PDA

View Full Version : гадна съученичка



diddsy
06-11-2008, 18:01
хора,в класа ми има едно момиче,с което не се понасяме.тя постоянно говори зад гърба ми,но аз не й обръщам внимание.но айде да ми предложите нещо,с което ще я поставя на място(макар че не я познавате) :)

slun4ice_90
06-11-2008, 18:05
Леле мила,ти си срещу една..аз срещу всички...хахаа повярвай по-лесно е,когато си срещу една...ами тя,няма да спре,освен ако не я наплашиш...малко....Ти реши..Успех. :grin: :-P

beli_noshti
06-11-2008, 18:23
nabarai i hranata ili pieneto i i sloji angliiska sol :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) :oops: :oops: :oops:

LeVski_fen
06-11-2008, 18:40
Въпроса може да бъде решен само по един единствен начин--> :o :o :o
Ако ли не ще продължава да те дразни,ти решаваш ;)

EJI4eTy
06-11-2008, 19:36
хвани я за косата - притисни я в ъгъла и и кажи "ти кфо си приказвала за мене ?! за кфа се имаш" (след това треееееееееееес един шамар) и толку :grin: :D :D :D

psihqsala
06-11-2008, 19:39
Бтв колкото си по-безскрупулна към нея,толкова по-добре. Да си намери мястото. Да не се отваря на всеки. Да разбере,че на тебе не ти минават. Или просто си щракай и да не ти пука. Ама в общи линии най-добре да я подредиш. Имала съм подобни проблеми и набързо съм ги решавала с известна доза наглост и дооооста дързост. :D Давай и ти,нищо не губиш,нали е важно в крайна сметка ти да си си добре. :-)

Pedigree
06-11-2008, 19:48
Да говори, не можеш да я спреш. Най - доброто, което можеш да направиш, е да не й обръщаш внимание. ;)

diddsy
06-11-2008, 19:57
мс ,момичета( и момчета).аз чесно казано зн. ли кво правя-1ния вариант е да не й обръщам внимание, а др.-като почне да реве,което често й се случва,отивам при нея й почвам"добре ли си?спокойно!вс. е наред!добре ли си?добре ли си?добре ли си?кажи кво ти има"и така по 100 пъти и тя полудява и изпада в няква депресия.може да звучи гадно,ама...Успех на вс.,които имат подобен проблем :-)

free_cool_GirL
06-12-2008, 05:30
зависи кво имаш впредвит гадна ученичка... смисъл аз имах проблем с момичето център внимание на класа и хич не ми беше лесно да се оправя..Та по темата кво можеш да направип ми и ти говори зад гърба квото почукало такова се обадило нали знайш ;)