PDA

View Full Version : интересна история с един даскал



fdeizi
06-19-2008, 20:32
Сега завършвам 8 клас и имам страшни разправий с един даскал по алгебра. Той човека горкия тая математика го е побъркала. Значи в началото на 2-я срок започна да ми вика и да ме обижда че съм бавна и некви такива (аз не смятам че е така защото почти всички задачи си ги разбирам но той усилено ме убеждава че аз съм тъпа). започнах да не му обръщам внимание в часовете да не пиша и секви такива. Той ми се ядоса още повече. Сега за края на годината ми е добавил две 4-ки от некви тъпи тестове дет задачите не са за 8 клас. Един ден тъкмо излизаше от стаята и тела ми звъни и аз викам ало и то доста силно се получи. През това време той беше казал: "Господине защо няма да ни изпитвате повече да си поправим оценките?" той ме посочи с пръст и каза "Те заради те тва те".След това започна да обижда целия клас и ни каза че сме бавно развиващи се. Много се ядосах и се чуда как да го забъкна и по некъв начин да го прецакам требва да ми помогнете да му спретна номер !!! Мерси че прочетойте всичко това!!! :):):):)

MemphisBleek
06-19-2008, 20:37
бой :smt021 :smt075

teen-age-R
06-19-2008, 21:50
:o :razz:

izka
06-19-2008, 21:51
emi snimayte go s kamerite na telefonite si (ve4e e na moda :P) :lol:

remember_me
06-19-2008, 21:56
namokri my stola :D ama da ne e vav va6iq 4as. tova e nai ymnoto koeto mi doide. amm gledala li si animacionnite film4eta? na tam slagat edna kofa boq nad vratata i kato se otvori (nadqvam se daskalo da go naprai) 6te my se izlee nad glavata :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

TheNewReligion
06-19-2008, 22:23
А какво печелиш като го "прецакаш " ? Най-много той да те прецака , като те остави на поправителен , но щом не си даваш сметка за това , не е мой проблема . 8)

Ares
06-20-2008, 00:15
Обърни се към "Господари на Ефира" !По-голям номер не можеш да му спретнеш 8) !

sexa_na_kompleksa
06-20-2008, 07:39
Оплачете се на директора. ;)

5StaR
06-20-2008, 13:53
ако знаеш целия материал на 100% се обърни към комисия..

Yancheto
06-20-2008, 13:56
Оплачете се на директора. ;)
Това е най-правилното решение,щом смяташ ,че ви обижда несправедливо.Недейте да му правите номера,само ще му дадете повод да бъде зъл с вас.

XceSS
06-20-2008, 14:31
Шут в муцуната.. :o

Fluffy^;pp
06-20-2008, 20:45
Ми говори с него..попитай го на какво се дължи арогантното му отношение към теб..извини се все пак и се опитай да го засегнеш по сравнително по-заобиколен начин..покажи му,че не е прав :o

sexy_for_you
06-20-2008, 21:53
Оплачете се на директора на училището.Даже може да го съдите за обидите,които ви нанася.Това е психическо насилие и никой няма право да постъпва така,най-малкото учител.

slaDkAtA_GiRl
06-21-2008, 07:02
А какво печелиш като го "прецакаш " ? Най-много той да те прецака , като те остави на поправителен , но щом не си даваш сметка за това , не е мой проблема . 8)

И аз така мисля :?

N0_feAR
06-22-2008, 09:12
Оплачете се на директора. ;)
ако е кат нашата директорка едва ли ще има някакъв ефект

Pick-It-Up-Slow
06-22-2008, 12:27
..и като нашата също..
Ако искаш да му прайш нещо мръсно по-хубу изчакай да завършиш..на мен тая по музика ми праешше проблеми и преди няколко дена с едно приятелче и счупихме прозорците..ако живее в къща и знаеш къде..късно вечер->колелата->качулките->камъните и да ви няма.. ;]

Pick-It-Up-Slow
06-22-2008, 12:28
..и като нашата също..
Ако искаш да му прайш нещо мръсно по-хубу изчакай да завършиш..на мен тая по музика ми праешше проблеми и преди няколко дена с едно приятелче и счупихме прозорците..ако живее в къща и знаеш къде..късно вечер->колелата->качулките->камъните и да ви няма.. ;]

4eere6ka_kiss
06-22-2008, 13:24
ако има на бюрото си вода или някакво питие му сипете разхлабително в него :D Или гумена мишка под дневника :D Ние тоя номер с мишката го спретнахме на г-жата ни по математика , защото е цербер и мрази всичко което диша и откачи :D

VerryBerry
06-22-2008, 13:35
Оплачете се на директора. ;)
Това е най-правилното решение,щом смяташ ,че ви обижда несправедливо.Недейте да му правите номера,само ще му дадете повод да бъде зъл с вас.

И остава само директора да обърне внимание.Ние пък имахме проблеми с даскала по изобразително и се оплакахме на класната си.Тя добре го подреди и той спря да се заяжда с нас.Мисля,че освен директора трябва да говорите и с класния.Успех

vesssiii
06-22-2008, 13:36
Нашият учител по музика е нов беше нов тази година и всеки го мразешее :D Иии ние със сестрата му се ядосахме и преди да влезе в час му намокрихме стола (за 2-ри път,1-я път като седна си намокри гъза и имаше петно от вода и оцет :razz: ).После другия час бяхме обърнали чиновете както съм към бюрото ние ги бяхме обърнали към стената :razz: :razz: Гледаше като насран :razz: :razz: :razz: :razz: Беше много яко :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

fdeizi
06-22-2008, 19:49
ot DiVaka v toq Klas (rock) : eYy hora kfi sa tiq va6te tupi idei .. tctc :) 4yite moite preddlojenie .... daite da my spukame gymite na trabanta ;)) a za kraq na 12-ti Klas 6e go vkarame v bagajnika my i 6e go vozim ;] ama tfa za 12 kl 4ak ,, daite sega da po4vame s gymite ... ii se pak 1 me pritesnqva .. ;(;(;( dalii tozi trabant 6e Izdyrji o6te 4 godini .. (rofl)(rofl)

sunset_light
06-22-2008, 19:55
Говорете с родителите си и директорката,по-добре е да не му правите такива номера,защото е някакси неудобно и гадно,защото после изпитвате вина и най-малко на него му е гадно,поставете се на неговото място,ако направите някоя лудория,разбирам в кръга на шегата е яко,амаа е си се получава бая гадничко. :D

mumiikataa
06-22-2008, 20:29
ако има на бюрото си вода или някакво питие му сипете разхлабително в него :D Или гумена мишка под дневника :D Ние тоя номер с мишката го спретнахме на г-жата ни по математика , защото е цербер и мрази всичко което диша и откачи :D
Ние в 5 клас го бяхме направили с истинска мишка...

summer_moon31
06-22-2008, 20:34
Не му влизай в часовете :grin: