PDA

View Full Version : знам че съм най-лошото момиче на света но ...



sandre7o
01-12-2008, 17:25
значи аз съм момиченце (аве на 15 съм :D ) тааа има едно момче(на 17 е и е мн сладък) което ме харесва от може би повече от година :( аз не правех нищо по въпроса щото не го харесвах амаа изведнъж започнах да си го харесвам много :( и той през цялото време ме караше да излизаме и т.н. обаче аз все си измислях оправдания :( после започнах да го харесвам супер много и още е горе/долу така обаче той тръгна с едно момиче за да ме забрави след това аз ги скарах и той остана за мен но аз спрях да го харесвам и пак нищо не се получи сега го харесвам и мисля че тоя път е сериозно амааа плссс кажете кво да правя щото направо незнам харесвам го и той мен :) обаче все още се чудя как да постъпя :cry:

•._.•No_NaMe•._.•
01-12-2008, 17:29
Ми щом и двамата се харесвате взимайте се :smt008

partychild
01-12-2008, 17:31
Ми.. може пак да го потърсиш и да започнете да общувате .. дори и по скайп :-| да разбереш дали има още някфи чувства към тебе ии.. ако още ги има действай ;-) П.С подписа ти яко маже :D :D кууллл... :smt002

So unbelievable love..
01-12-2008, 17:36
щом знаеш че и той те харесва звънни му да излезете на кафенце,поговорете си и то като стане дума за Вас ще разбереш какво ще става по-нататък :)

marmalad4e
01-12-2008, 17:52
опитай да го спе4елиш отново на твоя страна..може би ще има още 4увства към теб.но помисли няма ли отново да спреш да го харесваш в момента в който ве4е е твой?! някои моми4ета изгубват интерес щом видят 4е ве4е могат да имат въпросния обект :)

sandre7o
01-12-2008, 17:54
всъщност това ме притеснява да не стане като всички предишни пъти :( страх ме е да не го "заеба" (с извинение) и ако стане така ще се чувствам ужасно защото той не веднъж е казвал че съм го наранила много и че съм единственото момиче дето е харесвал някога толкова много :) но все пак съм му разбила сърцето а тфа не е съвсем така :(

tzvety_falky
01-12-2008, 17:55
Ми щом и двамата се харесвате взимайте се
_________________
дРъПнИ мЕ нА сИлА, рЪцЕтЕ мИ хВаНи..нАкАрАй мЕ дА вИкАм бЕз дА мЕ бОлИ пРеХаПвАй уСтНиТе мИ, еЗиКа мИ сМуЧи О


Ммм да и аз съм на тва мнение

selenia
01-12-2008, 18:02
purvo se razberete dali vseo6te i dvamata se haresvate vzaimno i posle pravete ne6to.ne burzai [-X

MayKyTy
01-12-2008, 18:27
Ох, първо си изясни за себе си какво искаш и после занимавай момчето. Като коментар за това че си го скарала с приятелката му - отвратително !!!!

princesa_viki
01-12-2008, 18:27
щом знаеш че и той те харесва звънни му да излезете на кафенце,поговорете си и то като стане дума за Вас ще разбереш какво ще става по-нататък :)
+1

Zlobche
01-12-2008, 20:05
Първо помисли какво ще стане,когато вече "се вземете" и тогава действай или не \:D/

aLakaZam
01-12-2008, 20:08
Ти така от нищото ли се присещаш да си харесваш някой, пък после го забравяш и после пак...

mediata
01-12-2008, 20:19
Ми щом и двамата се харесвате взимайте се :smt008
така ще отговориш на тая тъпа пикла???
Тя горката не знае какво иска харесва го скарва го с приятелката му и го оставя аз ако бях на момчето на мястото нямаше да те погледна баси дрислата

w0w
01-12-2008, 20:26
emi 1 si izqsni 4uvstvata napalno,pomisli kakvo 6te ti e s nego i dali naistina iska6 da si s nego ili prosot taka si re6ila,i ako e taka go potarsi pi6i mu sms ne6to ili po skype uspeh macka :)

Krem4eto
01-13-2008, 11:00
значи аз съм момиченце (аве на 15 съм :D ) тааа има едно момче(на 17 е и е мн сладък) което ме харесва от може би повече от година :( аз не правех нищо по въпроса щото не го харесвах амаа изведнъж започнах да си го харесвам много :( и той през цялото време ме караше да излизаме и т.н. обаче аз все си измислях оправдания :( после започнах да го харесвам супер много и още е горе/долу така обаче той тръгна с едно момиче за да ме забрави след това аз ги скарах и той остана за мен но аз спрях да го харесвам и пак нищо не се получи сега го харесвам и мисля че тоя път е сериозно амааа плссс кажете кво да правя щото направо незнам харесвам го и той мен :) обаче все още се чудя как да постъпя :cry:
:? :? :? Направо оставам без коментар като чета подобни мнения...
Искам го,ама не,скарах ги ама не го искам пфффф.....
Типичен пример за момиче,което е още непораснало...
Мила вземи си Кен (от куклите) той е перфектния мъж,няма да се откажеш от него :grin:

bloodfrozen
01-13-2008, 11:28
Ти май всеки ден си променяш чувствата към горкото момче.. Съчувствам му на него..
Сигурно си горда от факта, че си ги скарала.. и тва всичкото е било в твоя полза.. а не си се замислила какво причиняваш на нея и може би на него..
Не знам въз основа на какво тоя момък е харесал момиче като теб, само си играеш с него.. :?

ka71nka
01-13-2008, 11:32
Не е ли по-добре парво да разбереш дали изобщо изпитваш нещо към него и тогава да правиш квото и да било.Неправи грешката да му даваш само празни надежди :)

El`Clasico
01-13-2008, 11:56
аз бих казал детска работа харесвам го като си с него не го харесвам като се разделите харесвам го кат си с него пак ще има ама аз не го харесвам... по добре забрави за него

Sevt
01-13-2008, 13:39
Имаше един термин...как беше...ааа да " шаврантия " ....

Иначе момчето ако има акъл ще те отебе :!:

So unbelievable love..
01-13-2008, 21:07
аз бих казал детска работа харесвам го като си с него не го харесвам като се разделите харесвам го кат си с него пак ще има ама аз не го харесвам... по добре забрави за него

+1 или просто си изживей детството и тогава мисли за връзки :) :) щот така само си объркваш живота :? :? от мен да зн ](*,)

SaYoNaRa
01-13-2008, 21:16
Най-добре ще направиш, ако го оставиш на мира :wink:

PoisoNGirL
01-13-2008, 21:41
Hmm detska radost.Iskam go,ne go iskam..mai e seriozno..ama mai ne e!Ti da ne si na principa "Iskam neshto ako ne e moe,no kogato moje da e moe veche ne go iskam!"... Tolkova puti si go rqzala i toi oshte ti hodi po gyza?!Tova momche e ludo.Ako tozi put naistina si sigurna izlez s nego i se razbere dali V TOZI MOMENT i dvamata se haresvate.Ako ne...ostavi go namira da si e shtastliv s nqkoq druga =;