PDA

View Full Version : Поредната история ;(



***
05-30-2008, 19:31
Това е историята..за мен и човека,който не мога да забравя.. ;(
Ъм..всичко почна една вечер когато той мина с едни негови френдове покраи една пейка на която бяхме аз с мн мои фр-та..не помня какво точно стана,обаче 2-те компанийки почнахме да си говориме..В началото дори не го бях забелязала,беше тъмно,вечер,беше ми супер яко,щото бяха няк'ви забавни и доста си се посмях онзи ден :D На следващия ден от там минаха само ТоЙ и още един от изродчетата :-D Почнахме да си говориме с него,пихме си биричка заедно,смяхме се и..след два-три дни нз какво стана,но просто тръгнахме..мале как звучи само :-D Всичко беше невероятно,прекарвахме по цял ден заедно,правехме всичко заедно..с една дума-перфектно!Но не след дълго...20-25 дни той почна да се отдалечава...вече не бяхме по цял ден заедно,не си писахме смс-и постоянно,даже имаше дни в които се виждахме за по 1-2 часа някъде..Усещах,че нещо става,но се чувствах толкова невероятно с него,че дори не ми минаваше през ума да поговим за..нас.. :( Мислех,че е нещо моментно,просто си мечтаех да е както преди,защото е първият за който ми пукаше,исках едва ли не да съм с него до края...обаче неговите "чувства" с времето започнаха да изстиват и не след дълго просто ми каза,че е най-добре да скъсаме...Това тотално преобърна живота ми,откакто се случи не мога да се усмихна,не мога да се позабавлявам,имам чувството че живота ми приключва.. Нз..не мога без него,каквото и да направя се сещам за него,за нашите мигове,за всичко общо...за това колко се "обичахме"..Просто имам нужда да продължа напред,но немога!!!Опитвам се..да..обаче не се получава..Липства ми..до сега съм била с доста,но не ми е пукало за тях,винаги аз съм ги късала,просто защото са ми омръзвали,но както се казва "всичко се връща"..изглежда е вярно,наранявала съм много и е било крайно време аз да бъда наранената.. ;[[[[[[[[
Не очаквам да напишете нещо особено,но имах нужда да споделя всичко...

Exsanguination
05-30-2008, 19:32
миличкото то :-D

angelcheeee_93
05-30-2008, 19:35
sega 6te ti e malko trudno,za6toto spomenite ostavat i za jalost ne se zali4avat,no se opitai vse pak da ne misli6 za nego!poloji malko usiliq ot tvoq strana,kato si gubi6 vremeto s tvoite ineteresi.zanimavai se s ne6to i izbqgvai kontaktite s nego,za6toto spomenite otnovo nahluvat v saznanieto i o6te 6tom go vidi6 6te se seti6 za vsi4ki migove v koito ste bili zaedno!

UnForgiving
05-30-2008, 19:37
Доколкото разбрах вие сте ходили около месец и всъщност от горе долу толкова време и се познавате, така ли? Ако е така стегни се, за Бога, не можеш за толкова кратко време да кажеш, че си обичал някой, най-малкото, защото изобщо не го познаваш. Т.е. ти сама си втълпяваш всичко, това,че не си можела без него и т.н. това са пълни глупости. След месец вече дори няма да помниш голямата ви "любов".

***
05-30-2008, 19:43
Еми...нз всеки е с мнението си....вече минаха 2 месеца откакто скъса с мен,ама не съм го забравила,и все пак се надявам скоро това да стане... ;х
Иначе се опитвам да правя неща,които никога не съм правила с него,защото само тогава малко или много спирам да мисля за него ;[
А относно това колко го познавам..наистина не е много,можех още многооооооооо да науча за него,както и той за мене,обаче всичко свърши и не мога да променя това..

Не съм очаквала много от вас да ме разберат,защото дори за мен всичко това е странно!

kefish_meee
05-30-2008, 19:49
Минали заминало..... ;)

Al3ksandra
05-30-2008, 19:51
Mиличка всичко се връща... :( Знам какво е, не си само ти с наранено сърце.. има още много които тук пишат & пишат & пишатт... ехаа... чак се плаша понякога... Това е любовта или обичта... има малка разлика... в двете понятия.. може би по скоро си изпитвала обич към него нещо като " той е най-добрия ми приятел & с него мога да правя всичко да се целувам да се гушкам и отново ще си е с мен..." да но няма нищо вечно... Незнам годините ви но ако сте под 18, мога да кажа че тези неща са нормални за всеки тийн.. Ако сте 18-19 на пича просто му е било кеф да е с теб, но нещо се е променило, може би външен фактор а не в теб или него, и той сега къса с теб за да си намери по-различно занимание... или друго момиче което да опитва да възприеме като " любовта " на живота си.. :) Трябва и ти да го направиш... винаги има нещо по-добро от това което си имала :) Така че всичко е въпрос на внишение... Самонавивай се ако трябва, аз съм прибягвала и към този метод за да ми е по-леко ;) е сега просто избягвам да мисля за миналото.. то е минало и мястото му е там. А не в настоящето ми :) Пък и да ти кажа съвет от една моя приятелка: " Когато успееш найстина да го превъзмогнеш & се чустваш готова, точно в този момент ще срещнеш истинската любов." Аз само ще добавя че трябва найстина да се чустваш готова а не просто да си мислиш че си готова.. :) Това е.. Ако искаш съветче нещо, пиши Л.С. защото не знам дали ще погледна отново темата, тъй като обикалям всички нови теми и след това излизам... :) Успех! :-)

sweet_sorcerer
05-30-2008, 19:52
Мммм сега ще ти е доста трудно, но времето лекува, нали знаеш? А и забравянето на някой според мен е въпрос на воля и до голяма степен на самочувствие - аз съм на принципа "той губи". И на мен веднъж ми се случи подобно нещо, трябваше ми малко повече време, обаче накрая осъзнах, че съм по-добре без него - дано и ти да успееш!

sweet_baby_cool
05-30-2008, 19:53
Tova e truden pat za6toto kolkoto i da iska6 da go zabravi6, 6te ti e trudno. Ne e otli4en savet no parvo si izlei celiq gnqv : pla4i, vikai, obijdai go na snimka, s4upi ne6to (vnimavai da nee e nqkoq cenna ve6t). posle kato ti utihne gneva se razkrasi i izlqz na kafe s fr i pravi ne6to interesno koeto ti otvli4a vnimanieto. uspeh mili4ka!!!

n0Lcho
05-30-2008, 19:55
Успокой се и се въоръжи с търпение!Времето лекува всичко. =]

r3al_l0ff
05-30-2008, 19:56
mili4ka prekaleno mn0go si "vuv filma " sp0red men ;] NQMA kakv0 da ti se vru6ta ! jiv0ta e sre6ti i razdeli det sa vika ...seki go izjivqva ;] 6te mine i 6te zamine spx ;] {{ }}}

justmeandmyself
05-30-2008, 20:16
Ще подкрепя почти всички(с изключение на тези който и казват,че любовта им била пълна глупост и разни такива,че не се познават от много време и кво ли още не)Както ти казаха и др-те прави неща,които не ти напомнят за него,а щом от 2 месеца сте скъсали,значи едва ли ще се съберете пак :( Просто се занимавай с любимите ти хобита,ходи с фр-тата ти напред-назад,не стой на едно място,не скучай,живей пълноценно,а за другото ще се погрижи времето,сас своята "лековита" сила,да затваря душевни рани :)

BOOK_FAN
05-30-2008, 20:27
Минали заминало..... ;)
+1 и на колко сте с него?