PDA

View Full Version : Косата ми е ужасна !



4eere6ka_kiss
02-26-2008, 22:05
Абе имах яка дълга коса соято всички харисваха.Но се постригах , защото тя доста започна да цъфти .Сега е къса и има ужасна форма , защото попаднах на ужасна фризьорка . Никой не ме харисва и от думите "Какво прекрасна , дълга коса имаш" сега всички казват "Леле , какво си направила!? Ужас каква е къса... " :( Ужасно е и много ме е яд ... Какво да направя ?

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
02-26-2008, 23:45
Споко, миличка, не се шашкай. И аз преди време попаднах на такава фризьорка, която ми опропасти косата, вместо да я поскъси :-D Но ще ти порастне, не се притеснявай, хем ще се съвземе. Ако можеш и прави различни прически, вържи я и защипи стърчащите краища с шнолки. :) Измисли някакви интересни и не се тревожи, сиг съм, че можеш да изглеждаш добре и с къса коса, успех! :-)

gorska
02-27-2008, 07:11
Когато лицето ти си е хубаво, косата в никакъв случай не може да го опропасти. Напротив така се подчертават чертите ти. Сега като косата ти цъфти, ще я подстрижеш много ясно. Жалко само за фризьорката.
Все пак ако е достатъчно дълго за да можеш да я връзваш на опашка я връзвай, ако не и прави кукуригу. Страшно ме кефи. :D
Или пък нещо по-модерно...

varnen4e
02-27-2008, 13:28
Спокойно, това е коса, не е мозък, ще порасне :)

sapphirr
02-27-2008, 13:31
и на мен ми се слу4и,тежко ми беше признавам.това,което искаш да 4уеш е за на4ин,с който за 1 седмица ще порасне,е да ама такъв няма.времето и правилните грижи ще си кажат думата!

ThunderGoddess
02-27-2008, 17:09
Тежко е, мила, и аз съм го преживявала, въпреки че беше преди много време, но спокс. Ще порастне пак. Погледни някакви интересни прически в нета и експерементирай малко да видиш какво ти отива за временен вариант. Ластичета, фибички ... все ще има нещо, което да ти харесва :)

miss_nelly
02-28-2008, 21:11
ОоОоо0 ужас!Попадала съм на лоши фризьорки и повече не съм се мервала при тях.Обаче си намерих една дето си ме подстригва много хубаво.

А по твоя въпрос мога само да ти кажа да гледаш прически в някое списание и ако си харесаш нещо да експериментираш пред огледалото,все ще си намериш подходяща прическа за къса коса.Успех! И повече не се връщай при лошата "фризьорка". :wink:

nicolepcd
02-29-2008, 15:47
Спокойно, това е коса, не е мозък, ще порасне :)
Мозъка не расте ли? :lol:
Ок, по темата: Ми след седмица ще свикнеш... И аз съм го преживяла... 8-) Направи си свой стил... знам ли, нагоди си пътя, слагай пяна... някак я направи да ти хареса... друго не можеш да направиш :? Успех! :)

Liar
02-29-2008, 17:45
Пробвай с бадемово масло.

4eere6ka_kiss
02-29-2008, 21:49
Ихии БРАГОДАРЯ на всичке ! :-) Успокоихте ме и ми помогнахте много ! :-) :-) :-)

_SmiLe_FoR_yOu_
02-29-2008, 23:32
Ммм напълно те разбирам.Имах страхотна дълга до кръста коса,но се подстригах и после като се прибрах ревах 3 дена и не можех да се погледна в огледалото.По това време беше модерно много къса коса отгоре и много бухнала и изглеждах точно така и беше просто ужасяващо,но после като порасна малко се получи много хубава прическа.Така,че мацо просто потърпи малко може да ползваш хининова вода за по-бърз растеж ако искаш ;]

psychopath
02-29-2008, 23:33
коса е това...пак ще порастне

Iria
03-01-2008, 14:27
Ще порасне косата ти, споко!:)

slun4ice_90
03-01-2008, 16:24
И аз бях така плачеше ми се като се видях :( ,но порастна.

ЕPu
03-01-2008, 16:42
Бяха ми разправяли за някаква маска с тривитаминол, която много ускорявала растежа, отделно хининовата вода може да помогне, също и ампули.
А докато ти израсте използвай повечко стилизанти, за да й придадеш хубава форма. Ако стила ти на обличане го позволява може да сложиш фибички и шноли, хем ще й придадеш вид, хем ще изглежда яко.

Ivencety
03-23-2008, 16:48
Напълно те разбирам.В момента съм в същото положение. :cry: :cry: :cry: Онзи ден тъпата фризъорка опропасти косата ми...Аз й казах,че искам бретон,а тя ме направи на нищо.Излишно подчертах почти да не ми я намлва,а тя ми отряза половината коса.Сега направо рева пред компютъра,имам чувството,че ако се вясна навън ще изпоплаша хората. :cry: :cry: :cry: И кулминацията:отдолу бретонът е толкова къс,че и с фибички не мога да го хвана.ПЪЛНА ТРАГЕДИЯ!Взех си от тая Хининова вода,дано да помогне,защото просто ще скоча през терасата :(

Rebellion_Angel
03-23-2008, 17:05
Напълно те разбирам.В момента съм в същото положение. :cry: :cry: :cry: Онзи ден тъпата фризъорка опропасти косата ми...Аз й казах,че искам бретон,а тя ме направи на нищо.Излишно подчертах почти да не ми я намлва,а тя ми отряза половината коса.Сега направо рева пред компютъра,имам чувството,че ако се вясна навън ще изпоплаша хората. :cry: :cry: :cry: И кулминацията:отдолу бретонът е толкова къс,че и с фибички не мога да го хвана.ПЪЛНА ТРАГЕДИЯ!Взех си от тая Хининова вода,дано да помогне,защото просто ще скоча през терасата :(

Спокойно и на двете ви. Всичко е наред, ще порасне.