PDA

View Full Version : Тест за бременност - запитване



zapitvane
05-26-2008, 15:04
Добър ден,
в тестовете за бременност пише, че показват отговор `след първият ден от закъснението на цикъла`. Знаете ли дали ако все още не е време за цикълът ми, да речем седмица преди него, но имам симптоми и съмнения, то теста би показал верен отговор. Благодаря предварително

dami666
05-26-2008, 15:12
Ако не ти закъснява няма смисъл от тест..не ми се вярва да отчете правилно..може да разбереш след закъснението..пък и то е един от първите симптоми на бременност.И..дано нямаш бебче..късмет :)

zapitvane
05-26-2008, 15:15
Ако не ти закъснява няма смисъл от тест..не ми се вярва да отчете правилно..може да разбереш след закъснението..пък и то е един от първите симптоми на бременност.И..дано нямаш бебче..късмет :)

ъъ, благодаря ти, но кой каза, че не бих искала бебче?! защо ми пожелаваш да нямам?!
както и да е
ще се радвам и на други мнения

love_veselka
05-26-2008, 16:06
Ако не ти закъснява няма смисъл от тест..не ми се вярва да отчете правилно..може да разбереш след закъснението..пък и то е един от първите симптоми на бременност.И..дано нямаш бебче..късмет :)

ъъ, благодаря ти, но кой каза, че не бих искала бебче?! защо ми пожелаваш да нямам?!
както и да е
ще се радвам и на други мнения

Теста отчита и 2 седмици след половия акт :))
Пожелавам ти да имаш бебче,важното е да го искаш :-)

zapitvane
05-26-2008, 16:56
благодаря ви!