PDA

View Full Version : Омръзвам и



twink
06-15-2008, 17:40
Така приятелката ми ми каза че отвреме навреме и омръзва с мен и иска 1-2 дена без мен за да се увери че и липсвам и че иска мен.Не се виждаме секи божи ден , виждаме се през 1-2 дена и незнам ходим 1 година и половина кат е имало 1-2 периода от 2-3 седмица в които сме били незаедно в смисъл скусали .Означава ли че вече съм и писнал и иска някой друг и т.н.

PoisoNGirL
06-15-2008, 17:43
ponqkoga kogato si poveche vreme s nqkoi se zapitvash zashto si s nego.Zashtoto go obichash ili e samo navik.Moje tq iska da si otgovori tochno na tozi vypros.Nedei da si mislish vednaga,che iska da e s drug i da te ostavi.Moje bi iska prosto malko svoboda i vreme za sebe si.Dai i go ako iskash da si s neq.

blacksheep
06-15-2008, 17:43
о не според мен начи с мойто се вийдаме не толкова често не не мисля че е свършило

Lord_Of_The_Night
06-15-2008, 17:45
Понякога означава това,щом ти го е казала или просто иска да види дали наистина те обича и дали ще и липсваш.

MaLkaTa_LaDy
06-15-2008, 17:52
От една страна може и така да се приема, но може и да иска да усети, че си и нужен. И един вид да си и омръзнал, но не в онзи смисъл, а просто да не е сигурна в чувствата си. Понякога просто е нужно да почувстваш, че се нуждаеш от някого, за да се увериш, че го обичаш. Споко. :wink:

kifla
06-15-2008, 17:55
Така приятелката ми ми каза че отвреме навреме и омръзва с мен и иска 1-2 дена без мен за да се увери че и липсвам и че иска мен.Не се виждаме секи божи ден , виждаме се през 1-2 дена и незнам ходим 1 година и половина кат е имало 1-2 периода от 2-3 седмица в които сме били незаедно в смисъл скусали .Означава ли че вече съм и писнал и иска някой друг и т.н.
Според мен вие сте по навик заедно ,а не че искате да сте един с друг.Смятам ,че определено приятелката ти вече иск нещо по-различно от теб...

miShle
06-15-2008, 17:56
Еми аз съм сигурна,че и ти поне веднъж си се питал дали още я обичаш?Дали я има тръпката и т.н. Така е и със нея.. Може би просто прекалено еднообразна е станала връзката ви .. и вече от скука тя почва да си търси поводи и причини .. дори и да няма такива .. Ако наистина иска време дай и го .. Аз съм сигурна,че ако те обича ще разбере,че не може без тебе и също така че всичко свързано с теб ще й липсва .. Спокойно просто това е етап от всяка връзка .. не се шашкай ..

cinderella_gugutka
06-15-2008, 18:01
еми понякога и аз се 4увствам така-имам нужда от по4ивка,не само от гаджето,но и от пр ми,от вси4ко.дай и малко време :)

twink
06-15-2008, 18:12
проблема е че след 1 седмица заминаваме на море иначе бих я оставил намира за 1-2 седмици ама ...

miShle
06-15-2008, 19:34
проблема е че след 1 седмица заминаваме на море иначе бих я оставил намира за 1-2 седмици ама ...


Със нея ли ще ходиш? Еми ако е така ето ти една добра възможност да закрепиш връзката си ..

MonSitY
06-15-2008, 19:40
това не означава непременно че си и омръзнал просто и е нужно време за да помисли накъде отивате.по спокойно ще се оправите :)

marencetuuu
06-16-2008, 15:31
ами с моя пък кво да кажа 2 месеца ама не беше в града и чисто 1месец сме заедно ама се бяхме уляли направо нон стоп 2та и сега хем няма за какво да си говорим хем пък искам да е около мен,ама той вече не ме кара да излзиаме толкова често и аз естествено във филма :x

blacksheep
06-16-2008, 15:35
а пак аз се вийдам едва 2 пати в седмица с моя и секи пат се е дно ми е парва среща ако сте винаги заедно може си омразнете но не в лошия смисъл

NoGivinUp
06-16-2008, 15:42
Жената по принцип не се слави с взимането на правилни решения по какъвто и да било въпрос така че бъди готов за най-лошото :)

comics
06-16-2008, 15:49
Жената по принцип не се слави с взимането на правилни решения по какъвто и да било въпрос така че бъди готов за най-лошото :)
Но за сметка на това си мисли, че са най-правилните!

mitkO0
06-16-2008, 18:08
може да неси и омръзнал а да иска да и покаже6 4е неможе6 бес нея

vesssiii
06-19-2008, 18:36
Емм според мен е нормално да и омръзнеш малко..Т'ва е един период,който минава..И на мен ми беше омръзнал приятелят ми за близо 1-2 месеца :D Е излизахме през т'ва време,щото не исках да скъсаме,а исках просто почивка :-D После стана нещо не знак какво точно и силните ми чувства пак се върнаха :P Може би са детски глупости,но нз .. :?

м!sS wendy
06-19-2008, 19:49
От една страна може и така да се приема, но може и да иска да усети, че си и нужен. И един вид да си и омръзнал, но не в онзи смисъл, а просто да не е сигурна в чувствата си. Понякога просто е нужно да почувстваш, че се нуждаеш от някого, за да се увериш, че го обичаш. Споко. :wink:

+1

Al3ksandra
06-19-2008, 19:55
Спокойно, ако се обичате, това няма да бъде повод да се разделите.. Дано сте заедно на морето, защото иначе.. ще се получи кофти ситуация :( При краен случай поговри с нея сподели й всичко от което се опасяваш, тя щом те обича и е до теб, ще те разбере все пак не сте просто гаджета сте и приятели! Споделяте си, надявам се.. :) .. Успех! :)

NaNa_SladuRana
06-20-2008, 15:10
Жената по принцип не се слави с взимането на правилни решения по какъвто и да било въпрос така че бъди готов за най-лошото :)
Но за сметка на това си мисли, че са най-правилните!

+1

a иначе аз не съм излизала с приятеля си от месец и не ми липсва преди щях да откача ако не го чувам

extazytu
06-20-2008, 22:19
щом е издържала 2 месеца без теб значи нете обича според мен..... и после пак сте тръгнали ама не е същото щом 1 път сте скъсали