обаче няма да си провалям бъдещето заради тебе...Годината ми е мн важна и не искам да си изпускам шанса!И му тръшнах телефона...

estreq
01-14-2008, 12:03
Кажи му ясно и точно:"Ако не престанеш с тази ревност, ще си останеш сам!" На никой не му е приятно да бъде следен и разпитван все едно е престъпник. Факта обаче, че така те ревнува, ме кара да мисля, че много те обича.Но поговорете за това, трябва да има някакви граници, как така ще ти влиза в скайпа това е твоето лично пространство! Успех!

+1 =D>

prettyIdeath
01-14-2008, 12:36
Аз ходя с моя 10 месеца и тва още не е спряло..ти ми говориш за 2 месеца....Може би просто е ужасно ревнив човека...не знам дали ше се промени...При моя няма никва промяна :?

Ам то и аз съм т'ка.Аз вече почти 11 месеца съм с него и относно ревноста - няма промяна... Така че.. или се свиква или се къса...Аз вече свикнах с тва /да излизам само с него, да съм само с него, да говоря почти само с него... и т.н. , но с времето това не ти прави впечатление.. /

Iv4eTy
01-14-2008, 14:44
Нормално е да ревнува, щом те обича, но е прекалено да ти влиза в скайп, да те проверява и т.н. просто по този начин показва че не ти вярва, а връзка без доверие.... досещаш се накаде ще идат нещата. Пък и ти се чудя защо той има достъп до скайпа ти?! Все пак тва е лично пространство... дори да няма нищо което да криеш, не е приятно да ти се ровят...
Кажи му че или престава или... просто то непречи да ревнува ама малко да се прикрива поне...