PDA

View Full Version : Какво да правя?



w0w
01-16-2008, 20:25
zdraveite otnovo :-$ zna4i pi6a otnovo po 1 stara tema,no mi trqbva savet4e, a vie mn mi pomagate.Ta zna4i kakto sam kazvala mom4eto koeto haresvam(na 26 az na 17)predi se zaka4a6e celunahme se...si4ko to4no i sega sprq da se zaka4a dori,parvo pisah-ne varna,vijdahme se s kompaniqta mal4e6e si(sprqmo men),pak pisah pak ne varna i az se qdosah i edna ve4er go viknah navan za da govorq s nego,popitah go dali pri4inata e v men i za6to ne iksa da e s men,a toi kaza "naprotiv v men e",obqsnih mu 4e iskma da sam s nego i 4e go haresvam,a toi mi kaza da iz4akam 2-3 dni i 6toi 6te mi zvanne,4e ne e naqsno sas sebe si,no poneje kazah na 1 fr za celuvkata i posle sa go bazikjali se bil izdraznil i kaza da si mal4a...taka i napravih -ne sam kazvala na nikoi,no toi misli 4e sam i kazala,A AZ NE SAM!minaha 3 dni vijdame se no ni6to,samo sno6ti bqhme 1 s/u drug i se gledahme i mi namigna,no ni6to dr,i ne mi e zvanql,kakvo da napravq?Plsssssssss savet mn iskam da sam s nego,pak i kak go vijdam vseki den tova jelane vse pove4e i pove4e se uveli4ava :-# :-#

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

MayKyTy
01-16-2008, 20:32
1-во 9 години са си бая сериозна разлика #-o
2-ро Без да се обиждаш ама той май си търси начин да се отърве от теб
3-то Успокой се и си намери някой на който няма да му дреме дали си казала за няква целувка или не =;

PoisoNGirL
01-16-2008, 21:05
Iskash da si s nqkoi,koito se sramuva ot teb i ne iska nikoi da znae?!Logikata malko lipsva.Ako tolkova iskash da si s nego..opitai se da pogovorite za posledno.No spored men nqma smisul.Po-dobre si nameri nqkoi na tvoite godini za da nqmash takiva problemi!

aciko
01-16-2008, 21:24
Не би трябвало в една връзка,двама души да се срамуват един от друг.
Това си е подигравка с връзката Ви.
Или поговори с него,или му тегли шута!

ani4ka_bani4ka
01-17-2008, 06:39
след мъж и след градски транспорт НЕ СЕ тича !!!
прави се известно време на недостъпна, не му обръщай внимание, сваляй се с приятелите му. следи реакциите му, ако наистина те харесва ще изревнува, ако нищо не направи, значи не си заслужава да се занимаваш с него.

Sevt
01-17-2008, 06:44
след мъж и след градски транспорт НЕ СЕ тича !!!


Лафът е : След жена и след градски транспорт не се тича. Не за друго ами защото женското сърце е като Икарус - винаги има място за още един :/

MartyParty
01-17-2008, 06:52
Амии аз ти предлагам да говориш с него пък ако пак ти се прави на отворен го заеби и си хвани някой по-малък,както каза PoisoNGirL .Ако не друго-поне дя не се срамува от теб.

ani4ka_bani4ka
01-17-2008, 06:57
след мъж и след градски транспорт НЕ СЕ тича !!!


Лафът е : След жена и след градски транспорт не се тича. Не за друго ами защото женското сърце е като Икарус - винаги има място за още един :/

винаги трябва да променяш нещата така че на теб да ти е изгодно 8)
все пак мъжкото сърце е като градския транспорт - тъкмо като стигнеш до него и ти тряска вратата под носа...

Sevt
01-17-2008, 06:59
след мъж и след градски транспорт НЕ СЕ тича !!!


Лафът е : След жена и след градски транспорт не се тича. Не за друго ами защото женското сърце е като Икарус - винаги има място за още един :/

винаги трябва да променяш нещата така че на теб да ти е изгодно 8)


Не че нещо ама тоя лаф е по - стар от мене и тебе взети заедно нищо не съм променял 8-)

koalka
01-17-2008, 07:09
Според мен той не те харесва...
Виж, че като каже, че ще ти се обади - не го прави, не ти звъни.Човек, който те харесва най-малкото ще иска да чуе как си, ще иска да се видите, а той явно не гори от желание.Не иска да знаят приятелите ви, за да не ви бъзикат и ей такива малки работи, от които си личи.Най-добре го остави на мира и си гледай живота.

ani4ka_bani4ka
01-17-2008, 07:44
след мъж и след градски транспорт НЕ СЕ тича !!!


Лафът е : След жена и след градски транспорт не се тича. Не за друго ами защото женското сърце е като Икарус - винаги има място за още един :/

винаги трябва да променяш нещата така че на теб да ти е изгодно 8)


Не че нещо ама тоя лаф е по - стар от мене и тебе взети заедно нищо не съм променял 8-)

да де, ама аз го промених така че на МЕН да ми е изгодно. няма да се прецаквам я :D