PDA

View Full Version : Какво да правя сега ??



sExSiMvOlChY
05-21-2008, 14:02
Доста време ходя с едно момиче разделяме се за малко,но пак се събираме.Супер много я обичам тя е толкова хубава,мила,сладка,но просто не съм момчето за не аз само я наранявам и я карам а плаче.Вчера скъсахме окончателно уж.. Аз я оставих не защото не я обичам,а защото съм супер объркан от всичко,което ми се случва,има още едно момиче,не че обичам другото момиче ама ми е много приятно с нея.Мога да си говоря с нея спокойно,без примерно " Бебешко,целуни ме.." или "Бебешко,дай да говорим за нещо друго,това не ми е интерсно" .. а с това момиче мога да говоря за това как се чувствам и какво ме притеснява.И това много ми харесва,но обичам приятелката си или там бившата си приятелка,тя е всичко за мен,но ми писна да плаче за глупак като мен и заради това и казах,че вече не я обичам и всичко трябва да свърши между нас.И я излъгах,но най-гадното ми беше,че когато и го казах това тя само се усмихна и каза "Ами Сладко,аз съм на същото мнение като теб,просто вече не се получава" ... Когато ми го каза това имах чувството,че сърцето ми се разбива на милиони парчета,но се направих,че не ми пука и си тръгнах.Не спирам да мисля за нея липсва ми супер много,днес аз не ходих на училище и сутринта ми звъни телефона и гледам,че е тя и само викам "Ало" няколко пъти тя само ми каза "Опа извинявай обърках" и я чух как плачеше и ми стана много гадно,незнам какво да правя,дали да бъда с нея или не.Защото само ще я нараня ако съм с нея пак с моите лъжи и други момичета.Незнам какво да правя :cry: :cry:

al_bundy316
05-21-2008, 14:07
По-хуу я остави. Не се обиждай, ама ти явно си някво лапе дет не знае кво иска... Като я обичаш и тя те обича кво искаш повече? Ей такиа кат теб мноо ме нерват и заради тях момичетата си прават грешни изводи за момчетата :( . Ама на края от два стола май ше паднеш на земята :D

GregoryHouse
05-21-2008, 14:22
You are an idiot...just like the rest 99% of the Earth`s population...
Първо защо я караш да плаче лили там каквото прави? Конкретизирай...Второ идиот си защото освен че на теб ти е гадно си излъгал за нещо доста съществено....но пък зависи може и да успее да се поправи...И да не забравиш конкретизирай...

beb4eto0o
05-21-2008, 14:25
Доста време ходя с едно момиче разделяме се за малко,но пак се събираме.Супер много я обичам тя е толкова хубава,мила,сладка,но просто не съм момчето за не аз само я наранявам и я карам а плаче.Вчера скъсахме окончателно уж.. Аз я оставих не защото не я обичам,а защото съм супер объркан от всичко,което ми се случва,има още едно момиче,не че обичам другото момиче ама ми е много приятно с нея.Мога да си говоря с нея спокойно,без примерно " Бебешко,целуни ме.." или "Бебешко,дай да говорим за нещо друго,това не ми е интерсно" .. а с това момиче мога да говоря за това как се чувствам и какво ме притеснява.И това много ми харесва,но обичам приятелката си или там бившата си приятелка,тя е всичко за мен,но ми писна да плаче за глупак като мен и заради това и казах,че вече не я обичам и всичко трябва да свърши между нас.И я излъгах,но най-гадното ми беше,че когато и го казах това тя само се усмихна и каза "Ами Сладко,аз съм на същото мнение като теб,просто вече не се получава" ... Когато ми го каза това имах чувството,че сърцето ми се разбива на милиони парчета,но се направих,че не ми пука и си тръгнах.Не спирам да мисля за нея липсва ми супер много,днес аз не ходих на училище и сутринта ми звъни телефона и гледам,че е тя и само викам "Ало" няколко пъти тя само ми каза "Опа извинявай обърках" и я чух как плачеше и ми стана много гадно,незнам какво да правя,дали да бъда с нея или не.Защото само ще я нараня ако съм с нея пак с моите лъжи и други момичета.Незнам какво да правя :cry: :cry: идиот от класи си по добре устави момичето намира и нея карай да страда повече и разбери какво искаш

sExSiMvOlChY
05-21-2008, 14:55
Ami znam 4e sum idiot i ne vednuj q naranih .. no neiskam ve4e da q boli iskam da e 6tastliva .. a s men e samo do vreme posle prosto vsi4ko e bolka a tq e tolkova vliubena i ne vijda 4e sym tupanar i ne q zaslujavam .. ;( NE vednuj sum i go kazval tova no tozi put prosto i kazah 4e ne q obi4am i 4uvstvata mi gi nqma ve4e... Ne znam kak trqbva da postupq pravilno dali az da i kaja cqlata istina ili prosto da e taka krai i ve4e ni6to m/u nas ili da sum s neq i pak da q naranqvam bez da iskam ;(

ELiTyYy
05-21-2008, 14:58
...как може да караш момиче да плаче...идиот
щом я обичаш защо я лъжеш..на това обич ли се вика вече...

GregoryHouse
05-21-2008, 15:18
Големия въпрос е КАК я нараняваш...би ли го описал? Щипеш я за циците? Биеш и шамари? Изневеряваш й? Explain it for God sake!

sExSiMvOlChY
05-21-2008, 15:22
Ami izneverqvam i da.. po cql den sym nqkyde ne i obru6tam vnimanie .. ama ne sym vinagi takuf poslednite nqkolko sedmici se durjah super dobre i milo s neq .. ama sa kvo da napravq lujec sum si i 6te si ostana takuf i vse q luja za ne6to ;( dori i malko da e q luja ..

GregoryHouse
05-21-2008, 15:29
Тогава остави нещата така...поне ще свършиш едно добро дело...people never changes...

sExSiMvOlChY
05-21-2008, 15:43
I az taka mislq po dobre da q izluja 4e ne q obi4am da q boli sedmica dve i posle da me zabravi otkolkoto .. da produljim o6te primerno 9meseca ;( .. ami qvno taka 6e stane 6te q ostavq .. da e 6tastliva s drug .. ;( :cry: ama naistina q obi4am .. pff mn e kofti taka

vilinanova
05-21-2008, 15:44
Ами ако я обичаш толкова много що пражиш глупости?НЕ ви разбирам момчетата и тва е!Кой идиот може да кара момиче да плаче! :-x

GregoryHouse
05-21-2008, 15:45
Дори и момичетата карат момчетата да плачат представи си...все пак и ние притежаваме слъзни канали...така че се запитай и за идиотките а не само за идиотите...

sExSiMvOlChY
05-22-2008, 08:31
Znam idiot sum gadnqr no q obi4am i to naistina mnogo prosto moje bi ne sym sviknal da iam 4uvstva kum nqkoe momi4e tolkova silni i tq kum men i neznam kakvo da pravq vupreki 4e az q ostavih ne spiram da i zvunq da q tursa vijdame se lipsva mi prosto .. ;( tq tu mi vika ostavi me nali vsi4ko svur6i tu mi vika obi4am te lipsvash mi celuva me a y.. mn e oburkano i nqmam predstava kak da postupq ;(

paranoia
05-22-2008, 08:31
haha karala sum mom4e da pla4e,o ne za6toto az go bqh naranila a za6toto toi me be6e naranil

nody_ledvc
05-22-2008, 11:40
тъпак си братле!!! фани разбери кфо искаш тва са децки историй! ;)

partychild
05-22-2008, 11:44
You are an idiot...just like the rest 99% of the Earth`s population... :lol: :lol: :lol: izvinqvai ama ti tuka si4kite ni izkara idioti.......... ili prosto ti haresva tfa izri4eniiiiiiiiice :? :-D

Puky
05-22-2008, 11:45
Ami izneverqvam i da.. po cql den sym nqkyde ne i obru6tam vnimanie .. ama ne sym vinagi takuf poslednite nqkolko sedmici se durjah super dobre i milo s neq .. ama sa kvo da napravq lujec sum si i 6te si ostana takuf i vse q luja za ne6to ;( dori i malko da e q luja ..
Гадняр .. как може такова нещо и ти пак да си я искаш :-x :-x .. Обичаш я пък и изневеряваш и я нараняваш .. :-x :-x остави я намира .. :x :x :? :?

iiirish
05-22-2008, 18:18
ти и сам виждаш, че няма смисъл да продължаваш с нея. пък и аз милиони пъти съм казвала, че оставиш ли едно нещо зад гърба си, значи си го загърбил завинаги. тези колебания "заедно сме - не сме заедно" подяждат отношенията ви. и някой ден когато окончателно се разделите по една или друга причина няма да можете дори едно "здравей" на улицата да си кажете.
моят съвет е да не я лъжеш за причината поради която искаш да скъсате. кажи й истината. не я наранявай повече от това, което си успял да направиш до сега

gers17y
05-22-2008, 19:18
остави я...няма по-голяма болка от лъжа и изневяра..сега плаче и й е гадно,боли я,и то много,но повече ще я боли ако я лъжеш и й изневеряваш... :( :(