PDA

View Full Version : Помня когато беше наоколо..



Fallen`Angel
03-26-2008, 18:19
Моля, на който не му се чете, да не пише нищо, а просто да върне назад страницата..

Помня когато беше наоколо..помня как ми даряваше твоята любов към мен. Не знам с какво успя да ме плениш толкова много, как успя да ми влезеш толкова надълбоко в мислите и ума, но знам, че скоро няма да те забравя, защото досега щях да съм. С теб преживяхме прекалено много. Изживяхме всичко, което може да има в една връзка, както между приятели, така и между нещо повече. ТИ ме научи да обичам, ти ми показа какво е да бъда обичан и ми показа колко щастлив можеш да бъдеш от любовта, както и колко много можеш да страдаш от нея. Ти ми показа какво е да имаш надежди за нещо, да планираш нещо красиво само и само за да те зарадвам..ТИ ми показа, че любовта съществува и надали ще мога да го забравя това, което ми показа/даде...Помня когато двамата с теб бяхме в онзи парк преди да заминеш. Попитах те ' Не искам да заминаваш. Ако заминеш, като се върнеш ще се разделим, не знам защо така мисля, но знам, че така ще стане '. Тогава ти ми се разсърди и ми каза ' Виждаш ли тези листа наоколо? Преброй ги и ги умножи по две и ще разбереш времето, през което ще бъдем заедно. Стига си мисли глупости, заедно ще сме! ' и като че ли всяка една тревога, че мога да те загубя изчезна. Ето на, върна се и се разделихме, защото просто си ме чувствала като много близък приятел, като брат.. ТИ БЕШЕ моето щастие в живота, изглежда смешно, нали? Нямаш си и на идея колко много ме болеШЕ от окончателната ни раздяла с теб, защото с теб не можем да бъдем нито приятели, нито нещо повече и ще се наложи да прекъснем всякаква връзка. Наистина съжалявам за пътите, когато съм те наранявал (а те бяха доста). За пътите, когато съм те ядосвал. За пътите, когато съм те разплаквал и за всичко друго, с което съм те разочаровал. За пътите, когато съм ти крещял. За пътите, когато съм те обиждал. За пътите, когато съм си мислил да ти посегна, защото не можеш да си с мен. И съжалявам още веднъж за всичко, което не съм направил както трябва. Но не съжалявам, че винаги, когато съм можел съм ти показвал колко много те обичам. Благодаря ТИ още веднъж, момиче, за красивите спомени, които остави в моята душа..
Но, като че ли всичко изчезна в мен - отново съм сам в душата ми. Събудих се от един сън, които мислих, че няма край. Правех глупави неща, мислех глупаво и действах глупаво. Благодаря ТИ..


След няколко дни има рожден ден, а аз надали ще бъда поканен заради глупостите, които направих. Мисля да й го напиша и принтирам и да й го дам - като едно извинение и признание. Вие как мислите?

poison`girl
03-26-2008, 18:47
Аз докато го четох и щях да се разплача :( Само ще кажа евала че има такива мъже в България.А на теб ще ти кажа-деиствай!Според мен ще остане много приятно изненадана и дано ти прости за всичко и да си останете приятели!Успех!!!

snowgirl
03-26-2008, 18:54
Браво! Много е хубаво и е много истинско! Идеята да и го принтираш е добра! :)

tan0
03-26-2008, 18:55
направо и покана ще си уредиш ако питаш мен много е добро евала! :grin: :grin:

•._.•No_NaMe•._.•
03-26-2008, 18:57
Аз докато го четох и щях да се разплача :( Само ще кажа евала че има такива мъже в България.А на теб ще ти кажа-деиствай!Според мен ще остане много приятно изненадана и дано ти прости за всичко и да си останете приятели!Успех!!!
+1 :-) :P :)

mishenceto92
03-26-2008, 19:00
Ще бъде изненадана и трогната щом това излиза от сърцето ти :)
Ех,ако имаше повече момчета като теб...

Fallen`Angel
03-26-2008, 19:24
Не знам дали ще има смисъла, които искам да му придам. Прекалено много глупости направихме и двамата и ще е прекалено скоро, че да й го дам..трябва да мине време и тогава да й го дам, щот наистина е прекалено скоро така, както мисля да го направя. Само не знам дали ще имам доблестта да й го дам, щот след тея неща, които направих.. :? :? :?
Как бихте реагирали ако някой, с който сте се обиждали, псували, викали, крещяли и разревавали един друг до болка, получите такова писмо?

Другото което е - аз не искам да останем приятели. Не мога да бъда приятел с нея. Ако остана с нея приятел това значи никога да не я забравя. Трябва да спра, както в момента са, контактите ми с нея..затоав и написах, че се събудих от един сън, който не мислих, че има край.. :-o :-o

laugher
03-26-2008, 19:40
Kato 4etqh 4esno zavijdam vi na dvamata 4e ste imali LUBOV dori i za malko i malko zavijdam na tova momi4e ,bih dala vs. za takova mom4e kato teb.A za ideqta ti strahotna e dai i go 6te e golqm jest i e dosta hybavo !!!
P.s-KASMET :)

donkihot
03-26-2008, 19:54
пожелавам ви вси4кото щастие на света! Другото е излишно,дано моми4ето разбере колко много зна4и тя за тебе! Успех и мНоОгОоОоО се оби4айте!

secretdream
03-26-2008, 20:04
Радвам се,че има такива момчета като теб!


Не знам дали ще има смисъла, които искам да му придам. Прекалено много глупости направихме и двамата и ще е прекалено скоро, че да й го дам..трябва да мине време и тогава да й го дам,

Прекалено скоро... нали това,което и споделяш/признаваш, се случва точно в този момент,който е "прекалено скоро" ; нима в този момент,думите ти нямат смисъл?
В този момент,който е прекалено скоро,ти така чувстваш нещата, тогава направи това,което иска сърцето ти. :) Направи жеста,а пък тя нека го почувства,разбере по свой начин..
Мисля си,че момичето няма да приеме по-различно нещата в по-късен период,надявам се,нещата да се оправят. Но ако тя не е с тази нагласа,дали сега или по-късно,не знам...

Ако все пак,си решил да и предадеш тези думи за рождения и ден,защо не ги напишеш ръчно... :) мисля,че така смисъла,който искаш да придадеш,ще е по- силно изразен.

Искрено се надявам,нещата да се наредят по начин,който е най-добър и за двама ви!

secretdream
03-26-2008, 20:05
Добави и някоя ваша снимчица :)
...ако имате от деня в парка..

Wrathchild
03-27-2008, 03:49
Дори да не се съберете отново, това определено ще я трогне...

hgfh
03-29-2008, 14:06
mnogo e hubavo ti li go izmisli ? napravo e super chovek nz obache za printiraneto ne e mn dobra ideq po dobre i go prepishesh i lichno shte e mn po dobre pojelavam ti da se suberete i posle pishi kvo e stanalo ;)

Fallen`Angel
03-29-2008, 14:36
Да, писах това което мислех в момента. Няма да се съберем нито ще се сдобрим, просто й дължа едно извинение, все още има едно чувство в мен наречено съвест, което тя не можа да убие, както направи с много други чувства :o

slun4ice_90
03-29-2008, 14:42
Tova e trepa4,bravo ne moga da povqrvam i 4e vse o6te ima takiva mom4eta :shock:.Mnogo se radvam. :grin: :-)

ResPekT333
03-29-2008, 15:41
Предай й го за рожденния ден...99.9% ще се трогне и ще й стане приятно.... ;] аз лично много бих се зарадвала на такова писмо...дори сигурно бих се разплакала(независимо колко съм обиждана,сърдита и т.н.)но за съжаление мн малко са момчетата като теб...!Само едно ще ти кажа ЕВАЛА пич!! айде успех ;]

hmmm
04-02-2008, 17:25
еми трябва да й го даде6 .... брбр де да има6е пове4е мом4ета кат тебе...... :) :) :)

sLaDkA_GrEsHkA
04-02-2008, 21:12
hmm po dobre go napishi na ruka na nqkakuv hubav list i s hubavo plik4e, ako pi6e6 grozno dai na nqkoq priqtelka =] tova shte q trogne dopulnitelno uspehhh =]

Fallen`Angel
04-02-2008, 21:16
Нема такива филми :shock: Добре, че не го писах :)

NFW`
04-02-2008, 21:19
w0sh Бас ловя, че е миришел на свинар... и аз не забравям такива типове.. трудничко е да изтриеш това, което всяка носна келтка усеща.

NFW : Помня, когато Бай Тоше още раздаваше АВТОРИТЕТ....

evelinka1122
04-02-2008, 21:20
мале страхотно е... дай и го няма да сбъркаш! :)

natalitoo
04-02-2008, 21:38
в момента съм в някакъв такъв подобен случей .. приятеля ми замина за Лондон и нз като се върне дали ще е същото .. чуваме се всеки ден повтаряме си колко мн си липсваме и така .. ... идеята която си замислил е идеална .. ако някой направи нещо такова за мен .. ще бъда на 7-мото небе .. Успех