PDA

View Full Version : Не се доверявам на презервативите :(



Arriva
04-22-2008, 12:19
Zrdaveite :) Imam priqtel ot godina i 3 meseca :) i 2ta iskame da go napravim ot dosta vreme no ne sme go napravili samo zaradi men za6toto mn me e strah ot bremennost i ne se doverqvam mn na prezervativite,za6toto ima mn slu4ei v koito se kusat i t.n znam 4e rqdko se slu4va no vse pak ne moga da se doverq na prezervativite :( i dvamata sme na 16 i sme si govorili mn na taq tema i toi kazva 4e nqma problem ,ama... Mislq 4e sam dostignala neobhodimata vazrast, namerila sam to4niq 4ovek i samo tova me spira :( mislih si za protivoza4ata4ni no.. ne sam mn naqsno s tqh i trqbva da hodq na genekolog da mi gi predpisva i t.n ;/ pi6ete pls :)

crazy_didi
04-22-2008, 12:30
Щом нямаш доверие на презервативите отиди на генеколог да ти предпише (или так квото точно прави) противозачатачни. Аз поне друга възможност не виждам като се има в предвит, че вече искаш да правиш секс. Успех :-)

LipSoFAnAnGel
04-22-2008, 12:36
за най-голяма сигурност правиш го с презерватив преди да свършва той си го вади и бие си там една чикия и свършва навън :)

kocko
04-22-2008, 12:43
е ти ако така се ваика6 ти на ни6то несе доверява6 то ти 6те си умре6 девствена :) няма от кво да се притеснява6

krem4et0
04-22-2008, 12:45
]за най-голяма сигурност правиш го с презерватив преди да свършва той си го вади и бие си там една чикия и свършва навън :)
Или ти му я биеш....Просто да го извади, когато усети, че свършва. Ползвали сме презервативи година и нещо и имаме само 1 скъсан...не се късат толкова често.

sexy_sladuranka___
04-22-2008, 13:13
АКо решиш да използваш противозачатъчни то най - дабре е да са regulon понеже имат малко хормони и са подходящи за по - малки /това ми го каза гинеколог/

Fx1
04-22-2008, 13:23
АКо решиш да използваш противозачатъчни то най - дабре е да са regulon понеже имат малко хормони и са подходящи за по - малки /това ми го каза гинеколог/

А ти гинеколог ли си, за да препоръчваш противозачатъчни, и то във форум?

Към авторката - ако решиш да пиеш хапчета, задължително отиди на гинеколог, не пий нищо на своя глава. (въпреки, че на 16 си малка за противозачатъчни)

LoLiPoP4o
04-22-2008, 13:57
ama ti zemi se doveri na priqtelq si ne na prezervativa te sa si zdravii tova za kysaneto stava pri nqkoi smotani konodmi zemash si edni durex i te boli shtepsala :-)

Cukata
04-22-2008, 14:00
АКо решиш да използваш противозачатъчни то най - дабре е да са regulon понеже имат малко хормони и са подходящи за по - малки /това ми го каза гинеколог/

А ти гинеколог ли си, за да препоръчваш противозачатъчни, и то във форум?

Към авторката - ако решиш да пиеш хапчета, задължително отиди на гинеколог, не пий нищо на своя глава. (въпреки, че на 16 си малка за противозачатъчни)
+1

xercu
04-22-2008, 14:06
Нека си наниже 2 тогава... Разбира се само след като си си изпила противозачатъчните ... Ненужна параноя те гони... Фащай си един durex и си готова ...

Choby85c35
04-22-2008, 14:14
СЕГА ЩЕ ТИ ОТГОВОРА ... ПРОТИВОЗАЧАТЪЧНИ ЯСМИН ... ПИЯТ СЕ ВСЕКИ ДЕН ДО КАТО НЕ СИ В ЦИКЪЛ , КОГАТО СИ В ЦИКЪЛ СПИРАШ ДА ГИ ПИЕШ.И ПОСЛЕ ПАК ПРОДЪЛЖАВАШ. АКО ГИ ПИЕШ 21 ДЕНА ПРИМЕРНО В МЕСЕЦА ЦЕНАТА Е НЕЩО ОТ СОРТА НА 15 лв.

ubuntu
04-22-2008, 14:24
Яяя стига сте дрънкали глупости .. противозачатъчните трябва да се приемат само под лекарски контрол тва не са бонбони HARIBO ...
А по горе някой беше написал преди да свърши приятеля ти го вади и свършва навън ... поне аз не мога да си позволя лукса дори и с кондом да свърша вътре... (страх лозе пази) .... вярно е че понякога се късат но тва не се случва с всеки ... аре ходи се оправяйте че и двамата сте разгонени много, особено той !

hottie
04-22-2008, 14:43
Според мен да накараш партньора си да го извади преди края е супер тъпо! Знаете ли колко му убивате от удоволствието?Доста е егоистично.
По-скоро бих те посъветвала да си вземете допълнителен спермициден крем или глобули от аптеките(ама питай за тях дали се ползват с презерватив).
Другият вариант е противозачатъчни, но трябва да минеш през гинеколог и да си направиш кръвни изследвания, което е по-сложно.

Entombed
04-22-2008, 14:59
Kat ta e strah she karash bez sex e te tfa e!!!!

LipSoFAnAnGel
04-22-2008, 14:59
Според мен да накараш партньора си да го извади преди края е супер тъпо! Знаете ли колко му убивате от удоволствието?Доста е егоистично.
По-скоро бих те посъветвала да си вземете допълнителен спермициден крем или глобули от аптеките(ама питай за тях дали се ползват с презерватив).
Другият вариант е противозачатъчни, но трябва да минеш през гинеколог и да си направиш кръвни изследвания, което е по-сложно.и какъв е този крем и глобулите какво представляват?

hottie
04-22-2008, 15:03
]
Според мен да накараш партньора си да го извади преди края е супер тъпо! Знаете ли колко му убивате от удоволствието?Доста е егоистично.
По-скоро бих те посъветвала да си вземете допълнителен спермициден крем или глобули от аптеките(ама питай за тях дали се ползват с презерватив).
Другият вариант е противозачатъчни, но трябва да минеш през гинеколог и да си направиш кръвни изследвания, което е по-сложно.и какъв е този крем и глобулите какво представляват?

Ами не съм ги ползвала, но си спомням, че гинеколожката ми спомена за тях, когато направихи пауза с противозачатъчните.
Ето повече индо :


Това представляват различни форми на контрацепция по химически път. Основното им качество е наличието на активна субстанция, която разрушава мембраната на сперматозоидите и значително ограничава тяхната подвижност. Освен това тя влошава и изхранването на мъжките гамети. Обикновено спермицидите са под формата на свещички, пяни, гелове, желета и т.н. Те се поставят във влагалището непосредствено преди половия контакт. Доказана е и тяхната ефективност в предтвъртяване заразяването с причинители на полово-преносими болести. Все още обаче е спорен въпросът дали спермицидите предпазват от вируса на СПИН.

Активната субстанция на спермицидите е токсична за бактериите, които нормално населяват влагалищния тракт. Това води и до една от най-честите странични реакции при прилагането на спермицидите - честите и повтарящи се инфекции с E.coli. Освен това в рамките на една година около 25% от жените, употребяващи спермициди, забременяват, което само по себе си говори за една не много надеждна протекция.

Предимствата на метода са изключително простото му приложение и липсата липсата на необходимост от обучение.

bequick
04-22-2008, 15:20
Сложи му 2 презерватива, вземай противозачатъчни преди секса, Escapel след секса и го помоли да свърши някъде по теб, а не в теб :) и го напрвете, когато си в ... ( забравих термина, но нали имаше период когато шанса да забременее жената е малък ). Така шанса да забременееш е близък до 0 :)

Сериозно - презервативите са достатъчно надеждни, а има и такива, които са по-дебели за по-голяма сигурност.

krem4et0
04-23-2008, 06:15
Според мен да накараш партньора си да го извади преди края е супер тъпо! Знаете ли колко му убивате от удоволствието?Доста е егоистично.
По-скоро бих те посъветвала да си вземете допълнителен спермициден крем или глобули от аптеките(ама питай за тях дали се ползват с презерватив).
Другият вариант е противозачатъчни, но трябва да минеш през гинеколог и да си направиш кръвни изследвания, което е по-сложно.

За 2 години мъжа винаги си го е вадил. Не се е оплакал от липса на удоволствие. Айде сега.......чак толкова.

hottie
04-23-2008, 07:07
Според мен да накараш партньора си да го извади преди края е супер тъпо! Знаете ли колко му убивате от удоволствието?Доста е егоистично.
По-скоро бих те посъветвала да си вземете допълнителен спермициден крем или глобули от аптеките(ама питай за тях дали се ползват с презерватив).
Другият вариант е противозачатъчни, но трябва да минеш през гинеколог и да си направиш кръвни изследвания, което е по-сложно.

За 2 години мъжа винаги си го е вадил. Не се е оплакал от липса на удоволствие. Айде сега.......чак толкова.

Не се оплаква, но ако свърши в теб удоволствието му ще е по-голямо.Гарантирам. Може да го отрича от страх(явно ви е страх да не стане гаф,не знам..) но съм сигурна, че е така. Последните силни тласкания са най-хубавите - даже и за момичето,

princesa_viki
04-23-2008, 07:12
И аз нямам никакво доверие на презервативите и за това си седя още девствена 8-)
Според мен още не си готова щом имаш притеснения относно това

krem4et0
04-23-2008, 07:24
Според мен да накараш партньора си да го извади преди края е супер тъпо! Знаете ли колко му убивате от удоволствието?Доста е егоистично.
По-скоро бих те посъветвала да си вземете допълнителен спермициден крем или глобули от аптеките(ама питай за тях дали се ползват с презерватив).
Другият вариант е противозачатъчни, но трябва да минеш през гинеколог и да си направиш кръвни изследвания, което е по-сложно.

За 2 години мъжа винаги си го е вадил. Не се е оплакал от липса на удоволствие. Айде сега.......чак толкова.

Не се оплаква, но ако свърши в теб удоволствието му ще е по-голямо.Гарантирам. Може да го отрича от страх(явно ви е страх да не стане гаф,не знам..) но съм сигурна, че е така. Последните силни тласкания са най-хубавите - даже и за момичето,
Е, ама той не иска. Аз не съм му казала да прави така. И без това необезопасен акт(хапчета или презерватив), не сме имали. Ама....като не ще, какво да правя Овен-не можеш да излезеш на глава с него. На мен не ми пука особено-1 бебе няма да е нежелано, о да е след 2 години....

Nassgerrack
04-23-2008, 07:26
Първо се научете как се слагат презервативи и после тръгвайте да ги ползвате. На опаковките пише 97% шанс за защита. 3% са оставени в случай на фабричен дефект, който можете сами да констатирате. А ако не го сложите правилно/както и не се съмнявам ,че правите/ остава въздух вътре, който при по-голям натиск пука презерватива и ефекта му се занулява. Прегледайте vbox u youtube за пълна информация, защото презервативите си остават йас-сигурното нещо!

Slun4evko
04-23-2008, 13:46
Според мен да накараш партньора си да го извади преди края е супер тъпо! Знаете ли колко му убивате от удоволствието?Доста е егоистично.
По-скоро бих те посъветвала да си вземете допълнителен спермициден крем или глобули от аптеките(ама питай за тях дали се ползват с презерватив).
Другият вариант е противозачатъчни, но трябва да минеш през гинеколог и да си направиш кръвни изследвания, което е по-сложно.

За 2 години мъжа винаги си го е вадил. Не се е оплакал от липса на удоволствие. Айде сега.......чак толкова.

Не се оплаква, но ако свърши в теб удоволствието му ще е по-голямо.Гарантирам. Може да го отрича от страх(явно ви е страх да не стане гаф,не знам..) но съм сигурна, че е така. Последните силни тласкания са най-хубавите - даже и за момичето,
Е, ама той не иска. Аз не съм му казала да прави така. И без това необезопасен акт(хапчета или презерватив), не сме имали. Ама....като не ще, какво да правя Овен-не можеш да излезеш на глава с него. На мен не ми пука особено-1 бебе няма да е нежелано, о да е след 2 години....

Откакто ползвам презервативи/да,вече ползвам и то успешно/ моя си е решил да свършва извън мен. И да си кажа честно,нз при нас как би станал номера с "чекията",понеже той не е фен на това забавление-предпочита добрия стар традиционен секс и ръчичките на приятелката си,но мисълта ми е в това,че когато той усети че краят наближава много си го изкарва и след около 10-20сек свършва,но задължително извън мен. "Ще свършвам в теб само когато решим да имаме дете"-това ми го е заявявал неведнъж,макар че не съм се натискала и да рискуваме-достатъчно тревоги си имах веднъж.

hottie
04-23-2008, 13:50
Според мен да накараш партньора си да го извади преди края е супер тъпо! Знаете ли колко му убивате от удоволствието?Доста е егоистично.
По-скоро бих те посъветвала да си вземете допълнителен спермициден крем или глобули от аптеките(ама питай за тях дали се ползват с презерватив).
Другият вариант е противозачатъчни, но трябва да минеш през гинеколог и да си направиш кръвни изследвания, което е по-сложно.

За 2 години мъжа винаги си го е вадил. Не се е оплакал от липса на удоволствие. Айде сега.......чак толкова.

Не се оплаква, но ако свърши в теб удоволствието му ще е по-голямо.Гарантирам. Може да го отрича от страх(явно ви е страх да не стане гаф,не знам..) но съм сигурна, че е така. Последните силни тласкания са най-хубавите - даже и за момичето,
Е, ама той не иска. Аз не съм му казала да прави така. И без това необезопасен акт(хапчета или презерватив), не сме имали. Ама....като не ще, какво да правя Овен-не можеш да излезеш на глава с него. На мен не ми пука особено-1 бебе няма да е нежелано, о да е след 2 години....

Откакто ползвам презервативи/да,вече ползвам и то успешно/ моя си е решил да свършва извън мен. И да си кажа честно,нз при нас как би станал номера с "чекията",понеже той не е фен на това забавление-предпочита добрия стар традиционен секс и ръчичките на приятелката си,но мисълта ми е в това,че когато той усети че краят наближава много си го изкарва и след около 10-20сек свършва,но задължително извън мен. "Ще свършвам в теб само когато решим да имаме дете"-това ми го е заявявал неведнъж,макар че не съм се натискала и да рискуваме-достатъчно тревоги си имах веднъж.

Да де това имам предвид. Щом не го правят значи ги е страх от нещо. Явно от забременяване. Но по принцип това е голяма част от удоволствието.

miloto_girl_4e
04-23-2008, 13:51
Малка си за противозачатъчни :!: Недей си тъпчи тялотот с хормони от толкова малка :!:
Относно презервативите, не се късат така лесно !
Като толкова те е страх, просто го помоли преди да свърши да си го изкара и да свърши отвън.. Ако това го секва по някакъв начин, довърши работата със свирка или чикия ...
Стига да имате наистина желание за секс, ще си намерите и подходящия начин ... :!:

Alderis
04-23-2008, 14:11
Zrdaveite :) Imam priqtel ot godina i 3 meseca :) i 2ta iskame da go napravim ot dosta vreme no ne sme go napravili samo zaradi men za6toto mn me e strah ot bremennost i ne se doverqvam mn na prezervativite,za6toto ima mn slu4ei v koito se kusat i t.n znam 4e rqdko se slu4va no vse pak ne moga da se doverq na prezervativite :( i dvamata sme na 16 i sme si govorili mn na taq tema i toi kazva 4e nqma problem ,ama... Mislq 4e sam dostignala neobhodimata vazrast, namerila sam to4niq 4ovek i samo tova me spira :( mislih si za protivoza4ata4ni no.. ne sam mn naqsno s tqh i trqbva da hodq na genekolog da mi gi predpisva i t.n ;/ pi6ete pls :)

За 7 години ползване на презервативи съм късал 3 пъти /2 от тях от глупост/. Няма нищо страшно. Не ти трябват презастраховки, противозачатъчни и др. глупости. Противозачатъчните носят повече вреди отколкото ползи. Със сигурност не си заслужава. При тях има и един малък пиниз, че ако случайно пропуснеш да го изпиеш и направиш секс вероятността от забременяване е 100%. Да не говорим за надебеляване, пъпчасване и други подобни ефекти от противозачатъчните. За това моя съвет е ползвайте презерватив...шанса да се скъса е почти никакъв, а дори и да стане отиваш до аптеката...взимаш хапче за спешна контрацепция и си свиркаш...макар че мойта изгора никога не го е взимала, дори и като сме късали /колко съм черпил после като и дойде...особено единиа
път.../ :D . Поздрави и успех.

DeXtRoFeR
04-23-2008, 14:21
Като се страхуваш от осмото чудо на света :D ще си ходиш девствена- няма как, а ако искаш без презервати а с хапчета- аптеки много, а и мерак имаш -проблеми няма.
Давай силата е в тебе :razz:

princesa_viki
04-23-2008, 16:40
Според мен да накараш партньора си да го извади преди края е супер тъпо! Знаете ли колко му убивате от удоволствието?Доста е егоистично.
По-скоро бих те посъветвала да си вземете допълнителен спермициден крем или глобули от аптеките(ама питай за тях дали се ползват с презерватив).
Другият вариант е противозачатъчни, но трябва да минеш през гинеколог и да си направиш кръвни изследвания, което е по-сложно.

За 2 години мъжа винаги си го е вадил. Не се е оплакал от липса на удоволствие. Айде сега.......чак толкова.
Ето защо стават "гафове"-"презерватива се скъса" или нещо от рода.Аз съм на мнение,че това е необходимо!
Все пак всеки преценява сам за себе си,ти все пак си с достатъчно голям опит,за разлика от мен :)

alex_devv
04-23-2008, 19:31
добре, че са малко тия като тебе, че иначе щеше да е ебаси сушината на тоя свят

suunlight
04-23-2008, 19:54
Да си вади х*уя преди да свърши, ама всъщност незнам дали малко или много трябва опит, за да се усети кога да го изкара .. нз момчетата си знаят .. кога, как и т.н го усещат .. свършването им :grin: :-D

hottie
04-23-2008, 20:06
Пъпчасване от противозачатъчните... глупости ! Те ги предписват против акне :lol:

Hrdcore`Lady
04-23-2008, 21:27
Споко, и аз бях същата. Трябва да му имаш доверие и всичко ще е ОК с презерватив( ако го поставите правилно, разбира се). Хората, които са за свършването вътре и противозачатъчните- не бих препоръчала нито едно от двете на девствено 17 годишно момиче. Дори и да е най-голямото удоволствие на света, на тази възраст не и трябва нито върховния кеф на момчето(което се предполага, че я обича и ще се лиши от това удоволствие за нея), нито излишни главоболия относно генеколози и хормонални хапчета, за сметка на здравето и психиката и. На 20 и няколко ще е подходящото време за експерименти и главоболия.

Yaro
04-23-2008, 23:20
Нещо по темата? За да не се притеснявате от късане на презервативи, доверете се на въпросните екпсерименти!!!

http://www.koreus.com/video/safe-sex.html :grin: :grin: :grin:

Nik4o_Spain
04-24-2008, 01:08
Prezarvativite sa kato para6ut kato sko4i6 ima 3% da ne ojivee6

rame
04-24-2008, 09:32
ama ti zemi se doveri na priqtelq si ne na prezervativa te sa si zdravii tova za kysaneto stava pri nqkoi smotani konodmi zemash si edni durex i te boli shtepsala :-)Хаха на мен пък точно durex са ми се късали.... :D
А иначе със сегашния ми приятел не сме използвали durex,но за повече от година сексуален живот нямаме нито един скъсан презерватив! :)

Arriva
04-24-2008, 20:35
ama ti zemi se doveri na priqtelq si ne na prezervativa te sa si zdravii tova za kysaneto stava pri nqkoi smotani konodmi zemash si edni durex i te boli shtepsala :-)Хаха на мен пък точно durex са ми се късали.... :D
А иначе със сегашния ми приятел не сме използвали durex,но за повече от година сексуален живот нямаме нито един скъсан презерватив! :)
А какви използвате през тази 1 година ?! :)

rame
04-24-2008, 23:06
ama ti zemi se doveri na priqtelq si ne na prezervativa te sa si zdravii tova za kysaneto stava pri nqkoi smotani konodmi zemash si edni durex i te boli shtepsala :-)Хаха на мен пък точно durex са ми се късали.... :D
А иначе със сегашния ми приятел не сме използвали durex,но за повече от година сексуален живот нямаме нито един скъсан презерватив! :)
А какви използвате през тази 1 година ?! :)Ами най-често Спортекс. :) От тях съм най-доволна,но и от обикновените не се оплаквам-не са се късали! :P Ама като вземат да ми хвалят тва Дурекс като най-сигурното,само те не се късали и такива ми става смешно! :D

niggadick
04-25-2008, 12:01
Според мен да накараш партньора си да го извади преди края е супер тъпо! Знаете ли колко му убивате от удоволствието?Доста е егоистично.
По-скоро бих те посъветвала да си вземете допълнителен спермициден крем или глобули от аптеките(ама питай за тях дали се ползват с презерватив).
Другият вариант е противозачатъчни, но трябва да минеш през гинеколог и да си направиш кръвни изследвания, което е по-сложно.

За 2 години мъжа винаги си го е вадил. Не се е оплакал от липса на удоволствие. Айде сега.......чак толкова.

Не се оплаква, но ако свърши в теб удоволствието му ще е по-голямо.Гарантирам. Може да го отрича от страх(явно ви е страх да не стане гаф,не знам..) но съм сигурна, че е така. Последните силни тласкания са най-хубавите - даже и за момичето,Напълно подркрепям