PDA

View Full Version : 1 Месец



acidburn1
01-28-2008, 13:10
Никога не съм питал точно такова нещо...но сега искам нещо оригинално...

Дайте съвет какво да взема на приятелката си за 1 месец...вече съм и подарявал една голяма плюшка , сега искам нещо по-интересно което да не е както обичайните :) или поне дайте съвет

BeBsItO
01-28-2008, 13:12
za 1 vi mesec podaraci? z ateb tva mn li e... o6te nee sigurno dali6te izkarate 2? kakav e smisala.... :-o

acidburn1
01-28-2008, 13:17
za 1 vi mesec podaraci? z ateb tva mn li e... o6te nee sigurno dali6te izkarate 2? kakav e smisala.... :-o


По-принцип не съм правил .. не .. супер малко е 1 месец , но .. така съм решил .. и .. искам да я зарадвам..

bebeto0o
01-28-2008, 14:06
Mi kato ne iska6 igra4ka - kozmetika, nekoq dre6ka (ili belio) ne znam za mene nai- qko si e edno sar4ice deto vika obi4am te ili ne6to podobno

PLuScHeTo
01-28-2008, 15:01
парфюм

Jesus_is_good
01-28-2008, 15:08
Амм кажи и че я обичаш че искаш да си с нея и че нокой предмет и материялни работи не могат да заменят любовта ви.
:wink:

NekkafFf_NesHtasTniK
01-28-2008, 15:40
ooo pi4 i az misleh kvo da podarq na moita priqtelka za 1 mesec am denq predi da napraim mesec tq ma odrqza :( taka4e nqma smisal ot podaraci :D kaji i tam 4e q obi4a6 i tva e !!!
a p1k ina4e ako naistina si re6il da q zaradva6 nqma lo6o nqkva grivni4ka ne6to zemi :)

GregoryHouse
01-28-2008, 15:46
Амм кажи и че я обичаш че искаш да си с нея и че нокой предмет и материялни работи не могат да заменят любовта ви.
:wink:

И тя ще си каже "Ебахти скръндзата..." :D зарежи ги тия тъпотий по добре се измъкни с нещо каквото и да е важен е жеста...

BeBsItO
01-28-2008, 16:09
ne naistina mislq 4e ne e nujno o6te za 1 viq mesec podaruci......... daje za polovin godina nz.... :shock: vsi4ko e 4ustva :) moje daq iznenada6 s podaru4e v dr den, v koito tq nqma da se 4ustva neudobno ako ne ti e vzela i v koito nqma da q izpla6i6 ami prosto 6te pokaje6 lubovta si... :grin: uspeh

MiMcHeToOo
01-28-2008, 17:23
Парфюма си остава най-доброто решение според мен (:

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
01-28-2008, 17:27
една бъзиклийска грамота и 1 бумеранг с картичка ( накъдето и да ме хвърлиш пак ще се върна при теб) и няма да има 2-ри месец

FunnYboY
01-28-2008, 17:34
Братле, ако става въпрос точно за парфюм мога да ти дам някои насоки, но се боя че трябва да приготвиш поне 60-70 кинта за истински и хубав парфюм. (50мл)

Само ми кажи какво харесва:
по-сладки
или по teen аромати 8)

Лично аз съм подарявал:
D & G - The One изключителен парфюм, който много жени обожават.

А за нещо по-леко
Calvin Clain - Euforia
Bulgari - Omnia Crystalline (адски добър)
Versace - Bright Cristal

100мл вече ще ти дойде нанагорнище, защото са по 120лв ;) :D


П.П - един съвет не отбивай номера, а направи истински подарък, който се помни дълго, дори и да ти коства събраните парички :)

missss_kisss
01-28-2008, 17:41
Ako praite sex se sable4i zaka4i si edna pandelka i napi6i na gardite si s 4ervilo obi4am te :D Ne tva be6e 6ega ma i tva stava ma ti q poznava6 nai-dobre znae6 kakvo 6te q raz4uvstva izberi ne6to takova

ka71nka
01-28-2008, 18:46
Бих ти предложила да използваш търсачката има мн подобни теми.Там има и мн предложения за подаръци(може да си харесаш нещо) :)

Just_say_no
01-28-2008, 19:00
Амм кажи и че я обичаш че искаш да си с нея и че нокой предмет и материялни работи не могат да заменят любовта ви.
:wink:

И тя ще си каже "Ебахти скръндзата..." :D зарежи ги тия тъпотий по добре се измъкни с нещо каквото и да е важен е жеста...

Важно е колко скъп е жеста :D

KimBerLy1912
01-28-2008, 19:22
Мда...идеята за гривничка е яка... :grin: Аз за 1 месец подарих кифла....също става 8) :twisted: :smt038

ХрС
01-28-2008, 20:03
Нещо сребърно или златно, примерно гривна или обеци.

sh3_1s_7h3_0n3
01-28-2008, 20:04
Подари й годежен пръстен. :D

acidburn1
01-28-2008, 21:10
Подари й годежен пръстен. :D

Що ли да не ида да са напия някъде па съм му ебал майката и на месеците :-D :lol: :lol: :lol:

lithium4e
01-28-2008, 21:18
е..тва е глупаво..на всеки месец ще и подаряваш нещо ли..така никога няма да можеш да и направиш силно впречатление за някой по-важен подарък..например за рождения й ден..тя ще свикне и всеки месец ще си очаква нещо..глупаво е..а и защо изобщо трябва да го правиш? нали това им е хубавото на празниците..че очакваш с нетърпение да дойдат и да си получиш подаръка..препоръчвам ти да се откажеш от тия ежемесечни подаръци..

emviii
01-29-2008, 06:07
Братле, ако става въпрос точно за парфюм мога да ти дам някои насоки, но се боя че трябва да приготвиш поне 60-70 кинта за истински и хубав парфюм. (50мл)

Само ми кажи какво харесва:
по-сладки
или по teen аромати 8)

Лично аз съм подарявал:
D & G - The One изключителен парфюм, който много жени обожават.

А за нещо по-леко
Calvin Clain - Euforia
Bulgari - Omnia Crystalline (адски добър)
Versace - Bright Cristal

100мл вече ще ти дойде нанагорнище, защото са по 120лв ;) :D


П.П - един съвет не отбивай номера, а направи истински подарък, който се помни дълго, дори и да ти коства събраните парички :)



mda parfumite ,koito ti kaza sa mnogo dobri ako imash vazmojnost i kupi ! Inache druga ideq e belio :) Az naprimer mnogo se radvam na sladko belio .. bilo to noshnichka ili nqkakav komplekt :-D

manik
01-29-2008, 06:22
spored men i kupi edna hubava roza i nqkakwa karti4ka kato w neq napi6e6 ne6to milo, ne izbarzwai s 'obi4am te' moje da q izpla6i6

GameMaster
01-29-2008, 06:54
Emi nz moje bi nqkakvo biju ;) ....

krem4et0
01-29-2008, 06:57
Братле, ако става въпрос точно за парфюм мога да ти дам някои насоки, но се боя че трябва да приготвиш поне 60-70 кинта за истински и хубав парфюм. (50мл)

Само ми кажи какво харесва:
по-сладки
или по teen аромати 8)

Лично аз съм подарявал:
D & G - The One изключителен парфюм, който много жени обожават.

А за нещо по-леко
Calvin Clain - Euforia
Bulgari - Omnia Crystalline (адски добър)
Versace - Bright Cristal

100мл вече ще ти дойде нанагорнище, защото са по 120лв ;) :D


П.П - един съвет не отбивай номера, а направи истински подарък, който се помни дълго, дори и да ти коства събраните парички :)
1 месец е с нея и ще дава 70 лв за парфюм??? ти чуваш ли се? За рождения ми ден приятеля ми подари подарък за 60 лв и още ми е неудобно като знам, че за тези пари работи сума ти време.........
1 цвете е напълно достатъчно. Нещо от рода на маргаритките, които да показват начало на връзката, нежност и невинност. Всичко друго е излишно и пресилено!

koalka
01-29-2008, 06:57
^да, нещо сребърно примерно, не толкова скъпо, но красиво.

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
01-29-2008, 07:02
аз повече от 30 кинта не съм давал .... и винаги нещо с подтекст и идея :) не е безразборен и безсмислен кич ... а на този етап от живота си когато съм финансово зависим от родителите да давам големи пари за временни неща ... просто грешна инвестиция

kalpazanka
01-29-2008, 07:53
Книга на любимия автор например :)
Нещо практично, например:
1. стилна папка
2. тефтерче+калкулатор+химика л
3. Връзка за ГСМ от тези, които светят при повикване.
4. Дрешка (подпитай я за размер и цветови предпочитания)
5. Даже и дневник с ключ ако щеш.
Само се разходи по магазините за сувенирчета тип Всичко по левче

Barbaronka
01-29-2008, 07:57
Ne se izhvurlqi v skupi i golemi podaruci...
S moito gadje bqhme 5 meseca zaedno,razdelihme se,no ima neshta koito mi napomnqt za nego i mi stava muchno kato gi vidq.. ;)
Vasha snimka v ramka s poslanie moje..
Ili Roza s kartichka...
Dostatuchno e .. i shte se zaradva! ;)

rashito0o
01-29-2008, 09:07
Никога не съм питал точно такова нещо...но сега искам нещо оригинално...

Дайте съвет какво да взема на приятелката си за 1 месец...вече съм и подарявал една голяма плюшка , сега искам нещо по-интересно което да не е както обичайните :) или поне дайте съвет

мен чак на 5месец като гаджето беше ф франция ми зе един голям слон и после вече 500 дръги подаръци с повод и без повод просто му скимва и купува :oops:

bai_brother
01-29-2008, 10:03
Амм кажи и че я обичаш че искаш да си с нея и че нокой предмет и материялни работи не могат да заменят любовта ви.
:wink:

И тя ще си каже "Ебахти скръндзата..." :D зарежи ги тия тъпотий по добре се измъкни с нещо каквото и да е важен е жеста...

Важно е колко скъп е жеста :D

Моляяяяяяя!!!!!!?????????? :smt119 :shock:

Ти въобще мислиш ли като пишеш?

В любовта (Истинската) пари не се гледат.

За такива като тебе дето ги интересува само колко скъпи подаръци им прави гаджето има само една дума : ПАЧА!

sh3_1s_7h3_0n3
01-29-2008, 10:26
Абе, за първия месец подаръци... грънци. Вземи й едно цвете и я заведи на кино... поразходете се малко в тоя студ и готово. Романтика. :smt025

radito
01-29-2008, 10:32
Ти си знаеш най-добре с какво ще я зарадваш..ние не я познаваме

Fallen`Angel
01-29-2008, 10:34
На 1вия месец й подарих сребърно кулие. Може и да е пресилено, но не съжалявам :)

sh3_1s_7h3_0n3
01-29-2008, 10:56
На 1вия месец й подарих сребърно кулие. Може и да е пресилено, но не съжалявам :)

..а за втория? :)

princesa_viki
01-29-2008, 12:50
Може да й подариш пръстен,или нещо сребърно...

acidburn1
01-29-2008, 12:56
spored men i kupi edna hubava roza i nqkakwa karti4ka kato w neq napi6e6 ne6to milo, ne izbarzwai s 'obi4am te' moje da q izpla6i6

Да я изплаша? ... та тя на 6-тия ден каза , че ме обича ... и си го казваме много често .. и това с розата и картичката ми допадна :)

princesa_viki
01-29-2008, 12:59
Да,наистина е много добра идея.Нито може да я "изплаши",просто показва чувствата ти към нея.

Spider4eto
01-29-2008, 13:04
моя приятел за коледа ми подари едно огромно мече и на картичката към него пишеше "за моята най-голяма любов" по се зарадвах на нея отколкото на мечето :D та напиши нещо такова и мисля че ще е доволна :)

acidburn1
01-29-2008, 14:31
моя приятел за коледа ми подари едно огромно мече и на картичката към него пишеше "за моята най-голяма любов" по се зарадвах на нея отколкото на мечето :D та напиши нещо такова и мисля че ще е доволна :)

Мдамм нещо такова ще е .. да се зарадва :) ..

Just_say_no
01-29-2008, 20:02
Амм кажи и че я обичаш че искаш да си с нея и че нокой предмет и материялни работи не могат да заменят любовта ви.
:wink:

И тя ще си каже "Ебахти скръндзата..." :D зарежи ги тия тъпотий по добре се измъкни с нещо каквото и да е важен е жеста...

Важно е колко скъп е жеста :D

Моляяяяяяя!!!!!!?????????? :smt119 :shock:

Ти въобще мислиш ли като пишеш?

В любовта (Истинската) пари не се гледат.

За такива като тебе дето ги интересува само колко скъпи подаръци им прави гаджето има само една дума : ПАЧА!

Първо - научи се да разбираш от бъзик... земи прочети някои виц или пообщувай малко с хора. Няма да ти навреди !

Второ - докажи че има истинска любов !

Трето - изясни си какво значи думата ПАЧА. И чак когато стигнеш до нивото ми (което ще е трудно както виждам... щом се палиш на непозната и то по интернет) смей да ме наричаш така.

acidburn1
01-30-2008, 21:26
Може да затворите темата.. СКЪСАХМЕ :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

acidburn1
01-30-2008, 22:36
http://img247.imageshack.us/img247/3179/photo0021ok9.jpg
http://img208.imageshack.us/img208/1867/photo0022kq6.jpg

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
01-30-2008, 22:40
:razz: :razz: :razz:

radito
01-31-2008, 07:03
Защо? :shock: :(

MoHuTo
01-31-2008, 07:29
Божее! Какво си си правил, ти добре ли си? Ако след всяко зарязване го правиш, ти един ден целия ще си в белези бе човек! Я се вземи в ръце!!!

acidburn1
01-31-2008, 11:37
Божее! Какво си си правил, ти добре ли си? Ако след всяко зарязване го правиш, ти един ден целия ще си в белези бе човек! Я се вземи в ръце!!!

Проблема не бил в мен .. :cry: :cry: след това ме пита дали искам да съм с нея.. казах и че искам и че я обичам повече от всичко .. тя каза че и тя иска да е с мен.. днеска исках да се видим.. тя каза че причината е в нея.. не в мен..но не било за тел-а ..но така или иначе нямало да се видими .. благодари ми за прекрасните моменти.. обичала ме ..но не можело да сме заедно... не знам цяла нощ съм плакал ... нарязах си цялата раката... отново сърцето ми е разбито :cry: :cry: искала време да реши..а иначе ме обичала..някви нейни фр почнали да говорят против мен дори не ме познават...тя каза че се влияе от чуждото мнение...но няма да послуша никой за да се разделим ... просто не знам какво става и какво да правя ... умирам от болка :cry: :cry: :cry:

princesa_viki
01-31-2008, 15:12
Виж ся човек...Тъпо ама много тъпо си направил като си си нарязал ръката.Нищо няма да промениш с това.
Ти каза,че тя иска време,дай й го.Това можеш да направиш
И едно ще ти кажа-ако послуша приятелките си,по-добре я забрави.А ако се върне при теб,значи наистина те обича.
Недей да правиш глупости от рода да си режеш ръката!Няма смисъл!

krem4et0
01-31-2008, 16:00
Ти добре ли си бе момче? Да си режеш ръцете заради 1 момиче. На колко си-15,16? Целия живот е пред тебе, а това е само 1 момиче, което след 10 години няма да се сещаш, ч е съществувало.......Я се стегни и се вземи в ръце. На първо място в твоето съзнание трябва да има 1 единствен човек и това да си ТИ!

acidburn1
01-31-2008, 17:27
Can`t imagine all the pain i feel :cry:

Jesus_is_good
01-31-2008, 18:20
Помисли си много хубаво преди да праиш глупости :-x
съжелявам за теб искренно :(

acidburn1
01-31-2008, 18:59
Помисли си много хубаво преди да праиш глупости :-x
съжелявам за теб искренно :(


:cry: :cry: :cry:

Castaway
01-31-2008, 20:24
Амм кажи и че я обичаш че искаш да си с нея и че нокой предмет и материялни работи не могат да заменят любовта ви.
:wink:

И тя ще си каже "Ебахти скръндзата..." :D зарежи ги тия тъпотий по добре се измъкни с нещо каквото и да е важен е жеста...

Ооо,не е вярно .. тоест зависи, ако момичето е от тея дет се впечатляват от кинти,кат една позната..дет нейния пич бута по сумати пари за да й угоди а тя все е недоволна...

иначе, лично аз .. предпочитам да сме някъде само двамата, да гледаме залеза..звездите..или каквото и да е свързано с небето .. или може да сме някъде където има много свещи..място където да е романтично,и просто едно ОБИЧАМ ТЕ би ме направило много по щастлива от колкото някво плюшено сърце, дето като го наседнеш казва "обичам те" :shock:

acidburn1
01-31-2008, 21:52
НЕ МОГА ДА ОПИША КОЛКО СЪМ ЩАСТЛИВ , СЛЕД 2 ЧАСА РАЗГОВОР ПО GSM-A КОГАТО ВСИЧКО БЕШЕ ЗАГУБЕНО ... ТЯ МИ КАЗА ОБИЧАМ ТЕ ... НЯМАМ ДУМИ СЛЕД ТОЛКОВА СЪЛЗИ ВЕЧЕ 26 ЧАСА БЕЗ ДА СПРА..НЕ ЗНАМ МНОГО СЪМ ЩАСТЛИВ :grin: :grin: :grin:

princesa_viki
02-01-2008, 08:50
НЕ МОГА ДА ОПИША КОЛКО СЪМ ЩАСТЛИВ , СЛЕД 2 ЧАСА РАЗГОВОР ПО GSM-A КОГАТО ВСИЧКО БЕШЕ ЗАГУБЕНО ... ТЯ МИ КАЗА ОБИЧАМ ТЕ ... НЯМАМ ДУМИ СЛЕД ТОЛКОВА СЪЛЗИ ВЕЧЕ 26 ЧАСА БЕЗ ДА СПРА..НЕ ЗНАМ МНОГО СЪМ ЩАСТЛИВ :grin: :grin: :grin:
Честито!Ама я кажи по-подробно кво стана :P

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
02-01-2008, 08:57
мен ми е смешна цялата история :) със кръвопролитие и т.н ... абе хората са рационално мислещи същества а тук супер комплексарска първичност ....

acidburn1
02-01-2008, 14:20
Миии много е объркано...просто по всякви начини ми намекваш че е по-добре да сме разделени и такива...не се даржа много добре и изведнъж не знам какво и стана седи и вика..."М..сега се сещам за хубавите ни моменти" "Не искам да затваряме гласа ти ме успокоява" и..всичко го правеше да ме успокой иначе намекваше по заобиколен път да не сме заедно .. ми че може да си излизаме като приятели ... и изведнъж като ми каза МИЛО ОБИЧАМ ТЕ ... и аз не знам кво стана...просто всичко наопаки .. попитах я дали се шегува.. тя каза не ти си всичко за мен обичам те мн мн мн мн ти си всичко за мен много те обичам мило мое ... и аз.. О_о о_О ..извини ми се за 2-та ужасни дни които сам имал и за тва че ме е наранила .. и така..аз просто не знах кво да кажа..бях потресен..тя вика всичко се върна сетих се колко щастливи мигове имам и как искам да съм с теб ... и така :) .. днес правим 1 месец..обадих и се сутринта...говорихме си..но напълно нормално като приятели някво такова..тя каза че не е в хубаво настроение..после реших да и пиша смс за 1 месец..тъй като днес има много работа и не може да се видим.... ноо все още чакам отговор от около 3-4 часа...и така и не ми е писала нищо..просто не знам кво става ...почвам напълно да се отчайвам...никога до сега не ми се беше случвало такова нещо ? Някакви предположения?

acidburn1
02-02-2008, 18:14
И днес беше деня в който наистина всичко приключи окончателно...край... просто.. не мога да опиша колко ме боли ... не мога ...

Lashes
02-02-2008, 18:31
ами да ти кажа има толкова много неща които може да и подариш...на мен преди много време като ходих с едно момче...и за 1 месец той дойде до даскалото ми с една роза...бях толкова зарадвана :) някак си супер яко щот другите стоят те гледат и ти завиждат до една степен и от друга страна се радваш че тоя човек наистина държи на теб и се е сетил :) и ако и ти направиш нещо такова сиг ще и хареса доста :)

radito
02-03-2008, 06:41
ами да ти кажа има толкова много неща които може да и подариш...на мен преди много време като ходих с едно момче...и за 1 месец той дойде до даскалото ми с една роза...бях толкова зарадвана :) някак си супер яко щот другите стоят те гледат и ти завиждат до една степен и от друга страна се радваш че тоя човек наистина държи на теб и се е сетил :) и ако и ти направиш нещо такова сиг ще и хареса доста :)
Чети преди да пишеш!!!!
А до автора:Я се стегни, има толкова много други момичета..ква е тая уж те обича иска да е с тебе, после- нищо..

acidburn1
02-03-2008, 09:05
ами да ти кажа има толкова много неща които може да и подариш...на мен преди много време като ходих с едно момче...и за 1 месец той дойде до даскалото ми с една роза...бях толкова зарадвана :) някак си супер яко щот другите стоят те гледат и ти завиждат до една степен и от друга страна се радваш че тоя човек наистина държи на теб и се е сетил :) и ако и ти направиш нещо такова сиг ще и хареса доста :)
Чети преди да пишеш!!!!
А до автора:Я се стегни, има толкова много други момичета..ква е тая уж те обича иска да е с тебе, после- нищо..

Ми явно като се събрахме е искала да ме успокои да не правя повече глупости...за момента...не искам да качвам повече снимки какво си причиних вчера... :cry: :cry: :cry:

krem4et0
02-03-2008, 09:42
ами да ти кажа има толкова много неща които може да и подариш...на мен преди много време като ходих с едно момче...и за 1 месец той дойде до даскалото ми с една роза...бях толкова зарадвана :) някак си супер яко щот другите стоят те гледат и ти завиждат до една степен и от друга страна се радваш че тоя човек наистина държи на теб и се е сетил :) и ако и ти направиш нещо такова сиг ще и хареса доста :)
Чети преди да пишеш!!!!
А до автора:Я се стегни, има толкова много други момичета..ква е тая уж те обича иска да е с тебе, после- нищо..

Ми явно като се събрахме е искала да ме успокои да не правя повече глупости...за момента...не искам да качвам повече снимки какво си причиних вчера... :cry: :cry: :cry:
Мога да си представя колко те боли. И мен ме е боляло, ама не съм посягала на себ си. Обичала съм и съм страдала за раздяла или несподелени чувства. Но никога не бих се наранила заради това. Човек трябва да обича и цени себе си. Как иначе очаква другите да го обичат и да го ценят?
Нещо лично,но ти нарочно ли го правиш? Искаш да те съжали ли? Та това е само 1 месец. Не са 20 години. хората имат деца, живяли са заедно, минали са през толкова неща и пак се разделят, ама никой не се реже......И после аз съм била инфантилна.
сексита, прочети му темата. те тези само се събират и разделят, а той при всяка раздяла си реже ръцете......

acidburn1
02-03-2008, 23:39
Просто го приеамам твърде тежко...нараязах се пак...този път на другата рака...исписах името и ..само моя най-добър приятел ме спря и не успях цялия да се нарежа...не ми пука за нищо...няма съвест и душа , мразя любовта ..

krem4et0
02-04-2008, 11:57
Ти да не си мислиш, че това е някой филм и че тя ще разбере това, ще дойде при теб с насълзени очи, ще ти каже че си нейния живот и ще си народите 5 деца?
Ние очакваме мъжа да ни е подкрпа и опора, а те мъжете по-кекави и от нас.....

acidburn1
02-04-2008, 17:17
Ти да не си мислиш, че това е някой филм и че тя ще разбере това, ще дойде при теб с насълзени очи, ще ти каже че си нейния живот и ще си народите 5 деца?
Ние очакваме мъжа да ни е подкрпа и опора, а те мъжете по-кекави и от нас.....

Няма как да ида при нея...спрях да и пиша смс-и щотот тя ми писа "Спри да ми пишеш" а аз не съм и писал нещо да я карам да се върне .. а съвсем нормално.. исках да я чуя..дори като приятел да я видя .. за 1 минута..дори да не си говорим.. блокира ме навсякъде и ми писа смс че ще е по добре и за двама ни ако не си пишем или поддаржаме контакт известно време...

acidburn1
02-04-2008, 22:09
Мии аз бившата я изкарах на ресторант и романтична разходка из парка..... :D :D :D :D :D

.................................................. ...........................

UnToUcHeD
02-05-2008, 18:13
хахаха браво мойто момче за 1 месец подарък ще и вземаш явно много си я обичкаш ... миии какво ще я зарадва може да вземеш някой голям букет с 30 или 31 рози ... само това ми хрумва :-o

Las Vegas, Baby!
02-05-2008, 20:28
Подаръци за 1 месец, както и да го въртиш, все е кофти идея. Ти очакваш ли от нея нещо реципрочно?

krem4et0
02-06-2008, 06:01
Вие не разбрахте ли, че се скъсали?

acidburn1
02-06-2008, 09:28
Вие не разбрахте ли, че се скъсали?

Благодаря ти че поясни ... ммм снощи си полафихме малко с нея...та нищо няма да излезне...тя каза , че докато не се оправя и не ми мине .. от любовта ..няма да се видим да не ми става по зле.. и като се оправя сме щели да си излизаме като приятели...вика ми като си по добре ми се обади да се чуем .. и аз просто и казах че тва значи никога повече да не и са обадя , че няма да се оправя , няма да продължа напред , зарязвам всичко както съм направил , не ми пука от нищо и край света за мен спира...ии..казах СБОГОМ и затворих..